Znamení Váhy... říkám jen Váhy

Váhy jsou znamením spravedlnosti a harmonie. Mocnou vladařkou Vah je pak Venuše, bohyně lásky. Váhy mají mimořádný cit a intuici na podvod, neupřímnost a lest. Mohou být skryty jakkoliv rafinovaně, váhy je spolehlivě demaskují. Tyto jedince je nesnadné zmást, natož svést z cesty. Mají rovněž schopnost vcítění a porozumění ke druhým. Vždy vyslyší žádosti a potřeby svých druhů. Dokáží naplnit nadějí srdce chronických smolařů a lidí, jenž by si ostatní ani nevšimli. I přes riziko extrémů a zacházení do krajnosti pomáhají a podporují dobro a přátelství. Znovu vidíme jak důležitou úlohu sehrává v jejich životě soulad, harmonie a láska.

Je-li potřeba vyřešit spor, Váha nikdy dlouho nepřemýšlí a přispěchá vše urovnat a přinést smír. Co se zaměstnání a uplatnění týče, nalézají váhy díky správnému úsudku a intuici podobná uplatnění jako Panny. Avšak mají ještě větší schopnost vcítit se do situace druhých. Mimořádné uplatnění pak nalézají v charitativní činnosti, bývají talentovanými vyjednavači a diplomaty.

Rovněž mají nadání ke spekulacím. Pozor na jejich hráčskou vášeň a sympatie k hazardu, nemuselo by to dobře dopadnout. Jinak se často stávají výzkumníky, historiky a vědci obecně. Mají mnohostranný talent - jsou z nich herci, řemeslníci, hudebníci. A vhodný partner ? Mohl by to být Beran - vnese do vztahu jiskru a elán. Rovněž tak i Lev. Dále by to mohlo vyjít s Vodnářem, Střelcem. Nedoporučuje se spojení Rybou a Blíženci...

27.10.2007

Diskusi založil(a) 27.10.2007 panzany88

reagovat ala 7.9.2015 15:40  1%    +  -

ahojky, tak teď nevím, mám tu být nebo ne?

reagovat Cori 15.8.2011 16:57  5%    +  -

Ahojky dlouho jsem tu nebyla,jak se máte milé Váhy...Cori...taky váhavá Váha.

reagovat KLAJA 6.5.2011 21:26  100%    +  -

panzany88: Čau Zdendo, vidíš na Dámu chodím už dlouho, ale že tady fandíš váhám, jsem netušila. Jsem taky váha a už sakra let- 20.10.

reagovat L.E. 26.4.2011 18:32  1%    +  -

Ahojky tady taky Váha :) jsem moc ráda, že jsem se zde dočetla, že Beránek a Váha jdou k sobě :) všude totiž píšou, že se k soubě moc nehodí, že beran nemá rád Váhy nerozhodnost apod. Já jednoho beránka miluju! A i když má sebevědomí na rozdávání, tak je to právě ta jeho rozhodnost, co mně na něm tak přitahuje, mimo jiné..:P :D moc díky!! papa

reagovat cokyna68 25.4.2011 15:02  81%    +  -

Ahojky hlásím se hrdě ke zrozencům vah-22.10.

reagovat luna 3.2.2011 6:56  18%    +  -

Ahoj já jsem také Váha, mohu se k vám přidat

reagovat Bajda 2.2.2011 15:46  1%    +  -

Ahoj....jsem bliženkyne a chci dostat vahu:)Jak na nej?diky.....:)

reagovat LennyB. 24.10.2010 22:54  29%    +  -

viara: tak to závidím

reagovat viara 22.10.2010 9:13  100%    +  -

jsem VÁHA, neváhavá

reagovat LennyB. 3.9.2010 9:22  30%    +  -

dori: je to hodně o lidech, něco ze znamení si neseme, ale myslím, že dost nás ovlivňuje výchova, lidé, s kterými se stýkáme.... Nemůžeme říct s tím se nesnesu, protože je beran, ryba...

reagovat dori 1.9.2010 1:39  6%    +  -

dobry vecer, Jen tak jsem koukla na tuto diskuzi a jsem take vaha 4.X. tak jsem si precetla charakteristiku vah, s tim vcitenim a usmirovanim plne souhlasim, ale hrastvi? ja nepodavam ani sportku, nesnasim, a jsem alergicka na automaty a hazard. myslim, ze vahy maji velky smysl pro zodpovednost a slusnost, a ne hazard, take vsude ctu, ze beran a vahy neexistuje, Ja mam manzela berana, ale myslim, ze jsme pro sebe stvoreni.oboustranne. tak nevim,Mirka

reagovat celestine 4.8.2010 20:25  16%    +  -

Ráda se připojím, jsem také váha.

reagovat Moka 12.9.2009 6:45  63%    +  -

Pročítám tady příspěvky a přidám ten svůj.Mám také manžela berana,jsem rak,podle knih naprosto nevhodná kombinace,ale nám to funguje.Temperamentu má na rozdávání,někdy nakazí i mě,ale krotit musí většinou on mě,je to taková klidná ovečka.

reagovat Moka 12.9.2009 6:42  63%    +  -

Dobrý den,jinak mám doma Vážku a zatím s ní nebyl problém,je už slečna v pubertě a většinou se s ní dá rozumně domluvit.

reagovat Moka 12.9.2009 6:41  63%    +  -

LennyB.: Kozoroh je můj kolega v práci a stačí.jsem teď na MD a představa návratu mě už teď děsí.Samé pravidlo a předpis,no hnus.

reagovat vika 9.9.2009 16:01  21%    +  -

LennyB.: ano, s kozorohem jsem žila 10 let a nerozuměli jsme si. Teď žiju 5 let s vodnářem a náš vztah je vyrovnaný, řekla bych, že se vzájemně doplňujeme.

reagovat LennyB. 3.9.2009 21:21  39%    +  -

Má některá Váha zkušenost s životem s Kozorohem?

reagovat šutračka 3.9.2009 15:00  5%    +  -

ahoj váhy tak nám skončily prázdniny tak si zase na vás udělám časík.ahojky Radka

reagovat Dorinda 2.9.2009 22:06  5%    +  -

ahoj, taky jsem vaha,3.10.za manzela mam 36 panu

reagovat kabi 25.6.2009 15:27  19%    +  -

lala_007: Ahojky,však se těším až bude mít po pubertě...Ale další mě čekají.Jak se máš?

reagovat lala_007 25.6.2009 13:52  18%    +  -

kabi: Tak puberta je vždy oříšek,ale musí si s tím projít každý.

reagovat kabi 24.6.2009 10:45  17%    +  -

lala_007: Ahojky,je to asi vše o toleranci.Jinak bychom spolu nevydrželi.Někdy ustoupí beran,jindy váha.Alespoň u nás to občas tak funguje.Ale nejstarší dcerka která je ve vodnáři a momentálně s ní cloumá puberta,to je tedy oříšek.

reagovat lala_007 23.6.2009 19:27  16%    +  -

kabi: Můj beran je taky hodný a pracovitý,jinak bych s ním nebyla.Známá mi říkala,že se diví,že váha s beranem spolu můžou tak dobře žít.Tvrdila mi,že tyto 2 znamení spolu nemají co dělat.

reagovat kabi 23.6.2009 11:17  17%    +  -

lala_007: Ahojky,máme stejné beránky a dívám se že i povahově.Ten můj je vztekloun taky a s tím rozčilováním je to stejné.My jsme spolu 13 let.Ale jinak je hodný.A jak se máš?

reagovat lala_007 22.6.2009 22:06  16%    +  -

kabi: To máš teda pravdu,že má toho temperamentu v sobě dost,ale hlavně to je vztekloun.Jsme spolu 26let,tak nám to snad vydrží,ale pořád ho musím krotit,aby se zbytečne nerozčiloval.Pořád mi říká,že jsem váha,váhavá a z něj jsem udělala za ty roky decimálku.

reagovat kabi 17.6.2009 20:31  16%    +  -

lala_007: Ahojky a jak vám to funguje?Taky má občas temperamentu na rozdávání?

reagovat lala_007 17.6.2009 13:29  14%    +  -

kabi: Ahojda,taky mám manžela berana!!!

reagovat kabi 12.6.2009 21:09  20%    +  -

Ahoj milé váhy,mám za manžela berana.Někdy tedy manžel se pokouší o trochu Itálie.A já jsem klidnější.Jsme spolu skoro 14 let a celkem to funguje.Můžu mezi vás?

reagovat TeriTerii 12.6.2009 20:59  1%    +  -

Jakto nesnesou s blíženci? Vždyť spojení blíženec váhy je ideál, všude to píší :-)

reagovat zuzanic 8.6.2009 13:57  26%    +  -

Ariadna.: jééé tak to by mě zajímalo jak to klape. já jsem tay váha, přítel panna a teď se nám v březnu narodilo beráně

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Znamení Váhy... říkám jen Váhy
Diskusi založil(a): panzany88
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zábava -> Astrologie a duchovno
Přečtěte si
Bílá magie vás může ochránit! Rituály, které fungují S tebou mě baví svět: Co se stalo s dětmi z komedie tisíciletí? RADKA (37): Tchyně mě pořád srovnává s manželovou ex Creative World ? místo pro oslavy, tvorbu, dobré jídlo a zážitky každý den Cukr, citron, majonéza: Co určitě nepatří na váš obličej? Vlastimil Brodský: Brejchová mu zlomila srdce, v důchodu spáchal sebevraždu Ženy prozradily: Kdy a proč jsme byly schopné odpustit nevěru? IRENA (44): Moje matka mi neustále mluví do života Máte problémy se štítnou žlázou? S těmito příznaky jděte k doktorovi Bronzer je hitem jara a léta: Jak ho správně používat a vypadat skvěle?