Úmrtí blízkého člověka v rodině

Je to strašný pocit, když vám někdo blízký umře.... Znáte to taky?? Mě právě dnes zemřel děda.... a že jsem ho měla hodně ráda!!!!
Pište sem úplně všichni své zkušenosti a třeba i něco jiného
HLAVNĚ PIŠTE!!!!
28.10.2007

Diskusi založil(a) 28.10.2007 holčina

reagovat Šárka 24.8.2017 1:38  1%    +  -

Ahoj. Můj tatínek mi umřel v 29. Bylo mi sotva 5 let. Vůbec nepoznala svého tatínka.. 😭😭 Tatínku vrať se 😭😭

reagovat Iveta 15.2.2017 7:48  1%    +  -

To je smutné, ach jo :-( zažívám podobné pocity beznaděje.. je to týden, co nám zemřel můj nejmilovanější a nejlepší děda na světě :'-( Tak moc to bolí..

reagovat janina 28.1.2017 21:25  1%    +  -

Stanislava Horáková: už je to dobré? právě jsem zažila to samé... nevím, jak dál...

reagovat kájina 6.10.2016 7:18  13%    +  -

Lenka:

reagovat Lenka 5.10.2016 15:28  1%    +  -

Dobrý den, je mi 31 let a můj milovaný tatínek mi před 14 dny umřel zcela neočekávaně na zástavu srdce v pouhých 58 letech. Pořád tomu nemůžu uvěřit. Tolik jsem mu toho nestihla říct. Sice jsem věděla, že je po operaci srdce a že má trojtý bajpas, ale brala jsem jej prostě jako samozřejmost. I když často tvrdil, že každý rok od operace bere jako dar, nikdy mě nenapadlo, že by tady s námi nemusel někdy být. Dala bych všechno co mám, za to, kdybych s ním mohla strávit alespoň půl hodinky a říct jak moc ho mám ráda a kolik moc toho pro mě udělal a jak moc si jej vážím jako táty tak i člověka. A i když jsem mu to někdy říkala,že jej mám ráda, myslím si, že jsem mu nedala najevo jak strašně moc. Teď když se vrátím k rodičům domů, tak jej všude vidím. Vzpomínám i na zdánlivě obyčejné chvilky, které teď působí zcela vyjmečně. A vyčítám si, že jsem mu nevěnovala daleko více času. Pořád jsem se za něčím lopotila a vymýšlela jak zabít svůj volný čas. Peněz na benzín abych dojela za nimi každý den mi bylo líto a teď bych bydlela klidně i pod mostem jen kdybych jej mohla mít na světě o chvíli díl...Odpusť mi, prosím, táto. Mám tě moc ráda a strašně moc mi chybíš. Vždy jsi mi dokázal s čistou hlavou poradit, vždy když jsem byla nervozní , tak si mě uklidnil a tak strašně málo jsem ti dávala najevo jak moc si vážím toho, že jsem tvoje dcera. Scházíš mi strašně moc . Odpusť mi prosím všechno zlé, co jsem ti kdy řekla.Tak moc mi chybíš. Navždy zůstaneš v mém srdci tati!

reagovat pavoučiceEma 20.8.2016 22:22  5%    +  -

Dobrý den
Mě a mojí mladší sestře 8.8. 2016 zemřel předčasně náš táta ve věku 54 let. Stesk je příliš hluboký a bolest neutichá. Od chvíle, co mi táta zdělil svoji diagnosu, jsem každý večer sedla k PC a začala psát to, co jsem cítila ve svém srdci. Příběh jsem upravila do knižní podoby, přidala jsem fotogalerii a nechala si své zážitky svázat. Je to pocta a památka mému tátovi. Z rodiny chtělo dalších pět lidí na památku výtisk... zde je odkaz, pokud by si chtěl někdo přečíst část příběhu, který jsem sepsala, na internetu neuvádím vše, ve vázané knize je toho mnohem více.

Možná někteří z vás zažívali nebo zažívají podobný osud...

http://spiderma.mysteria.cz/Pro%20Tebe/strana%201.htm

reagovat kájina 25.2.2016 11:37  27%    +  -

h:

reagovat h 18.2.2016 16:49  1%    +  -

kájina: :( 3 roky, co mi umřel tatínek. Bylo mu jen 58 let...

reagovat Fňuk 28.11.2015 9:59  1%    +  -

Dnes v noci mi umřela babička, kterou jsem moc milovala..byla tak veselá a optimistická, říkala, že v pondělí už bude z nemocnice doma. Ale optimismus není všechno co člověka při životě drží. NEskutečně mně sere, že jsme s malou dcerkou nedojely kvůli defakto úplné kravině, ale kdo to mohl vědět. Měli jsme v plánu přijet pozítří, a říkala jsem si, že hned pujdu za babičkou do nemocnice. Ale už ji nikdy neuvidím, slzy mi tečou...věřím, že už je opravdu "doma" a dívá se na nás a je šťastná, ale strašně mně mrzí, že ji už nikdy neuvidím, neuslyším její vtípky a srandy, které si ze všeho dělala. Byl to vzor babičky, chci být v důchodu jako ona.

reagovat kájina 17.5.2015 7:02  47%    +  -

Dana: mám to za sebou.je to 4 roky.pláču o ni každý den.

reagovat Dana 11.5.2015 22:10  1%    +  -

Zemřela mi máma.Byl to člověk,kterého jsem brala jako samozřejmos,že tu se mnou je.Je mi to tak líto,tak hrozně líto.Vybavujou se mi chvíle,kdy jsem ji viděla naposledy.Dva dny před tím než zemřela.Moje máma.Kdybych radši zemřela já,ať nemusím prožívat tu bolest.Tak moc to bolí.

reagovat Dan 18.11.2014 21:36  1%    +  -

Před dvema dny mi umřel bratr na rakovinu od prvních příznaků neuběhlo ani 14 dni a jeste jsem byl s mamou u toho kdyz zemřel hrůza přišli jsme na návštěvu sestry zavolali doktora vzal si nas stranou a říká nam že ma velmi agresivní formu kdyz jsme sly zpatky na pokoj bratr vydechl naposledy porad to vidím před očima připadám si bezmocně je to hrůza a ted budou ještě svátky 😔

reagovat Maruška 13.2.2014 21:44  1%    +  -

Hezky den,pochazim z Jihoceskeho kraje a je mi 27let. Mam sedmiletou dcerku,ale rodice uz take bohuzel nemam,tak bych touto cestou chtela najit nekoho,komu schazi dcera a vnucka,kterou by meli radi jako vlastni. Tatinek mi zemrel,kdyz mi bylo osm let a maminka zemrela pred rokem a kousek. Stale mi nejde zaplnit bolestivou ranu v srdci a trapim se,strasne mi schazi.... pokud budete chtit poznat me i s dcerkou ozvete se mi na email: maruska.lady@seznam.cz . Vsem predem moc dekuji za odpovedi.

reagovat kájina 11.2.2014 7:21  96%    +  -

jaja:

reagovat jaja 10.2.2014 22:18  1%    +  -

Mam to naprosto stejný dneska mi umrel nejlepší deda na světě mam 5ti letého brachu a to je teprve strašný pohled ho vydet jak plaka a říká že už nikdy denu neuvidí a že se s ním už nikdy nepodiva na jejich oblíbený pořád achjo já prostě nevím jestli se s toho dostanu :'( karolina 11
Anna:

reagovat karoly 16.2.2013 12:58  1%    +  -

Je mi 35,jsem svobodná, nemám vlastní rodinu, aktuálně ani partnera. Před 7 lety mi umřela máma, naše role byli vyměněné. A já zaživala pocity jakoby mi umřelo dítě. Zlomilo mě to. Ted mi umírá otec, bojím se. Hledám zpřízněnou duši, přátelství ženy,okolo 55-65 let, které osud dal těžké rány a ted se třeba cítí bezmocně a osaměle jako já. Potkat se třeba u kávy , povídat si, být si oporou. Nejlepe z Brna a okolí...Odpovím všem. Moc děkuji. karoly7@seznam.cz

reagovat 79Lenka 7.2.2013 17:42  5%    +  -

vladulkaa: jestli ti můžu poradit, tak mu to prostě řekni. Může to působit šíleně, ale prostě buď zajdi k jeho hrobu, nebo si prostě vezmi dědečkovu fotku nebo cokoliv, co s ním máš spojené a prostě mu to všechno řekni. Když mi zemřela babička, ten první šok byl naprosto šílený, taky mi byla hodně blízká, ale hodně mi v tom pomohla paní z pohřební služby. Zařizovala jsem pohřeb u Pegasu http://www.pohrebpegas.cz/ v Praze na Praze 6 a byla tam moc milá paní, která fakt vypadala že se mnou soucítí a říkala, že je dobrý všechno co chceš říct, že to pomůže. A musím říct, že fakt pomohlo. Někdy si připadám jak šílenec, když vyprávím fotce co bylo v práci, kam pojedeme na dovču, ale je to příjemný, tak to zkus.

reagovat kájina 29.1.2013 7:10  37%    +  -

Martin: jsem s Tebou

reagovat Martin 27.1.2013 23:56  1%    +  -

Vloni 11.12 2012 mě zemřela maminka v nemocnicia Bulovce.V pátek ji odvezla záchranka.Pátek,sobota a neděle ještě byla dobrá ale od pondělí měla kyslík a v úterý zemřela.Měla nádor ale na to nebyla příčina smrti.Příčina byla edém plic prostě ji nechtěli léčit přes víkend.Kdyby ji vzali vodu z břicha tak se ji nedostala do plic.Bratr a sestra to nesou dobře ale já špatně mám nervy pryč,špatně spím a nic mě nebaví.Jak teď dál ??Smrt patří k životu a nikdo není nesmrtelný tak musíme se stím vyrovnat.Ahoj Martin

reagovat Katka 19.12.2012 19:38  1%    +  -

Předevčírem ti umřel táta - na rakovinu - hodně rychlou, od prvních potíží to trvalo do konce asi jen tři měsíce. Přijdu si, jako bych se propadla do nějakého šíleného snu. Nestýkali jsme se přitom moc často, ale neumím si představit, že už ho neuvidím. Bylo mu jen 65, čekala jsem, že tu bude mnohem dýl...strašně moc bych chtěla vrátit čas, mám pocit, že už mě stejně ani nic hezkého nečeká...:-(

reagovat pavel 6.12.2012 19:42  1%    +  -

ahoj

reagovat Lejka3 24.11.2012 22:11  100%    +  -

Luděk: máš pravdu, už to nikdy nebude jako předtím

reagovat Lejka3 24.11.2012 22:09  100%    +  -

Tereza Hladišová: Terezko,pokud se tolik trápíš už 2 roky asi by bylo dobré navštívit někoho, s kým si můžeš promluvit, kdo Ti pomůže a poradí jak dál.Dědeček by určitě nechtěl, aby se Ti nedařilo dobře a trápila ses jak píšeš

reagovat Tereza Hladišová 24.11.2012 18:01  1%    +  -

Ahoj,před dvěma lety mi zemřel dědeček,který mě podporoval ve všem:-( nemám už nikoho jiného,protože mamka,taťka,sestra a bratr mě nemají rádi,mám jen svého kluka,a měla jsem dědu,poraďte jak mám zahnat žal?Je to strašné,každou noc kvůli němu brečím a je mi to k ničemu,chci aby se vrátil sem na zem a byl tu se mnou,kvůli tomu jsem propadla a všichni se mi vysmívají,za to jak vypadám a za mojí rodinu,jen můj kluk při mě stojí ale já se bojím že ne navždycky. Tereza 14

reagovat viara 17.10.2012 22:34  100%    +  -

Anna: bude líp uvidíš ale ted to moc bolí

reagovat Anna 17.10.2012 19:54  1%    +  -

viara: Nedožitých 71.. vím, že je to krásný věk, ale nikdo z nás na to nebyl připravený. Týden před smrtí to vypadalo, že se všechno lepší. Pak už to šlo ráz na ráz. Hrozná rána..

reagovat viara 10.10.2012 18:01  100%    +  -

Anna: ahoj Aničko kolik mu bylo let

reagovat Anna 10.10.2012 15:17  1%    +  -

Je mi 15 roků a dneska ráno mi zemřel dědeček na rakovinu. Je to ta nejhoršá nemoc. A mě jako mnohé z vás mrzí, že jsem se sním nestačila dostatečně rozloučit. Nedokázala jsem si připustit, že každý den, který s ním strávím může být tím posledním. Je to první člověk, který mě opustil a tak je to pro mě těžší než cokoliv na světě. Pohled na mamku, jak se mi hroutí před očima.. je tolik bolestivý.

reagovat kájina 17.9.2012 7:28  28%    +  -

viara: jak moc Ti to závidím

reagovat viara 15.9.2012 13:23  100%    +  -

kájina: neznám tyto pocity jsme všichni
i když se chystám do důchodu mám rodiče i prarodiče

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Úmrtí blízkého člověka v rodině
Diskusi založil(a): holčina
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zdraví
Přečtěte si
Bílá magie vás může ochránit! Rituály, které fungují S tebou mě baví svět: Co se stalo s dětmi z komedie tisíciletí? RADKA (37): Tchyně mě pořád srovnává s manželovou ex Creative World ? místo pro oslavy, tvorbu, dobré jídlo a zážitky každý den Cukr, citron, majonéza: Co určitě nepatří na váš obličej? Vlastimil Brodský: Brejchová mu zlomila srdce, v důchodu spáchal sebevraždu Ženy prozradily: Kdy a proč jsme byly schopné odpustit nevěru? IRENA (44): Moje matka mi neustále mluví do života Máte problémy se štítnou žlázou? S těmito příznaky jděte k doktorovi Bronzer je hitem jara a léta: Jak ho správně používat a vypadat skvěle?