Společenské šaty pro dívky 8-25 let

Ahoj parádnice, ještě otevírám téma následující: myslíte si, že na trhu plném číns. zboží a butiků pro dospěláky nechybí třeba obchod, kde by parádnice cca od věku 8 let a dále si mohly vybrat cenově dostupné ale při tom zajímavé šmrncovní šatečky...?Vždyť na těch dívenkách je velmi krásné uplatnit kouzlo barvy, detailu, prostě poezie, k různým příležitostem...nemusí být takový kousek půvabný nedostupný, existuje spousta kombinací ne drahých materiálů....desítky lidí navštěvuje kursy malby, batiky, korálkování ale pak to chce odvahu vymyslet nebo se nebát najít nebo zrealizovat šatičky.
Tak co mám s těma nápadama dělat? Zdravím......Dagmara
24.9.2007

Diskusi založil(a) 24.9.2007 Damar

reagovat annička 9.4.2012 21:44  1%    +  -

zdravim prošla jsem všechny internetový adresy a nic nemužu najít jdu na svadbu poradte

reagovat Nixik 4.1.2012 19:29  1%    +  -

napodobně :D

reagovat Nixik 4.1.2012 19:28  1%    +  -

Scháním šaty na ples je mi 12 a nevím kde bych je mohla sehnat děkuju když mi pošlete nějákou stránku .. :) :)

reagovat Anicka 8.10.2011 15:40  1%    +  -

Me by zajimalo jak mam sehnat nebo usit saty pro sebe je mi 12 a jdu na ples prosim poradte. Radulka:

reagovat Jana 8.10.2011 15:38  1%    +  -

Ahojky je mi 12 a projizdim vsechny internetove stranky na ples jdu na maturitni ples a nemohu zadne najit.Poradte prosim.

reagovat patrik159 12.2.2011 14:14  1%    +  -

komu tu je 8 ? :-)

reagovat kaja 27.2.2010 20:28  1%    +  -

pěkné

reagovat pavlína 9.2.2010 16:55  1%    +  -

šaty pro družičku

reagovat Nicoolka 2.3.2009 11:09  1%    +  -

Dobrý den, je mi 14 a sháním šaty na ples! Projíždím internetové stranky, ale nemohu žádné najít. Ani v obchodech mojí velikost nemají! JE TO HRŮZA!!

reagovat radddka teda fazzzoo 9.11.2008 9:29  1%    +  -

nikde nejsou saty pro 8 lete

reagovat bibinka 5.7.2008 21:49  1%    +  -

BÁJO

reagovat Radulka 30.9.2007 9:59  73%    +  -

Sandyz: moc hezké

reagovat Sandyz 29.9.2007 22:18  29%    +  -

Tak já mám sice doma holčičku tříletou ale parádu si taky šijem doma.Teď jsme tvořili šatičky rovnou gotické jelikož šla malá v průvodu sv.Václava a myslím že se nám povedli.Takové by jsme v obchodě nekoupily.No koukněte.

reagovat Radulka 24.9.2007 17:37  83%    +  -

Já na tohle už vyzrála Šatičky pro dceru si šiju sama. Látky nakupuju na internetu nebo v prodejně firly Opál textil a ušiju si je podle sebe. Už jsem tak šila i šatičky na svatbu pro malou družičku,nebo např. do divadla, ke konci šk. roku a podobně.
Určitě si myslím že by byla řada maminek ráda,kdyby šlo koupit šatičky levnější a hezké

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Společenské šaty pro dívky 8-25 let
Diskusi založil(a): Damar
přispívání bez omezení
Nástěnka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Rodina a děti -> Adopce
Přečtěte si
Angelina Jolie štědrovečerní hostinu opět nepřipraví. Jedenáctiletý syn vaří líp než ona Martina Navrátilová si vzala přítelkyni Julii Vaše příběhy: Kdy jsem k partnerovi zachovala opravdu ošklivě Když se roup zatoulá: Záněty, které dokáží pořádně potrápit Zelená lékárna. Po čem sáhnout, když nechcete prášky? Káva s máslem? Je zdravá, prospívá srdci a pomáhá hubnout To je šílené! Vizážista utratil 3,3 milionu za 50 plastik, aby vypadal jako Kim Kardashian Drobné dárky na poslední chvíli si zhotovíte sami doma ? a za pár korun Skvělé vánočky krok za krokem Přítel si nechal narůst fousy a já je nesnáším!

Mladá Fronta a.s. Mladá Fronta a.s.

Copyright 1999-2014 Mladá fronta a.s. Publikování nebo další šíření obsahu serveru je bez písemného souhlasu autora či redakce zakázáno.