Začarovaný kruh! SPORT-PŘEJÍDÁNÍ SE-VÝČITKY-SPORT!!

Ahoj,všechny moc zdravim. Nevím co si počít. Jsem závislá na jídle,kontretne na sladkostech...paradoxem je,že miluju sport,což je výhodou!Každý den si říkám,jak začnu zdravě jíst,sportovat,budu se cítit skvěle,budu si moct oblect co budu chtit a "nikde mi nic nepoleze". Muj den zacina vycitkama z predesleho vecera,kdy jsem sporala spoustu sladkosti.Rano jdu behat,do fitka,na kolo,proste nejak sportovat...do vecera se citim skvele,plna nadeji,jak to ted zvladnu...ale prijde vecer a ja jako bych se pomatla a tlaskam vsechno mozne. Je na tom nekdo stejne jako ja?Udelame s tim neco? ja uz si nevim rady:(.
24.9.2007

Diskusi založil(a) 24.9.2007 fluently

reagovat Štěpán 23.11.2011 15:47  1%    +  -

Zdravím. Mohl bych vás poprosit o nějakou delikátní radu? :) jsem na tom jakš takš podobně, tedy v podstatě stejně, ale problém je v tom, že se přejím trošku víc než je zdrávo(viz: 1 Studentská pečeť(velká),2 Milky, 2 další čokolády značky většinou odlišné,5 různorodých sušenek a také nějaké oříšky či podobné) někdy to bývá i horší, zvláštní je, že naproti tomu sportuji denně bez vyjímky 1 a půl hodiny už půl roku bez přestávky a špatně přitom spím, docela mě překvapuje, že to ještě držím, nicméně už mě to trošku omezuje ve volném čase aproto bych rád zavedl trochu něco lehčího, jenže tam už vidím tu závislost na čokoládě a ta mi dělá problémy, prosím pomozte, vím že to není dobré pro moje zdraví, pro informaci napíši i moje parametry :) 75 kilo 188cm, ale to neznamená že potřebuju zhubnout, jen se zbavit tohoto hrozného návyku. Děkuji moc za jakoukoliv radu, jsem opravdu schopný sníst třeba i 1 kg. musli, když není nic jiného doma k dispozici. Opravdu dík Š.

reagovat KACULE22 30.8.2009 7:49  12%    +  -

je to hodně i o silné vůli! já ji bohužel moc nemám.potřebovala bych někoho kdo mě bude táhnout.z bytu mám malou posilovnu,jen sem koupila par stroju párkrát zacvičila a ted to slouží jako dobrý věšák na oblečení možná by stačilo se jen s někým vsadit,kdo kolik zhubne jak na kila tak na centimetry třeba za T5i měsíce,ale žádná z mých kaarádek nemusí hubnout a nebo by měla,ale nechce se jí....

reagovat chiquita1 28.5.2009 17:13  5%    +  -

Moniczka18: to je tedy pěkná blbost na každého ten tvůj jídelníček bude působit jinak!!!každý jinak váží měří má jiné dispozice a rozhodně co působí na tebe nemusí působit na ostatní...hubnutí a změna jídelníčku chce individuální přístup!!!

reagovat Moniczka18 21.5.2009 17:33  33%    +  -

ahoj,za 2 měsíce jsem zhubla 13 kg...žádná drastická dieta,žádné pocení se...jen zábava,sranda,dobrá nálada.
teď jsem sestavila jídelníček dle toho,jak jsem jedla.
jídla jsou to normální,česká,dobrá a rychlá...
ale vzhledem k tomu že mi dalo hodně práce vzpomínat na ty jídla a sestavovat ten jídelníček, účtuju si za jeden čtrnáctidenní 100kč.
pokud máte zájem napište si do vzkazu,rozhodně se nejedná o nějaké podvody,ale o moji osobní zkušenost.věřím že i vám se rychle podaří zhubnout i díky mé zkušenosti

reagovat chiquita1 10.1.2009 20:09  5%    +  -

litlemouse: měla by jsi cvičit 3 x týdně a to tak cca 1 hodinu

reagovat litlemouse 4.1.2009 11:41  5%    +  -

Ahoj zdravím všechny. Kdy bych měla cvičit, aby to mělo nějaký efekt? A jak dlouho? A kolikrát týdně? Četla jsem, že denně by se cvičit nemělo. Je to pravda??

reagovat krisula 7.12.2008 11:16  5%    +  -

Mám to úplně stejně. Každej den jsem na spinningu, ale pořád jen žeru... Největším problémem je taky sladký

reagovat R. 21.11.2008 21:53  1%    +  -

Ahojky, jéje, já jsem na tom úplně stejně jako ty, ráno se honím ve fitku, a večer se přejídám sladkostma. Jak pomatená, také nevím co s tím, byla jsem i u psycholožky, ani ta nepomohla.

reagovat chiquita1 12.10.2008 19:37  5%    +  -

fluently: tak jsem dnes zavítala mezi vás a když jsem si přečetla titulek diskuze docela bych řekla je strašně fajn že sportuješ to chválím a myslím že že chyba v tom že se vždy přežíráš na veřer je ten že před den nejíš každé dvě hodiny a nebo máš málo komplexních sacharidů...pak koncem dne dostáváš takový signál že ti chybí cukru a tvé tělo si prostě žádá sladkosti...jíš dostatek komplexních sacharidů a každé 2-3 hodinky??

reagovat Katy.K 29.5.2008 16:08  54%    +  -

Ja ziju delenou stravou. Cpu se i vecer tim co mi chutna, nemam hlad ani se necitim prezrana, citim se skvele. Miluju delenou stravu. Teda...drzim ji jen tyden...ale vubec mi to neva a chci si tenhle zivotni styl udrzet naporad. Za tyden dve a pul kila...

reagovat Susy 29.5.2008 15:50  1%    +  -

No moje babicka je psycholozka a ptala jsem se ji.Ona mi rekla ,ze clovek ,ketery proste chce , tak to zvladne....ale to se snadno rika.Ale prisla jsem na jiny zpusob.Proste kdyz mam na neco chut at je to cokoliv tak jdu mimo tu mistnost kde jim a neco delat.Nejhorsi to je prave vecer proto chodim spavat celkem brzo.Nekhorsi byl pro me zacatek to tak delat a ubranit se , ale za 14 dni jsem si zvykla nic vecer nejist.

reagovat fluently 26.9.2007 21:38  5%    +  -

Dnes jsem jedla vzorove,po 20 h jsem si dala uz jen dv jablka...ale mamina ted dopekla bananovou babovku,voni to tu kraaaaaaaaasne,ale snazim se odolaaaaaaaaaaaaaaaaat:-(

reagovat ŠARYK 26.9.2007 18:05  100%    +  -

BublinkaM: rádio mám ráda....díky...a neva že opnojuješ..je pravda že každá potřebuje něco jiného...ale u mě a většiny které si píšeme je to o vůli a dodržování...takže to bylo za sebe a za ně
Ono každý ví jak na to...ale stejně poleví...aspoň my...

reagovat BublinkaM 26.9.2007 9:32  62%    +  -

fluently: řekla bych, že jsi přes den jedla málo. Tak proto ten vlčí hlad

reagovat luxy 26.9.2007 9:22  100%    +  -

fluently:

reagovat fluently 26.9.2007 9:00  5%    +  -

Muj vcerejsi den: super vlockova snidane,pak behani asi hodinu,pak banan,pak obidek-spenat s vejcem,pak ovoce s jogurtem,k veceri chleba s tofu, druha vecere jablko...citila jsem se super,ze jsem to zvladla,ale pak prisla 22h...mamina udelala na zitra zapeceny kvetak s brokolici-jak zdrave jidlo,ale skoro pul pekace jsem snedla vecer-mela jsem na to silenou chut, no a potom jsem si dala jogurt s marmeladou,pulku cokolady,kterou jsem jen nahodou objevila....no proste klasika:-(

reagovat fluently 26.9.2007 8:57  5%    +  -

BublinkaM: Strasne moc te obdivuji!! Dva mesice nejist sladke,to je muuj sen ! I kdyz se musim priznat,ze tak pred 5 lety jsem drzela dietu-byla to takova moje prvni dietka,vlastne jedla jsem zdrave,ale vsechno krome susenek,sladkosti atd..vydrzela jsem to taky tak dva mesice,jenze pak to prislo,chtela jsem zase vsechno ochutnat :( a to se mnou takhne az do ted-tedy 5 let:(.

reagovat BublinkaM 26.9.2007 6:08  61%    +  -

ŠARYK: ahoj! Dovoluji si oponovat, není to vždy jen o "vůli a důslednosti" Já osobně mám zkušenost s nízkosacharidovou dietou a je pravda, že patřím do kateogorie lidí citlivých na hladinu inzulínu a hlavně s hodně kolísající hladinou. Stačí tak "jednoduchá" věc, jak vysazení sacharidů na detoxikačních 14 dní. Zkus a poznáš, co to je důslednost, hlavně protože prostě na to sladký pak není chuť. Normálně jsem chodila kolem rozbalených čokolád a NIC , dokonce jsem se po tak 2 měsících dostala k údivu, co na tom sladkým lidi vidí. I vepřový játra mě šokovaly svojí "sladkostí". Udiveně jsem se podívala do tabulek a fakt! Mají vyšší obsah sacharidů. To jen jak příklad, že často ten povzdech nad lidma s nadváhou a házení všech do jednoho pytle - jsou to neukázněnní slaboši, co nemají žádnou vůli- se mi moc nelíbí, protože prostě naše těla s námi vyvádí takový věci o kterých přirozeně štíhlí lidé vůbec neví,neznají a neumí si představit.Nu a zároveň teda souhlasím, že někdy to je hlavně o té neukázněnosti až nerozumu-viz pořad jste to co jíte a stravovací zlozvyky některých lidí. Musíme se holt naučit se našim tělům přizpůsobit(a každý je jiný a jinak reaguje), protože beztak je máme doživotně. Žádný jiný už nám nikdo nedá, hlavní asi je nedělat si z vlastního těla nepřítele a nemyslet na něj s nenávistí. Protože toho koho nenávidíme, toho inst. ničíme a nemůžeme o něho řádně pečovat. Jééé...sorry, jsem chtrá jako rádio i když mám zrovna období, kdy se tím vším moc neřídím

reagovat cecilka 25.9.2007 19:25  40%    +  -

Takže ako som sľúbila: dieta proti kandite kukuk:
http://webmail.stuba.sk/~tibor.stujber/ppdieta.htm

ešte mám link na anglické stránky:
http://chetday.com/candida.html
http://altmedicine.about.com/cs/conditionsatod/a/Candida_2.htm

reagovat lotka4 25.9.2007 18:38  100%    +  -

BublinkaM: taky mi připadá že jsem u toho testu měla všude ano

reagovat lotka4 25.9.2007 18:38  100%    +  -

fluently: ahoj

tak jsme na tom stejně akorát že já teda nesportuji ,alejinak přesně vím o čem mluvíš a taky budu ráda za rady

reagovat Aglaia 25.9.2007 16:52  77%    +  -

fluently: možná máš nějaký psychický problém, který si tím jídlem řešíš... já to tak měla,odbourala jsem problém, odbourala jsem i přejídání
Klidně sním celou milku, ale netrestám se, prostě si přidám zátěž a rozhodně si nic nevyčítám... možná by se ti vyplatila investice do psychologa ten problém má kolikrát tak jednoduché řešení, jen to chce najít cestu...

reagovat ŠARYK 25.9.2007 16:14  100%    +  -

ahojky...tenhle problém má snad každá...já sice sladké nejím...ale mám ráda pivo.
je to jen o důslednosti.Ale kdybychom byly důsledné...nezakládaly bychom diskuze o dietách...že jo...jsem taky hubnoucí..a připadá mi že věčně hubnoucí...ale od pondělka je s tím lhaním konec.Už opravdu jedu.A vám taky držím palečky

reagovat fluently 25.9.2007 15:59  5%    +  -

Jinak všem doporučuji rozpustnou vlákninu...zaplní žaludek a není po ní hlad...ale chutě nezastaví no:(

reagovat fluently 25.9.2007 15:58  5%    +  -

BublinkaM: Moc ti děkuji za ochotu:),pokusím se jít do sebe:)

reagovat BublinkaM 25.9.2007 12:55  62%    +  -

fluently: omlouvám se že jsem tu jakoby s cecilkou povídali o něčem co nikdo teď nevidí. Raději jsem to smázla, byla to protiplísňová dieta a podle nás tam byly chybky. Cecilka slíbila lepší, tak snad zítra. Z odmáznutého příspěvku kopíruji jen vzkazík pro tebe
fluently
hledej v souvisejících článkách tématech na doktorce cz. Hlavně musíš detoxikovat sacharidy, vysadit tvrdě sladkosti, pečivo, mouku....podívej se na principy nízkosacharidový diety ...ééé diskuze je zamčená
http://diskuse.dama.cz/diskuse.php?d=1479
požádej si o přístup... každopádně v první fázi se ani tak neptej co máš jíst, ale hlavně co nemáš!
Moje zkušenost říká, že i poloviční dieta je víc než žádná, když jsem šla na rande a chtěl amít ve stevech kllid a mír, dala jsem si třeba rohlík(ten se nemá) s několika lžičkama kysaný smetany. A bylo mi super na rozdíl od rohlíku např.s paštikou!Měla jsme období, že bych oslazený nápoj nepolkla i kdybych měla pojít žízní! Bohužel je to věčný boj, jakmile se povolí a týden do sebe budeš rvát hory čokolády, můžeš skončit třeba až na gyndě s akutní kvas.infekcí...Spouštěcí moment, kdy jsem se o to začala zajímat intenzivně a stanovila si vlastně sama diagnozu byl jeden výtečný sladký pomeranč-málem mi do dvou hodin rozerval střeva.

reagovat cecilka 25.9.2007 12:12  39%    +  -

BublinkaM: Asi hej.

reagovat BublinkaM 25.9.2007 11:30  60%    +  -

cecilka: já to jen kopírla, taky jsem koukala, že v povolených je např kukuřice, která ma hafo sacharidů a v zakázaných masonemám to raději smazat????

reagovat cecilka 25.9.2007 11:28  39%    +  -

Inak mne pomohli lieky - nejaká konská dávka a tá dieta. Pošlem večer.

reagovat cecilka 25.9.2007 11:27  39%    +  -

BublinkaM: v tej tvojej diete sú ale chyby. Neprehodila si zakázané a povolené potraviny?

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Začarovaný kruh! SPORT-PŘEJÍDÁNÍ SE-VÝČITKY-SPORT!!
Diskusi založil(a): fluently
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si