Jde hubnout zdravě - aniž by člověk musel strádat?

Zdravím všechny bojovnice s kily navíc.

Otázka je: Hubnul už někdo z Vás pomocí müsli, cereálií?

Ráno zpravidla nemívám čas se nasnídat(jak se říká, snídaně - základ dne), oběd jako vždy odbydu a večer? To nevím co by...
Má někdo z Vás teda zkušenost, že část svého jídelníčku nahrazoval především cereáliemi, müsli, když nepočítám vodu:) ovoce a zeleninu?
Pokud ano - tak kterými? Volíte možnost, si udělat kombinaci müsli podle svých chutí nebo si je koupíte již namixované v obchodě..

11.9.2007

Diskusi založil(a) 11.9.2007 Lucy007

reagovat Lulie 11.8.2013 20:42  100%    +  -

kdyby nekdo chtel debatovat, jsme na fb https://www.facebook.com/groups/280536375419035/

reagovat DolceDonna 7.8.2009 19:21  5%    +  -

Chcete zhubnout snadno, bez jo-jo efektu a hlavně - zdravě ? Bez pocitu hladu? Pamatujte si - všechno, co pro svoje tělo uděláte, bohatě se vám vrátí. Představte si sami sebe v optimální kondici.....dostatek výživy, energie, svěžest organismu, aktivní způsob života. Poznejte ten rozdíl ! www.hubnoutsnadno.cz << Zaručuji výsledky již po prvních 2 týdnech !

reagovat gomanek 28.7.2009 12:25  16%    +  -

reagovat alessio 27.3.2009 23:10  5%    +  -

Zdravim,doporučuji přírodní produkt české firmy OKG-Emulips Slim. Je osvědčený a pomáhá.Písněte si o více info,ty vás nic nestojí Zdenca.Havlova@seznam.cz

reagovat halka1 1.1.2009 14:14  5%    +  -

Všechny moc zdravím! Ráda se s Vámi podělím o své zkušenosti s hubnutím!Sama jsem úspěšně zhubla 17 kg a stále si váhu držím. Je to úplně něco jiného,než šílené počítání kalorií!Jde o to,že v těle vyrovnáme poměr zásad a kyselin,při kterém tělo nejvíce spaluje tuky - nakopneme maximálně metabolismus!Tím,jak hrozně se stravujeme,jsme všichni kyselí!Dále jde o to vynechat několik druhů potravin a už to jde samo!
Při dietě nestrádáte,nic Vám nechybí,cítíte se výborně a nejste protivní!
Já sama jsem padla z velikosti 44-46 na 38 a cítím se výborně! Jsem dokonce štíhlejší,než kdykoliv předtím!
Ráda poradím každému,kdo se rozhodne něco dělat se svojí nadváhou a tím se zbaví zdravotních rizik,které s sebou nadváha či obezita nese!
Hana.pospichal@seznam.cz

reagovat tecca 28.10.2008 19:20  5%    +  -

Zdravím všechny ženy =)

naše studio se zabývá regenerací organismu, regulace váhy a celkové výživě buňěk. Vše je jen ve správné výživě a trochou pohybu.
Rozvržení jídel je velmi důležité a má velký vliv na regulaci váhy.

Do 15. 11. 2008 u nás ve studiu probíhá akce v podobě konzultace v hodnotě 550,-kč zcela zdarma.

Pokud máte zájem, kontaktujte mne pomocí emailu : Tecca@seznam.cz

Přeji hezký den. [!1!]

reagovat trojan1673 30.9.2008 19:07  5%    +  -

já měla stejný problém vstávam u ve 4 hodiny ráno a na snídani nemám náladu tak jsem to vyřešila koktejlem familiIn zasití a ještě jsem zhubla.Snídaně je grunt,ale né ve 4 ráno.

reagovat nesty 7.8.2008 10:41  19%    +  -

http://www.zkouknito.cz/obrazek-pepicek?m=772284db59

Nezlobte se prosím!

prosím prosím o hlásek,děkuji moc ráda oplatím!

reagovat Irenka21 5.8.2008 14:06  5%    +  -

Mrkněte na moje fotky na Dámě.E

reagovat Irenka21 21.7.2008 11:24  5%    +  -

Ahoj, kdyby přece tady byl někdo, kdo nezhubnul, poradila bych mu, nakladatelství, pto které zpracovávám knihu o své metodě, má zájem o víc zájemkyň, které by to vyzkoušely a napsaly o kolik zhubly a za jak dlouho.Samozřejmě, že to není jedna rada, ale celý soubor, ono nic, co funguje, není úplně jednoduché, to vám nebudu lhát, ale je to realizovatelné a zdraví neškodné, finančně i po několik měsíců únosné, protože to spočívá na běžném jídle a ne nějakých preparátech. Ozvěte se mi na číslo 736611615 , ve zkratce Vám objasním. Nebo mi napište své číslo na mobil, jestli máte t mobile, mám večerní paušál na 1000 minut, zavolám já, abyste neprodělala. Víte, podvodníků je plno, nabídla jsem to na pár stránkách pro ženy a mne mrzelo, že jsem za tu nabídku sklidila
jenom nadávky, už mám pár děvčat , která mají dole první 2 až 4 kg za dva týdny spolupráce se mnou . Já jsem hubla 3 měsíce a nyní lehce váhu udržuji. Sama uvidíte, zda by to pro vás mělo význam, ale žádné léky ani driáky to nejsou. Celé je to založené na normálních běžně cenově dostupných potravinách. Pročetla jsem k tomu dost různých příruček a vyzkoušela kombinace, které opravdu vedly pomalu a jistě k cíli, moje původní váha byla 94 současná je už 73,1kg. Trochu mi to ještě jde dolů setrvačností.Pokud byste chtěla, některé dámy, které hubnou se mnou ,chtějí přímo jídelníčky a tabulky potravin, buď ten jídelníček dodrží nebo nahradí něco z něj potravinou s podobným energetickým nábojem, jenom je tam třeba dodržovat určitou zásadu k tomu, aby metabolismus spolupracoval, ale nebojte se dělená strava to nění. Mne ovšem po všech těch peripetiich překvapilo, jaká věc zabrala.E

reagovat Tinar 23.6.2008 20:56  5%    +  -

AZdarec
Od malička jsem tlustá a bojuji s obezitou. Už jsem investovala tolik peněz do různých tabletek, které inzerovali v televizi, ale úspěch neměly žádný jen sem dál a dál vyhazovala peníze z okna. Asi před 3 měsícema sem narazila na centrum redukce váhy a moje první reakce byla " no jasně to zase akorát vyhodím peníze a nic". Objednala sem si program a už po 14 dench sem cítila ty změny nejen že sem zhubla 2,5kila a 5cm, ale hlavně sem začala cítit energii. A díky tomu tet zvládám věci, které mi dříve dělaly problémy. Ale hlavně mám dobrý pocit z toho, že mi manžel při každím shozeném kile řekne jak mi to sluší, že jsem čím dál hezčí. Pokud budete chtít více informací ráda vám je zodpovím a poradím. Pro případný zájem mi písněte na zhubnistinou@seznam.cz budu se na vás těšit

reagovat valcha 17.5.2008 17:17  5%    +  -

Zdravím Já jsem vážila před dvěma roky 120kg dnes vážím 63kg.Udržovala jsem dietu a prášek proti hladu.Udržovala jsem dietu,ale předepsanou dietologem.Chce to ráno snídat malou dávku,oběd taky malou dávku ,taky svačinu (Jogurt, nebo ovoce,zeleninu).Večeři taky malou dávku a ještě druhou večeři (kuřecí salám, jogurt, ovoce ,
zelenina.Dnes jsem bez prášku proti hladu a nepřejídám se a áhu si udržuji.Hodně štěsí v hubnutí přeje Věrka.

reagovat sandy1 16.5.2008 23:27  5%    +  -

Ahoj lidičky pracuji pro centrum redukce váhy a pomůžu vám shodit nebo naopak přibrat, ano u nás se to dá.. Naše produkty mohou i těhotné a kojící maminky... Opravdu to funguje a máme užasné výsledky...Já beru buněčnou výživu už dva měsíce a shodila jsem 7kg a 11cm v pase a to kojím a to je si myslím, co říci... buněčné výživě věřím a věřit budu, protože mi pomáhá zbavit se nadváhy a jestli máte chuť hubnout se mnou tak se ozvěte na můj mail angolanecka@seznam.cz PS:být váma neváhala bych

reagovat Danulanda 6.12.2007 15:33  5%    +  -

holky, pouzivate k cviceni nejake pripravky? ja pouzivam L-Carnitin Luquid od XXtreme Nutrition, a musim rict ze jsem nadmiru spokojena :) Koupila jsem ho zde za super cenu: http://strongbody.cz/karnitin-carnitin-spalovace-tuku

reagovat handulacek 4.10.2007 14:16  100%    +  -

Lucy007: já tě chápu, také mám v práci někdy frmol, že obědvám až odpoledne doma, ale je super, že víš, jak na to

reagovat Lucy007 4.10.2007 13:50  5%    +  -

handulacek: tak jsem to zrovna nemyslela.. ale je pravda, že teďka mi začla škola, nové stresování a tak jsem zjistila, že jsem první jídlo měla až třeba v 13 Vím že si zahrávám se svým zdravím, ale ono to fakticky v té škole někdy nejde, ale pak se asi nemůžu divit, že se nic s tou váhou neděje...

Ale nejdůležitější je, že si to uvědomuju a tak mě kámoška hlídá (teda má to za úkol ) - dneska mám limit 2 l a zvládly jsme i oběd

reagovat handulacek 1.10.2007 14:09  25%    +  -

Lucy007: jak to myslíš, že nejíš, to téměř hladovíš?

reagovat Lucy007 1.10.2007 13:57  24%    +  -

Ahojda máte už nějaký výsledek? Já se snažím jak můžu, od 17 nejím, 2-3x týdně si zacvičím, ale výsledek mooc nevidím
Dneska jsem si po dlouhé době stoupla na váhu a výsledek? Žádný

reagovat zacnete.den.s.chuti 18.9.2007 12:35  5%    +  -

ahoj, chci vás poprosit, abyste mrkly sem http://revue.idnes.cz/ankety.asp?id=A20070907_lf_61
a hlasovaly pro fotku, které se vám nejvíc líbí.
a k tomuto tématu mám taky co říct:-)
handulacek zřejmě ví o čem mluví, můžu jen souhlasit. já jsem od loňského listopadu do letošního července takovýmto stylem zhubla 9 kilo:-) je teda ale pravda, že víkendy byly často "moje", sežrala jsem, na co jsem přišla. takže co jsem přes týden zhubla, bylo za víkend zpátky:-( teď už se mi váha dva měsíce drží:-)

reagovat handulacek 17.9.2007 5:55  83%    +  -

Teda holky, na to, jak jsem se včera večer naž...a, tak jsem byla ráno docela překvapená, moc jsem nepřibrala . Ale dneska to zase beru pevně do rukou a začínám natvrdo. Jedná se o kilčo-dvě, takže je to v mžiku dole, tak si z toho nedělám ani takovou hlavu

reagovat handulacek 16.9.2007 16:14  84%    +  -

Lucy007: já jsem se chválila, že ani moc jíst teď nemusím a už je to zase zpátky, musím se začít zase hlídat. Ani nemám moc hlad, ale pořád bych něco zobala. Tak jsem si udělala 0,5 litru kapučína s mlékem a trochu se "zaliju"
Ale byli jsme na táborských slavnostech a těch dobrot, tak se to omlouvá, od zítřka už zase svůj režim.

reagovat Lucy007 16.9.2007 14:23  9%    +  -

Pomalu, ale jistě se začínám hlídat. Ono to fakticky jde si rozdělit to jídlo a i když musím říct, že mě to ještě občas svádí večer trošku zhřešit

Myšlenky zaháním hopsáním na gymnastickém míči nebo rotací na disku (teda pokud se to tak vůbec jmenuje
Jo a ještě dotaz, nechodíte někdo na masážní pás? Slyšela jsem, že prý to někomu pomáhá - tím myslím prohnat ty tuky na břiše, stehnech...

reagovat handulacek 14.9.2007 15:30  90%    +  -

ifa: v pohodě, vždyť se nic neděje

reagovat ifa 14.9.2007 14:54  10%    +  -

handulacek: Promin, to patrilo Lucy.

reagovat handulacek 14.9.2007 6:08  83%    +  -

ifa: já jsem tady o müsli ani nic nepsala, to sis mě s někým spletla

reagovat ifa 13.9.2007 23:40  10%    +  -

handulacek: Z musli a cerealii nezhubnes, ale je to zdrava snidane. Snidam vetsinou musli svoje nebo diet+, ale pozor, porce je hrst. Vecer uz nic z
obilovin, jen zeleninu + bilkoviny.
5 -6 malych porci. Az se zaludek trochu stahne, tak uz se to lepe zvlada.

reagovat handulacek 13.9.2007 18:21  86%    +  -

Lucy007: to pití chce hlídat. Kolikrát si říkám, že mám hlad, ale napiju se a zjistím, že jsem měla žízeň . Já dneska uždibovala pečené filé (přijel manžel, tak zase dělám teplé večeře ) ale jen opravdu, když jsem to nandavala na talíř, ale pečené filé je zdravé. Jinak jsem předtím vypila 0,5 litru capučína, takže jsem napitá až kam

reagovat Lucy007 13.9.2007 18:03  8%    +  -

handulacek: Jo jo jo, moje řeč, ale dneska se budu krotit. Ráno jsem nesnídala (bohužel) a nahradilo to tatrankou, pak hruška a kolem 17 ještě tousty. Myslím, že pokud mě chytne mlsná, vrhnu se na cereálie. Teďka jsem si koupila jedny už namixované
Vzhledem k tomu, že jsem nestíhala ani pít, tak si budu plnit bříško vodou.. a už se těším na ty žabky
Zítra jsem doma, takže to jídlo budu mít opravdu pravidelně

reagovat handulacek 13.9.2007 13:52  84%    +  -

Lucy007: to jo, protože máš pocit, že to večer musíš dohnat
Já když jsem v 15-16ti zahájila také dietu, tak jsem se ráno nasnídala, snažila se pak obědvat v 1 nebo půl 2 a potom už nic a to kila dolů přímo letěla , ale kdo by to vydržel, viď?
Ten první týden byl krušný, pak už si tělo zvykalo.

reagovat Lucy007 13.9.2007 13:39  8%    +  -

eichlerka: Myslím, že za chvilku rozpoutáme i diskuzi, za co všechno mohou geny. U nás v rodině je taky sklon k obezitě a už teďka se toho hrozím..
Dneska jsem v práci a už se zase odbývám, měla jsem jednu hrušku No budu muset na sebe více dohlížet

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Jde hubnout zdravě - aniž by člověk musel strádat?
Diskusi založil(a): Lucy007
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si