Exzemy, alergie a další problémy....

Jste alergici nebo máte někoho v rodině? Máte osvědčené mastičky, typy na vyléčení apod.? Připojte se do diskuze!
14.11.2007

Diskusi založil(a) 14.11.2007 kubili

reagovat Evka23 3.10.2017 21:35  5%    +  -

TerryM: a zkoušela jste s tím něco dělat ?

reagovat TerryM 15.9.2017 12:29  5%    +  -

tak ekzému jsem se už zbavila, ale vlasy mi vypadávají stále :(

reagovat Evka23 18.8.2017 21:35  5%    +  -

TerryM: s obvodním lékařem to nemá nic společného .. trichologické vyšetření vám udělá přímo tricholog :) odkud jste ?

reagovat TerryM 9.7.2017 11:47  5%    +  -

Marcela: trichologické vyšetření ? to mi udělá normálně obvoďačka , Marcela:

reagovat Marcela 21.4.2017 20:58  1%    +  -

TerryM: Raději bych si s tím někam zašla :/. Nevím jestli ti něco doporučí doktorka, ale na trichologickém vyšetření ti řeknou rozhodně víc.

reagovat TerryM 25.3.2017 20:59  5%    +  -

Mně se udělal ekzém v na hlavě. Nevíte z čeho to můžu mít ? Strašně to svědí a když to roškrábu, tak to začne mokvat :(

reagovat Slunicko 4.9.2014 17:13  1%    +  -

dobrámáma: Ahoj, mas atopicky ekzem? Ja ho mivala. Mast Locoid je nejlepsi, ovsem je to hormonalni mast, coz znamena, pouzivat v tenkych vrstvach, neb po ni starne rychle pokozka a take je na predpis. Veskere ty CERVENE MAPY po poskrabani jsou pryc a svedeni taky. Drzim palce :-)

reagovat Karča 23.7.2014 20:37  1%    +  -

Ahoj holky. Já používám baobabový olej, když chytnu nějaký ekzém. Je v něm i vitamín C, takže je pro pokožku jen přínosem :)

reagovat apoštol 31.5.2011 11:47  5%    +  -

Všechny doporučované prostředky spíš jen ovlivňují symptomy a neřeší příčinu. Nechte se inspirovat články na www.apostol.webnode.cz/O-zdravi Efektivní řešení je levnější a jednodušší, než slýcháte od doktorů a z mediálních reklam! Napište vzkaz

reagovat fikova4 5.5.2011 10:18  9%    +  -

přeji Vám hezký den,obracím se na někoho z vás s problémem slzících očí je to můj problém a už si nevím rady u lékaře jsem byla a že se stím nedá nic dělat alergik nejsem nemáte některá radu?děkuji

reagovat nicky54 4.5.2011 17:23  5%    +  -

Ahoj, na ekzémy, podrážděnou pokožku, odřeniny,popáleniny,štípnutí od hmyzu, zánět dásní, na hojení jizev..OK GEL a OK BALSAM.Rozhodně doporučuji, okamžitá úleva!!Napište si o info,poštovné je zdarma!!Poradím,pomůžu :-) mandarin.s@seznam.cz

reagovat zuzak 3.4.2011 14:51  36%    +  -

Perilla frutescens je bylina z rodu Lamiaceae (hluchavkovité) pocházející z Číny a Indie, kde se vyskytuje ve výškách asi 1 200 m. Již celá staletí se tato bylina používá v čínské medicíně buď sama, nebo v kombinaci s dalšími bylinami. Hlavními indikacemi je kašel (zahlenění) a proti astmatu. V zemích východní Asie se komerčně pěstuje. Důležité ovšem je, že nová vědecká vyšetření uvádějí antialergenní, antikancerogenní, antioxidační a protizánětlivé vlastnosti.

Přípravky z Perilly jsou ve světě velmi populární - bude to zřejmě hlavně tím, že jsou účinné až v 85% případů! Navíc během podávání Allerminů si pacienti nestěžují na žádné vedlejší účinky, nejsou ospalí ani utlumení, nemusí se bát závislosti a mohou si vybrat přípravek, který jim samotným nejvíce vyhovuje.

reagovat dobrámáma 30.4.2010 17:56  5%    +  -

Paunalena: prosím o jakou měsíčkovou mast se jedná? Vyzkoušela jsem toho tuny, ale tohle ještě ne - že by šance? Dík

reagovat dobrámáma 27.4.2010 16:43  5%    +  -

Ahoj jsem maminka dvou dětí - relativně zdravích ovšem já mám nejen alergii, ale i exém - dost masivně na rukou , zápěstí a na pár dalších ložizcích po těle. Chtěla jsem se zeptat jestli někdo nemá zkušenost s nějakýmy krémy, které= pomáhají zamezit svědění atd atd. V TV na nově byl ten pořad o exému a mluvili tam o solární léčbě spojené s koupáním v jednom nevíte někdo, kde se to dá absolvovat - jsem z Královehradska.A nemáte s tím zkušenost? Díky

reagovat kubili 22.3.2010 11:23  21%    +  -

rajchecka: Tak to je tedy něco. Já mám exzem a alergii na pyly. Malej má po mě alergii a malá zatím nic.

reagovat zuzak 21.3.2010 11:03  44%    +  -

ahoj- vyzkoušejte tyto přípravky, které jsou vhodné právě pro alergiky nebo lidičky s velmi citlivou pletí:
Tekutý prací gel pro alergiky
Kosmetika Daina, Anian
Kosmetika Finline-přírodní
vazelíny na promaštění- super
dále skvělý aloe gel a krém allermin...a další

reagovat rajchecka 1.3.2010 20:27  10%    +  -

Ahojte ráda bych se k vám připojila mám doma Elišku 7 let ta je zdravá zato Honzík 2.5 roků od 2 měíců má astma ,exém a alergie na prach,pil,roztoči,bříza,lípa,jablko,mléko,vajíčka a lepek

reagovat petr1985 20.1.2010 12:41  5%    +  -

ashoka: s OK balzámem zkušenosti nemám, ale mám výborné zkušenosti a nejen vlastní se sprejem první pomoci, a krémem z aloe vera s propolisem...pokud máte zájem napište na email: zdrava.poradna@seznam.cz, kde vám porádí více stejně jako mě..

reagovat ilona1451 11.1.2010 20:53  5%    +  -

ashoka: Hojivý konopný balzám je speciálně určen pro problematickou pokožku.Jedinečné složení zahrnující léčivý konopný extrakt má výrazné antibakteriální,protizánětlivé a regenerační účinky.Omezuje vysušování a popraskání pokožky.Výrazně zklidńuje a hydratuje suchou,citlivou a postiženou pokožku a dodává jí potřebnou výživu,vláčnost a hebkost.V rámci pravidelné péče napomáhá upravovat celkový stav pleti a posilovat její odolnost vůči vlivům vnějšího prostředí.Je to výhradně český výrobek a cenově velmi dostupný.

reagovat janafrank 5.1.2010 19:56  5%    +  -

Renata-83: Dobrý den, je tato kosmetika i na akné? Otěhotněla jsem a ošklivě se osypala. Bohužel se plod přestal vyvíjet a tak jdu na revizi dělohy. Problémy s pletí jsou ale čím dál horší a tak bych s tím ráda něco začala dělat. Teď už se nemusím bát ani kosmetiky, kterou těhulky nesmí. Prosím o bližší informace o Vámi zmíněných výrobcích. Děkuji Jana

reagovat ashoka 3.1.2010 20:36  5%    +  -

Zdravím všechny diskutující, mám jeden dotaz. Dcera právě prodělává 2 týden plané neštovice, jelikož jí bude 13 let, průběh byl dosti dramatický, puchýře na celém těle, obličej nevyjímaje. Natírali jsme pudrem Tanno-hermal Lotio, puchýře popraskaly, nemokvají, ale stroupky na nich jsou opravdu děsné. Někde i velikosti menší fazolky.Máte někdo prosím zkušenost s použitím OK balzámu nebo jiné léčebné kosmetiky? Děkuji za odpověď.

reagovat Renata-83 1.10.2009 15:16  5%    +  -

RŮZNÉ KOŽNÍ POTÍŽE!PRYČ S NIMA! POŠTOVNÉ ZDARMA!!!
Mám pro Vás první pomoc....
OK gel a OK balsam poskytnou úlevu při svědění, vyrážkách, utiší podrážděnou kůži, např. po holení a pomohou zmírnit ekzémy, akné, opary, plísně… Napomohou odstraňování bradavic, kuřích ok, mozolu a proleženin. OK gel je vhodný i na popáleniny a na spáleniny od slunce. OK balsam je určený především na suché a praskavé ekzémy.
Na mnoho potíží jen 2 výrobky z čisté prírody bez chemie!!! Neuvěřitelné....v lékárně by ste na každý problém dostali jednu mastičku a za každou zaplatili....Zdá se Vám to jako výhodná koupě???...
pište si o více info na Renata-83@email.cz

reagovat Věda je mocná!!! 22.5.2009 10:00  1%    +  -

Zdravím,zkusila jsem to,zabralo mi to jen částečně.Nakonec mi pomohl kamarád,který dovezl novou technologii při které nemusíte žádné pokusy podstupovat.Mě to pomohlo a jsem v klidu.Jestli chcete vědět víc tak mu napište na antioxscan@seznam.cz.michala

reagovat Blanule2 14.4.2009 0:16  5%    +  -

Ahoj.Chlap měl na lokti takový ten suchý flek,který ho svědil a nešlo se ho ničím zbavit.Zkoušeli jsme teetre olej a vše možné ale nic.Bylo to i na pohled dost ošklivé.Pak jsem si koupila gel, který jsem mu na to mázla a do rána jsme koukali jak blázni.Vyrážka se zmenšila.Dnes už je to týden co si to maže a po fleku už skoro ani památka a tak jsem trochu dala i sestře,která má vyrážku-pupínky-ze sluníčka,asi alergie tak čekáme jak a jestli se to zlepší i jí.Jestli vás to zajímá více napište na mail Blanka83@email.cz

reagovat Paunalena 1.4.2009 17:51  28%    +  -

Natule:
já takÿ zkouším, hlavně když to funguje

reagovat Natule 1.4.2009 17:39  45%    +  -

Paunalena: n to byl asi slepý, vždyť to má
oranžovou barvu. Já mám taky ráda různé bylinky, ale v podstatě vyzkouším kde co...

reagovat Paunalena 1.4.2009 12:34  26%    +  -

Natule:
já ujíždím na přírodních věcech, tak proto ta reakce na indulonu...a s tím měsíčkem - známé maminka to valila do horkého sádla a v samém závěru si to její manžel mazal na chleba

reagovat Natule 1.4.2009 11:30  41%    +  -

Paunalena: a ještě k tomu sádlu, to dá rozum, že se nemůže měsíček dávat do horkého, myslela jsem si, že to je jasné

reagovat Natule 1.4.2009 11:29  41%    +  -

Paunalena: to já zase takhle nezkoumám, důležité je, že indulona pomohla...mám prstík úplně čistý bez suché a svědivé kůže

reagovat Paunalena 31.3.2009 23:41  30%    +  -

Natule:
Pokud indulona pomůže, tak super, ale já těm levným výrobkům nevěřím...za 30 Kč - co v tom krému všechno je (a nebo není) ???!!!

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Exzemy, alergie a další problémy....
Diskusi založil(a): kubili
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zdraví
Přečtěte si