začínáme hubnout

právě jsem si koupila EBS tablety a od zítřka začínám...jaké jsou vaše zkušenosti s EBSkem?
8.8.2007

Diskusi založil(a) 8.8.2007 lennie1

reagovat lucie 6.2.2010 13:31  1%    +  -

EBS beru tři dny a myslela jsem si, že bolest hlavy a v žaludku pocit, jako když chceš vyzvracet prázdno jspou jen vsugerované pocity, ale koukám, že to tak asi nebude...strašně se mi znechutilo jídlo a jakmile se prostě z rozumu jednou denně trochu najím, tak mám pocit, že to tělu vadí víc, než když nejím..tyto tabletky jsou opravdu drsné, myslím, že každý kdo je chce brát by si měl dávat opravdu velký pozor, lehce se to může dle mého názoru zvrhnout...

reagovat bt.cz 12.10.2009 10:37  59%    +  -

Ahojte,
co zkusit hubnutí řízené počítačem, tzv. contour-up?
Hodně štěstí a trpělivosti. :)

reagovat sisi+ 25.1.2009 22:05  5%    +  -

Poskytnu analýzu stavby těla +poradenství-ZDARMA! více na www.hubnete.cz/nevahej

reagovat Verunka 12.1.2009 22:02  1%    +  -

Ahojky prodám EBS tablety baleni po 60 tabl. ktere normalne stoji470 kc bez 7 tabl. za 200 kc. Kdo ma zajem at napise na danovaveronika@seznam.cz zaslu bud na dobirku nebo je klidne mozne i osobni predani..:)

reagovat Terka 22.8.2008 20:12  1%    +  -

Přes prázdniny jsem nabrala pět kilo.Jsem sportovkyně,hraju tenis,dělám atletiku.Před 3 týdny jsem si zakoupila EBS tablety,které jsem pilně užívala.Během 3 týdnů jsem zhubla rychle těch nabraných pět kil,chuť k jídlu se značně zmenšila.Bohužel jsem měla vedlejší účinky jako
např.průjem,zvracení,migrény a i zvýšenou teplotu.Pokuď si někdo chce zakoupit EBS tablety,
tak si to pořádně rozmyslete.Vedlejší účinky byly
docela velké a nesnesitelné.Sice jsem zhubla,ale určitě to bylo i za pomoci sportu.Myslím,že tyto tablety nejsou tak spolehlivé.Ale je to pouze z mé vlastní zkušenosti.

reagovat nesty 7.8.2008 10:42  19%    +  -

http://www.zkouknito.cz/obrazek-pepicek?m=772284db59

Nezlobte se prosím!

prosím prosím o hlásek,děkuji moc ráda oplatím!!

reagovat Irenka21 5.8.2008 14:04  5%    +  -

Mrkněte se na moje fotky na Dámě, některá děvčata , co se mnou začala spolupracovat,mají dole i 7kg.E

reagovat Irenka21 21.7.2008 12:34  5%    +  -

Dobrý den, píši knihu o svojí metodě na zhubnutí, trvalo mi dost dlouho, než jsem vyzkoušela, co fakt zabralo, zatím to zkoušelo dost mých kamarádek, já sama jsem zatím zhubla 21,5 kg, kdyby jste chtěly mohla bych pomoct a získat tak další ověřovatelky mého programu.

Kdyby přece tady byl někdo, kdo nezhubnul, poradila bych mu, nakladatelství, pto které zpracovávám knihu o své metodě, má zájem o víc zájemkyň, které by to vyzkoušely a napsaly o kolik zhubly a za jak dlouho.Samozřejmě, že to není jedna rada, ale celý soubor, ono nic, co funguje, není úplně jednoduché, to vám nebudu lhát, ale je to realizovatelné a zdraví neškodné, finančně i po několik měsíců únosné, protože to spočívá na běžném jídle a ne nějakých preparátech. Ozvěte se mi na číslo 736611615 , ve zkratce Vám objasním. Nebo mi napište své číslo na mobil, jestli máte t mobile, mám večerní paušál na 1000 minut, zavolám já, abyste neprodělaly. Víte, podvodníků je plno, nabídla jsem to na pár stránkách pro ženy a mne mrzelo, že jsem za tu nabídku sklidila
jenom nadávky, už mám pár děvčat přes net, která mají dole první 2 až 4 kg za dva týdny spolupráce se mnou . Já jsem hubla 3 měsíce a nyní lehce váhu udržuji. Sama uvidíte, zda by to pro vás mělo význam, ale žádné léky ani driáky to nejsou. Celé je to založené na normálních běžně cenově dostupných potravinách. Pročetla jsem k tomu dost různých příruček a vyzkoušela kombinace, které opravdu vedly pomalu a jistě k cíli, moje původní váha byla 94 současná je už 73,1kg. Trochu mi to ještě jde dolů setrvačností.Pokud byste chtěly, některé dámy, které hubnou se mnou ,chtějí přímo jídelníčky a tabulky potravin, buď ten jídelníček dodrží nebo nahradí něco z něj potravinou s podobným energetickým nábojem, jenom je tam třeba dodržovat určitou zásadu k tomu, aby metabolismus spolupracoval, ale nebojte se dělená strava to nění. Docela mne překvapilo, co nakonec zabralo. E

reagovat tardyfe 24.6.2008 23:35  5%    +  -

ahoj,koukám na vaše příspěvky ohledně hubnutí,celý život s tim nějak zápasi,v 18 letech jsem při výšce 17Ocm vážila 96kg a povedlo se mi dělenou stravou znubnout 20kg,kterou jsem držela 4měsíce,al JoJo efekt na sebe nenechal dlouho čekat deset jsem nabrala zpátky. ted mám 86kg a dost mě to začíná trápit a chtěla bych zhubnout,ale hlavně zdrav zhubnout,jelikož jsem zdr. sestra tak u mě pravidelná strava nepřichází v uvahu a pravidel né cvičení mezi službama to bych asi ted nezvládla.nemuže mi někdo poradit kde by mi v praze třeba poradili či pomohly v tom abych zdravě hubla??? děkuji

reagovat Tinar 23.6.2008 21:06  5%    +  -

Ahoja
Od malička jsem tlustá a bojuji s obezitou. Už jsem investovala tolik peněz do různých tabletek, které inzerovali v televizi, ale úspěch neměly žádný jen sem dál a dál vyhazovala peníze z okna. Asi před 3 měsícema sem narazila na centrum redukce váhy a moje první reakce byla " no jasně to zase akorát vyhodím peníze a nic". Objednala sem si program a už po 14 dench sem cítila ty změny nejen že sem zhubla 2,5kila a 5cm, ale hlavně sem začala cítit energii. A díky tomu tet zvládám věci, které mi dříve dělaly problémy. Ale hlavně mám dobrý pocit z toho, že mi manžel při každím shozeném kile řekne jak mi to sluší, že jsem čím dál hezčí. Pokud budete chtít více informací ráda vám je zodpovím a poradím. Pro případný zájem mi písněte na zhubnistinou@seznam.cz budu se na vás těšit

reagovat Másimo 22.6.2008 11:49  5%    +  -

Tinar: ahojky jo přemýšlím o nějaké metodě která by byla nejučinnější jak ty kila dát dolů

reagovat sandy1 20.6.2008 23:38  5%    +  -

Bomba letošního roku !!! ano je to tak… jedná se o bylinný nápoj složený z mnoha druhů bylinek a čajovin… obsahuje žlutý, černý i zelený čaj…kombinace bylinek aktivuje metabolismus tuků, čímž dochází ke zlepšení spalování tuků v cévách a v podkoží.. to nám umožňuje tvarovat postavu především na centimetry po obvodech, a to především na nejproblematičtějších partiích.. spalováním tuků vzniká energie, kterou pociťujeme velmi rychle…tento nápoj je dobrý také na celulitidu, která se díky jeho pití vyhladí do ztracena… výsledky mých zákaznic jsou již do týdne  jsou pevnější už na pohled… CO TÝDEN TO JEDEN CENTIMETR !!!!!
Pokud máte chuť to vyzkoušet, napište mi, je to snadné 
Tím, že mi napíšete uděláte první krok k hezčí postavě…
e-mail : angolanecka@seznam.cz

reagovat Tinar 19.6.2008 22:44  5%    +  -

Pokud chcete zhubnout přírodní cestou zkuste to semnou. Já sem zhubla za 1 měsíc 4 kila a 5cm a pořád to jde dolů. Pkud se kemě chcete přidat písněte mi na zhubnistinou@seznam.cz probereme spolu vaši situaci a něco vymyslíme.

reagovat Veronika 3.4.2008 16:01  1%    +  -

Po porodu mi nešlo shodit 15kg zkusila jsem internetový kurz hubnutí a povedlo se.Kdyby ste to chtěla některá zkusit je to ZADARMO! snama.cz/jel-active5

reagovat Marta55 6.3.2008 12:12  5%    +  -

Ahoj
dlouho jsem se snažila zhubout v těhotenství jsem přibrala 22kg a hledala jsem všechno možné až jsem
najela stránky zadala tam jen své jméno a
mail a už se potom se mnou spojila konzultantka která se mnou probrala váhu
kolik bych měla správně vážit jak se stravuji a podobné návyky poradila mě a
potom to už bylo jen na mě zkuste to nebude Vás to stát víc než pár minut
času.
Pokud chcete vědět o jaké stránky jde napište mě na můj mail Dedicova.M@seznam.cz ráda napíšu víc

reagovat Stella74 16.8.2007 7:01  5%    +  -

Mě po EBS chytla ještě větší žravost, takže jsem při jejich užívání přibrala 3 kg. Teď, co už je párů týdnů neberu, jdu s váhou dolů

reagovat dedra 13.8.2007 15:35  5%    +  -

Minulý rok se mi podařilo shodit 20kg,ale jen díky manželovi,neboť mě hlídal a občas semnou držel hladovku.Přes vánoce jsem se držela,potřebovala bych ještě 30,ale letos mě to nějak nejde,ale aspoň se držím o těch 20 míň.A musím říct,že je to moc dobrý pocit.Tak ať se daří.

reagovat Smidule33 11.8.2007 16:30  5%    +  -

Ahojky všechny, co chcete to své hubnutí trošku urychlit. Sama potřebuji shodit 30 kg. Užívám Emulips Slim, což je bylinkový přípravek a funguje fantasticky. Za 2 měsíce mám dole 4 kg, ale to není tak důležité, protože ubývá tuk a přibývá svalovina. Hlavní je to, že ubývají pěkně centimetry, hlavně těch nejproblematičtějších partiích (stehna,boky,zadek,bříško...). Jím na co mám chuť. Během užívání jsem zjistila, že jsem nasycena při menších porcích a nemám chuť na sladké. Má to jen jednu nevýhodu - musím obnovit šatník. Ale fakt je ten, že líp se nakupuje XL než XXXL!
Jestli ho budete chtít vyzkoušet nebo vědět víc, napište mi mailíka (smidova-z@seznam.cz).

reagovat libuše 11.8.2007 6:12  5%    +  -

lennie1: Já EBS tablety brala a byla jsem také nervozní a po delší době mi bylo hrozně špatně.Musela jsem tablety vysadit,ale každá jsme jiná,třeba tobě nebudou dělat nic.Jen jestli ti mohu poradit z vlasní zkušenosti,pokud by jsi nasobě pozorovala bolesti žaludku,slabost,bolesti hlavy,vyčerpanost,pocení aj. NEBER JE,nebo se alespon porad se svím lékařem.Já tyto vedlejší ůčinky měla,a tablety jsm musela vysadit.Samozřejmě tě nechci od toho odradit!!!!Jen ti píši mou zkušenost.Držím palce

reagovat Karmelka 9.8.2007 19:53  45%    +  -

lennie1: diskuze na téma EBS už tu jedna je tak tam koukni

reagovat lennie1 9.8.2007 18:49  5%    +  -

takže dneska jsem začala brát..pozorovala jsem akorát že jsem trošku nervozní ale to jsou možná vsugerované myšlenky tak uvidíme...a hurá do toho

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: začínáme hubnout
Diskusi založil(a): lennie1
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si
Pohodlí i elegance v noci: Běžte do postele ve stylovém nočním prádle Chcete mít nejkrásnější muškáty v okolí? Vypěstujte si je ze semínek Jste pořád unavená? Odblokujte si čakry a zase budete fit Knihovnice Eva Drahošová: Jaká by byla jako první dáma? Dokonalá postava už za měsíc? Tyto cviky fungují! Slavné ženy a jejich záliby: Čím se krásky baví ve volném čase? 9 dietních receptů s rýží: Pečená s rajčaty, fazolková i v salátech Nejkrásnější polštářky, které letos musíte mít. Inspirujte se v galerii Adina Mandlová: První manžel spáchal sebevraždu, poslední byl gay Barvíte si vlasy sama? Takto odstraníte nežádoucí barvu z pokožky