KONTAKT NA DOBROU KARTÁŘKU

Vítám zde všechny,kteří hledají kontakt na dobré a ověřené kartářky.A zvláště pak všechny kteří mají kontakt na nějakou dobrou a osobně vyzkoušenou kartářku a mají chuť se s námi o něj podělit.

1.11.2004

Diskusi založil(a) 1.11.2004 bubulína

obláčky

bubulína 1.11.2013 10:19

• p.PAVLINCOVÁ
  • -BRNO-Veveří Karty,Reiky,Masáže lávovými kameny tel: 604 443 708
  • p.CVEJNOVÁ
  • -BRNO-Židenice tel:545 246 289 / 603 771 866 cena:asi 300kč na hodinu
  • p.ROMANA
  • -BRNO-Líšeň,Karty,Čtení z ruky,Runy tel:721 071 564
  • p.LYSOŇKOVÁ
  • -BRNO-Bašty(asi 2xtýdně) tel:602 562 733
  • p.VILČINSKÁ
  • -BRNO,Čtení z ruky a z očí,tel:548 528 660
  • p.DIVÁCKÁ
  • -BRNO-Židenice,tel:732 126 944
  • p.HANA BOEVA
  • -PRAHA-Bohnice,tel:233 550 400
  • p.BEDŘIŠKA
  • -PRAHA,Alternativní medicína,Bylinky,Masáže,tel:776 091 841
  • misabelka
  • -TŘEBÍČ,Karty,tel:605 132 916
  • Syllwer
  • -KARLOVY VARY,Tarotové karty,Andělé,www.syllwer.ic.cz
  • Mgr.Sylva Skálová
  • -OLOMOUC,karty,tel:603 497 555

bubulína 2.10.2009 12:14

reagovat bromelie44 22.5.2017 11:50  5%    +  -

PavlaVi: naprosto s Tebou souhlasím, i mě pan Petr K hodně pomohl a považuji ho za nejlepšího. Jen je smutné, jak se zde vzájemně kartářky pomlouvají a píší si na sebe samochvály.

reagovat MedovaPralinkaa 20.5.2017 0:51  5%    +  -

Ahoj :) Mate, prosim, nekdo kontakt na pani Bodisovou z Prahy? Moc bych o nej stala :)

reagovat MedovaPralinkaa 20.5.2017 0:49  5%    +  -

Jan: Ahoj, prosim Te, sehnal jsi kontakt na Bodisovou? Moc bych o nej take stala. Predem moc dekuji :)

reagovat MedovaPralinkaa 20.5.2017 0:47  5%    +  -

Olinka: Ahoj, prosim Te, mas jeste nejaky kontakt na Bodisovou? Moc bych o nej stala.

reagovat Yella 22.9.2015 20:49  5%    +  -

Danuše: Ano, potvrzuji!!! Mne se taky splnilo vse a pomohla mi a budu s ni v kontaktu i nadale.

reagovat Sallow 26.7.2015 14:46  100%    +  -

Máte někdo zkušenost s: p.HANA BOEVA
    -PRAHA-Bohnice,tel:233 550 400 ????
    Jaká je s ní spokojenost a jak je drahá?
    Díky z odpověď

reagovat Sallow 26.7.2015 14:38  100%    +  -

Davena: Na Dagmar Kludskou mohu pět jen chválu. Byla jsem u ní .... už je to několik let a co řekla se SPLNILO! .... dokonce na den přesně.... ale má nyní moc dlouhé čekací lhůty a prý i dost podražila.

reagovat janapoko 11.7.2015 22:14  5%    +  -

Zkuste Dariyu Iczkovou Český Tarot nemůžu si stěžovat, paní mi vykládá dnes už pomalu pravidelně

reagovat MaryVa 6.5.2015 20:18  5%    +  -

jirifaj: tak nyní jsme se opravdu zasmáli, jaké ubohosti si samozvané kartářky vymýšlejí o manažersství apod... Tato diskuze je pro lidi, kteří mají zkušenost s kartářkami a ne o nějakým prolhaných a vylhaných lžích někoho, kdo si hraje na mažera. Já jsem se bohužel nechala nachytat na ty kecy o faithmystery, Královna karet a podobné podvody z bazar.cz a nic nevyšlo a všimla jsem si že dotyčné měly ty stejně kecy o ezoterice. Když si z toho někdo chce udělat biznis, tak by to alespoň měl umět!! Za ty jejich podvody bych je hnala na policii, i ty podvody s falešnými referencemi.

reagovat jesterka70 6.5.2015 20:10  5%    +  -

Já jsem byla najvíce spokojená s panem Petrem K z Brna. Je ale drahý a má stále plno. web má zahady-mysteria.cz. Vyšlo mě to sice na pár tisíc za hod, ale opravdu umí a pomohl mi, utratila jsem mnohem víc za pochybné rádoby kartářky typu faithmystery apod...Tento pán numerolog Petr K je velmi vzdělaný a umí opravdu poradit a není to to trapné hádání z karet co jsem zažila u ostatních kartářek.

reagovat ellared 31.3.2015 17:12  5%    +  -

chodím, teda píšu si s jednou, má dobré reference - je fakt dobrá a musím říct i dobrá i když sem neverila vse se stalo do jednoho jmenuje se český tarot ma komunitu na fc pod jmenem český tarot vykládá od 55 kč andělské runy, runy, tarot, delá lecitelsvi zkus ji

reagovat jirifaj 30.3.2015 12:20  5%    +  -

Můj názor je takový,že pokud se objevují na různých diskuzích stejné komenty,a jména jsou jiná,nemusí to nutně znamenat podvod.Kartářky mohou mít kolem sebe managerskou síť,která se jim právě v tom množství (rádoby kartářek) postarala o zviditelnění.
    Tak si to vysvětluji teprve po své vlastní zkušenosti s faith Mystery,o niž jsem tolik četla,a předem ji nevěřila.
    Ocitla jsem se totiž na těžké životní křižovatce,a potřebovala jsem nutně jakýsi záchytný bod,nebo spíše nasměrování.A v tomto rozpoložení jsem zabrousila na různé diskuze o kartářkách.Opakovalo se tam stale to jméno Faith Mystery.Tak jsem si ji našla na Seznamu.cz přes Bazar a přes název Služby a výklad karet.
    Kromě jí jsem napsala ještě dvěma. Jedna byla myslím Tiffany a druhá už ani nevím přesně,ale odněkud z Teplic. Ta Faith Mystery děla výklady přes email,ale musím říci,že naprosto podrobné a s velkou vstřícností. Výklad mi hodně mi pomohl se v moji situaci zorientovat,odkryl i nanos chyb,které jsem udělala,a tak si myslím,že byl dobrou volbou.Navíc jednání s ní po emailu bylo na urovni a take cena přijatelna.
    Je to ale jen můj pohled a moje zkušenost. Jo to navíc i o tom,jak je člověk připraven na tento krok,a taky jestli vybrané kartářce chce nebo nechce důvěřovat.Ja jsem to riskla a nelituju.Ještě mě trochu svádí porovnat výklad s výkladem například té Tiffany,protože i ona měla v instrukcích poměrně solidně vypracovane info,které se mi zdálo zajímavé.
    Všechny ty nenávistné a zpochybňující kometáře o různých kartářkách i kartářích tady i jinde na fórech,by měly zaznít až po osobní zkušenosti, nikoliv předem,protože tím ztrácejí jakoukoliv vypovídající hodnotu.
    Já tu zkušenost mám,a proto si mohu dovolit hovořit o ní.

reagovat Linda236 25.3.2015 10:53  5%    +  -

Ahoj všichni. Jsem tu nová a nemám dost bodů na založení vlastní diskuze, tak sem se rozhodla využít tuhle. Nechala jsem se ukecat od kamarádky a nechala jsem si vyložit od stejné kartářky co ona. Dělá to přes e-mail, tak jsem si řekla, že si založím nový e-mail, aby si třeba nemohla o mně něco zjistit po internetu. Čekala jsem odpovědi ve kterých si každý najde to svoje, ale její odpovědi byly velmi konkrétní a musím říct že to opravdu sedělo. Nedalo se to vyložit jinak než to bylo. Vůbec to nechápu. Já jsem si byla jistá tím, že kartářka je hlavně dobrá psycholožka ale tahle o mně věděla jen křestní jméno a věk a mé otázky. Od té doby mi to vrtá hlavou. Nechápu jak je možné že to funguje. Má na to tady někdo nějakou teorii?

reagovat bábrle 30.10.2014 22:02  100%    +  -

hanulík: Neznám

reagovat hanulík 30.10.2014 18:49  5%    +  -

bábrle: Ahojky, ty máš s Koppovou nějakou zkušenost? Napiš

reagovat bábrle 28.10.2014 9:02  100%    +  -

Karmelka: Boušková

reagovat hanulík 26.10.2014 8:31  5%    +  -

Ahoj, máte někdo zkušenosti s kartářkou p. Koppovou z České Třebové? Já u ní byla teprve dvakrát. Něco málo se plní, ale zatím nic podstatného. Říká se, že kartářky se netrefí časově a tak vyčkávám. Jinak mi byla doporučena jako jedna z nejlepších. Jestli někdo něco víte o ní bližšího, napište

reagovat Karmelka 23.10.2014 21:40  100%    +  -

Prosim o doporuceni na dobrou kartarku v okoli Pardubic.dekuji.

reagovat PavlaVi 25.9.2014 20:23  5%    +  -

jirifaj: rozhodně ne!! Už jen pro ten podvod že ta faithmystery - naprosto stejný komentář se objevuje i na jiných stránkách a pokaždé pod jiným jménem. Nelze věřit někomu kdo zde lže proboha!!! Nechte už těch sebereklam a samochvály, už je to vážně trapné. Člověk zde čte neustále dokola ty samé samochvály na Santi, Dunušovou apod. Copak Vám to nevadí?

reagovat Majča 11.9.2014 13:16  5%    +  -

Můžu se zeptat, zda nemáte někdo zkušenost s paní Alenou Chodurovou od Dvora Králové nebo s paní Monikou Dachovou? Díky za info

reagovat Davena 13.8.2014 15:36  5%    +  -

Ahoj, já přidám také něco ze svých zkušeností s kartářkami. Jednou bych ráda zašla k paní Kludské a Arianě Argoni. Hodně mám o nich načteno, a i bez osobní zkušenosti, bych je asi doporučila. Osobní zkušenost mám s kartářkou Dianou z Prahy, u které jsem si nechala vyložit karty přes internet (vestirna-diana.webnode.cz) a výklad mi pomohl se na věci podívat i z jiné stránky. Neobviňovat jenom okolí, ale trochu se zamyslet nad sebou a něco dělat. Asi mi to pomohlo vrátit se na tu správnou cestu - před dvěma lety jsem si totiž nechala dělat astrologickou předpověď od Antonína Baudyše mladšího a asi jsem během toho času sešla na nějakou nesprávnou cestu. Nevím, jak často chodíte ke kartářkám nebo astrologům. Nebo, jak často by se "mělo". Takže s Baudyšem jsem byla spokojená, s kartářkou Dianou také. A v budoucnu možná půjdu ke Kludské a Arianě.

reagovat PavlaVi 5.8.2014 11:31  5%    +  -

petr78: Já mám bohužel opačné zkušenosti, nechala jsem si od upinky alias Lidky vyložit přes skype, protože jsem měla a mám problémy s cukrovkou a tahle osoba mi za nekřesťanské peníze nabízela nějaký rituál, kdybych se řídila jejími radami, tak jsem skončila dávno na pitevně. A nejsem jediná, kdo s ní má podobné zkušenosti, čtěte trošku diskuze. Co mě ale zaráží, že zrovna dnes a od včera se úplně stejné komentáře objevují i na jiných diskuzích o upince. každému je jasné, že si to píše sama tuhle samochválu. Každému je jasné že takovéhle podvody se nedělají, já osobně bych nikdy nešla k nějaké podvodnici, co tu o sobě pěje jak je výborná a přitom zde lže - její očišťování karmy apod.- to je také asi jeden velký podvod. Nejdříve by se asi paní Lidka měla začít očišťovat sama a udělat si pořádek a nepsat si zde o sobě ty chvalozpěvy. Za dnešek jsem četla ten samý komentář na 5 různých diskuzích a zde si to napíše ještě 3x po sobě.

reagovat PavlaVi 16.7.2014 15:37  5%    +  -

lajda: Mě se taky zdá. že těch rychlokvašek je poslední dobou čím dál víc. Jediní s kterými jsem byla spokojená byla paní Záhorská z Aše a Petr K z Brna. Poslední dobou zde a na jiných webech čtu neustále se opakující a podobné chvály na Santi, MissElla, MissRose, Dinušovou, Diváckou, upinku apod. Mám velmi silné podezření, že si to zde píší sami, protože každá mi říkala něco jiného, tvářily se jako že ví budoucnost celého vesmíru, ale výsledek žádný a podobné řeči o ezoterice, asi to slyšely všechny u stejného ohně. Po revoluci se vyrojilo najednou tolik kartářek, že je jich více než slušně pracujících, ale těch skutečných je opravdu na prstech jedné ruky. Škoda mluvit.

reagovat lajda 12.7.2014 21:40  5%    +  -

Katarína Jančová Ostrava,vyšlo vám někdy něco?Mne bohužel nic a je to 2 roky.Myslím že na Ostravsku moc pravých výkladů nenajdete jen blafy od rychlokvašek.Byla jsem u jedné a ta měla na kartách napsané co karta věští ,škoda mluvit.Ale nechám si doporučit další ...

reagovat vašek a Aneta 7.6.2014 7:42  1%    +  -

Dobrý den, často jsem jezdil za vyhlášenýn, Alešem Faixem,z náte z televize, je to opravdu úžasný člověk,umí, neustále se vzdělává vrátil se z Indie, fak špica, Z obravovky odešel nyní bydlí Budapešti,Začaljsem chodit AlLRose, on sám jí zasvěcoval..atd. .její duchovní potencial je vysoký..děkuji za každou čistou duší. Všem hodně štěstí,splnění všech přání..

reagovat bubulína 6.6.2014 15:40  68%    +  -

A DOST !!!! Vše co nesouvisí s tématem jsem smazala a budu mazat. Na vaše vzájemné osočování a nadávky tu není nikdo zvědavý.
    Nechápu, co se to s vámi lidi děje Tahle diskuse má být o doporučení na kartáře,o tom jak byl kdo u koho spokojen atd. To co se tu poslední dobou děje je opravdu nechutné a otravné.
    Dodržujte prosím pravidla diskusí, nebo budou vaše příspěvky mazány

reagovat Bohuslava 5.6.2014 16:30  1%    +  -

Běžte už opravdu někam s těma vašima pomluvama, hádkama a chvalozpěvama, co si tu na sebe píšete, je to už trapné. Každá se tady vychvaluje jak ji vše sedí na 100 procent, jak jí mrazí z vlastního výkladu a jak změnila život celý zeměkouli, to je vážně hnus vážení. Jediný , kdo mě nezklamal a byl skutečný profesionál byla paní Kludská, i když je poslední dobou dost komerční opravdu umí, a pak ještě pan Petr k z Brna - ten si na nic nehraje a jeho výklad je úplně jiný a rozumí, dokáže vysvětlit a nasměrovat člověka. Většina těch samouzvaných kartářek tady jen mele svoje fantasmagorie o duchovnu, ezoterice a andělech a přitom se tady chovají jak primitivní ubožačky s těma pomluvama, žádná z nich nikdy nic kloudné nenapsala, ani nevymyslela a jen chválí sama sebe a spoléhají na to, že nějaký tupec půjde k nějaké neověřené osobě, o které nikde nic není, jen vlastní sebechvála - to jsou typické podvody a protože tyto dámy nikdy nic nedokázaly a na víc nemají, tak tady jen tupě závidí, pomlouvají a hádají se, to nemá nic společného s duchovnem. Chtělo by to tady vyčistit od těch pomlouvačných nul, co tu dělají bordel

reagovat hONZA 4.6.2014 22:14  1%    +  -

DLOUHÉ ČLÁNKY O NĚJAKÉM PANU PETROVI JSOU JIŽ ÚNAVNÉ A NEZAJÍMAVÉ ČEHO JE MOC TOHO JE PŘÍLIŠ! :(

reagovat hONZA 4.6.2014 22:07  1%    +  -

Maruška V:MYSLÍM,ŽE PANÍ SANTI, PANÍ DINUŠOVÁ, PANÍ DIVÁCKÁ I ALIROSE JSOU SKVĚLÉ KARTÁŘKY S DAREM,TAK PROČ BY TO SEM LIDI NENAPSALI ? NEVÍM O CO TI JDE,ALE JE PODEZŘELÉ,ŽE SE STREFUJEŠ DO TĚCHTO ŽEN A MEGACHVÁLI NA PANA PETRA PŘEHLÍŽÍŠ, JE VIDĚT,ŽE TI VADÍ POUZE CHVÁLA NA TYTO KARTÁŘKY. PROČ TI ZÁJEM A DOBRÉ ZKUŠENOSTI LIDÍ TOLIK VADÍ ? PONECH SI SVÉ ZCESTNÉ NÁZORY, PROTOŽE JSOU HLOUPÉ.

reagovat Maruška V 4.6.2014 16:51  1%    +  -

Je velmi úsměvnē jak se poslední dobou množí oslavne ódy na nějakou santi a Dinusovou velmi podobnē reklamy a když někdo napíše že jejich výklad nevyšel tak ho hned tyto začnou urážet a napadat. Opakuje se to na všech fórech. To jen ukazuje ke komu nechodit.

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
      Registrace
    diskuse: KONTAKT NA DOBROU KARTÁŘKU
    Diskusi založil(a): bubulína
    přispívání jen pro zaregistrované
    Nástenka - Stát se clenem
    Clenové diskuse - Clenové online:
    Nacházíte se v sekci:
    Diskuse -> Zábava -> Astrologie a duchovno
    Přečtěte si