HYDROCOLON-čištění střev

Ahojky ,máte někdo zkušenosti s čištěním střev přístrojem.Stačí jednou nebo se to musí absolvovat vícekrát.Je to dobré jako prevence? Kolik to stojí?Nikde jsem toto téma nenašla .Díky
26.10.2007

Diskusi založil(a) 26.10.2007 Meno

reagovat Pavla 13.8.2017 9:55  1%    +  -

To byla očista jater,propagoval ji u nás MUDr.Kravčenko.Bohužel už nežije.Učil tu taiji

reagovat olna11 24.8.2015 13:15  1%    +  -

Ahoj, moje zkušenosti jsou ze Ženevy, kde mi dcera zaplatila první výplach. Žádné nepříjemné pocity, než jen ten stud, že vám někdo cizí obsluhuje konečník. Chci zde ale uvést moji reakci. Do 20 minut po skončení procedury (trvala 50minut) se mně zmocnila největší migréna, jakou jsem zažila. A to vím o čem mluvím, protože migrény mě trápily v přechodu 7 let! Měla jsem štěstí, že mě doprovázela dcera, zavezla mě domů, dala nějaké prášky a do příštího dne jsem neslezla z postele.
Nechci nikoho odrazovat, právě se chystám na sérii tří zákroků, ale považovala jsem za nutné připravit se i na takovou reakci. Možná je to výjimečné. To jen abyste se nelekali. Migréna ustoupila a už se neobjevila. Tak do toho!

reagovat Lentilka 27.5.2015 11:12  1%    +  -

Dobrý den, sháním nejlépe zdravotní sestřičku, (ale klidně i šikovnou osůbku, která s tím má zkušenost), která by mi pomohla s obsluhou domácího hydrocolonu. Koupila jsem si tuto sadu, ale nemám nikoho,kdo by mi mohl hydrocolon aplikoval. Jsem z Hodonínska, ale klidně přijedu i k Vám. Nechci to samozřejmě zadarmo. Předem děkuji :-) LentilkaR@post.cz

reagovat Sandul 3.2.2015 11:54  5%    +  -

Ahoj, kdysi jsem chodila na očistu střev hydrocolonem. Stálo to docela dost, minimálně bylo potřeba absolovovat 3 kůry, protože napoprvé nečistí střevo tak do hloubky. Tuším, že jedna kůra stála kolem 500. Nedávno mi kamarádka říkala, že si koupila sadu v lékárně a úspěšně to zvládá doma sama. A za pár korun!

reagovat lulu 20.1.2015 8:09  1%    +  -

dobry den a byl jste nekdo treba na proceduru ve zline?doporucte diky

reagovat Simona 18.4.2013 12:50  1%    +  -

já teda nevím, ale to je nějaká podezřele nízká cena. předpokládám, že za tuhle cenu pacientovi tu hadičku schovávaj a opakovaně používaj. to by se jim nemohlo vyplatit. málokterej doktor by pracoval za pár korun na hodinu

reagovat El. 23.2.2013 21:58  1%    +  -

Zdravím, také se chystám jít a zvažuju v Praze nad Meddialtem a panem doktorem Vargou, cena 399 mi příde dost v pohodě, a jak tak čtu tak jste s ním většinou spokojeni, takže se u něj nemusím ničeho obávat? Mám delší dobu problémy s akné a práškama se mi to řešit nechce tak si říkám že tohle by mohlo konečně zabrat. A ještě jeden dotaz kolikrát ročně je dobré na to chodit? díky.

reagovat Eva 9.7.2012 12:11  1%    +  -

Kdyby to někoho zajímalo, v té Althee v Holešovicích mají letní akci o prázsninách, takže samotný hydrocolon mají za 650,-, Za první návštěvu zaplatíte 1000,-, protože vás u toho i vyšetří paní doktorka.

reagovat Petr 9.7.2012 9:20  1%    +  -

Eva:
Ahoj Všem
Tak jsem zjistil kolik to spekulum stojí 105,-Kč.Já chodím do Medialt.cz a je to fajn.Zde jsem v dobrých rukou.Procedůru provádí pán také není žádný lajk a cena je bezva protože to není klinika kde je mnoho zaměstnanců.Vždy je vše nové.Nehodlám chodit jinam a platit několika násobně víc.

reagovat Eva 21.6.2012 15:35  1%    +  -

Souhlasím s Terkou O. Chodím do Althey na Pze 7. Je tam milá doktorka, která proceduru provádí, vyšetří vás a tu hadičku vytáhne z obalu před vámi. Stojí to sice 800, ale jinam bych nešla. Radši ať na mě šahá doktor než nějaký lajk.

reagovat Terka O. 21.6.2012 15:31  1%    +  -

Podle mě se domácí hydrocolon s tím profesionálním nedá vůbec srovnat. Navíc ne vždy je vhodný a je lepší se před tím nechat cíleně vyšetřit lékařem. Člověk by si tím, byť ve výjimečných případech, mohl i ublížit. Když krvácíte z konečníku, nebo můžete mít i vnitřní ranku o které nevíte, při akutních onemocněních atp. A ne všude dělají hydrocolon sestry/lékaři, kteří vás vyšetří.

Navíc pozor na levné ceny hydrocolonu! Pracuju na klinice, kde přístroj je. Kvalitní hadička (spekule) stojí minimálně 150-200Kč. Takže se stává v ostatních provozovnách, že hadičku nevyhazují a uschovají, vydesinfikují a uloží Vám jí v lednici, aby Vám ji na příští návštěvě opakovaně dali. Snaží se tak šetřit náklady, aby mohli snížit cenu. Podle mě to ale za to nestojí. Je logické, že když pak někde dělají proceduru za 300,- bude to podobný případ, jinak by se jim to nevyplatilo. To bych si radši připlatila.

reagovat danny 16.6.2012 13:11  1%    +  -

SrdceKačka: Cherubin jsem navštívil 1x v 2012 na vyzkoušení, jelikož jsem zvažoval proceduru cca 6 výplachů. Začátek procedury byl celkem v pohodě, ale pak jsem pociťoval spíš nepříjemné tlaky a spíš jsem se těšil, až to skončí - toto bude nejspíš individuální, ale mě to dobře pocitově v tlustém střevě ani celkově nedělalo. Navíc na lůžku se leží tak, že klient nevidí na průhlednou odtokovou část přístroje!!! :-( což mi přijde jako velké mínus a spolehnout se můžete tak na komentář sestry!!! Při příchodu k proceduře samotné navíc nebylo možné určit, zda hadice byly čerstvě nově vybalené, protože již byly připravené na přístroji :-( ...asi jako když vám budou píchat injekci, kterou uvidítě již jen jako připravenou ležící na stolku...můžete jen doufat, že před váma to nepíchali do někoho jiného. Při odchodu tam na lůžku ležel nový zabalený set hadic-nezapojený, nerozbalený ...takto bych si to představoval při mém příchodu a né odchodu-takže je taky klidně možné, což s jistotou nemůžu samozřejmě tvrdit, že po mém odchodu je nový set uložen do skříně a na přístroj zapojený použitý propláchnutý starý set... Na další procedury se tedy po zkušenosti nechystám - zůstanu u zdravé výživy a cca 2-4 krát do roka absolvuji v domácích podmínkách shank prakshalanu - což je s minimálním finanč.nákladem a navíc ze zkušenosti vím, že to v pohodě funguje :-)

reagovat KMARA 10.4.2012 10:28  5%    +  -

Ahoj Všem
musím napsat-byla jsem na hydrocolonu v Medialt jak zde dost píšete a bezva .Mohu jen doporučit .Cena je také příjemná -399 za jeden.Nyní se cítím dobře.

reagovat hanafořtová 30.1.2012 12:02  1%    +  -

Zdravím.Já chodím do Medialt a jsem moc spokojená cena je zde 399,- za jeden

reagovat ALEXA 20.10.2011 9:28  5%    +  -

Dobrý den
Já chodím na hydrokolon do Medialt.cz a jsem velmi spokojená- pan Varga je fajn člověk a má dobré ceny .Za jeden hydrocolon platím 399,-a jdu na tři.Mohu jen doporučit.

reagovat Lenička123 8.8.2011 12:15  1%    +  -

Já chodím pravidelně, 5x ročně, vždy při změně ročního období, a někde mezi. V pohodě, kombinace s lymfodrenáží je taky super, střídám to. Zmizely mi exémy, alergie, otoky nohou. takže super. Akorát je smůla že na to nepřispívají naše zdravotní pojištovny, ty žijí ještě někde ve středověku, když přitom neustále zdůraznují že prevence je levnější než řešení zdravotních důsledků nemocí

reagovat Jana dm 20.7.2011 23:53  1%    +  -

Dobry den,
ako dlho prosim trva procedura. Na internete to neuvadzaju. Cena je velmi dobra. Hydrocolon robi priamo p. Varga alebo ma nejaku sestricku? Este prosim o info. ci nejakym vtieravym sposobom nenabizi nejake kapky, tablety, caje... Moc dakujem. Jana

reagovat alumba@seznam cz 31.5.2011 14:50  1%    +  -

Ahoj, bohužel jsem nikde nenašla cenu která je dost podstatná,díky alumba

reagovat MichalaLeo 8.5.2011 21:28  5%    +  -

Byla jsem ted 3x na hydrokolnu u pana Vargy , na Praze 4, bylo to v pohode, pan dokotor je moc mily a evidentne velmi slusny clovek. Ceny ma vyborne, neni nutne platit v drahych salonech trojnasebnou cenu za to same. Kontak je treba na www.medialt-clinic.cz/kontakt/ . Tez ted k nemu chodim na nejakou uzasnou hubnouci metodu, pristroj zahrivajici a rozpoustejici tukove bunky, neni moc v salonech rozsireny, tak jsem na to zvedava...Michala

reagovat milunkausti 13.1.2010 12:49  5%    +  -

Dobrý den, byla jsem na hydrocolon terapii v Ústí nad Labem ve studiu NATUREN a jsem velmi spokojena. zacpa, nadmuti a bolesti hlavy stoupily a navíc tam mají nejnovejsi pristroj, snad jediny v ČR. vsechno bylo prijemne a nebolestive. Dala jsem za terapii 700,- a maji ted nejakou slevu jeste navic. Vsem doporucuji. Miluska

reagovat Al123 2.12.2009 23:17  5%    +  -

Ahoj, byl jsem na hydrocolon terapii za 365Kč. Stačili mi 3procedury k celkové regeneraci. Mám teď o hodně víc energie. Je to levnější než si kupovat sadu na domácí hydrocolon. Pro zájemce uvádím adresu webu: www.hydrocolon.biz.

reagovat Terka 25.5.2009 0:20  1%    +  -

Ahoj, nevíte náhodou někdo,kde by se dala sehnat "Sada na domácí hydrocolon", už docela dlouho ji sháníme..,případně nějaký dobrý tip na místo,kde Colonhydroterapii provádějí? Ideálně v okolí Prahy. Díky moc Terka :)telou@seznam.cz

reagovat maky 14.4.2009 16:33  1%    +  -

ahojky, rozhodla jsem se podstoupit střevní sprchu v Mariánských Lázních, ale jsem z toho poka....Jdu již zítra a samozřejmě se mi do hlavy tlačí myšlenky jako jak je hadce zlustá a jak daleko se strká a takový ty "ženský" otázky. Kdyby byl někdo dnes k dispozici k odpovězení těchto otázek, budu vám vděčná. Ahoj Markéta

reagovat Verc@ 28.3.2009 20:17  49%    +  -

padesatka: Bohuže... zatím se nikdo neozval...

reagovat padesatka 13.2.2009 15:14  39%    +  -

Verc@:

Pokud by se Ti někdo ozval,tak dej vědět.

reagovat Simona 13.2.2009 0:50  1%    +  -

proc jste vymazali můj prispevek protoze byl pravdivý?

reagovat Anýsek 6.2.2009 17:56  1%    +  -

Samuelka3: Dobrý den, kolonoskopii jsem podstoupila,mám ulcerozdní colitidu, má s tím někdo zkušenosti? Chodím ted asi už po desíté na hydrocolon a o domácím hydrocolonu jsem se bavila s doktocem a moc s tím nesouhlasil.

reagovat jíťa 9.1.2009 12:48  1%    +  -

Ahoja, několikrát jsem zkoušela šankprakšalánu, jenže to na mě prostě moc nefunguje a při pojmu slaná voda se mi obrací žaludek :). Rozhodla jsem se tedy zkusit hydrokolonoskopii, čeká mě příští týden. Vy, kteří už máte tyhle zkušenosti - jak často je dobré tuhle proceduru provádět? a jsou nějaké výsledky po první hydro?

reagovat AlikAlik 14.12.2008 22:52  5%    +  -

Alík: Já si provádím výplachy střeva krystýrem jednou za čas a líné ho určitě nemám. Myslím si, že proplachovat vodou střevo je zcela přirozené, když se vlastně z vody naše tělo skládá.Žádné léky na zácpu neužívám a ani jí netrpím.

reagovat Alík 14.12.2008 22:00  1%    +  -

odlaska:

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: HYDROCOLON-čištění střev
Diskusi založil(a): Meno
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zdraví
Přečtěte si
Bílá magie vás může ochránit! Rituály, které fungují S tebou mě baví svět: Co se stalo s dětmi z komedie tisíciletí? RADKA (37): Tchyně mě pořád srovnává s manželovou ex Creative World ? místo pro oslavy, tvorbu, dobré jídlo a zážitky každý den Cukr, citron, majonéza: Co určitě nepatří na váš obličej? Vlastimil Brodský: Brejchová mu zlomila srdce, v důchodu spáchal sebevraždu Ženy prozradily: Kdy a proč jsme byly schopné odpustit nevěru? IRENA (44): Moje matka mi neustále mluví do života Máte problémy se štítnou žlázou? S těmito příznaky jděte k doktorovi Bronzer je hitem jara a léta: Jak ho správně používat a vypadat skvěle?