Lipodex nebo Spyce nebo obojí?

Ahojte, mate nekdo zkusenosti s temito produkty?
20.9.2007

Diskusi založil(a) 20.9.2007 m84

reagovat Adri 18.1.2011 22:35  1%    +  -

je totiž možné že tuk jde dolu, ale přibývá svalová hmota, proto roste váha. Jana:

reagovat halka1 17.1.2009 14:23  6%    +  -

Zdrvím všechny! Ráda se s Vámi podělím o své zkušenosti s hubnutí! Já sama jsem zhubla 17 kg,nyní vážím při výšce 171 cm 60 kg a váhu si držím!
O co jde? O nastartování metabolismu tím,že změníme ph v těle na zásadité, všichni jsme díky stravě a životním návykům kyselí a tím brzdíme metabolismus! Dále vynecháme několik druhů potravin.Při dietě tělu nic nechybí, nestrádá,cítíte se výborně a na výsledné váze již zůstanete, protože tělu opravdu nic nechybí. Nenastává jojoefekt! Nejde o šílené počítání kalorií!
Ráda poradím všem,kteří chtějí něco udělat se svou postavou, zbavit se nadváhy a tím i zdravotních rizik, které s sebou nadváha nese!
hana.pospichal@seznam.cz

reagovat ingrit009 27.12.2008 21:45  5%    +  -

Ahojky dneska po přečtení Vašich stránek jsem si také objednala Lipodex.Marně již rok a půl se snažím zhubnout po porodu.No snad se to podaří už jsem snad vyzkoušela všechno nejíst,jíst pravidelně,cvičit,různé koktejly a pořád nic.Tak snad už teď budu spokojená a v létě se budu moct z naším drobečkem obléknout do plavek bez toho abych si připadala jako vzducholoď.Tak mi držte palce.Stáňa

reagovat Jana 7.10.2008 15:03  1%    +  -

Ahoj,lipodex beru a zaroven 2-3x tydne cvicim jiz mesic s trenerkou,strava - uprimne jak kdy:-)10 dni na salatkach zdrave a pak /zvlaste v obdobi PMS/ mam sileny chute na sladky..no kazdopadne na vaze se mi taky ukazuje vic,coz je teda dost demotivujici,ale myslim,ze objem je mensi..nevim,uvidime co dal:)ted nevim jestli pak koupit i dalsi baleni..jestli to ma fakt takovej ucinek..?

reagovat sandy1 27.7.2008 21:45  12%    +  -

Bomba letošního roku !!! ano je to tak… jedná se o bylinný nápoj složený z mnoha druhů bylinek a čajovin… obsahuje žlutý, černý i zelený čaj…kombinace bylinek aktivuje metabolismus tuků, čímž dochází ke zlepšení spalování tuků v cévách a v podkoží.. to nám umožňuje tvarovat postavu především na centimetry po obvodech, a to především na nejproblematičtějších partiích.. spalováním tuků vzniká energie, kterou pociťujeme velmi rychle…tento nápoj je dobrý také na celulitidu, která se díky jeho pití vyhladí do ztracena… výsledky mých zákaznic jsou již do týdne  jsou pevnější už na pohled… CO TÝDEN TO JEDEN CENTIMETR !!!!!
Pokud máte chuť to vyzkoušet, napište mi, je to snadné 
Tím, že mi napíšete uděláte první krok k hezčí postavě…
e-mail : angolanecka@seznam.cz
...

reagovat Prcková 25.5.2008 10:13  100%    +  -

Whitee:
ve Vitalandu je za 1399,-kč 120 tablet. ostatní obchody nevím, ale když si dáš do vyhledavače lipodex, tak určitě něco najdeš.

reagovat Whitee 25.5.2008 9:47  5%    +  -

Ahoj všem ... může mi některá, prosím odpovědět? Kde Lipodex seženu, kolik stojí a jestli má nějaké vedlejší účinky ? Díky a všem prima den :-)

reagovat Petra 2.5.2008 14:02  1%    +  -

Ahojky, máte někdo zkušenost s tím, jak tělo reaguje po vysazení Lipodexu?

reagovat Zamillka 19.4.2008 20:53  1%    +  -

Ahojky, Lipodex beru měsíc, při 175cm jsem vážila 118 kg a za tento měsíc je 5 kg dole(113kg ukazuje ručička na váze), v zaměstnání netrpím únavou a se zácpou je konec...

reagovat Věruše 23.2.2008 15:04  5%    +  -

Zravím vás,mohly by jste mi poradit kde Lipodex sehnat a kolik stojí?Díky za odpověd můžete napsat i na můj mail celebriann@seznam.cz díky Věra

reagovat Helísek 7.2.2008 17:26  1%    +  -

Zdravim!Prvrí baleni nic.Dam pauzu a jdu do dalsiho.UVIDIM!!!!

reagovat Jana 17.12.2007 13:47  1%    +  -

A holky berete denně 4 tablety, nebo tři, nebo jen 2?

reagovat Marcee 4.11.2007 18:12  1%    +  -

Ahoj, lipodex jsem brala dva měsíce - potřebovala jsem schodit pouhá tři kg tak jsem se rozhodla jej vyzkoušet: PRVNÍ MĚSÍC jsem váhově nejen neschodila,ale naopak další dvě kg přibrala-nutno podotknout, že jsem začala zároveň i správně jíst-snídaně, ke svačině ovoce, obědy pravidelně atd...neuvěřitelně rychle se mi ale zpravilo zažívání-trpěla jsem léta na zácpu, a kupodivu i při váhovém přírůstku mi všichni tvrdili, že jsem zhubla- zmizelo mi bříško - začala mizet rychlostí blesku celulitida! Druhý měsíc jsem zhubla pět kg - na svoji původní váhu - bez hladu, s pravidelným jídlem a v pohodě. Ještě jsem u Lipodexu zaznamenala- zahání únavu, bolesti hlavy a má vůbec pozitivní účinky- například - cítím se skvěle :o)

reagovat Jana 2.11.2007 19:37  1%    +  -

Lipodex beru a jsem velmi spokojená!! .. zrychluje metabolismus velmi citelně a výsledky jsou brzy vidět :-)

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Lipodex nebo Spyce nebo obojí?
Diskusi založil(a): m84
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si
Zlozvyky mužů v posteli: Co všechno dělají špatně? Nejoblíbenější džíny: Co všechno na vás prozradí? Jak vybrat rolety: Barva, materiál a ovládací systémy Bílá magie vás může ochránit! Rituály, které fungují S tebou mě baví svět: Co se stalo s dětmi z komedie tisíciletí? RADKA (37): Tchyně mě pořád srovnává s manželovou ex Creative World ? místo pro oslavy, tvorbu, dobré jídlo a zážitky každý den Cukr, citron, majonéza: Co určitě nepatří na váš obličej? Vlastimil Brodský: Brejchová mu zlomila srdce, v důchodu spáchal sebevraždu Ženy prozradily: Kdy a proč jsme byly schopné odpustit nevěru?