Thermomix je nový život

Milé dámy,
pravidelně čtu vaše diskuse, které se týkají geniálního stroje THRERMOMIXu.
Mám starý typ, ale chystám se pořídit si nový TM 31.Zasílám všem příznivcům tohoto pomocníka recept na super housky ze Špaldy:
100 g celých zrn – pomlít 1 min. – turbo 9-10, pak přidat:
400 g hl. mouky,1 lžička soli,30 g droždí,cukr,270 ml vody a 30 g oleje.
Na R4 promíchat,2 min. zadělávat na R klas.
Dělat uzly nebo bagety, kynout, pomazat vajíčkem nebo jogurtem. Posypat semínky.
Péct na 200°C přibližně 20 minut.

15.8.2007

Diskusi založil(a) 15.8.2007 andulin

reagovat Marťaska 31.7.2017 15:06  1%    +  -

Mám TH TM 21, hlásí chybu "3" nemá někdo nápad, kde nechat opravit?? A nebo koupím nefunkční. Díky za odpovědi a nápady. mail: identical.twins@seznam.cz

reagovat perla 11.7.2017 18:32  100%    +  -

Alena: taky mám všechno připálené, nevím proč a pak to mytí a drhnutí a vyvařování s prdopečem, aby to malinko povolilo

reagovat MarieM78 25.5.2017 21:33  5%    +  -

Alena: páni, takovouhle reakci slyším poprvé, mám Thermomix už nějakou dobu, mamka ho má už 8 let a obě máme uplně opačnou zkušenost. Máš někoho ve své blízkosti, kdo ho má doma a mohl by ti osobně přesdílet své zkušenosti? Nebo se třeba zkus spojit s tím poradcem, co ti dělal doma předváděčku, když sis ho kupovala.

reagovat Alena 10.5.2017 13:28  1%    +  -

Dobrý den,
je mi 50, vařím 30 let (prý dobře), TM mám doma 14 dní a buď je něco špatně ve mě nebo na přístroji. Podotýkám, že o něm vím (a toužila jsem víc jak 10 let!)! S TM vařím minimálně o hodinu déle, špinavé nádobí snad všechno, já v nervu a výsledek téměř katastrofa! Kynutý knedlík poprvé syrový (dle receptu) podruhé jsem ho vařila 40 minut a nakonec hodila do vody! Krupička VŽDYCKY připálená (též pudink i omáčka). Naprosto nedomytný! Vše vařeno dle receptu TM! Kde že to je, že se nic nepřipálí, vše je rychle a a jednoduše? Všichni to vychvalují, "vaří na dotek prstu" a s úsměvem. Já mám tedy po 14-ti dnech zcela jiné zkušenosti :-(! Řekne mi někdo kde je chyba? Díky

reagovat L. Krásná 25.10.2016 17:57  1%    +  -

lali003: Dobrý den, mám doma zcela nový, nikdy nepoužitý Thermomix TM 21 (babička jej nikdy nepoužila). Pokud máte zájem, pak Vám jej za 10 000,- Kč prodám. Pěkný den L. Krásná, laura33@volny.cz

reagovat lali003 9.10.2016 9:57  5%    +  -

Dobrý den, neprodáváte někdo Thermomix TM 21? Ten můj se rozhodl po 19 letech začít mne opouštět :-(. Děkuji za jakoukoliv nabídku. v. Tel. 733144759

reagovat Eva 29.9.2016 22:05  1%    +  -

Bobana: Ahoj,mám zájem o tm.Zajímala by mě cena.Jedná se o tm31? Děkuji

reagovat Bobana 28.9.2016 18:42  5%    +  -

Hana.: mam k prodeji tm po mne. Stary dva roky pouzivany minimalne.

reagovat janaskol 6.12.2015 15:17  1%    +  -

Mám Termomix starý tip a měla jsem k němu recepty zákazníků, sešitové vydání. Nemohu ho bohuźel najít. Nemá někdo na prodej nebo ke kopírování? Zaplatim i kopii jako originál. Prosím zprávu na janaskol@seznam.cz

reagovat Andulin 6.9.2015 17:39  1%    +  -

Vyzkoušeno - bílky- vložte šlehací metlu, za tepla při 50 st. šlehejte rychlostí 3 - 5 minut ( i méně).Ivanika:

reagovat Andrea 31.8.2015 19:31  1%    +  -

Dobry den, uvazuji o koupi. Neprodavate nahodou nekdo za rozumnou cenu? Dekuji za info andrea.kanakova@seznam.cz

reagovat Helili 14.8.2015 22:25  9%    +  -

Damina: Souhlasím s mastnou nádobou, to je potíž

reagovat Damina 12.8.2015 23:24  59%    +  -

Thermomix mám asi 19 let a vím, že bílky dokáže ušlehat bezvadně. Nešlehám je tam často (většinou použiju ruční šlehač), ale pokud dělám bílků víc a nebo je potřebuju zahřát, tak jedině v Thermomixu. A pokud se někomu neušlehají, tak může být na vinně mastná nádoba.

reagovat Helili 12.8.2015 21:21  9%    +  -

Ahoj.Bílky šlehávám běžně. Zkoušela jsem v závěru šlehání přihřát a i nepřihřát a dopadlo to úplně stejně a to báječně. A jestli jsem Dtestu všechno věřila,tak od doby ,kdy jsem přečetla ten nesmysl s nevyšleháním bílků jsem změnila názor.

reagovat Ivanika 6.8.2015 0:12  17%    +  -

Pavla: Přiznám se, že přestože mám termomix asi 15 let, tak bílky jsem nikdy nešlehala. Na to mám elektrický šlehač ETA asi 25 let. pa

reagovat Pavla 12.7.2015 0:30  1%    +  -

Ivanika: Podle D Testu bílky ušlehat neumí.

reagovat Veronika 22.3.2015 22:10  1%    +  -

nemáte někdo zkušenost se šleháním bílků do trubiček? Klasicky recept je šlehat bilky ve vodní lázni či v páře. Na kolik stupňů mam termáč nastavit?

reagovat JindřiškaN 11.11.2014 17:38  5%    +  -

Měla jsem štěstí, když jsem dostala Thermomix. Mamča mi ho dala k narozeninám, protože ví, že v kuchyni potřebuji pomoc. Je to supr multifunkční kuchyňský robot. Používám ho téměř každý den. Ještě jsem nepřišla na nic, co by neuměl.

reagovat marienka34 17.10.2014 11:30  5%    +  -

ano, mám ho doma už také tolik let, že už si skoro nepamatuju, kdy přesně jsem ho pořizovala.. mám ráda věci, které vydrží dlouhou dobu v užívání.. a že ho zatěžuji každý den. Přijde mi, že se nějak vyrábí všechny věci hrozně spotřebně, aby si člověk musel kupovat stále dokola nové a nové.. a tak je to snad se vším.. proto si velice vážím, že mi můj Thermomix vydržel tolik let a funguje stále jako nový.. a nejsem rozhodně sama, kdo ho má řadu let. Nedávno si ho kamarádka kupovala také a já věřím, že jí vydrží min. stejně dlouho jako mně:) Musím ještě říct, že Thermomix se mi za ty peníze opravdu vyplatil.. za ty roky mi vše vrátil v šetření času, energie a nervů:)

reagovat Lenka 23.9.2014 12:48  1%    +  -

na trhu 10 let není, já ho zakoupila před 15 lety!!!
Motherfucker:

reagovat mirka15 21.4.2014 7:19  5%    +  -

Znáte robot Thermomix který i sám vaří? Pokud máte zájem, ráda Vám ho přijedu ukázat..

reagovat Emmik 11.3.2014 22:59  1%    +  -

Dobrý den, má předchozí nabídka už neplatí. Thermomix už byl prodán, děkuji :)

reagovat Nedvedice 8.3.2014 15:21  14%    +  -

Motherfucker: No tak to se tedy notně pleteš, jelikož v Brně se prodával už v roce 1999 na 100% a byla akce, která trvala půl roku, kdy jsi si koupila přístroj a pokud jsi jich sama prodala sedm, tak jsi měla sama přístroj zdarma. Pokud nevěříš, pošlu Ti od něj papíry.

reagovat Helena M 8.3.2014 14:14  1%    +  -

Dobrý den,
měla bych zájem o Thermomix 31 "z druhé ruky, ale původně zakoupeného přímo od prodejce Vorwerk (zajištění servisu). Pokud někdo může nabídnout, tak prosím mě kontaktujte na adresu helen.ma@seznam.cz
Děkuji

reagovat D.a.n.k.a. 4.3.2014 20:33  18%    +  -

Motherfucker:
http://thermomix.vorwerk.cz/cz/onas/jak-vse-zacalo/images-of-the-thermomix/

já už ho mám dokonce 16 let a jak je uvedeno ve výše zkopírovaném odkazu, u nás na trhu je od roku 1996 - to znamená 18 let!

reagovat Motherfucker 4.3.2014 20:05  1%    +  -

Nedvedice, Jak ho můžeš mít 15 let ty hérečko, když je tenhle přistroj na trhu jen 10 let.

reagovat Emmik 22.2.2014 17:11  1%    +  -

Ještě jsem zapomněla napsat, že mám verzi TM 31 :)

reagovat Emmik 22.2.2014 17:05  1%    +  -

Dobrý den, mám doma Thermomix ve skvělém stavu, je jako nový. Koupila mi ho tchýně, ale nevyužiji jej, jsem zvyklá na klasické vaření. Jestli máte zájem o koupi, můj email je : prejdova-martina@seznam.cz. Cena 9 000 Kč :) V případě zájmu mohu poslat i fotky :)

reagovat fffffffdsa 25.1.2014 13:39  1%    +  -

sadf

reagovat Nedvedice 4.1.2014 20:29  9%    +  -

Hannach: Udělala jste moc dobře! Já už ho mám cca 15 let a nedala bych ho. přez veškeré nářky a nadávky já ho používám denně a to už jsem babča. Vařím v něm, dělám těsta, omáčky, puding, kašičku vnoučatům(snacha jim to pak sní)a mixuji pomazánky . Ale umixovat pomazánku na therm. Je tak jednoduché, že např: vyklopím konzervu vepř. masa, přihodím hrst škvarku(přiměřeně), dám lžíci hořčice, osolím, pokud otevřu lednici a je tam zbytek suchého salámu, nebo nedojedená klobáska, či jakýkoli zbytek masa, a promixuji na kaši. Vyndám na misku a nakrájím ručně cibulku a promíchám a mažu. Vše hotovo během 5 min. A to i s nakrájením chleba a už se to nese na stavbu, či hladové návštěvě. Je to super pomocník a léty získáte zkušenosti a budete ráda vzpmínat na začátky vaření s thermomixem.
já jsem na první pokus a radu z presentace dělala dětem termix a když ho byl litr a děti už ho byly přejedené, tak můj chlap lízal z misky a liboval si, že na něj také zbylo a konečně ví co to vlastně je. od té doby jsem nikdy nezadělávala ručně! A že jsou tam součástky z Itálie a třeba i z číny, mně je to fuk. Hlavně, když mi už 15 let spolehlivě slouží!!!!!!!

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Thermomix je nový život
Diskusi založil(a): andulin
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zájmy a koníčky -> Vaření a recepty
Přečtěte si
KŘEČOVÉ ŽÍLY: Kdy už je čas na chirurgický zákrok? Vánoční květiny: Co potřebuje brambořík, azalka a vánoční hvězda Vánoce 2017 jsou za rohem: Jak si užít advent den po dni Obklopte se kameny! Růženín pomůže při astmatu, měsíční kámen zase při stresu Co dělá láska s vaší myslí a tělem? Tohle zřejmě netušíte! Čím potěšit svou drahou polovičku? Máme pro vás několik tipů Oblíbené vepřové maso: Zkuste řízek, pomazánku nebo koleno Časté chyby, které v zimě děláme v péči o pleť Je vám cítit z úst? Tyto potraviny vás zbaví zápachu Seriál Ulice: Prozrazená milenka, nečekaný sok i vyřizování účtů