Dětský nábytek Ikea Mammut

Uvažuji o koupi židličky se stolečkem ze série Mammut Ikea, máte ho někdo doma? Doporučuli by jste ho? Dík za vaše zkušenosti. Jana
31.10.2007

Diskusi založil(a) 31.10.2007 Annabel

reagovat pešimi 16.10.2013 13:04  60%    +  -

prosím koupím ikea policku...neprodavate nektera?

reagovat vip 16.10.2012 11:47  100%    +  -

Máte? Jaká je?

reagovat reznatko 20.11.2009 12:18  5%    +  -

Maminky, prosím kdo bude prodávat obdelníkový stoleček a židličky s opěrátkem(nejlépe 4ks)vše červené barvy, ,prosím ozvěte se mi, ráda koupím. Díky za nabídky. e-mail reznickovahana@atlas.cz Hana

reagovat Simča 11.7.2009 14:07  1%    +  -

Ahoj.Můžu se zeptat na kolik vyjde ten stolek s židličkama?

reagovat Zufík 29.7.2008 21:55  1%    +  -

Yasmin.Hayatt: Já bych Vás maminky chtěla moooc poprosit...již hodně dlouho marně sháníme hranatý (obdelníkový) stůl Mamut z Ikei v MODRÉ barvě. Opravdu Vás z celého srdce prosíme...máte-li některá na prodej či víte o někom kdo by měl, ozvěte se prosím na můj mail: zufig@seznam.cz

Pozn. Na ceně mi nezáleží, pouze trvám na dobrém stavu (tedy bez škrábanců, fleků apod.)

Mooocinky Vám děkujeme za ochotu, Zuzka s Lukáškem.

reagovat anda22 4.11.2007 12:03  71%    +  -

Také jsem ho teď malému pořídila. Máme červený obdelníkový stůl, modrou židli s opěrátkem a zelenou bez...mohu aopravdu doporučit, je to bezva!

reagovat ksichtik 4.11.2007 10:42  29%    +  -

Annabel: Daík dostal 2 židličky a stoleček k 1. narozeninám a od té doby tam s ním sedávám snad denně a malujeme si, stavíme kostky... v 17. měsícíh dostal plastelínu, takže teď i hooodně modelujeme.
Jak říkám, stůl dostává zabrat, ale není to na něm vůbec poznat.
A židličla i stolička unese i dospělýho

reagovat Annabel 4.11.2007 10:01  10%    +  -

Holky, dík moc za vaše zkušenosti, asi nejdřív pořídím jen židličku se stolečkem a budeme postupně dokupovat, malá zatím spí s námi v ložnici, je jí rok.

reagovat Yasmin.Hayatt 3.11.2007 13:21  100%    +  -

kamarádka ho měla pro syna taky. měli modrý stolek a k tomu 4 židličky v různých barvách a byla moc spokojená.

reagovat ksichtik 2.11.2007 12:11  48%    +  -

My máme stůl červenej obdélník, 2 židličky s opěrátkem a jednu stoličku.
Už to máme skoro rok a
Židličky unesou v pohodě i mého manžela (a že váží přes metrák )
Syn na nic vyvádí psí kusy a nepřipadá mě, že by jim po roce něco bylo.
Stůl drhnu denně cifem, protože je denně počmárenej od voskovej a pořád je jako novej.
My jsme teda max. spokojení

reagovat Janina 2.11.2007 9:55  1%    +  -

Tady vám možná poradí víc holek h t t p://diskuse.dama.cz/d.php?d=1878

reagovat *Lili* 2.11.2007 9:35  100%    +  -

my máme stůl červený obdelník a jak je to plastové a malá kreslí a přetáhne tak to jde pěkně vyčistit,pak máme židli s opěrkou zelenou ale o opěrku se nedá moc opřít,mám strach že se to zlomí,a pak máme židličku bez opěrky zelenou a tu si půjčuju do koupelny když dávám do pračky,a unese mě.jinak si myslím že to je furt lepší než dětské židličky takové ty plastové-zmenšenina zahradních židlí,ty jsou šílený

reagovat EllenK. 1.11.2007 15:07  73%    +  -

Já se s nima setkala pouze v herně a přišly mi nestabilní-židličky. Ale jak píše kolegyně, vypadají hezky, jen nevím, jestli nezaberou moc místa. Teda pokud máte velký pokoj, není co řešit, v tomto směru.

reagovat jitylka 1.11.2007 14:40  100%    +  -

my ho máme doma.stul je pevný a dobry ale ty malinke židle nic moc.mame je asi 3 mesice a už na nekterych mistech na sedaci ploše jsou jakoby svetla mista.ty židle s operkama jsou sice lepší alezase nijak moc pevné..ale vypada to hezky ..mame zelenomodrou kombunaci-a ten stul kulaty

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Dětský nábytek Ikea Mammut
Diskusi založil(a): Annabel
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Rodina a děti -> Adopce
Přečtěte si
Rostou! Vyzkoušejte podzimní recepty z hub Sedm pomocníků, které byste měla mít v kabelce, když jste mimo domov Trápí vás bolesti žaludku? Tyto věci nedělejte nalačno! Krásně bílý úsměv: Zkuste babské rady, které fungují! Těhotná a menopauza? Je to možné a může to být pro ženu šok! Seriál Ulice: Adriana překvapí Roberta, Simona prodává salon Jak pěstovat astry, zářivé hvězdy podzimu Vědci potvrdili: Datum narození ovlivňuje zdraví. Horoskopy nelžou Stáňa (38): Chodím s otcem své studentky. Náš vztah musím tajit 8 jednoduchých věcí, kterými v posteli potěšíte partnera