Buněčná výživa

Napište mi prosím,jaké máte zkušenosti z Buněčnou výživou.Byla mi doporučena,a prý je dobrá jak pro celkové zdraví,tak i na hubnutí.Napište mi vaše zkušenosti,budu moc ráda.Podělte se semnou.
10.8.2007

Diskusi založil(a) 10.8.2007 libuše

reagovat Lucie 12.1.2012 17:58  1%    +  -

Ahojky,
potřebuji poradit, jakou bunečnou výživu zakoupit, váhu měnit nijak horentně nechci, cca jen o 2-3kg, trápí mě tuk na stehnech a ztrata energie, unava, i když nic moc nedělám....děkuji za odpo...

reagovat Terka.M 20.11.2011 21:26  5%    +  -

Vypracuji Vám zdarma analýzu tělesné stavby, více info na: 777354087.

reagovat Míša Reiterová 26.9.2011 11:56  1%    +  -

Zdravím všechny, sama používám buněčnou výživu už 5 let, nemám atopický ekzém, upravila se mi váha, mám plno energie. Pokud chce někdo změnit svůj život k lepšímu ozvěte se ráda pomůžu :-)736 153 705

reagovat RSudova 27.1.2009 8:22  5%    +  -

Ahojky, kde prosím kupujete BIO potraviny? Já jsem našla obchod www.ebioshop.cz a vypadá docela dobře, už mi poslali první zboží a super. Takže doporučuji.

reagovat Hele 25.1.2009 18:33  1%    +  -

Aglaia: Musím reagovat na to,že se někdo vymlouvá,že má problém se štítnou žlázou.Já sama se s ní léčím a také jsem se vymlouvala.Až jsem to zkusila s HERBÍKEM a maximální výsledky.Je to jen o disciplíně a vůly a někoho kdo vám vše vysvětlí a povede programem.

reagovat emis 13.11.2008 10:55  5%    +  -

Buněčná výživa je vhodná na regeneraci organismu. Hubnutí je podmíněno dostatečným příjmem proteinu 80-150g denně dle váhy. K tomu aby bylo hubnutí 3-5kg měsíčně bez ztráty svalové hmoty je nutno přidat k buněčné výživě proteinový doplněk PPP a užívat koktejl 2x denně spolu s proteinem. Tomu se říká program Shapeworks. Oba tyto programy jsou od výrobce Herbalife levně lze produkty koupit na www.herbalifebrno.cz

reagovat tecca 28.10.2008 19:19  5%    +  -

Zdravím všechny ženy =)

naše studio se pracuje výhradně s buněčnou výživou,. protože tato metoda je nejůčinější a nezatěžuje organismus, ba naopak mu dělá velmi dobře. Vše je jen ve správné výživě a trochou pohybu.

Do 15. 11. 2008 u nás ve studiu probíhá akce v podobě konzultace v hodnotě 550,-kč zcela zdarma.

Pokud máte zájem, kontaktujte mne pomocí emailu : Tecca@seznam.cz

Přeji hezký den. [!1!]

reagovat Monky 22.7.2008 12:10  5%    +  -

BUNĚČNÁ VÝŽIVA JE SUPER! POKUD MÁŠ ZÁJEM...www.hubnuti.name BUDU SE TĚŠÍT,JE SKVĚLÉ LIDEM POMÁHAT MĚNIT ŽIVOTY K LEPŠÍMU.
AHOJ

reagovat Tinar 23.6.2008 20:59  5%    +  -

Ahojky
Od malička jsem tlustá a bojuji s obezitou. Už jsem investovala tolik peněz do různých tabletek, které inzerovali v televizi, ale úspěch neměly žádný jen sem dál a dál vyhazovala peníze z okna. Asi před 3 měsícema sem narazila na centrum redukce váhy a moje první reakce byla " no jasně to zase akorát vyhodím peníze a nic". Objednala sem si program a už po 14 dench sem cítila ty změny nejen že sem zhubla 2,5kila a 5cm, ale hlavně sem začala cítit energii. A díky tomu tet zvládám věci, které mi dříve dělaly problémy. Ale hlavně mám dobrý pocit z toho, že mi manžel při každím shozeném kile řekne jak mi to sluší, že jsem čím dál hezčí. Pokud budete chtít více informací ráda vám je zodpovím a poradím. Pro případný zájem mi písněte na zhubnistinou@seznam.cz budu se na vás těšit

reagovat sandy1 16.5.2008 23:14  5%    +  -

Ahoj lidičky pracuji pro centrum redukce váhy a pomůžu vám shodit nebo naopak přibrat, ano u nás se to dá.. Naše produkty mohou i těhotné a kojící maminky... Opravdu to funguje a máme užasné výsledky...Já beru buněčnou výživu už dva měsíce a shodila jsem 7kg a 11cm v pase a to kojím a to je si myslím, co říci... buněčné výživě věřím a věřit budu, protože mi pomáhá zbavit se nadváhy a jestli máte chuť hubnout se mnou tak se ozvěte na můj mail angolanecka@seznam.cz PS:být váma neváhala bych

reagovat kopretina1974 7.5.2008 18:33  5%    +  -

Ahoj,už tady dlouho nikdo nic nenapsal,ale zkusím i přesto zareagovat.Buněčná výživa bude patrně opravdu myšleno Herbalife.Jsou to potravinové doplňky-ne léky,které mohou zařadit do jídelníčku i cukrovkáři.Nijak tělo nedrancují,spíš naopak,vyživí tělo a pomohou normalizovat metabolismus.Žádná chemie,ale přírodní preparáty.Myslím,že kdo je už zkusil dá mi za pravdu,že hubnout se s nimi dá spolehlivě.A co se týká věty ,které se podivila pisatelka jajulina,že se s nimi dá i přibrat,tak to je také pravda.Je však jiné dávkování a jiná skladba jídelníčku.I ten kdo nehorázně hubne a nemůže přibrat,tak potřebuje dát do pořádku především metabolismus.Herbalife má proto své poradce,aby každého klienta vedl zvlášť a podle toho,co konkrétně vyžaduje.Vím o čem mluvím,jsou klienti kteří hubnou i kteří přibírají.Dokonce i takoví,kteří si zkrátka chtějí jen dopřát tělu něco zdravého a váhu si podržet.Podle toho se řídí celý program,který je klientovi navržen bez jakékoli nutnosti -něco si koupit.Teprve až sám vidí o co by šlo a kolik by ho to stálo,tak se rozhodne.Pokud někdo z vás narazil na špatného poradce,je to smůla,přes četování či e-maily to odhalit nelze,ale myslím,že takových je jen hrstka.Tedy doufám,už kvůli klientům.
Držím všem palce a kdo by měl o tento způsob hubnutí zájem,může se ozvat.Ahoj

reagovat Aglaia 17.8.2007 14:48  100%    +  -

libuše: o Herbalife tady bylo dost diskuzí, většinou celkem kontroverzní... já ho kdysi zkoušela, asi po měsíci se mi hubnutí zastavilo... jestli ti můžu poradit a nemáš onemocnění štítné žlázy, příp. jiné, které omezuje braní tohoto léku, tak já můžu doporučit Meridii+dobrý jídelníček+pravidelný POHYB...
držím ti pěsti

reagovat Václafka 12.8.2007 13:14  5%    +  -

Smidule33: Nevykládej nám tu bludy. Tohle už tu bylo a rozhodně to není k hubnutí.

Krom toho, diskuze je to o buněčné výživě a tou Emulips není, ten je na zácpu střev a peněženky

reagovat libuše 11.8.2007 17:10  5%    +  -

jajulina: Já natom Webu byla.Doporučila mi to i má INTERNI PANI DOKTORKA.Jsem sama zvědavá jak to bude fungovat.

reagovat Smidule33 11.8.2007 16:25  5%    +  -

Ahojky všechny, co chcete to své hubnutí trošku urychlit. Sama potřebuji shodit 30 kg. Užívám Emulips Slim, což je bylinkový přípravek a funguje fantasticky. Za 2 měsíce mám dole 4 kg, ale to není tak důležité, protože ubývá tuk a přibývá svalovina. Hlavní je to, že ubývají pěkně centimetry, hlavně těch nejproblematičtějších partiích (stehna,boky,zadek,bříško...). Jím na co mám chuť. Během užívání jsem zjistila, že jsem nasycena při menších porcích a nemám chuť na sladké. Má to jen jednu nevýhodu - musím obnovit šatník. Ale fakt je ten, že líp se nakupuje XL než XXXL!
Jestli budete chtít vědět víc, napište mi mailíka (smidova-z@seznam.cz).

reagovat jajulina 11.8.2007 13:38  39%    +  -

http://mujweb.cz/zdravi/bunecneprodukty/bunecnavyziva.html

Koukni sem, ale už při prvním začtení by mě odradilo to, že výživa přispívá ke snížení hmotnosti a zároveň a dva řádky níže píší, že k nabrání na váze...

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Buněčná výživa
Diskusi založil(a): libuše
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si