kila dolu po porodu

jak se zbavit kil po diteti? rady od vsech
26.9.2007

Diskusi založil(a) 26.9.2007 fotozanpet

reagovat janulka66 6.9.2012 17:11  5%    +  -

Predam REDUCE 30caps-30€ , MERIDIA 98 caps-88€, SIBUTRAMIN 15mg-30ks-30eur , LIDA SLIM-30eur,ADIPEX RETARD100KS-76eur, účinné tabletky na znizenie telesnej hmotnosti! Da sa objednat aj mensie alebo väčšie množstvo. Spôsob doručenia je buď osobne alebo poštou na dobierku. Dodanie hned na druhý den! volajte:0919 225 046 alebo mail:obchod. super@gmail. com

reagovat butterly 1.8.2010 15:59  5%    +  -

Ahoj, já doporučuji emulips, je zcela přírodní a nemůže Vám tedy nijak uškodit,jako ty prášky a přípravky z lékárny se samou chemií. Pro více informací o výrobku mrkněte sem: http://zdravizprirody-okg.webnode.cz/
nebo piště na sed.zdenca@seznam.cz

reagovat DolceDonna 7.8.2009 19:21  5%    +  -

Chcete zhubnout snadno, bez jo-jo efektu a hlavně - zdravě ? Bez pocitu hladu? Pamatujte si - všechno, co pro svoje tělo uděláte, bohatě se vám vrátí. Představte si sami sebe v optimální kondici.....dostatek výživy, energie, svěžest organismu, aktivní způsob života. Poznejte ten rozdíl ! www.hubnoutsnadno.cz << Zaručuji výsledky již po prvních 2 týdnech ! Sama jsem zhubla 12 kg, které jsem nabrala po druhém porodu ! Určitě doporučuji !

reagovat Moniczka18 21.5.2009 17:33  33%    +  -

ahoj,za 2 měsíce jsem zhubla 13 kg...žádná drastická dieta,žádné pocení se...jen zábava,sranda,dobrá nálada.
teď jsem sestavila jídelníček dle toho,jak jsem jedla.
jídla jsou to normální,česká,dobrá a rychlá...
ale vzhledem k tomu že mi dalo hodně práce vzpomínat na ty jídla a sestavovat ten jídelníček,účtuju si za jeden čtrnáctidenní 100kč.
pokud máte zájem napište si do vzkazu,rozhodně se nejedná o nějaké podvody,ale o moji osobní zkušenost.věřím že i vám se rychle podaří zhubnout i díky mé zkušenosti

reagovat BaruskaBK 14.5.2009 10:44  5%    +  -

Ahoj,
doporučuji Emulips, je zcela na přírodní bází a můžeš ho užívat i při kojení. Pro zájemce jsem na bk.baruska@seznam.cz

reagovat addis 6.4.2009 14:12  5%    +  -

Ahoj já jsem zhubla už 4 kg s krabičkovou dietou www.slimbox.eu , mela jsem strach ze to nebude moc chutne ,ale naopak je to vyborne a bez starosti. jeste musim zhubnout 5 kg.

reagovat feelgreat 29.3.2009 15:33  5%    +  -

http://loseweight.snadno.eu/ - ano či ne?

reagovat alessio 27.3.2009 22:58  5%    +  -

Zdravím,chci se s Vámi podělit o svoji radost. Já jssem užívala přírodní výrobek a po porodu jsem shodila 8 kilo a stále si váhu udržuji. A co je fain,je i pro kojící mamky.Ráda poradím Zdenca.Havlova@seznam.cz

reagovat halka1 1.1.2009 13:58  5%    +  -

Všechny moc zdravím!Ráda bych se s Vámi podělila o své zkušenosti s hubnutím!Sama jsem úspěšně zhubla 17 kg a stále si váhu držím!Jde o úplně něco jiného,než šílené počítání kalorií!O co jde?Jde o to,že nastartujeme spalování tím,že změníme v těle kyselé prostředí na zásadité,při kterém tělo nejvíce spaluje tuky!Tím,jak se nezdravě stravujeme,jsme všichni kyselí a tím blokujeme metabolismus.Dále vynecháme jen několik druhů potravin a už to jde samo!Při dietě tělu nic nechybí,nestrádá,nejste protivní na své okolí,ale naopak máte plno energie. Já jsem po porodu měla také několik kil navíc a touto metodou jsem se všech zbavila a dokonce jsem štíhlejší,než kdy předtím,mám postavu, kterou jsem nikdy neměla,vždy jsem bývala oplácaná,zbavila jsem se také celulitidy.Já jsem padla z velikosti 44-46 na 38 a úplně mi to celé změnilo život, cítím se výborně!
Ráda poradím každému,kdo se rozhodne se svou váhou něco dělat a tím se zbaví zdravotních rizik,které s sebou nadváhu a obezita přináší!
hana.pospichal@seznam.cz

reagovat tecca 28.10.2008 19:16  5%    +  -

Zdravím všechny ženy =)

naše studio se zabývá regenerací organismu, regulace váhy a celkové výživě buňěk. Vše je jen ve správné výživě a trochou pohybu.

Do 15. 11. 2008 u nás ve studiu probíhá akce v podobě konzultace v hodnotě 550,-kč zcela zdarma.

Pokud máte zájem, kontaktujte mne pomocí emailu : Tecca@seznam.cz

Přeji hezký den. [!1!]

reagovat trojan1673 30.9.2008 11:17  5%    +  -

Máte pravdu centra pro úpravu tělesné hmotnosti jsou dnes oblíbená,protože jsou diskrétní a poradí Vám nejen jak zhubnout,ale i váhu si udržet a řeší i jiné zdravotní problémy.Více na http://www.snama.cz/jel-active120/

reagovat Tinar 23.6.2008 20:57  5%    +  -

Ahoja
Od malička jsem tlustá a bojuji s obezitou. Už jsem investovala tolik peněz do různých tabletek, které inzerovali v televizi, ale úspěch neměly žádný jen sem dál a dál vyhazovala peníze z okna. Asi před 3 měsícema sem narazila na centrum redukce váhy a moje první reakce byla " no jasně to zase akorát vyhodím peníze a nic". Objednala sem si program a už po 14 dench sem cítila ty změny nejen že sem zhubla 2,5kila a 5cm, ale hlavně sem začala cítit energii. A díky tomu tet zvládám věci, které mi dříve dělaly problémy. Ale hlavně mám dobrý pocit z toho, že mi manžel při každím shozeném kile řekne jak mi to sluší, že jsem čím dál hezčí. Pokud budete chtít více informací ráda vám je zodpovím a poradím. Pro případný zájem mi písněte na zhubnistinou@seznam.cz budu se na vás těšit

reagovat sandy1 16.5.2008 23:28  5%    +  -

Ahoj lidičky pracuji pro centrum redukce váhy a pomůžu vám shodit nebo naopak přibrat, ano u nás se to dá.... Naše produkty mohou i těhotné a kojící maminky... Opravdu to funguje a máme užasné výsledky...Já beru buněčnou výživu už dva měsíce a shodila jsem 7kg a 11cm v pase a to kojím a to je si myslím, co říci... buněčné výživě věřím a věřit budu, protože mi pomáhá zbavit se nadváhy a jestli máte chuť hubnout se mnou tak se ozvěte na můj mail angolanecka@seznam.cz PS:být váma neváhala bych

reagovat Marta55 31.3.2008 11:51  5%    +  -

Máte nadváhu nebo zdravotní problém?
Rada poradím vlastní zkušenost.
Objednejte si bezplatnou konzultaci.
www.snama.cz/active-15

reagovat serach 31.3.2008 7:21  5%    +  -

Jana18:
asi by to chtělo pročistit tělo aby začlo zpravně ukládam a kila šla dolů tak to dělám u klientek používámě k redukci bio produkty a upravu jídelničku a je to i pro kojicí maminky

reagovat zolda 30.3.2008 22:50  100%    +  -

ahoj, můžu se přidat? Jezdím na spinning,ale chtěla bych nějak dát dopořádku břicho.

reagovat fotozanpet 30.9.2007 23:30  10%    +  -

ahojky holky , blbne mi nejak comp, tak ted presne nevim zda dostal mou dietu ,zda dosla uz u toho , kdo si zaradal.. ozvete se,,diky

reagovat fotozanpet 29.9.2007 12:14  9%    +  -

Jana18: zkusila jsi hroznovou dietu,,,posli meilik a ja ti to preposlu,,, moje metoda ktera me funguje ale v dobe kojeni nesmim pouzivat,,,

reagovat Jana18 29.9.2007 9:32  22%    +  -

Asi si budete myslet, že chci všechno hned. Ale mně je to divný, protože já se fakt omezuju a cvičim a nic. Kdysi jsem to tak dělala taky a měla jsem za týden 2kg dole, které jsem jen tak nenabrala. A teď to na mě prostě neplatí a já jsem z toho zoufalá.

reagovat Jana18 29.9.2007 9:29  22%    +  -

Ahoj holky, nejsem zrovna po porodu, ale tlustá jsem. Mám 159cm a 60kg. 10dní jsem se omezovala, denně šlapala 50min na rotopedu a ani 1kg dole. Tak jsem teď na 5dní držela dietu drastičtější (převážně ovoce, zelenina a jogurty) + 50min denně na rotopedu a zase nic. Jsem z toho zoufalá. Už nevim jak zhubnout, snažím se omezit a cvičím ale nic se neděje. Chtěla bych zhubnout na 55kg. Je to jen blbých 5kg a nejde to prostě.

reagovat fotozanpet 28.9.2007 10:57  8%    +  -

mam radu... jezte pomalu ,nehltat.,, rika se ze mozek ma pulhodky spozdeni nez mu to dojde a da signal zaludkovi ze ma zacit travit... tak se mate v klidu usadit a pomalu si vychutnavat sousta..a ne jist ve spechu, to pakl jsou zarivaci potize a zaludek to pak treba neztravi, protoze nedostane signal.. no a pak se pribira.. je to overeno...

reagovat megan2 28.9.2007 10:18  24%    +  -

jj,ja mam taky porad hlad,hlavne me desne honí mlsna!u me na tom cvičení jsou do osmi,a nikdy nevim kdy nam táta prijde z prace

reagovat ercicka 28.9.2007 9:40  59%    +  -

megan2: ja som zacala s pondelkami, mam to az o 20tej, to musi prist manza skor domov, ale nieco pre mna sprvit moze ved je to aj pre neho vlastne a so starsim synom musi chodit na sporty a tlacim len keby som nebola stale taka hladna

reagovat megan2 28.9.2007 9:27  24%    +  -

to je fakt,venku je hnusne a člověk musi byt doma...a ja jsem líná doma cvičit!začala jsem ted chodit na takový cvičení,ale vcera jsem to zrušila,nebylo hlídání a navic jsem porad lítala na wc...

reagovat ercicka 28.9.2007 9:19  59%    +  -

megan2: tusim by som aj ja potrebovala, lebo korculovat uz nemam ako, ked stale prsi

reagovat megan2 28.9.2007 9:14  24%    +  -

na me to prostě taky nezabírá!ted jsem mela strevni chřipku,tak mam 2kila dole...

reagovat ercicka 28.9.2007 8:05  59%    +  -

tak dievcata, tesila som sa na to kojenie, ze mi to pomoze schudnut, ale na mna to nejak nezapera ja som po porode nabrala par kil a to som kojilatak casto ako mala chcela a v noci asi kazde dve hodiny a mozno aj castejsie

reagovat megan2 28.9.2007 4:36  23%    +  -

jsem z prahy.ja Kojim po 3hod,v noci vydrzi i 7hodin!no u me kojení nejak nepůsobí

reagovat fotozanpet 27.9.2007 23:18  7%    +  -

no kojeni je zaklad diety... ale jinak co jeste zabira kolo hula hop...nebo jak ho nekdo zna., brisni tance... ja jsem jednu dobu vedla tanecni krouzek a muzu ric ,ze tanec fakt udrzuje kondicku..a kdyz jsem se vdavala tak ve svatebni den jsem hodne jedla fakt hodne oslava byla az nekde do 3 do rana a porad jsem tancila a shodila jsem za jeden den 3 kg..

reagovat KatkaA. 27.9.2007 23:07  26%    +  -

Ahoj,já zhubla kojením-kojila jsem 6měsíců po2hod.i v noci pak přes den postupně konec,ale stále do 10měs. prakticky celou noc a do roka 1-2za noc. Co jsem zhubla já, malej nabral všichni říkali,že nemám mlíko,ale smetanu
Po skončení kojení mi něco huplo nahoru,ale zas je to dole (tím nechci napsat,že nemám nadváhu,to mám a pěknou,ale kojení fakt pomohlo na ty kila těhotenský)

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: kila dolu po porodu
Diskusi založil(a): fotozanpet
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si