Hlídání děti a jiné brigády

Sháníte někoho na hlídání děti, výpomoc v domě či na zahradě-napište svůj inzerát. Nebo naopka nějakou brigádu sháníte?
Prosím neuvádějte inzeráty na kosmetiku- od toho je spousta diskusi o kosmetice
20.8.2007

Diskusi založil(a) 20.8.2007 KPslunicko

reagovat Kristýna281 4.5.2018 20:55  5%    +  -

Dobrý den,je mi 14 let,po prázdninách 15 :) hodně se už od malinka zajímám o ty ještě menší..mám bohaté zkušenosti,jak s úplnými miminky,tak i se staršími dětmi:) nikdy jsem neměla s nikým žádný problém:)schanim teď nějakou možnost,jak si přivydělat,bohužel k mému věku jsou tyto možnosti velmi omezeny,tak to zkouším zde. popřípadě kdyby nějaká maminka potřebovala doma poklidit,také není problém. vydělávala jsem si rok uklizenim a vytiranim,takže i zde mám nějakou tu praxi :) děkuji,hezky večer

reagovat VeronaM 16.6.2017 10:45  5%    +  -

Dobry den, je mi 17 let a hledám brigádu v oblasti hlídání děti nebo hlídání zvířátek. S dětmi mam velmi dobrou zkušenost, starala jsem se o dva mladší brachy, stejně dobrou zkušenost mam i se zviratky. Momentálně nestuduji, takže mam do léta čas od rána do večera. V případě zájmu pište na verii002@seznam.cz
Budu se těšit:)

reagovat Nikol1501 25.4.2017 21:50  5%    +  -

Dobry den, je mi 15 let a studuji prvním rokem střední školu, mám zkušenosti s péčí o děti, venčení psů doučování,prace s počítačem či jiná výpomoc v domácnosti.Plusem je znalost angličtiny v pokročilé formě, proto není problém doučování(součástí hlídání a neni třeba platit navíc). Kromě angličtiny doučování i ostatních předmětů prvního stupně základní školy. Jsem z Polné, okres Jihlava. Věřím, že svěřit člena rodiny do rukou neznámé osoby není ideální, proto souhlasím se schůzkou případným prověřením. Volnou mám každou sobotu a týden po škole, kterou studuji v Jihlavě. Není pro mě problém hlídání či jiná práce v dnech volna(prazdniny,reditelska volna, státní svátky). V případě zájmu či jakýchkoli dotazů se neváhejte ozvat na čísle 773642506 (sms by byla vhodnější popř.email) nebo na emailove adrese kaslova.nikol@seznam.cz

reagovat dulinkaa 24.4.2016 20:24  5%    +  -

Dobrý den. Hledáme studentku na úklid domu, A běžné domácí práce formou brigády. balenizbozi@seznam.cz

reagovat Hausererova 2.3.2016 16:14  5%    +  -

Dobrý den, je mi 16 let a jsem studentkou na střední zdravotnícké škole, hledám přivýdělek ve formě hlídání dětí, mám 10timěsíční sestru a nějaký čas jsem vypomáhala v MŠ.
V případě zájmu pište na hausererova@gmail.com
nebo na tel. číslo 775472744

reagovat Lenka97 4.11.2015 13:33  5%    +  -

Dobrý den,
jmenuji se Lenka, jsem studentka hotelové školy v Praze 10, Vršovicích a je mi 18 let. Hledám brigádu, přivýdělek ve formě hlídání a starání se o děti, pomocí(uklízení) v domácnosti, hlídání, venčení nebo starání se o domácí mazlíčky, pomoc v restauracích mytím nádobí, zadáváním údajů do PC, mohu i děti na první stupni doučovat různé předměty, vynikám ve výtvarném umění, umím hrát na piano.
Zkušenosti s dětmi mám, mám sestru a jezdím na různé akce, výlety a tábory jako vedoucí a dozor nad dětmi ve věku od 4 do 16 let. Domácí mazlíčky mám také a zkušenosti s nimi jsou. Jsem držitelka řidičského průkazu skupiny B a mám i automobil.
Čas mám:
Po - školu mám do 17:00 hodin, pak mám volno.
Út - škola do 16:00 hodin, pak mám volno.
St - škola do 16:00 hodin, pak mám volno.
Čt - škola do 14:00 hodin, pak mám volno.
Pá - škola do 14:00 hodin, pak mám volno.
Víkendy mám taky volné, ale v Dubnu roku 2016 maturuji a volného času budu potřebovat více.
Celkově mám volný čas i o svátcích a různých dnech ředitelského volna, jen na podzimní prázdniny, velikonoční a podobně jezdím jako vedoucí s organizací Bronto Fa. Pokud by bylo ovšem nutno hlídat i o takovýchto prázdninách určitě si čas udělám.
Prosím kontaktujte mě na emailovou adresu:

lekazik@seznam.cz

Předem děkuji za odpověď. :)

reagovat sisi007 17.10.2015 8:06  5%    +  -

Dobrý den!
Je mi 13 let a nabízím se jako hlídačka dětí popř. hlídání venčení zvířatek. Skušenoti mám celkem velké. Děti hlídám cca. 4 roky? Nikdy se mnou nebyl žádný problém. O zvířátka se taky starám často a taky žádný problém. V případě zájmu kontaktujte na sofiehl@seznam.cz
Děkuji moc :) Sofie

reagovat katrinste 10.7.2015 17:07  5%    +  -

Dobrý den,
jsem studentka gymnázia, je mi 17 let.Nabízím hlídání Vašich dětí v době Vaší nepřítomnosti v okolí Prahy. Zkušeností s dětmi mám hodně, mám doma mladší sestřičku, okterou se denně starám. V případě zájmu mne prosím kontaktujte na můj email: katrin.cheer@seznam.cz

reagovat dommkuthh 8.7.2015 9:52  5%    +  -

Dobrý den, jmenuju se Dominika, je mi 15 let a v září budu nastupovat na Obchodní akademii.
Hledám brigádu na léto a možná i pak se studiem, ráda pohlídám vaše děti, vyvenčím pejska nebo uklidím v domácnosti. Sama mám doma labradora a často hlídám svoje neteře a bratrance (4,5 a 3). I přes svůj nízký věk jsem zodpovědná, dokážu se přizpůsobit a jsem také opatrná na své svěřence.
Bydlím v Jinočanech, 5 minut od Zličína takže cokoliv v okolí a na Praze 5 a 13 by bylo nejvhodnější :) Děkuji. V případě zájmu mě prosím kontaktujte zde: dominika.kutheilova@seznam.cz

reagovat AlenaPeskova 2.5.2015 23:33  5%    +  -

Dobrý den je mi 14,skoro 15.Hledám nějaké zájemce o hlídání dětí.S dětmi to umím a mám i docela dost zkušeností(mám mladší sourozence a chodím vypomáhat občas do soukromé školky).Vzhledem k nízkému věku,nabízím samozdřejmě nízkou cenu na hodinu.Pokud máte zájem napište na email- alena-peskova@volny.cz

reagovat An_Ett 15.4.2015 21:47  5%    +  -

Debrý den, jsem 13ti letá slečna co shání nějakou brigádu.. Nejlépe hlídání dětí, venčení pejskú, uklízení bytů a jiné.. Bydlím v Praze a nemám problém dojet kamkoliv jinam. Zkušenosti mám.. Měli jsme 2 pejsky a strám se o děti mojí tety (3 a 5 let).
Pokud by jste něco meli, kontaktujte prosím na e-mail:
anet.ka69@seznam.cz
Předem děkuji:)

reagovat NatyNatt 22.2.2015 8:17  5%    +  -

Dobrý den,je mi 13 let a bydlím 15 minut od Prahy.Ráda bych si přivydělala hlídáním Vašich dětí,domácích mazlíčků nebo ůklid Vašeho domu a jiné.Se vším už zkušenosti mám tak s nemusíte obávat.Za každou nabídku budu ráda.Děkuji kontaktní mail:emilynka13@seznam.cz

reagovat markyhalouzkova 20.2.2015 16:26  5%    +  -

Dobrý den, je mi 15 let a bydlím v Brně. Ráda pohlídám vaše děti. V případě zájmu mě kontaktujte na email marketa.halouzkova@gmail.com

reagovat Eliška 9.11.2014 18:32  5%    +  -

Dobrý den.
Hledám brigádu,je mi 18 a jsem z Havířova.Chtěla bych hlídat děti ve věku od 5-10 let. Nejlepší je pohlídat o víkendech nebo o prázdninách. Jestli by měl někdo zájem napište na Email:eliska.wilcz@seznam.cz

reagovat adela papouskova 6.11.2014 19:22  1%    +  -

Ahoj,potřebovala bych brygadu je mi 13 let bydlim 10 minut od prahy.muzu vam hlidat deti,uklizet doma a jine .
Brygadu hkedam spise kolem prahy.
Pokud mate zajem aby sem pro vas pracovala tak mi napiste na fb
jmeno meho facebooku:ada aja adiss
dekuju a doufam ze se ozvete :))

reagovat Krivankova24 4.11.2014 17:14  6%    +  -

Nella Mikušová:
Můžeš mi napsat na michaela77@tiscali.cz

reagovat Veronika468 4.11.2014 15:00  5%    +  -

Dobrý den, jmenuji se Veronika a je mi 22let. Mám zkušenosti s hlídáním dětí, navíc nyní studuji Porodní asistenci a Vysoké škole, takže zvládám péči i o hodně malé děti, novorozence, batolata. Hledám tímto brigádu převážně v Jihlavě a blízkém okolí. Všední dny i víkendy. Jsem zodpovědná, samostatná a práce s dětmi mě velmi naplňuje a dělám ji s láskou. V případě zájmu mne, prosím, kontaktujte: America85@seznam.cz
Budu se těšit na případnou spolupráci :)

reagovat Nella Mikušová 2.11.2014 2:06  1%    +  -

Krivankova24: Dobrý den :)
Za 3tydny mi ke patnáct, bydlim v Bohunicich, mam melalého brášku, takže to s malými detmi umim :)

reagovat Krivankova24 26.10.2014 11:06  7%    +  -

Kristýna Vajnerová:
Kristy děkuji, mohla by si mi napsat do vzkazů? díky

reagovat Kristýna Vajnerová 19.10.2014 22:27  1%    +  -

Krivankova24: je mi 14 let bydlím koussek od Bohunic sem schopná a mam rada deti

reagovat Krivankova24 14.10.2014 10:46  6%    +  -

Ahojte,
najde se slečna z Brna, která by mi mohla příležitostně hlídat děti(někdy jedno). Většinou hoďku, dvě. Bohunice.

reagovat Lenka Dvořáková 13.10.2014 20:06  1%    +  -

Dobrý den,
jsem studentka VFU Brno, momentálně obor ochrana zvířat a welfare, mám ale zkušenosti ze tří let studia veteriny. Rok jsem dělala lektorku turistického kroužku pro děti a již několik let v létě pomáhám na táboře u koní - zajišťuji program pro děti. Je mi 23 let a ráda bych sehnala brigádu - mám volná odpoledne většinu všedních dní a také skoro všechny víkendy trávím v Brně. Pokud by měl někdo zájem o hlídání dětí, doprovod na kroužky, pomoc s úkoly, popřípadě venčení psů, úklid domácnosti, doučování základů chemie nebo biologie, pomoc s přípravou na přijímačky na VFU Brno, neváhejte mě kontaktovat na emailu genca@seznam.cz a domluvíme se.
S pozdravem Lenka Dvořáková

reagovat Edison Nguyen 12.10.2014 16:57  1%    +  -

Dobrý den,
Je mi 14 let, hledám brigádu nebo něco s čím bych si mohl přivydělat. Kontaktujte mě na tel. číslo: 773 618 488 nebo e-mail edinguyen@seznam.cz

reagovat Šárka Hájková 8.10.2014 10:53  1%    +  -

Dobrý den,
Je mi 15 let. Jmenuji se Šárka Hájková a mám zájem o brigádu. Studuji základní školu. Miluji děti a mám s nimi bohaté zkušenosti.Hlídala jsem děti ve věku od 1-6 let ale také starší.
Jsem z Hradce Králové. Malšovice U Čechů.
Pokud byste měli zájem o hlídání vašich dětí mohla bych v týdnu od 15:00 h a každý druhý víkend.
Moje telefoní číslo je 734477485 nebo se mi můžete ozvat na libinkah@seznam.cz.
Děkuji za jakékoliv odpovědi.
S Pozdravem Šárka Hájková

reagovat kika 19.9.2014 20:56  1%    +  -

dobry den jmenuji se kristyna mam zajem o hlidani deti je mi 13 mam zkusenosti hlidala jsem 2 sestřičky a 1 brasku jsem z cerneho mostu

reagovat Deniy 17.9.2014 19:10  5%    +  -

Dobrý den,
jmenuji se Denisa a je mi 16 let. Již druhým rokem studuji Obchodní akademii v Praze. Jsem velmi spolehlivá, milá a hlavně to umím s malými dětmi. S hlídáním dětí mám zkušenosti nejen u mých mladších sourozenců, ale i u známých.

V případě zájmu se, prosím ozvěte na email: denisa.dvorackova@post.cz (Pokud máte zájem o více informací, tak se ozvěte na email.)

reagovat Kateřina Budveselová 15.9.2014 16:52  1%    +  -

Dobrý den..
Je mi 14 let a nabízím hlídání vašich dětí v Mostě.. Děti mám neskutečně ráda a rozumím si s nimi hlídám svou 3 roční sestřičku a brášku se sestřičkou v okolí Loun, brigádu však sháním v Mostě.. Kdyby jste měli zájem pište nebo volejte na číslo 606285552 a nebo na pidizvikkacenka@seznam.cz po případě ještě na facebook Kačenka Budveselová..

reagovat kateřina kociánova 9.9.2014 15:19  1%    +  -

zdravím vás je mi 14 a sháním brigádu hlídání dětí děti mám moc ráda mám i zkušenost protože hlídám občas bratránky bydlím v Pardubicích konkrétně ulice Teplého je to poblíž paláce Afi ve škole končím vždy ve dvě hodiny kromě čtvrtka to končím ve čtyři nebo v pět momentálně nevím ale o víkendech můžu skoro vždy podle domluvy :) jestli bude mít někdo zájem tak mi prosím napište na email kacka.kocianova@seznam.cz

reagovat EVELINA. 24.8.2014 18:01  45%    +  -

DLOUHODOBÉ NONSTOP HLÍDÁNÍ DĚTÍ -LETITÁ PRAXE -JEN PLZEŇ - výlety,procházky,bazén aj.aktivity - VŠE NA DOHODĚ hlídání je velice zodpovědná práce a svěřovat mladým nezkušeným děvčatům děti ,je dost velký risk-je to neustálá celodenní pozornost .VHODNÉ PRO VYTÍŽENÉ RODIČE,PODNIKATELE ...navíc mám nato služby - není to práce na černo jako u ostatních.

reagovat Věrka10 21.8.2014 17:48  5%    +  -

Dobrý den.
Je mi 15 let a po prázdninách jdu na střední školu.
Mám moc ráda děti a starala jsem se o dvouletého synovce. Sháním brigádu hlídání dětí v Praze. Bydlím poblíž Prahy a tak bych to chtěla mít blízko. Přes školu bych mohla až tak od 16:00. Budu ráda když se někdo ozve.
Kdyby měl někdo zájem pište na email-hlidanideti10@gmail.com :)

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Hlídání děti a jiné brigády
Diskusi založil(a): KPslunicko
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Společnost -> Ženy a svět
Přečtěte si
Bílá magie vás může ochránit! Rituály, které fungují S tebou mě baví svět: Co se stalo s dětmi z komedie tisíciletí? RADKA (37): Tchyně mě pořád srovnává s manželovou ex Creative World ? místo pro oslavy, tvorbu, dobré jídlo a zážitky každý den Cukr, citron, majonéza: Co určitě nepatří na váš obličej? Vlastimil Brodský: Brejchová mu zlomila srdce, v důchodu spáchal sebevraždu Ženy prozradily: Kdy a proč jsme byly schopné odpustit nevěru? IRENA (44): Moje matka mi neustále mluví do života Máte problémy se štítnou žlázou? S těmito příznaky jděte k doktorovi Bronzer je hitem jara a léta: Jak ho správně používat a vypadat skvěle?