Vše pro naše dětičky

Ahojík maminky, taky někdy tápete který krém, plenku, sirup na kašel a podobné věci pořídit vašemu děťátku? Pojďme si vzájemně vyměnit zkušenosti, doporučit ty nejlepší nebo naopak odradit od koupi špatného výrobku.

18.12.2007

Diskusi založil(a) 18.12.2007 méďa

reagovat Centrix 1.2.2012 18:04  47%    +  -

Prosíííím, sháním do MIMI sbírky staré dudlíky a jiné věcičky: kojenecké láhve, chrastítka....nemáte něco doma??? Děkuji za Vaše nabidky do vzkazíků!!!!

reagovat zajíc 6.10.2010 11:04  100%    +  -

zdravim,
nabizime k prodeji:

a toto

info pripadne do vzkazu, predem diky

reagovat nakupy 29.6.2010 15:12  5%    +  -

ahojky maminky,
objednala jsem si u www.absecondhand.cz a jsem moc spokojená, dámské i dětské oblečení:)

reagovat merrynka 21.4.2010 13:29  27%    +  -

eva76: chválím moc hezký

reagovat eva76 20.4.2010 20:12  24%    +  -

Ahoj, zvu Vás do mého obchůdku KUK sem, potřeby nejen na oslavy

reagovat Shrek 11.4.2010 9:52  61%    +  -

Hezký den, poradíte mi čelní-ušní teploměr??Prosím do vzkazů

reagovat merrynka 11.4.2010 0:44  5%    +  -

Jdu taky trochu zainspirovat. Kamarádce se narodila holčička, tápala jsem co tak asi koupit a našla jsem něco co se hodí a já sama osobně bych do toho taky šla - http://www.elektro-kuchyne.cz/teplomer-topcom-100-koupelovy-kacenka-
Je to teploměr a zjistíte tak teplotu vody. Zítra dárek předávám - jsem zvědavá jestli udělá radost. Bude asi blbé, když si ho koupím i sama pro sebe :D Holt kačenky z mládí ve vaně jsou k nezapomenutí.

reagovat Kamča79 22.3.2010 18:31  99%    +  -

aukce od korunky

http://www.aukro.cz/show_user_auctions.php?uid=9254209

reagovat www.libuska.wbs.cz 4.9.2009 18:27  27%    +  -

Luxusní fotbalový míč, nepoužitý, ještě vyfouknutý!
Podrobnosti: zatavované spoje nahrazují tradiční ruční šití, FIFA Approved, s maximální přesností letu, s minimální savostí, určený pro vrcholové soutěže.
Vhodný dárek pro pány kluky pro zmírnění traumata z návratu do školy :) nebo vhodný jako vánoční dárek.

nákupní cena 2100,- Kč - nyní 1.500,-Kč, při rychlém jednání sleva na 1.300,-Kč - kontakt - libuse76@centrum.cz

reagovat usedmikrasek.cz 20.5.2009 22:23  5%    +  -

Zdravím :-)

Jak to tu čtu, napadla mě jedna vychytávka :-) Dcera už je větší a tak když s ní cestuji, je na malých záchodkách někdy obtížné ji delší dobu držet. Používám WC sprej na sedátka. Je to super věc. Satčí nastříknout na sedátku a setří toaleťákem. S prej vydrží dlouho ( mám ho už přes rok ) a nosím ho všude v kabelce. Mimochodem, dá se koupit tady ( http://www.usedmikrasek.cz/wc-sprej-na-sedatka.html )

reagovat goddess 28.8.2008 12:28  19%    +  -

Nabizim k prodeji NOVOU ochranu na vestaveny sporak.
Zabrante nebezpecnym popalenim svych nejmensich!!!
Horky sporak a bublajici hrnce jsou malymi detmi magicky pritahovany. Vase dite se muze nebezpecny popalit ci oparit. Muzete tomu zabranit prave touto ochranou na sporak.
Po dovareni a vychladnuti plotynek se plutek sklapne a prekryje cast sporaku, kde jsou knofle - tim padem nehrozi, ze by dite nechtene zapnulo sporat.
Jedna se o kvalitni umelou hmotu, lze ji snadno vycistit.
Urceno na klasicke vestavene sporaky, predni cast delka 60 cm!!!

'Fungl nagl novy, nepouzity!!!!!

Bohuzel jsem prehledla, ze je na vestavene sporaky a my mame volne stojici. Jednodussi je pro me se pokusit ho prodat, nez ho vracet.

Platba predem na ucet.
Cena na internetu pres 1000 Kc!!!!
Nabizim za 650 Kc + postovne

Mrknete ke me na dalsi fotky:
Mimibazar

reagovat Biblinka 17.6.2008 14:44  11%    +  -

méďa: já jsem nemazala olejem, ale dětským tělvým mlékem od Johnson baby, na doporučení doktorky a suchá pokožka se ztratila

reagovat Klerencova 16.6.2008 9:06  42%    +  -

méďa: Ahoj

mažeme HIPP olejem. Adámek i starší Jenda mají trochu ekzém (právě na lýtkách). Tam pomáhá olivový olej, modrá Indulona nebo Bepanthen mast. A super je do koupele olej Linola Fett z lékárny. Ten nám pomohl nejvíc.

reagovat méďa 16.6.2008 8:20  12%    +  -

Ahojík,
chci se zeptat, čím mažete své broučky? Nemyslím zadeček. ale celé tělíčko? Mám pětiměsíčního broučka a máme sušší kůži. Hlavně na nožičkách se nám dělají malinkaté šupinky.

reagovat andyst 5.5.2008 17:52  61%    +  -

My jsme to vysávání hlenu pomocí vysavače zkusili.Tlak tam není nijak velký.ale prďa se vždycky strašně lekl toho zvuku vysavače-a zůstalo mu to do dnes takže jsme toho brzo nechali a museli se ještě vyrovnávat se strachem z luxu

reagovat Biblinka 11.4.2008 21:07  49%    +  -

méďa: jo to jsem taky slyšela...našim vysavač taky nevadil, ale neusnuly u toho

reagovat Klerencova 3.4.2008 18:20  100%    +  -

méďa: chudinka...
Mě kdyby někdo viděl dnes při luxování! Aadamovi to zalíbení zůstalo a já lezu po čtyřech po koberci a on luxuje vedle mne tou tyčí s hubicí.Náramně spokojenej.Je mu 16m.

reagovat méďa 3.4.2008 18:14  66%    +  -

Klerencova: Fakt ju? Tak u nás seděl manžel se synem na gauči a malý nechtěl slézt dolů, dokud nebyl vysavač vypnutý a z dohledu.

reagovat Klerencova 3.4.2008 18:10  100%    +  -

méďa: no jéje !!! Já měla furt vyluxováno, protože mladší u vysávání usínal...

reagovat méďa 3.4.2008 18:00  66%    +  -

Biblinka: Nene, ten tlak se tím nástavcem nějak zmírní. Není to vysávač mozku....hihi.
Ale já jí nemám, tak víc nepovím. Jen že jí hodně chválí. Ale třeba můj čtyřletý syn, když byl malý, tak se zvuku vysavače bál. U něj bych s tím asi neuspěla. Ale jsou zase děti, které u zvuku vysavače usínají.

reagovat denys 3.4.2008 16:57  100%    +  -

My máme odsávačku na vlastní pohon...Toho vysavače bych se asi bála...

reagovat Klerencova 3.4.2008 12:45  100%    +  -

Taky netuším, jak to funguje...

reagovat Biblinka 3.4.2008 12:40  100%    +  -

méďa: o odsávačce na yvsavač jsem slyšela, ale nedovedu si to vůbec představit, třeba její použítí v noci??? A stejně to musí být hrozně velký tlak?

reagovat Honey.y 3.4.2008 9:41  13%    +  -

Taky používáme jen olynth

reagovat denys 2.4.2008 22:53  100%    +  -

méďa: Na Olynth se zeptám,díky...

reagovat denys 2.4.2008 22:53  100%    +  -

Biblinka: Odsávačku máme,odsávámea odsáváme...Terezka se jí bojí jako čerta
Myslela jsem,jestli se neobjevil nějaký zázračnýlék na rýmu...

reagovat méďa 2.4.2008 22:37  78%    +  -

denys: A hodně holek si chválí odsavačku na vysavač, ale vlastní zkušenost nemám.

reagovat méďa 2.4.2008 22:36  78%    +  -

denys: A co kapičky Olynth? Dělají je už i pro děti, ale od kolika to bohužel nevím.

reagovat Biblinka 2.4.2008 20:14  100%    +  -

denys: tak to jedině odsávačku

reagovat denys 2.4.2008 19:33  100%    +  -

SOS!Ahojky,prosím o radu!Neexistuje nějaký zaručenýrecept na rýmu u mrňátek?Holčičce je devět měsíců a poprvé má oooobrovskou rýmu...Nasivin nepomáhá...Máte nějakou dobrou zkušenost?

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Vše pro naše dětičky
Diskusi založil(a): méďa
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Rodina a děti
Přečtěte si
Horoskop na tento týden: Tygry čekají peníze, Kozy erotika Ovesné vločky k snídani i k večeři: Lívance, placičky či pomazánka Jak správně udržovat a čistit plovoucí podlahu Nevěra ano, či ne? Tyto věci by vás možná nenapadly Pohodlí i elegance v noci: Běžte do postele ve stylovém nočním prádle Chcete mít nejkrásnější muškáty v okolí? Vypěstujte si je ze semínek Jste pořád unavená? Odblokujte si čakry a zase budete fit Knihovnice Eva Drahošová: Jaká by byla jako první dáma? Dokonalá postava už za měsíc? Tyto cviky fungují! Slavné ženy a jejich záliby: Čím se krásky baví ve volném čase?