Termomix TERMOMIX

Napíše mi někdo zkušenosti s Termomixem? Můžete přidat i recepty.
5.9.2007

Diskusi založil(a) 5.9.2007 sir

reagovat Mirek 11.10.2018 15:18  1%    +  -

Nový se zárukou stojí 5.99 ,- Kč.!!!

reagovat SOŇA 7.6.2017 14:46  1%    +  -

NEMÁ NĚKDO NOŽE S KŘÍDLOVOU MATICÍ NA PRODEJ ??

TM 21 ...TEN CO UŽ NE NEVYRÁBÍ DÍK DÍK DÍK

reagovat mirka15 3.1.2014 20:56  5%    +  -

Kdo by měl zájem o
Thermomix ráda přijedu ukázat a nabídnout.Je to dobrá věc.

reagovat míša 17.9.2011 11:58  1%    +  -

potřebovala bych poradit, mlela jsem v termomixu cukr na moučkua tedka jen píská, jako když je špatně nasazené víko a nejde vůbec spustit....:(( zkoušela jsem vypnout, zapnout, vše je správně nasazené, jen nejde spustit?? poradí mi někdo?, děkuji míša

reagovat Veronika 24.4.2010 9:11  1%    +  -

Ahoj termomix jsem si koupila kvůli práci ale zamilovala jsem se do něj a jsem nadšená kuchařka pokud by měl nekdo zájem ráda poradím a i pošlu recepty. strive@seznam.cz

reagovat milada 11.3.2010 19:12  1%    +  -

milada: inzerat este plati ?

reagovat milada 11.3.2010 19:10  1%    +  -

sarka72:

reagovat Pája 23.5.2009 22:27  1%    +  -

To je ostuda tí bych se ani nechlubiaDurga:

reagovat marie 26.12.2008 21:31  1%    +  -

Ahojky, koupila jsem si k vánocům starší termomix. Prosím, nemáte nějaké ozkoušené recepty? Děkuji předem zs ochoti

reagovat vera 3.11.2008 22:57  1%    +  -

Ivana: Ahoj,podívej se na diskusi: Vaření s Thermomixem - Vorwerk,tam je receptu dost

reagovat Ivana 3.10.2008 10:27  1%    +  -

ahoj mám doma termomix a ještě v něm moc vařit neumím,máš nějaké zaručeně dobré recepty anebo kde by se dali sehnat
monika:

reagovat moni 19.9.2008 22:40  1%    +  -

mam thermomix asi 9 roků a pokazily se mi nože nemůže mi někdo nabídnout nějaké starší,třeba z vyřazeného thermomixu?

reagovat sarka72 10.9.2008 14:01  5%    +  -

Pokud by některá měla zájem o koupi staršího termomixu(starší ale je jako nový-téměř nepoužívaný),tak teď budu tento přístroj prodávat.Samozřejmě že za rozumnou cenu.Představovala bych si asi 8000 kč.Mám ho asi 5 let ale z toho 4 a třičtvrtě roku ležel ve skříni.Jsem z Ostravy tak pokud bude mít zájem tak mi pisněte na meilík(od manžela)-romanslovacek@seznam.cz

reagovat monika 13.8.2008 17:51  1%    +  -

Ahoj thermomix mám již asi 8let a super.Dělám v něm co se dá.I zmrzlinu, kávu, omáčky, kaše atd...Opravdu velký pomocník dom.Ušetří se tím čas.Monika

reagovat tanaxx 9.8.2008 22:37  5%    +  -

Jo a mam i kontakt na prodejce,přijede až k vam domu,aby vam ho představil

reagovat tanaxx 9.8.2008 22:35  5%    +  -

Ahoj
Ja mam Termak taky a nedam na nej dopustit,žadne stani u vařeni,žadne nadobi no prostě mohu jenom doporučit.

reagovat káně 4.3.2008 13:23  1%    +  -

na termák nedám dopustit. Pořídila jsem si jen už před 13 lety. Navíc na splátky, protože jsem hotovost neměla. Nelituji. Ale nejvíc se v něm navařilo kaše a pudinků. Manžel je zbožňuje a jeho večeře - něco dobrého znamená z litru mléka tato pochoutka. Rajskou vařím i pro babičku. Jen mi vadí hluk, ale zase u toho nemusím stát. Která jednou zkusí, už nechce jinak. Jak říkala Simona Stašová ve filmu. Sice v jiné situaci ale pravdivě. Aspoň co se týká tohoto pomocníka. Zavažování marmelád je pohádka. Pásová výroba. Část ovoce připravuji, část se sváří, část uzavírám do sklenic a zbytek už je v toubě. Paráda. Doporučuji všemi deseti

reagovat Milada 8.1.2008 16:53  1%    +  -

take zdravím asi všichni lidičky ktere tremač okouzlil natolik že se stal jejich milačkem,já bez termomixů nemohu žít,staré klumpy jsem vyhazela a mohu říci že termáč mám 3.roky a je to báječna věc,víto co se říká nejsem tak bohatá abych kupovala laciné věci.

reagovat juha 29.12.2007 23:37  5%    +  -

Já mám už ten nový typ Termomixu a jsem s ním moc spokojená, už bych se bez něj neobešla, ale je pravda, že dnes je to drahá investice,29 400 kč.Dělám v něm téměř všechno, je přístroj, který ženě maximálně usnadní práci v kuchyni. Doporučuji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§§

reagovat Aglaia 11.9.2007 19:09  62%    +  -

Anndy: tak snad se zase tolik nestalo

reagovat Aglaia 11.9.2007 19:09  62%    +  -

pecka: jojo, podražil, ale co ne, že jo... těch 20tis. stál v době asi před 11 lety

reagovat Aglaia 11.9.2007 19:07  62%    +  -

Durga: úplně ti rozumím já vařit umím, ale hrozně mě to nebaví stejně jako žehlení mi to přijde jako děsná ztráta času
právě proto tak ráda vzpomínám na období s Thermomixem... nějak na to netlačím, ale na seznamu je a jednou si ho koupím... třeba až bude druhý prcek, to ho využiju ještě víc

reagovat Anndy 9.9.2007 15:48  100%    +  -

http://diskuse.dama.cz/diskuse.php?d=4447

reagovat pecka 7.9.2007 15:46  25%    +  -

Durga: Zatím tu nikdo nepředává své zkušenosti s Termomixem. Vlastním ho už dost dlouho, v prvopočátečnímnadšení jsem dělala tu krémovou polévku z žampionů, jak někdo zmiňoval. Vzhledem k tomu, že jsme doma už jen s mužíčkem a sejdeme se až večer, tak moc nevyvařuju. Ale ten mixer využívám především na strouhanku, mletí ořechů, máku, když nemám moučkový cukr-udělám ho z krupicovýho, nejlépe se mi však osvědčil při podzimním zpracování zeleniny. Zeleninu oloupám a místo zdlouhavého strouhání cči krájení v ruce to hodím do mixeru a za chvíli z toho mám drť (nenechávám dlouho mixovat). Také při zadělávání těsta na vánoční cukroví, na různé pomazánky a také na játrové knedlíčky. To tam naházím všechny suroviny a je hotovo. Žádné zdlouhavé mletí jater, atd. Vše v jednom. Nebo jsem vyráběla ovocné přesnídávky - podusila jablka, rozmixovala, osladila a dala do skleniček. Od kupovaných je rozeznáte jen podle toho, že líp chutnají (třeba ty z meruněk, švestek). Je to dobrý pomocník do kuchyně, ale jak jsem tady četla tu cenu, pěkně od té doby co jsem si ho pořídila podražil. Tehdy vyšel asi na 20 tiosíc a šly na mně mrákoty. Tak nevím, těch 30 bych za něj už nedala.

reagovat Andulka 7.9.2007 9:45  100%    +  -

Ahoj lidicky!!Ted jsem se zaradovala, ze mi nekdo tady poradi a doporuci Termofix. Tak to jsem zase asi ja popletla. Ale je to podlahovina a udajne velmi draha. Premyslime nad nejakou kvalitni podlahovinou do kuchyne a tento tzv termofix(snad to rikam spravne???) nam byl doporucen. Ale ted jsem zjistila, ze jsem na spatne diskuzi. Tady je rec o necem jinem

reagovat Durga 7.9.2007 5:13  59%    +  -

Aglaia: Tohle neznám ani nepotřebuju. Můj systém rychlého vaření je postačující. Ale možná, kdybych to měla dřív, tak bych se i naučila vařit. Nepeču nic kromě masa. Manža už došel tak daleko, že tuhle donesl kus bábovky, kterou dostal za malou rostlinku ananasu.

reagovat Durga 7.9.2007 5:10  59%    +  -

Obelix: Takže jsem zase tak daleko nebyla. Je to na jídlo.

reagovat Aglaia 6.9.2007 22:58  95%    +  -

Obelix: jooo, termix, ten má rád náš Kuba

reagovat Aglaia 6.9.2007 22:58  95%    +  -

Durga: je to přístroj na vaření od Vorwerk... možná už má i nové funkce, ale ohřívá, váží, mixuje v nerez nádobě a já nevím co ještě... dodnes si pamatuji, jak jsme tam nasypali mléko, žampiony, mouku atd., zapli a po 10 minutách měli krémovou výbornou polévku... Máma v něm dělala odpalované těsto a hrozně si libovala, jak je to s ním jednoduché...
Jednou jsem potkala paní na cvičení, která strašně ráda peče a prý díky němu dělá 30 druhů cukroví na vánoce - pro mě hrůza
Každopádně to není levná legrace, stojí kolem 30tis., ale mám ho na svém seznamu, protože je fakt výborný

reagovat Obelix 6.9.2007 22:10  100%    +  -

Durga: k jídlu byl TERMIX

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Termomix TERMOMIX
Diskusi založil(a): sir
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Rodina a děti -> Adopce
Přečtěte si