CHCETE ZDRAVĚ ZHUBNOUT A PŘITOM SE NAUČIT SPRÁVNĚ JÍST?-TAK SE PŘIDEJTE!!!

AHOJ UŽ JSEM TU DO NĚKTERÝCH DISKUZÍ PSALA,ŽE JSEM NA NA TĚCHTO STRÁNKÁCH F-SPORT.CZ -NAŠLA JAK ZHUBNOUT.

MOŽNÁ ŘEKNETE PROČ DALŠÍ DISKUZE O HUBNUTÍ,ALE NECHCI PROPAGOVAT ŽÁDNÉ KOKTEJLY,TABLETKY....APOD. JEN CHCI SE BAVIT S LIDMI O HUBNUTÍ A RADIT SE JAK JÍST-POMÁHAT SI SE SESTAVENÍM JÍDELNÍČKU A TÍM SE NAUČIT SPRÁVNĚ JÍST.

veškeré podrobnosti najdete zde:

hlavní stránka f-sportu

seznam všech článků o hubnutí

užitečné tabulky a výpočty

-zde chci ,aby se sešli lidé,kteří si chtějí radit,pomáhat si a navzájem se povzbuzovat v hubnutí.radit si a předávat různé recepty.....apod.

něco o sestavení jídelníčku: počítá se poměr BILKOVIN-TUKU-SACHARIDŮ
jidelníček je dobré si sestavit den dopředu a toho se nasledujíci den držet.je pravda ,že ze začátku je potřeba si to vše důkladně psát počítat a vážit.,ale nejdéle po měsíci si již budete umět jídlo odhadnout a počítat budete jen něco.a když dáme hlavy dohromady tak nám to půjde určitě lépe A RYCHLEJI!!!

TAK KDO SE KE MĚ PŘIDÁ????

=za měsíc jsem takto zhubla necelé 4kg a ještě chci aspon 5kg zhubnout,takže kdo jde do toho se mnou???

RÁDA VŠEM ZODPOVÍM OTÁZKY A PORADÍM CO BUDU VĚDĚT.

VÍTÁN JE TU KAŽDÝ KDO CHCE HUBNOUT A ZHUBNOUT ZDRAVÝM ZPŮSOBEM A HLAVNĚ PAK CHCE ZŮSTAT ŠTÍHLEJŠÍ NEŽ DOSUD KDY BYL :-)
7.8.2007

Diskusi založil(a) 7.8.2007 Karmelka

reagovat Lulie 11.8.2013 20:42  100%    +  -

kdyby nekdo chtel debatovat, jsme na fb https://www.facebook.com/groups/280536375419035/

reagovat litlemouse 27.9.2010 11:00  5%    +  -

marky007: Ahoj, já si myslím že po kilíčku to není špatný. Četla jsem, že pokud by mělo být hubnutí bez jo-jo efektu, mělo by se hubnout 0,5 kg za týden.

reagovat jaguda 18.7.2010 11:32  95%    +  -

SvobodovaP: Z čeho jsi usoudila, že chceme brát nějakou chemii?

reagovat SvobodovaP 20.5.2010 14:18  5%    +  -

Čauves,

až dojdete k tomu jedinému správnému názoru, že snížit tělesnou hmotnost a procento tělesného tuku se dá pouze přijetím správné potravy a pohybem a ne jen kupováním nesmyslných "zaručeněfungujících" výrobků a až dospějete do stádia, kdy budete chtít změnit Váš styl života a opravdu s tím budete chtít začít něco dělat a ne jen sedět na zadku a číst si o tom v kdejaké diskusi, tak zkuste načerpat informace ze stránek www.stylzivota.com

A psát Vám to tu budu tak dlouho, dokud konečně nepochopíte, že nepotřebujete nic jiného než pevnou vůli a dobře se najíst. Né hladovět a ani brát nějakou chemii :-)

reagovat marky007 5.2.2010 10:45  5%    +  -

Ahojda. Jsem tu nová, tak napíši něco o sobě. Mám roční dcerku a nahoře ještě cca 10 kg. Po porodu jsem ještě příbrala, no hrůza. Od začátku ledna se však snažím se svojí váhou něco dělat - chci se letos vdát a šaty č. 48 jsou opravdu horzné!!! Takže od začátku ledna 7 kg dole (ze začátku to šlo hodně rychle - teď už lezu po kilíčku za týden - někdy sotva) - ALE NESTĚŽUJU SI!!! Dala jsem na radu kamarádky a hubnu pod vedením poradenského centra přes internet - hrozně milí lidé, nemusím nikam dojíždět a hlavně - veliká podpora a chvála při každém kile dole - což moc pomáhá. Z 89 kg mám tedy 82 kg a do léta bych se chtěla dostat na 70 kg. Pokud budete chtít, písnu vám odkaz na www stránky.

reagovat 6.radu 5.2.2009 16:58  10%    +  -

Jídlo si vážím a zaznamenávám každý den do bločku a pak ho přepisuji na Floru. Tak vím kolik mám denní příjem.Musím říct , že to funguje.

reagovat 6.radu 5.2.2009 16:56  10%    +  -

Karmelka: Tak já se vážím až odpoledne a oblečená. Radši chci vědět tu vyšší váhu. Stejně když jsem někde u lékaře , tak jsem taky oblečená. Ale celkem to je jedno. Každému jak to vyhovuje.

reagovat Karmelka 5.2.2009 8:44  100%    +  -

ivetta: taky jsem měla měsíc na zkoušku a pokud to opravdu měsíc vydržíš dodržovat tak budeš mile překvapena...
hlavně se zvaž(ráno ,na lačno) a přeměř všude a zapiš si to...nejvíc to půjde z centimetru...tak at vidíš jak to jde krásně dolů...

já ted se snažím jíst zdravě,ale nedodržuji to až tak striktně...chcem v létě zkusit miminko,ale pšt

reagovat collorka 4.2.2009 23:53  12%    +  -

Tampa2: Ahojky, bydlím na okraji Prahy, věkově jsem na tom stejně a kočky chcem být přece i v tomto věku

reagovat Alili 4.2.2009 16:33  61%    +  -

Karmelka: Souhlas. Mě se teda před 40 hublo podstatně lépe, ale jde to i teď jen to chce mnohem víc úsilí.

reagovat Karmelka 4.2.2009 16:31  100%    +  -

Tampa2: neboj tímhle zhubne každý..chce to jen vydržet na věku vůbec nezáleží...

reagovat Tampa2 4.2.2009 16:26  10%    +  -

Ahoj děvčata. Taky bych se ráda připojila, ale jak se tak dívám jste tu samé mladoučké děvčinky. Je tu také nějaká padesátnice, které už to jde stršně špatně zhubnout? Já jsem středočeška a tady jsou samé dívky z Moravy-že? To je ale dobře, alespoń bude více předpisů a receptů-z jiných krajů. Máte nějaké dietní předpisy?

reagovat Karmelka 4.2.2009 14:50  100%    +  -

ivetta: já ti fakt takhle neřeknu,i třeba krájené chleby máš každý jinak velký..podle toho co je to za chleba...
musíš prostě vážit

reagovat Karmelka 3.2.2009 20:02  100%    +  -

ivetta: ale upozornuji že já o striktně už nedodržuji ..takže ze mě si ted příklad neber...

reagovat Karmelka 3.2.2009 20:00  100%    +  -

ivetta: no ze začátku ti doporučuji vše vážit a jidelníček si udělat aspon den dopředu...
časem už budeš umět odhadnout i těch 50g chleba

tak dneska:
-celozrn rohlík s cottage sýrem
-půlku jablka(ovoce by se mělo po cvičení,ale jak to nedodržuji striktně tak si dám i mimo)
-brambor a kuřecí plátek + sálát a paprika
-mrkev
- knackebrot a kuřecí šunka + paprika
-a ještě si asi něco dám

reagovat Karmelka 3.2.2009 19:27  100%    +  -

ivetta: no popravdě jsem podle jídelníčku jela ten rok co jsem začala ted jsem kvůli léčbě díky lékům nabrala 10kg tak ted sice to jde dolů,ale zatím uplně striktně podle jídelníčku nejedu,ale snažím se jíst ty doporučené zdravé potraviny a dobrý....

reagovat ivetta 3.2.2009 14:54  9%    +  -

ahoj přečetla jsme si článek a hodně mě zaujal.Ještě se vysooustředím na více článků. Hubne tady někdo dle návodu? píšete jídelníčky?

reagovat Luciášek 30.1.2009 15:36  25%    +  -

Karmelka: super článek - četla jsem ho jedním dechem

reagovat Alili 13.12.2008 21:14  97%    +  -

Karmelka: Články jsou fakt dobrý, předevčírem jsem si v tom četla skoro hodinu.

reagovat 0103misa 11.12.2008 8:52  8%    +  -

Ahoj děvčata to je pravda před vánocema to nemá smysl ale jestli už v tom jedete tak pozor a moc se nespustit nahoru to leze rychleji naž dolu!

reagovat Karmelka 10.12.2008 10:23  100%    +  -

Hermina: jasný to znám,ale třeba vím že drže dietu před vánoci nemá smysl...ale až po novým roce...ne proto že je všude tolik lákadel,ale proto že v tuto dobu tělo od přírody vše ukládá....takže spíš jíst střídmě...

jinak proč přibíráš může být mnoho důvodu...špatná skladba jídelníčku(v článcích je napsáno kolik a čeho máš mít aby to bylo akorát)
v dnešní době je vše uspěchané a přitom plno kalorických jídel a pak to jde rychle....

zkus si to tam projít všechny články a uvidíš co a kolik bys na svou výšku a váhu měla sníst sacharidů(dlouhých) a tuku a bílkovin...

reagovat Hermina 10.12.2008 9:53  42%    +  -

Karmelka: jsem na to koukala ... zrovna teď ... a taky jsem tam našla jeden jedinej příklad jídelníčku ... to je právě ten problém ... furt to samý se jíst nedá a za chvíli nevim, co mám vařit ... a zjevně dělám někde něco blbě, že to leze furt nahoru

reagovat Karmelka 10.12.2008 9:30  100%    +  -

Hermina: ahoj v uvodu diskuze jsou tři věty (červené) a ty tě dhodí tam kde je to pořádně popsáno,tak koukni...
kdyby něco tak napiš

reagovat Hermina 10.12.2008 9:23  42%    +  -

zdravim, dámy ... a ráda bych se přidala ... jsem ten typ, co celej život nic hlídat nemusel a tak to prostě neumí ... teď je mi šestatřicet a už to spalování neni co to bejvalo ... nabrala jsem zatim jenom nějakých 3,5 kila ... což se zdá zanedbatelný, ale jde to pořád pomalu nahoru a nechci to nechat utéct někam, kde z toho budu nešťastná ... to samý manžel ... ten by potřeboval shodit taky takových 7 kilo a nějak nejsme v stavu toho dosáhnout ... žádný "hubnoucí diety" držet nechcem a hladovět taky ne ... prostě se jenom naučit správně jíst co do složení i co do množství ... myslíte, že byste mi dokázaly pomoct?

výhoda je, že pracuju z domova, takže neni problém i každej den vařit

reagovat Karmelka 23.9.2008 19:16  50%    +  -

*Linda*: ahoj tak jak to jde?
tady ti posílám slíbený obrázek.je před orámováním....

reagovat seymy 23.9.2008 13:45  5%    +  -

Dobry den, mile damy, kdyby mela nektera z vas zajem pridat se k nam do kurzu snizovani nadvahy vedeneho zkusenou lektorkou Stobu (v Brne, streda 17:30 - 20 hod) tak ji rady uvitame..nejsem lektorka, jen jedna z ucastnic (je nas bohuzel prilis malo)..zatim byla jedna lekce a skvela - nejdriv cvicime a pak si povidame o jidle a zdrave vyzive. Atmosfera opravdu uzasna..kdyztak se podivejte na stranky STOBU, tam byste mely vsechno najit.

reagovat Mirys 17.9.2008 20:15  30%    +  -

Samozrejme se pokusim jist zdraveji, ale ne uplne vzdy...nepatrim mezi lidi, kteri by to zvladli. Toz ma smutna vypoved.

reagovat Mirys 17.9.2008 20:14  30%    +  -

Holky, je to hrozne, ale ja to spravne jezeni nezvladnu... dodrzuji to poctive 3. den a zjistuji, ze to nezvladam...nemam tu pevnou vuli a popravde mam porad hlad...a neni to jen subjektivni pocit... asi se na to vykaslu, tak snad nektera z vas ma pevnejsi vuli. Je mi lito. Pokusim se jist tak, abych se neprezirala, ale budu jist tak, aby mi to nezpusobovalo psychickou potiz... achjo, je mi hrozne.

reagovat Karmelka 11.9.2008 13:07  100%    +  -

*Linda*: myslím,že někde na f-ku jsem četla kde se to vše přesně měří....ale ono časem jistíš ,že je to jedno,protože stačí když si to budeš měřit na stejném místě jen aby jsi viděla jak to jde.....

hele když takový program najdeš tak by se mi taky líbil

reagovat *Linda* 11.9.2008 13:02  60%    +  -

Karmelka: aha, takze sis udelala takovou mensi siluetu, by bylo dobry mit na to programek, pocitac by to sam naprogramoval a videla bys kde jake ubytky. No me jde o to spravne zmerit si pas, nevim kde se to meri a boky taky ne.

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: CHCETE ZDRAVĚ ZHUBNOUT A PŘITOM SE NAUČIT SPRÁVNĚ JÍST?-TAK SE PŘIDEJTE!!!
Diskusi založil(a): Karmelka
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si
Knihovnice Eva Drahošová: Jaká by byla jako první dáma? Dokonalá postava už za měsíc? Tyto cviky fungují! Slavné ženy a jejich záliby: Čím se krásky baví ve volném čase? 9 dietních receptů s rýží: Pečená s rajčaty, fazolková i v salátech Nejkrásnější polštářky, které letos musíte mít. Inspirujte se v galerii Adina Mandlová: První manžel spáchal sebevraždu, poslední byl gay Barvíte si vlasy sama? Takto odstraníte nežádoucí barvu z pokožky Jak vyrobit lojovou kouli pro sýkorky a další ptáčky Iveta zhubla přes 30 kilo. Kila šla dolů velmi rychle ze dne na den Je váš sexuální život na vrcholu? Takhle to poznáte