zhotovení internetových stránek

tuto diskuzi holky ,zkusím založit a bude hlavně o instrukcích,jak si zhotovit své stránky na netu.pokud máte nějaké zkušenosti prosím písněte.nejlépe nějaký postup pro vytvoření stránek od samého začátku!!!!
3.12.2007

Diskusi založil(a) 3.12.2007 beruska11

beruska11 13.1.2008 13:17

reagovat moudrasova2 19.11.2010 23:11  54%    +  -

Já jsem založila stránky na webnode pro školku a je to super... hlavně tam nalítají reklamy jako na jiných stránkách zdarma. Ted mám problém - potřebuji založit stránky pro náš klub a je potřeba, aby část věcí byla pouze pro členy klubu (např. zápis ze sezení klubu), část bude veřejně přístupná - akce, foto...myslíte, že to jde na webnode nějak podchytit? V případě školky to neřeším, mám přístupné vše a už si nepamatuji, zda při založení byla nějaká volba o přístupu na stránky. A hlavně jsem pouze laik a samouk

reagovat tintitko 29.8.2009 21:59  16%    +  -

Marti: Jsem taký laik. Zkus webnode.cz

reagovat Crewmanek 20.3.2009 20:35  5%    +  -

Mam radu www.stargen.cz ale neni to zadarmo:) zadarmo je dobré webnode.cz dle mě:)

reagovat jabo 3.12.2008 23:19  16%    +  -

Ahojte, narazila jsem na tuhle diskusi a chtěla bych poprosit o radu. Mám od léta stránky na webgarden:http://www.jannab.mistecko.cz/. Chtěla jsem změnit ten obrázek (mraky), který je tam nastavený, ale nějak mi to nešlo. Pokusila jsem se, ale pak se mi to celé rozhodilo. Nevěděl by někdo, co se s tím musí udělat, aby tam šla vložit jiná fotka? Díky.

reagovat Elušena 13.8.2008 10:39  8%    +  -

Ahojte, několikrát jsem se pokoušela o stránky, ale prostě nemám asi ty správný vlohy pro jazyk HTML, takže jsem to pořešila blogem. Už ho mám asi 3 měsíce a docela mi to vyhovuje, není s tím problém. Mám blog na serveru blog.cz, ten se mi z našich dostupných zdá nejlepší, taky má ochotnou uživatelskou podporu, která pomůže vyřešit sebemenší problém. Jsem s blogem fakt spokojená

reagovat Marti 30.1.2008 12:32  18%    +  -

ActionGirl: a určitě se ozvu

reagovat ActionGirl 29.1.2008 20:31  8%    +  -

Marti: tak to se zaregistruj na seznam.cz (pokud už tam nejsi) a založ si sblog. Je to asi to nejsnadnější na ovládání, vkládání obrázků apod. Kdyby jsi potřeovala poradit s něčím konkrétním, tak se klidně ozvi, mám tam web taky, tak bych snad mohla i poradit.

reagovat Marti 29.1.2008 13:34  14%    +  -

Ahojky, prosím te´d mi poraďte. Pročetla jsem si příspěvky a jaké webovky jsou dobré, Ráda by jsem tam prezentovala svou činnost, ale spíše s jednoduchším ovládáním. díky

reagovat beruska11 13.1.2008 18:01  22%    +  -

http://diskuse.dama.cz/diskuse.php?d=2511

reagovat beruska11 13.1.2008 18:01  22%    +  -

kukni sem na tuto diskuzi z tama čerpáme mi

reagovat Memphis 13.1.2008 15:03  29%    +  -

Ahoj všicni, měla bych jeden dotaz. Jak děláte takovy ty ikonky na stránky. Ty co se pak používají jako odkazy na jiny stránky. Nevím, jak to popsat, prostě to, aby si mohl někdo dát váš odkaz na své stránky. Dík, budu ráda za každou radu

reagovat cvachova 28.12.2007 20:35  53%    +  -

koukněte na www.hrackanek.cz

reagovat Norreen 6.12.2007 14:10  100%    +  -

Hermina: já jsem pochopila že chce stránky především pro svou prezentaci. Tyhle "instantní weby" určitě nedoporučuji třeba pro vytvoření obchodu. Ono i těm na webgardenu nebo estránkách lze dát jedinečný vzhled, ale už musí člověk vědět něco víc o html a css

reagovat Avethor 6.12.2007 10:58  100%    +  -

Začala jsem se stavbu webovek učit asi před rokem a třeba tyhle jsem dělala, kdo chce mrknout a trošku zkritizovat: www.lites-fire.cz,
www.hardec.cz,
www.sekoss.cz,
www.osbdkamenicka.cz
Dělám je v PSPadu.
Nejvíc informací jsem pochytila na www.jakpsatweb.cz, tyhle stránky jsou super.

reagovat Hermina 4.12.2007 14:31  59%    +  -

beruska11: no, je to celkem jednoduchý (nebo aspoň mě to takový přijde ) ... prostě záleží nejvíc na tom, k jakýmu účelu ty stránky mají sloužit ... pokud jako jakási soukromá prezentace, která nemá nic společnýho s obchodem (spíš něco na způsob blogu), tak je to fakt celkem jedno ... tam potom můžou vypadat klidně jako ty, co jsem si prohlídla tady na týhle diskuzi

ale pokud se tím má prezentovat firma nebo zboží, který se prodává (čili ty webovky představujou určitou vizitku firmy), tak by měly vypadat profesionálně ... což tady ani jedny nejsou ... ze všech, co jsem si prohlídla, řve na první pohled do světa, že to je amatéřina podle vzorce "synovec to nějak uto, hlavně že to funguje" ... a když je to ještě ke všemu na nějakým evidentně zadáčo hostingu, kde se kolem toho obsahu válej reklamy na všechno možný a ani doménu si člověk kloudně nezapamatuje, tak první, co mě jako zákazníka napadne, že ta firma bude nejspíš nějaká čudla a kdoví, jak ten byznys vlastně plácá ... třeba to ani neni pravda, ale i na internetu bohužel platí, že šaty dělaj člověka ... prostě půjdu okamžitě od toho a už nebudu pátrat, jestli za hrubou slupkou se skrývá pozlacený jádro nebo ne

reagovat Ninas 4.12.2007 12:49  22%    +  -

já jsem si asi před 2 lety zmastila dvoje webovky jak pro manžela tak pro svoji firmu a to hlavně podle Jakpsatweb a pak mi pomohl dost program Macromedia Home Site (stránky jsem umístila na webpark a webzdarma), klidně jsem si je mohla zaplatit a nechat udělat jenže já jsem za prvé věděla, že nejsem na netu co se týče firmy příliš závislá a za druhé mě to začalo neskutečně bavit a v té době se to stalo opravdu mým koníčkem. Už jsem ty stránky chtěla dávno smazat jenže se stále těší slušnou návštěvností, tak jsem je nechala tak.Navíc si myslím, že naučit se základy HTML se vždycky hodí, ikdyž máte sebelepší program na webovky.A ještě musím říct, že první co jsem se naučila bylo právě tady na Dámě v hatmatilce jsem se učila jak barevné písmo, tak jezdící text, tabulky, odkazy a další efekty, to tedy byl ten prvotní impult a radost z toho, co všechno se dá vlastně na netu dělat mě naprosto fascinuje.

reagovat jitula 4.12.2007 10:56  100%    +  -

Norreen: Ahoj, přidávám se k Norereen, diskuze o tvorbě webovek tu na Dámě je, je suprová, jsou tak lidičky co už o tom něco ví a rádi poradí,

TADY JE O WEBOVKÁCH a další TADY NAJDEŠ HTML A URČITĚ TU JE I VÍCE DALŠÍCH PODOBNÝCH

reagovat xsonah 4.12.2007 10:30  56%    +  -

ahojky, já i přítel děláme stránky v programu
MICROSOFT OFICE FRONT PAGES
nemusíš umět html, stačí normálně psát vkládat fotky a ten program si to do toho převede sám

moje stránky decora.webz.cz

přítelovy stránky www.willyteam.cz

reagovat beruska11 4.12.2007 9:14  15%    +  -

Hermina: jelikož nemám opravdu čas a mám toho na výrobu moc,tak jsem ráda že stránky budu mýt jakékoliv ozvala se mi paní a pomáhá mi s tím,pro mě bude snadnější dát lidem web stránky než posílat všechny katalogy na meilu,co mám v pc,já se zlepším,ale chce to čas nikdo není dokonalý a já nepoznám jaké stránky myslíš tim,že jsou nevkusně nebo jak jsi to nazvala udělaný.myslím si ,že jde hlavně o snahu placené bych si dala,ale když nevím jak????proč do toho vrážet penízky až tady v okolí někoho najdu nechám si je zhotovit,ale až budu mýt dovyřízenou živnost dřív ne!!!!!

reagovat babika 4.12.2007 8:44  100%    +  -

ahojky taky jsem si udělala přednastavený stránečky u webgardenu-můžete kouknout-www.babika.wgz.cz

reagovat luxy 4.12.2007 7:36  100%    +  -

hoj, já mám jedny vlastnoručně dělaný stránky na www.eurona.websnadno.cz a pak jedny dělaný na placený doméně, od známýho, kterej se pohybuje i tady, www.parfemysay.cz. rozhodně si nestěžuju a peněz nelituju

reagovat Hermina 4.12.2007 5:54  60%    +  -

Mata69: naprostej souhlas ... smatlat NĚJAKÝ stránky je záležitost prudce triviální ... ovšem nastává otázka, K ČEMU ty stránky mají vlastně sloužit ... pokud jako podnikatelská prezentace nebo pro online prodej, tak drtivá většina webovek je prostě fatálně nevyhovujících ... já coby zákazník, když vidim web smatlanej evidentně amatérsky na koleně a ještě ke všemu bez vlastní domény na nějakým zadáčo hostingu, tak pro mě taková "firma" coby obchodní partner okamžitě končí a dál už se po ničem nepídim a pídit nebudu ... je to jednoznačnej signál, že se jedná o "slabýho" partnera, se kterým se pouštět do byznysu je jednoduše riskantní ... koneckonců je to jeho jediná vizitka, kterou mám a vidim ... takže pokud má amatérský, evidentně absolutně nízkorozpočtový webovky, tak na základě čeho bych jako zákazník měla usuzovat, že ten neviditelnej zbytek bude veskrze finančně silnej, profesionální a seriózní?

a zviditelnit je, to už je úplně kapitola sama o sobě

reagovat beruska11 3.12.2007 22:13  14%    +  -

jéjé holky co mi to děláteno nic zítra na to kuknu do rána je sice ještě daleko,ale mám mýt ještě hotovo 7stromků...........já nepůjdu asi ani spát ráno zavedu malou do školky a pak se asi vyspím

reagovat Mata69 3.12.2007 22:08  100%    +  -

No děvčata, nikdy jsem si webovky nedělala a ani o tom neuvažuju, ale jak tak čtu, asi není těžké si je vyrobit na základě nějaký už dodaný "stavebnice" - spíš si myslím, že největší problém je v tom, aby si vás na tom internetu taky někdo všiml!

reagovat handulacek 3.12.2007 21:47  56%    +  -

I já se přidám, blog mi přijde snadnější než ty webovky, není s ním asi tolik práce a je jednodušší

reagovat c.veronica 3.12.2007 21:34  5%    +  -

Já jsem se taky rozhodla udělat si svoje stránky, a to jako naprostý laik v tomto směru. Hledala jsem na netu, až jsem narazila na www.websnadno.cz. Je to bezva, že tě to vede krok po kroku a nemusíš tomu ani nijak rozumět. Je tam možnost několika verzí: základní neplacená a potom další verze s různými stupni poplatků (ale lidových). Na výsledek mého snažení se můžeš mrknout na www.dedraveronica.wbs.cz nebo www.parfemyfm.wbs.cz. :-)

reagovat jjannica 3.12.2007 21:05  45%    +  -

beruska11: Teď jsem si tam založila nové stránky a proběhlo to v pohodě.Dáš založit blog.Obrázky si musíš ale pozmenšovat na stanovenou velikost

Ale nechtěj abych Ti to udělala, peníze a věci nejsou všechno - já nestíhám

reagovat jjannica 3.12.2007 20:59  45%    +  -

beruska11: známa si nechala udělat stránky a 8OOO,- kč a jsou nic moc extra velkého - to si radši nechám ten blog.

reagovat beruska11 3.12.2007 20:22  15%    +  -

jjannica: no na blogu jsem to měla,ale nejde mi to tam ani tu musím si s tím pohrát ale nemám na to čas nenašla bych někoho kdo by mi to udělal bud mu zaplatím anebo mu něco pošlu to záleží na domluvě...já mám tolik ojednávek fakt nestíhám!!!!!!!!

reagovat jjannica 3.12.2007 19:43  46%    +  -

beruska11: zkus zadat www.blog.cz - tam je to nejjednoduší

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: zhotovení internetových stránek
Diskusi založil(a): beruska11
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zábava
Přečtěte si