OVOCNÁ DIETA

ahoj holky, chci se zepatat...na jednu stranu se říká že ovoce na dietu není dobré, obsahuje příliš cukru a to se mění na tuky.
Teď jsem četla na netu že je ovocná dieta, po které shodíte až 5 kg za týden. Tak jak to je?
Máte prosím někdo zkušenosti s ovocnou dietou? Díky Martina
14.10.2007

Diskusi založil(a) 14.10.2007 MartaSlavkov

reagovat Pety 8.11.2010 17:24  1%    +  -

Souhlasím s názorem, že krítkodobé diety spíše škodí než pomáhají. A nejlepší dieta? POHYB, pravidelná zdravá strava. Já začala v lednu sportovat, vynechala jsem z jídelníčku smažené , sladké, tučné- začala jsem jíst pravidelně, pokrmy si připravuji dušením, jím hodně zeleniny, ovoce a pečivo jen tmavé a to jen k snídani- SNÍDANĚ JE ZÁKLAD DNE... Mám za necelý rok dole 20 kg a cítím se moc dobře. Už si ani neumím předastavit tento jídelníček změnit a den bez pohybu také ne:-)- podle mě je pohyb návykový. Základ je dát tělu všechny důležité složky. A jednou za měsíc si dám ovocno- zeleninový DEN na pročištění ( zrovna dneska ho mám). A také jsem moc vděčná svému příteli, že do toho šel dobrovolně se mnou- ve dvou se to táhne lépe:-))). Tuto životosprávu už měnit nebudeme...

reagovat Kateřina V. 11.6.2010 16:59  1%    +  -

Ahioj holky akluci!!!! Chtěla bych se zeptat jestli mohu nektarynku.Je nektarynka dyjetní ovoce? Pa pa !!!!!!! Děkuji.

reagovat DolceDonna 7.8.2009 19:04  5%    +  -

Chcete zhubnout snadno, bez jo-jo efektu a hlavně - zdravě ? Bez pocitu hladu? Pamatujte si - všechno, co pro svoje tělo uděláte, bohatě se vám vrátí. Představte si sami sebe v optimální kondici.....dostatek výživy, energie, svěžest organismu, aktivní způsob života. Poznejte ten rozdíl ! www.hubnoutsnadno.cz << s případnými dotazy se na mne obraťe prosím, ráda vám poradím. :-) :-)

reagovat bara 4.3.2009 11:53  1%    +  -

ahojky ja som si kupila parny hrniec a mam všedko jedlo na pare je to super aj zelenina mrazena ma svoju chut pak si dam ovoce a mam 4 kg za tyžden dole

reagovat martina 5.1.2009 15:18  1%    +  -

annanas hrozne spaluje tuky pres den sem to vyskouseka a za tyden 4kg dole

reagovat kr 20.11.2008 17:15  1%    +  -

no tak to i mne

reagovat dancicka 31.7.2008 13:03  5%    +  -

Ahojky holky.
Když jsem chodila na střední,tak moje kamarádka hrozně baštila knížku "FIT PRO ŽIVOT," kde se dočetla,že když budete celé dopoledne jíst jen ovoce (krom banánů) pak si dáte normální oběd pak svačinu a lehkou večeři, tak úbytek váhy je 100%. Tak jsme to začaly testovat. Váha šla pomalinku,ale jistě dolů - bylo to hrozně znát.Takže porč ne? Teď jsem zastáncem pravidelné stravy...(mám za rok a půl 25kg dole ;-))

reagovat Katy.K 9.6.2008 0:01  60%    +  -

Oldřiška : Tak to za chvilku zezloutnes z prebytku cecka a telo ti bude chatrat z nedostatku jinych vitaminu. Blbost. To je sebeznicovani, to muzes rovnou najet na prasky.

reagovat Oldřiška 8.6.2008 8:32  1%    +  -

Držím ovocnou dietu a je mi super. Tělo nechce přijímat už jinou stravu.Je mi moc fajn,tak lehce.Já jenom všem můžu doporučit.

reagovat Chytrá 23.3.2008 10:37  1%    +  -

Já být Váma tak se na takové diety vykašlu, protože zhubnete a v zápětí naberete dvakrát tolik.Když chcete zhubnout tak prostě začněte jíst zdrvě a pravidelně a hlavně abyste nehladověli. K tomu přidejte samozřejmě naký ten pohyb a uvidíte sami.

reagovat Aglaia 29.10.2007 8:07  70%    +  -

každý, kdo se někdy zajímal o hubnutí, ví, že tělo potřebuje pravidelnou pestrou a vyváženou stravu, pohyb a dobrou psychiku... ovocnou dietu bych brala spíš jako prostředek k pročištění organismu, ale jako dietu ne-e... dlouhodobě může každá jednostranná strava organismu ublížit...
souhlasím s Amway, určitě se vyplatí něco načíst a neexperimentovat, ve finále člověk může chtít shodit pět kilo a místo toho skončí s 15ti navrch a rozhozeným metabolismem

reagovat MartaSlavkov 23.10.2007 8:07  11%    +  -

tak už mám další kilo dole:D na tu ovocnou jsem se nedostala, umřela bych asi hladem :)

reagovat amway 22.10.2007 20:41  7%    +  -

damy nezapomente ze i ovoce je plne cukru, a telo pokud citi deficit tak i tento cukr zacne premenovat na tuk = zacne si ho ukladat na horsi casy. Ne vsechny diety pomohou kazde stejne. Kazdy jedinec je jedinecny a mame jiny metabolismus. Kazdy mame jine spalovani.Dulezite je vedet kolik prijmu a zda to vydam = spalim. Pokud je prijem velky a vydej maly je jasne ze se to nekde ulozi... viz tuk a tloustka. To ze telo budete mucit dietama a nejist nitite sve telo se branit a to se zacina branit tim ze uklada vse co prijme nebot mu sami davate signal k tomu ze ho mucite hladem ci nespravnym stylem stravovani = dietou.
Doporucuji si neco precist nez zacnu drzet dietu. A to neradim, jen se logicky clovek ma zamyslet.

reagovat MartaSlavkov 18.10.2007 8:23  10%    +  -

a co jinak jíš? já bych měla hlad a ten tmavý toust. chléb není zase tak velkej. jinak lipánek duo...si dám sice sladký ale já bych to jinak nezvládala.

reagovat guma 17.10.2007 11:12  10%    +  -

MartaSlavkov: To ja jim jen jeden kousek peciva denne, ale nejim bily pecivo.

reagovat MartaSlavkov 16.10.2007 18:12  11%    +  -

no já přestala jíst pečivo, jen 4 kousky toustového chleba denně, ryby, rybí pomazánky rio mare, ty miluju, vynechala jsem sladké a chipsy a pod. nejím jídla dělaná na oleji, jako jsme měli např. řízky , dala jsem si makrelu a ostatní si dávali, pak jsem nevydržela a čtvrtku jsem si dala. zatím dvě nebo tři kila dole...chodila bych cvičit ale tady vůbec nic není, tak asi budu dojíždět, musím to nějak vymyslet i s malým.

reagovat PavLen 16.10.2007 12:00  100%    +  -

Mata69: Ano přesně tak.

Změnit jídelníček, nejíst tučně, jíst hodně zeleniny, ovoce a hýbat se a zhubne každý.

reagovat Mata69 16.10.2007 9:42  100%    +  -

guma: všechny ty diety "ovocné" "pětidenní" a já nevím jaké....jsou hloupé.....dokud člověk nezmění svoje stravovací návyky, nezačne se více hýbat - nepomůže mu ani svěcená voda!

reagovat guma 16.10.2007 7:06  10%    +  -

MOzna na to, jak uz tu nekdo psal-zhubnut do satu nebo tak, ale pak se to stejne vrati.

reagovat guma 16.10.2007 7:05  10%    +  -

Mne tahle dieta prijde strasne hloupa

reagovat janicka1 15.10.2007 23:32  100%    +  -

ahoj, já bych nedoporučovala ovocnou dietu,ale tzv. ovocné dny - že třeba 1x v týdnu, tím myslím 1 den se bude jíst jen ovoce a nic jiného, a střídat to se zeleninovými dny - kdy jen zelenina..ale jen 1 x v týdnu, zbytek týdnu jíst normálně, zdravotně to pomáhá,. váhu to taky reguluje a udržuje v normálu a člověk netrpí následným jojo-efektem...jinak po každé dietě se tlousne, čím delší, tím více kil v závěru po návratu do normálu...nebo nejlíp možnost změnit trvale něco ve stravování, to je nejlepší z dlouhodo. pohledu..tím nemyslím něco zakázat úplně, ale třeba zmenit porce nezdravého a jen někdy za odměnu, užít se to,...
a vůbec nejlepší dieta pohyb...i když já moment.nemám čas na nic, ale hlavně že vám tu tak hezky píšu

reagovat ifa 15.10.2007 21:06  11%    +  -

MartaSlavkov: ubudes, ale jak zacnes zase normalne jist, tak se ti to vrati

reagovat PavLen 15.10.2007 19:57  100%    +  -

Durga: Aha....

reagovat Durga 15.10.2007 18:24  47%    +  -

PavLen: Pokud chodíš pravidelně na lékařské kontroly, povoluje se 1. měsíc /to máš kontrolovaný jídelníček/ i více, ale jinak běžně 4 kg/měsíc. To se někde dokonce vyžaduje.

reagovat PavLen 15.10.2007 14:40  100%    +  -

Správně a zdravě by měl být úbytek za týden 0.5kg.

reagovat Mata69 15.10.2007 13:44  100%    +  -

tobě přijde ubýtek 5 kilo za týden v pořádku???

reagovat MartaSlavkov 15.10.2007 13:41  11%    +  -

no tuhle tří denní jsem na netu taky četla, ale jinak modelky drží prostě ovocnou dietu, jen ovoce a vodu a to týden, za týden má být úbytek až 6kg. asi to vyzkouším.
já zase nemusím vůbec ananas :)

reagovat PavLen 15.10.2007 13:27  100%    +  -

Renucha: Hmm to asi, páč tam máš ty správné kalorie vypočítané.

reagovat Renucha 15.10.2007 13:20  100%    +  -

Ahojte, miluju ovoce a klidně bych si tři dny jen na ovoci dala, ale jediné co nesnáším je banán, se mi z něj zvedá žaludek, tak to mám asi smůlu, že? ... protože hned první den je tam 2x a asi ho těžko něčím nahradím

reagovat PavLen 15.10.2007 9:00  100%    +  -

1. den
snídaně: 250 g čerstvého ananasu
svačina: 250 g čerstvého ananasu
oběd: 1 banán
svačina: 250g čerstvého ananasu
večeře: 1 banán

2. den
snídaně: 3 kiwi
svačina: 100g hroznového vína
oběd: 4 kiwi
svačina: 100g hroznového vína
večeře: 3 kiwi

3. den:
snídaně: 200g hroznového vína
svačina: 200g čerstvého ananasu
oběd: 4 kiwi
svačina: 100 g čerstvého ananasu
večeře: 100g hroznového vína a 2 kiwi

Zásady třídenní diety:
Dodržujte předepsaný jídelníček a ovoce nekombinujte. Účinky enzymů by se pak mohly vzájemně rušit. Nezapomínejte na dostatečný přísun tekutin! Vypijte alespoň 2 l vody denně.

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: OVOCNÁ DIETA
Diskusi založil(a): MartaSlavkov
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si