Aspergerův syndrom,autismus

PŘÍSTUP DO DISKUZE UŽ NEDÁVÁME !!!

Vzhledem k tomu,že zde probíráme i hodně intimní věci,ponechám přístup jen těm,kdo o sobě aspoň občas dají vědět. Pokud se stane,že někdo měl přístup a chtěl by ho znovu,jen zrovna neměl čas či období,kdy si chtěl povídat,stačí mi napsat vzkaz a přístup obnovím.
Díky za pochopení.
12.9.2007

Diskusi založil(a) 12.9.2007 lenka32.

Nemáte právo pročítat diskusi. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Aspergerův syndrom,autismus
Diskusi založil(a): lenka32.
přispívání i ctení jen pro vybrané
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Rodina a děti
Přečtěte si
Pohodlí i elegance v noci: Běžte do postele ve stylovém nočním prádle Chcete mít nejkrásnější muškáty v okolí? Vypěstujte si je ze semínek Jste pořád unavená? Odblokujte si čakry a zase budete fit Knihovnice Eva Drahošová: Jaká by byla jako první dáma? Dokonalá postava už za měsíc? Tyto cviky fungují! Slavné ženy a jejich záliby: Čím se krásky baví ve volném čase? 9 dietních receptů s rýží: Pečená s rajčaty, fazolková i v salátech Nejkrásnější polštářky, které letos musíte mít. Inspirujte se v galerii Adina Mandlová: První manžel spáchal sebevraždu, poslední byl gay Barvíte si vlasy sama? Takto odstraníte nežádoucí barvu z pokožky