Dieta podle krevních skupin

Zkoušela jste některá jíst podle krevní skupiny? Podělte se o vaše zkušenosti..... Děkuji!
23.1.2008

Diskusi založil(a) 23.1.2008 LLucy

reagovat lenka 4.4.2016 15:53  1%    +  -

Dietu podle ks drzim 3 mesice. Mam dole 9 kilo a citim se skvele. Energie mi nechybi. Knihu nemam koupenou drzim se jen toho co jsem se docetla na netu. Celkove jsem pridala ovoce a zeleninu do jidelnicku a hlavne holky nic se nema prehanet takze obcas nejaka cokoladka taky padla... Jsem0.😊

reagovat Lulie 11.8.2013 20:39  100%    +  -

kdyby nekdo chtel debatovat, jsme na fb https://www.facebook.com/groups/280536375419035/

reagovat Lidecha 4.7.2012 18:09  14%    +  -

Ahoj, pokud by mě někdo zájem, prodám knihu Česká kuchyně pro Váš typ, krevní skupina A. Kdyžtak písněte zprávu, prodám za 90,-Kč vč. poštovného. Pa

reagovat donny0007 30.6.2011 16:35  5%    +  -

když jsem dle svojí krevní skupiny zjistila že polovinu z mých oblíbených jídel nemám jíst, tak jsem se na to radši vykašlala :) co bych z toho života měla? :)

reagovat DolceDonna 7.8.2009 19:07  5%    +  -

Chcete zhubnout snadno, bez jo-jo efektu a hlavně - zdravě ? Bez pocitu hladu? Pamatujte si - všechno, co pro svoje tělo uděláte, bohatě se vám vrátí. Představte si sami sebe v optimální kondici.....dostatek výživy, energie, svěžest organismu, aktivní způsob života. Poznejte ten rozdíl ! www.hubnoutsnadno.cz << s případnými dotazy se na mne obraťe prosím, ráda vám poradím. :-) :-P

reagovat Nicol 9.2.2009 15:19  1%    +  -

odlaska: Až na to, že tady zaměňujete dietu s životním stylem...tím chcete tvrdit, že doktor D Adamo si to vymyslel či jeho otec. Zjistěte si KS svého malého dítěte a ten to cítí absolutně přesně u nás dospělých to již je dosti zkreslené chutěmi...ale je to o tom, že budete jíst potraviny, po kterých nezadržujete vodu, nezpůsobují vám trávicí problémy - proč tloustneme? Jelikož nám většinou špatně pracují játra, vylučování žluči a bezpochyby STŘEVO - občas si nechte vyčistit své ,,trubky,, colonohydroterapii..

reagovat Adriena 10.5.2008 18:02  5%    +  -

http://www.empatia.cz/telo/krevskup/vyziva/vyziva_uvod.htm

upřesňuji :-), abyste to nemuseli hledat.

reagovat Adriena 10.5.2008 17:24  5%    +  -

Vše potřebné k této dietě najdete na stránkách www.empatia.cz a to dost podrobně.

reagovat LLucy 4.2.2008 13:26  14%    +  -

Mikiska: Tak tahle dieta by mě asi zabila

reagovat Mikiska 4.2.2008 2:25  5%    +  -

Hubnuti dle katky :) 10 kg dolu za 2 mesice :)

http://katcinadieta2008.blogspot.com/

reagovat zonoro 28.1.2008 19:40  5%    +  -

koblich: já bydlím na takovým maloměstě, takže je tu jen malá knihovna. Ale v okresní by mohla být, to máš pravdu. Díky

reagovat koblich 28.1.2008 19:35  37%    +  -

zonoro: a co knihovna u nás toho mají dost, a ta která se ti bude líbit tu si pak můžeš koupit

reagovat zonoro 28.1.2008 18:53  5%    +  -

LLucy: ahojky, no právě, na netu houby. Přitom by člověk řekl, že na netu jde najít všechno. Tak buď hledám špatně nebo je to účel.
No asi mi nezbude než si nějakou tu knížku koupit.

reagovat LLucy 28.1.2008 12:24  12%    +  -

zonoro: já jsem právě na internetu nic nenašla,co se týče seznamu potravin,proto jsem si koupila tu knížku,kde je přesný rozpis,co jíst a co ne...

reagovat LLucy 28.1.2008 12:21  12%    +  -

odlaska: já si myslím,že každý si musí najít to své, co mu vyhovuje.Jak už jsem napsala,já zhubnout nepotřebuju,spíš mi jde o to,abych jedla zdravé a pro mne vhodné potraviny.Když jsem se koukala na složení potravin pro mnou krevní skupinu (jsem AB),úplně mi to vyhovuje. Takže já taky dám na své tělo,než na to,kdo co říká...

reagovat zonoro 28.1.2008 11:12  5%    +  -

Ahoj holky, nemáte nějakou prima stránku, kde je o krevních skupinách a jídle pro ně něco víc napsanýho?

Já jsem B, ale vůbec se mi nelíbí, co bych měla a neměla jíst. Jsem totiž spíš býložravec :) než masožravec. Bez masa se klidně obejdu, no asi proto jsem pěkně nakynutej býložravec

reagovat odlaska 28.1.2008 9:48  5%    +  -

Taky jsem si o tom četla, ale už jen zákazy potravin pro mou skupinu mě odradily. Podle nich nesmím brambory!- Moje nejoblíbenější jídlo na všechny možné způsoby.:-)
Ptala jsem se na to i lidí okolo sebe, kteří se hodně zajímají o zdravý styl života a bylo mi řečeno, že je to hloupost. Nikde není dokázáno, že by to k něčemu bylo a že na to pokusy byly. Žádná dieta nakonec není dobrá. Nejlepší recept je posluchat své tělo, jíst pětkrát denně po malých dávkách a cvičit a cvičit...
Taky jsem blbla s dietami a jediné, čeho jsem dosáhla, byl jojo efekt. Teď se snažím pravidelně jíst, málo, hlídat si, co jím(čokoláda večer u televize byla má radost.:-))) a cvičit. Chodím 4x týdně cvičit-2x plavání, 2x posilka. A i když mám problémy se štítnou žázou, doufám, že nakonec pár kilo shodím..

reagovat koblich 25.1.2008 21:48  36%    +  -

jennifer.aniston: já jsem taky B, RH negativní, naštěstí malá je pozitvní, tak nebude mít problémy jako já, a taky vlastně můžu vařit pro nás obě, ale ještě jsem k tomu nějak nedospěla

reagovat LLucy 25.1.2008 19:15  9%    +  -

Ahoj, já jsem slyšela, že jedinou osvědčenou dietu podle krevních skupin má D´Adamo. Já mám knihu Kuchařka - výživa a krevní skupiny a doporučuju!!! Jsou tam popsány potraviny, které můžete jíst se svou krevní skupinou a recepty.

reagovat jennifer.aniston 25.1.2008 17:30  79%    +  -

kapa: hmm - přemýšlím, že si to zkusím koupit...já jsem Béčko - tak kouknu na net.

reagovat kapa 25.1.2008 17:19  100%    +  -

jennifer.aniston: já mám z nakladatelství MEDICA PUBLISHING, autorky Pavla Momčilová a Olga Mengerová. Česká kuchyně pro váš typ - krevní skupina A.

reagovat jennifer.aniston 25.1.2008 17:11  79%    +  -

kapa: no já bych ráda, kdybys mi napsala, kterou máš doma ty - pochopila jsem z Tvýho příspěvku, že Ti vaření podle té kuchařky pomohlo, tak tím ji považuji za osvědčenou

reagovat kapa 25.1.2008 17:07  100%    +  -

jennifer.aniston: to nevím, která je osvědčená. mě tahle dieta nevyhovuje, protože bych podle ní neměla jíst maso a to mi vadí.

reagovat jennifer.aniston 25.1.2008 17:03  79%    +  -

kapa: a která to je? co jsem se dočetla, tak prý i kuchařek je spousta, ale je v nich spousta faktických chyb...těžko říct, jestli je to pravda...tak napiš, která je osvědčená!

reagovat kapa 25.1.2008 16:59  100%    +  -

jennifer.aniston: prodávají i kuchařky podle krevních skupin, mám ji doma.

reagovat kapa 25.1.2008 16:54  100%    +  -

ahoj, já s touhle dietou zkušenost mám, sice jsem nezhubla, ale přešly mě potíže se žaludkem.

reagovat jennifer.aniston 25.1.2008 11:28  79%    +  -

koblich: jé, díky za tip!
poohlédnu se!

reagovat koblich 24.1.2008 21:20  37%    +  -

jennifer.aniston: docela propagátor je doktor Petr Fořt, bývá i v telce pad pokličkou, a napsal spoustu knih, i jak vařit dětem, nebo spíš ty zásady. tak zkus pohledat na netu, my máme jeho jednu knížku a vím, že tam recepty jsou

reagovat jennifer.aniston 24.1.2008 19:02  80%    +  -

LLucy: ahoj!
já jsem o téhle dietě taky něco trochu četla a zaujalo mě, že by vlastně mohla pozitivně ovlivnit i zdraví, povzbudit imunitu...celkem by mě to lákalo, ale nějak se do toho nemůžu vpravit - jednak mě mate, že prý téměř všechny zdarma dostupné seznamy vhodných potravin jsou chybné a existují ofiko stránky, kde se za to platí - myslím 300?!?
no a pak já jsem teda decentně bez fantazie - mě by seznam potravin nestačil, já bych uvítala i nějaký tipy, recepty, osvědnčená chutná jídla přímo pro určité krevní skupiny...
tak doufám, že se sem dostaví i nějaké znalkyně či znalci a trochu to tady rozvíří...

reagovat LLucy 23.1.2008 18:03  8%    +  -

jinak problém s váhou nemám, naštěstí:)

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Dieta podle krevních skupin
Diskusi založil(a): LLucy
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si