Dietbox

Zajímaly by mě vaše zkušenosti s tímto způsobem hubnutí. Jestli připravené porce stačí, nebo je po nich hlad? Jak si můžete rozmrazit oběd, když jste v práci nebo ve škole? Jak je to s chutí jídel, protože z vlastní zkušenosti vím, že zmražený prostě není čerstvý ať je to zmražené šokem nebo ne. Taky si myslím, že jídlo ohřávaný v mikrovlnce 6 dní v týdnu nebude nic moc zdravého. Jak je to s udržením váhy po skončení programu...Prostě vás prosím o svěření svých dojmů. Děkuji
14.9.2007

Diskusi založil(a) 14.9.2007 Fáfa

reagovat Honza 13.2.2010 18:41  1%    +  -

Muzu jen potvrdit, opravdu to funguje. Kdyz jsem cetl tuhle diskuzi mel jsem strach:) Ale dopadlo to dobre za mesic jsem mel dole 7kg pote jsem se zacal stravovat obdobe sam a zavrsil jsem to na 18kg za 3mesice. To myslim ze je dobry. Uz bych se nikdy nestravoval jako drive. Zvykl jsem si jist pravidelne a male porce. Driv jsem takhle malo jist nedokazal, ted nemam vubec potrebu se nak prezirat.

reagovat Rybka 9.2.2009 18:33  1%    +  -

Ahojky. Já se akorát chtěla zeptat, jestli to seženu i v Okolí Ostravy. RybkaMarketa:

reagovat halka1 17.1.2009 14:27  6%    +  -

Všechny zdravím!Ráda se s Vámi podělím o své zkušenosti s hubnutím. Já sama jsem úspěšně zhubla 17 kg, nyní při výšce 171 cm vážím 60 kg a váhu si držím!!! O co jde? Jde o to nastartovat metabolismus,kdy tělo nejvíce spaluje tuky. V těle vyrovnáme ph na zásadité a tím nastartujeme metabolismus,všichni jsme kyselí tím, jak se stravujeme a nesprávným životním stylem, tím brzdíme hubnutí. Dále jde o vynechání několika druhů potravin.
Při dietě nemáte hlad, nestrádáte, tělu nic nechybí, cítíte se výborně a na výsledné váze už zůstanete, protože tělo nemá potřebu se někem vracet-při dietě nestrádá.
Zhubne opravdu každý, kdo se do toho pustí, výsledky opravdu jsou u každého, je to zaručené!
Ráda poradím všem, kdo se rozhodnou udělat něco se svou postavou a zbavit se nadváhy a tím i zdravotních rizik, které s sebou nadváha nese.
hana.pospichal@seznam.cz

reagovat Don Bon Bon 18.12.2008 10:19  1%    +  -

Zdravim vas damy.
Slecna nikita TADY rika jak ma a nema jidelnicek vypadat. HMM to je hezke. Tak ze asi takhle Mel jsem jednani s firmou DIETBOX a dopadlo dobre hlavne jsem vyděl podklady! Vice jak 100 spokojenych klienty za 2 roky pusobnosti je dobra bilance. A jak rika slecna nikita Ze je jidelnicek spatny? Asi tak. Maji garanta ktery na to dohlizi. Ing.Petr Havlicek. No nic mate pravo na svuj nazor.Me se manzelka zmenila pred ocima a hlavne se ji zmenili i nalady a ne jen na povidani :-). Preji hezky den

reagovat tecca 28.10.2008 19:19  5%    +  -

Zdravím všechny =)

naše studio se zabývá regenerací organismu, regulace váhy a celkové výživě buňěk. Vše je jen ve správné výživě a trochou pohybu.

Do 15. 11. 2008 u nás ve studiu probíhá akce v podobě konzultace v hodnotě 550,-kč zcela zdarma.

Pokud máte zájem, kontaktujte mne pomocí emailu : Tecca@seznam.cz

Přeji hezký den. [!1!]

reagovat trojan1673 30.9.2008 11:33  5%    +  -

je pravda,že je to drahé,jestli chceš zhubnout musíš si tělo pořádně vyčistit a vyživyt,dobré jsou bio produkty.Jsou zdravé a cenově rozhodně dostupnější sama jsem je vyzkoušela a užívám je stále,protože trpím anemii dost mi pomáhají.Produkty na hubnutí užívám též už nehubnu,ale váhu si držím,zhubla jsem z 67 na 48kg.podívej se na tyto stránky http://www.annatrojanova.iprostor.cz

reagovat Irenka21 5.8.2008 14:03  5%    +  -

Obezita číhá navětšinu žen po celý život jako skrytá šelma.
Dobrý den, píši knihu o svojí metodě na zhubnutí, trvalo mi dost dlouho, než jsem vyzkoušela, co fakt zabralo, zatím to zkoušelo dost mých kamarádek, já sama jsem zatím zhubla 21,5 kg, kdyby jste chtěly mohla bych pomoct a získat tak další ověřovatelky mého programu.

Kdyby přece tady byl někdo, kdo nezhubnul, poradila bych mu, nakladatelství, pto které zpracovávám knihu o své metodě, má zájem o víc zájemkyň, které by to vyzkoušely a napsaly o kolik zhubly a za jak dlouho.Samozřejmě, že to není jedna rada, ale celý soubor, ono nic, co funguje, není úplně jednoduché, to vám nebudu lhát, ale je to realizovatelné a zdraví neškodné, finančně i po několik měsíců únosné, protože to spočívá na běžném jídle a ne nějakých preparátech. Ozvěte se mi na číslo 736611615 , ve zkratce Vám objasním. Nebo mi napište své číslo na mobil, jestli máte t mobile, mám večerní paušál na 1000 minut, zavolám já, abyste neprodělaly. Víte, podvodníků je plno, nabídla jsem to na pár stránkách pro ženy a mne mrzelo, že jsem za tu nabídku sklidila
jenom nadávky, už mám pár děvčat přes net, která mají dole první 5 až 7 kg za čtyři týdny spolupráce se mnou . Já jsem hubla 4 měsíce a nyní lehce váhu udržuji. Sama uvidíte, zda by to pro vás mělo význam, ale žádné léky ani driáky to nejsou. Celé je to založené na normálních běžně cenově dostupných potravinách. Pročetla jsem k tomu dost různých příruček a vyzkoušela kombinace, které opravdu vedly pomalu a jistě k cíli, moje původní váha byla 94 současná je už 71,9kg. Trochu mi to ještě jde dolů setrvačností.Pokud byste chtěly, některé dámy, které hubnou se mnou ,chtějí přímo jídelníčky a tabulky potravin, buď ten jídelníček dodrží nebo nahradí něco z něj potravinou s podobným energetickým nábojem, jenom je tam třeba dodržovat určitou zásadu k tomu, aby metabolismus spolupracoval, ale nebojte se dělená strava to nění. Mne ovšem po všech těch peripetiich překvapilo, jaká věc zabrala.Mrkněte se na moje fotky na Dámě. E

reagovat Marketa 1.5.2008 0:44  1%    +  -

Ahojky devcata. Objednala jsem si zkusebni balicek na tyden v hodnote 1700,kc a byla jsem nadmiru spokojena. Dokonce jsem si objednala pak 2 mesice. Castka je sice velka ale nikdy se mi nestalo ze by me neodpovedeli na stiznost. Dokonce mi pak volala sama jednatelka firmy a omluvila se mi. Pak mi vse vykompenzovali a jidla ktera mi nechutnala mi priste jiz vymenili. Navic jsem za 2 mesice zhubla 7 kilo a manzel mi rekl ze vypadam krasne. Bylo to uzasne. Nevim jak se stalo ze mate takove skusenosti. V praci to Drzime jiz celkem 3 a vsem se nam to libi. Vzhledem k tomu ze jsme uz 4 spokojene jsem se rozhodla sem napsat me osobni zkusenosti. Preji vam krasny den. A podle me Tech 1700 na zkousku stoji. papa M

reagovat nikita 14.1.2008 0:34  5%    +  -

pp678:svymi reakcemi, jsi napsala vše. a z debila si nikdo nic nedela.

reagovat pp678 13.1.2008 19:38  1%    +  -

nikita: No kdyz jsi zvykla jist jen spekacky a zmasteny knedliky, a vyziras se po vecerech, tak ti kureci maso a ryze asi smakovat nebude nikdy :) Kdyz nedokazes naucit telo z amesic jist v mensich davkach pravidelne, pak nezhubnes nikdy. Ale me to naopak imponuje, protoze ja tlusta nejsem :) Jim zdrave, chutne a mam vse pripraveno. Proste parada.

reagovat pp678 13.1.2008 19:34  1%    +  -

ursual: Hele, ty asi musis byt docela vymastena, protoze to samy jsi psala vsude mozne po diskuzich. Jeden tyden palivy papriky meli, ale copak se palivost nejak pozna, kdyz zeleninu dietbox nepestuje? Me se omluvily a nedelam z toho takovou vedu. Dobre ti tak, bud tlusta dal :))

reagovat kamila 13.1.2008 19:31  1%    +  -

Devcata, devcata, ja dietbox mela a stale s nim prubezne i jsem. Kdo se nedrzel jejich rad, tomu se nedivim, ze nezhubl. Ostatne takova zena si sva kila ponese nadosrmti a pak tady bude jen tlachat nesmysly. Ono to neni o kilech, ja nesla ani o 3, zato mam satnik o dve cisla mensi a to mi dela radost vic nez nejakych 1O kg. A chci videt takovou, ktera si vydrzela jidla v takovem slozeni minimalne mesic pripravovat. A taky zda si to vse zkalkulovala, na kolik j to prislo. Ta castka je vyrovnana, navic bez prace a to, co bych ztravila u plotny, mi vydela na dietboxy na dalsi mesic.

reagovat nikita 3.10.2007 13:26  6%    +  -

Mondy: skoda, ze kdyz jsem do toho sla ja, ze jsem nenarazila na takovou diskuzimohla jsem si nakoupit hadriky za 6tis

reagovat Mondy 3.10.2007 11:54  5%    +  -

Už mockrát jsem byla v pokušení si dietboxy také objednat. Na uzdě mě držela ta vysoká cena. Potom, co jsem si tu přečetla si dietboxy určitě neobjednám :-).

reagovat ursual 19.9.2007 8:42  28%    +  -

Souhlasím,měla jsem také dietbox měsíc,jídlo nic moc,zelenina zkažená a pálivé papriky...Psala jsem tam dotazy a připomínky,ale odpověd nikde....z jejich webu.....na jiné diskuzi mně ale napadla jejich dietlady,že stačilo říct...no,nestačilo..
ale je fakt,že se řídím jejich jídelníkem a hlavně jím po 3 hodkách=a to funguje..
HUBNUTÍ ZDAR!!!

reagovat zuza26 17.9.2007 12:55  100%    +  -

ahojky, kámoška podle nich během měsíční kúry také moc (skoro nic) nezhubla, ale naučila se vařit a pravidelně jíst a nějaké to kilo už je dole.
Pravidelně jí a cvičí, což si myslím je účelem těchto "diet".

reagovat Fáfa 15.9.2007 14:20  5%    +  -

Děkuji vám za komentář, abych řekla pravdu, myslela jsem si to. Podle mě se prostě nedá ošidit základní rovnice, že výdej energie musí být větší než příjem. Takže chci-li jíst, musím se hejbat. Jenže u mě musí fungovat podmínka, že mám-li hubnout, musím být ve výborné psychické kondici a ta je už nějakou dobu pod bodem mrazu....

reagovat Durga 14.9.2007 15:58  37%    +  -

Ono to souvisí také s tím, že každá jsme trochu jiná, každá máme ráda něco jiného a navíc třeba někdo něco nesmí. Já nesmím většinu zeleniny.

reagovat nikita 14.9.2007 13:19  17%    +  -

Durga: navic, protoze na www-f-sport.cz jsem nastudovala jak ma jidelnicek vypadat, tak slozeni toho co oni propaguji jako vyvazena strava vubec neodpovida tomu jak to je spravne!sla jsem do toho, protoze jsem lenoch a myslela jsem si, ze si usnadnim praci. ale je opravdu lepsi pripravit si to sama dle navodu a jidelnicku holek na f-sport. ktere jen jidlem dokazi zhubnout 10kg za 2-3 mesice!!

reagovat Durga 14.9.2007 13:10  37%    +  -

Třeba je to onen princip - je toho málo a ještě k tomu nejedlé, najíst něčeho jiného se nemůžeš, protože je ti líto vyhodit něco tak drahého, tak máš hlad a hubneš. Taky jsem o tom uvažovala, ale zděsila mě ta cena.

reagovat nikita 14.9.2007 12:59  17%    +  -

mela jsem dietbox na mesic ( jinak to nelze koupit) zaplatila jsem za to 5800 (jestli si dobre pamatuju. a efekt temer nulovy. dole 2 kg a vecer jsem mela hlad- vetsinou mini porce nebo vodove polivky. A k vyberu jidel- chutnala mi tak max 1/4 . Myslim, ze to za ty penize nestoji.

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Dietbox
Diskusi založil(a): Fáfa
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si