Lipoxal extreme

Dobrý den dámy, máte některá zkušenost s Lipoxalem extreme? Chci si ho koupit, ale pořád váhám jestli to nebudou zase další vyhozené penízky. Děkuji za rady.
14.1.2008

Diskusi založil(a) 14.1.2008 LucineCZka

LucineCZka 14.1.2008 14:15

reagovat Hajdusi 10.5.2013 9:46  1%    +  -

Dobrý den měla bych zájem o ten Lipoxal. Zdenka , nelly:

reagovat Katka 9.5.2013 16:36  1%    +  -

Po přečtených komentářích se zdá, že Lipo Extreme nepůsobí...ale to se o Adipexu v různých diskuzích říkalo také a ejhle.... 17 kg za půl roku dole!!!!!Samozřejmě, že látky působící na nervový systém (anorektikum) udělalo své....tedy nulová chuť k jídlu a látky povzbuzující organismus přispěly k větší energii pro procházky...Tedy ne, že by to nemělo žádné účinky, ale jde o úpravu životního stylu.tedy z přežírání se omezit na letmý příjem potravy a větší výdej energie při pohybu....šlo by to i bez bonbónů, samozřejmě.Ale i berlička neuškodí.Tedy ne vše se musí nutně odsuzovat.Uvědomte si proč to berete, čeho chcete dosáhnout.Jde zkrátka o změnu, ne doživotní pojídání prášků....!!

reagovat jana1stepanikova@sez 7.3.2013 13:29  1%    +  -

Ivana: Dobrý den!Nabízím Lipoxal Xtreme, 42 tablet za 200Kč.

reagovat katka 10.1.2013 11:25  1%    +  -

uz beru extrem 3 dny a nic me nebolili.beru cbho pri jidle ne nalacno!!jsem prekvapena ze chodim hodne na malou ale pri mem zadrzovani vody je to jedinecne a prekvapive jKo kurak nemam chut na si zapalit.pracuji od nevidi do nevidi a zamalo by me jestli u toho je nutne tak moc cvicit??sedave zemestnani nemam a v jidle se opravdu hlidam.

reagovat Luciinka 9.1.2013 21:34  1%    +  -

Velmi mě překvapiL!!! za měsíc jsem zhubla 4,5kg. nebylo mi špatně, první dva týdny se nic nedělo, ale pak jsem začala hubnout. takže mi zbylo jedno balení, jestli chcete vyzkoušet, mám 60tablet. Když tak se ozvěte, na ceně se domluvíme:-) Luciasek.Mart@seznam.cz

reagovat Ivana 9.1.2013 18:10  1%    +  -

Chtěl bych se zeptat kdo má skušenost s lipoxalem váhám jestli si ho mám koupit.děkuji za radu

reagovat Pavel Salášek 9.1.2013 18:05  1%    +  -

alibaba: Jakou dietu máte

reagovat barbara 13.11.2012 18:56  1%    +  -

Ahoj,koupila jsem lipoxal II, protože po něm kamarádka zhubla, ale nakonec jsem si to rozmyslela,tak ho prodávám... všech 60 tablet za 450.. email: barbara933@seznam.cz

reagovat iveta 15.9.2012 14:23  1%    +  -

Simona: cena? napiste mi na email...iwineska.iwik@seznam.cz diky

reagovat skvela-kariera 16.8.2012 12:12  5%    +  -

ZHUBNĚTE ZDRAVĚ A BEZ JOJO EFEKTU, NAŠI KLIENTI ZHUBLI OD 5 DO 55 KG A VÁHU SI STÁLE UDRŽUJÍ. ZARUČUJEME ŽE ZHUBNETE A BUDETE SE CÍTIT PLNÍ ENERGIE. VÍCE NA WWW.FITWELLNESS.CZ SPOLEČNĚ TO ZVLÁDNEM

reagovat Dousova 9.8.2012 21:57  1%    +  -

Ahoj,,potrebovala bych koupit tabletky,,a zeptamse do kdy data spotreby?muj email.....dousova22@seznam.cz

reagovat alibaba 28.7.2012 8:36  1%    +  -

Já hubnu dva mesice mám dole 15 kg je to jednoduché a nepotrebuju zádne tyhle nesmysli které vubec ALE VUBEC nepomohou stačí dodržovat jednoduchý jídelníček a nesedet doma to je vše

reagovat Simona 15.7.2012 22:15  1%    +  -

Dobrý den,
tak u mě neměl Lipoxal sebemnší účinek.Vůbec žádné změny,žádné pálení břicha,žádné bolesti,žádná stolice,nic.Samozřejmě také ani deko dolů na váze.Koupila jsem si balení 180 ks tablet,vydržela jsem 60 a pak jsem to vzdala.Kdyby někdo chtěl vyzkoušet,tak nabízím 2 krabičky po 60 ks,celkem 120 tablet.Na ceně se domluvíme.Napište si o ně
sim.sam@seznam.cz

reagovat Franta 13.7.2012 8:07  1%    +  -

ale prd timhle si zdraví nezničí dit to je placebo obsahuje to neškodné látky ktere nic nezmužou ale par lidi si aleson vydela vždy jsem si rikal jak tomu nejaky blb muže veřit a ted se nemužu zde divit :D:D

reagovat Marky 9.7.2012 16:35  1%    +  -

pokud Vám nezáleží na Vašem zdraví a chcete si ho zničit, tak si tabletky kupte

reagovat tanja 4.7.2012 21:42  1%    +  -

ahoj holki prodam lipoxal 2 baleni 180 za 500kč pište marina.pmr@seznam.cz

reagovat Debora110 4.7.2012 11:34  5%    +  -

Nazdar baby. Skousila jsem lipoxal extrem ale nedela mi dobre proto ho prodavam. Kdo mate zajem tak pise na ivanabarnova@gmail.com
mam 55 tablet za 350 KC.

reagovat Jana 3.7.2012 14:06  1%    +  -

SIMČA: Simčo, Meridia se prodává v Turecku? A bez receptu? Máš s tím zkušenosti - myslím co do kvality atp. Já jsem s Meridií zhubla vždycky. Za týden jsem se nastartovala, přestaly mi chutě, zcvrkl se mi žaludek a pak jsem jela normálně bez Meridie, bez léků. Je to svinstvo, ale krátkodobě... Lepší, než zatěžovat tělo nadváhou/obezitou.

reagovat lift 21.6.2012 12:33  1%    +  -

Bože prece neverite temhle placebo hovadinam :D:D:D pokud chcete opravdu zhubnou koukejte na to co jite a pokud to chcete bez práce tak si kupte anabolika ktery alespon narozdil od techto volne prodejných placebo pilulek opravdu funguje na hubnutí

reagovat Ivka 13.6.2012 19:08  1%    +  -

to byla reakce na prodeje 50 nebo 60 ks za 450,- až 600,- Kč. Koukněte na stránky naturmedica.cz.

reagovat Ivka 13.6.2012 19:06  1%    +  -

neblázněte, vždyť se dají koupit 120 + 60 ks za 660,-

reagovat soraya 19.5.2012 21:26  1%    +  -

Ivet:
ahoj, chcela bz si to este predat? ak ano, tak urcite mam zaujem.

reagovat Klára K 7.5.2012 8:34  1%    +  -

Vykašlete se všechny na nějaké pilulky na hubnutí,je to všechno sugesce,zdravé jídlo,zeleninka a pohyb..,všechny ty zázračné prášky na hubnutí jsou jen obchodní artikl.

reagovat Hana 4.5.2012 9:27  1%    +  -

Prodám Lipoxal xtreme II 108 tobolek za 650 Kč. Hanab22@seznam.cz

reagovat Ivet 20.4.2012 21:50  1%    +  -

Nabízím 116tab.za 5OO,-werunka04:

reagovat Janča 10.4.2012 15:34  1%    +  -

werunka04: Jestli ti můžu poradit, tak já jsem s Lipoxalem neměla moc dobrou zkušenost. Způsoboval mi pořád nějaké zažívací potíže a i když jsem nakonec něco zhubla, zhodila jsem i přes prsa, což mě pěkně naštvalo, protože už tak tam toho moc nemám. Vyzkoušej raději C.L.A. Corectii TrioActive. S tím jsem byla spokojená a zhodila jsem ve finále za 2 měsíce 11,5 kila. A největší úbytek v centimetrech byl přes břicho a zadek.

reagovat werunka04 4.4.2012 11:43  5%    +  -

Ahojte nemáte tady někdo na prodej Lipoxal Extrem??chci ho vyzkoušet jelikož jsem nespokojena se svou váhou.Děkuji

reagovat Pavla 27.3.2012 1:51  1%    +  -

S Lipoxalem jsem nezhubla ani kg

reagovat vlada 1.3.2012 13:27  1%    +  -

Vláda
Ahoj lidi. Nebudte tak pitomí jako já a lipoxal nekupujte!!!!!!!!
NEFUNGUJE TO!!!!!!!!!!!!!!!

reagovat Elen 20.2.2012 7:38  1%    +  -

Lipoxal beru už měsíc a zatím se nedostavil žádný výsledek. Trochu mě to zaráží, když si tady čtu vaše zkušenosti, jak vám všem pomáhá.
Od té doby, co ho beru tak se snažím jíst zdravěji. Jím hodně zeleniny a ovoce a 3x týdně cvičím a nic.
Nepotřebuju zhubnout nijak drasticky. Mám 59kg a můj cíl je 50kg.
Ještě je nutno podotkout, že jsem po celou dobu užívání nezaznamenala žádné nevolnosti, které tady popisujete. Opravdu nevím, kde dělám chybu...

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Lipoxal extreme
Diskusi založil(a): LucineCZka
přispívání jen pro zaregistrované
Nástěnka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety -> Dietní přípravky
Přečtěte si
Ženy na pokraji nervového zhroucení. Jak na syndrom vyhoření? Starý nábytek? Pečujte o něj 14 trapných výroků slavných hvězd! Cesta je cíl. Proměňte procházku přírodou v treking nebo lekci nordic walkingu Zdravá snídaně do každé rodiny Hvězdné krásky, které jsou odolné vůči zákeřnému času! Japonec vydal velmi originální kuchařku: ?Vaříme s kondomem?! 7 rad, jak se nezbláznit z práce Jaký otec, takový manžel? TOP 6 nejstylovějších žen ze světa sportu!

Mladá Fronta a.s. Mladá Fronta a.s.

Copyright 1999-2014 Mladá fronta a.s. Publikování nebo další šíření obsahu serveru je bez písemného souhlasu autora či redakce zakázáno.