Holky z Rožnova a okolí

24.1.2008

Diskusi založil(a) 24.1.2008 sabos

sabos 24.1.2008 19:59

reagovat d10371@email.cz 31.8.2014 20:51  5%    +  -

Nabízím hlídání dětí, ValMez, Rožnov, Vsetín :) Vysokoškolské pedagogické vzdělání, více info do vzkazů :-)

reagovat Janula8152 10.4.2012 17:58  9%    +  -

Kdyby někdo měl tak sháníme koťátko. Nejlépe černobílou kočičku.

reagovat Janula8152 27.3.2012 14:47  11%    +  -

Pokud budete mít někdo v pátek cestu do valmezu, tak budu dělat ochutnávku Chai latte. Jsou vážně výborné, tak můžete přijít vyzkoušet. Ještě jednou připomínám že je to Obchůdek u Jany, Komenského 1275, Val.Mez. Je to budova bývalého Telecomu. Přeji krásný den

reagovat Lelca 9.11.2011 19:28  9%    +  -

zuzanic: no to víš tak do školky sem ho dala do rožnova protože tady v bystřicích mi ho nevzali měli plno a pak už sem ho zase nechtěla trhat od kamarádu a že to tam znal takže mi nezbylo než každy den jezdit do rožnova no a do školy už bude chodit tady do bystřic přeci jen je to tu takové klidnější než ve městě. No to víš veliký rostou nám ty děti jako z vody hrozně to letí v srpnu měl 6. A tak to si ještě užiješ z té školky ja jít hned co sem dala kubu do školky do práce tak by mi asi museli dát i hned výpověď protože to bylo každou chvíli uplně nachcípaný nebo angíny atd...takže si to fakt ty první dva roky celkem vychytal bacily atd.. teď zase poslední rok tam každou chvíli měli střevní chřipku takže hned jak sem se dozvěděla že tam někdo blil nebo průjem tak okamžitě sem ho stahovala domů na min.týden nebo 14 dní, pak jsme si vychytli neštovice no takže je to fakt těžké ještě že si dělám sama pro sebe nebo jinak bych to nedávala vůbec nebo pokud je doma chlap bud ráno nebo odpoledne že dělá na směny a nebo ještě lepší když dělá jen ráno a odpo je doma tak je to super,ale u nás se vrací až min. v šest hodin a když dělal daleko tak odjel v pondělí a dojel v pátek takže to by ani jinak nešlo.

reagovat zuzanic 9.11.2011 11:58  30%    +  -

Lelca: no já mám tento týden poslední nemocenskou a chtěla jsem vypilovat vstávání v do šest, ať je ve školce brzo a ať stíhám třeba na 7 do práce, protože čím pozděj přijdu, tím dýl tam budu muset sedět že... jenže přes víkend čím dál víc nachlazený, zahleněný a tak nás nechala mudra doma. takže žádné vstávání v 6 ale klasika okolo 8 příští pondělí to chci teda vidět....
jako o kamarádech se u filipa ještě mluvit nedá, když tam byl dva dny žejo ale zatím se tam pořád těší, tak snad bude pohoda i nadále, stejně mu nic jiného nezbude, když už nastupuju do práce.
a kam bude chodit do školy?? tyjo jsem si ani neuvědomila, že už je takový velký!

reagovat Lelca 9.11.2011 10:13  8%    +  -

zuzanic: jo tak to už bude jen a jen lepší. Vždycky je akorát nejhorší u nás jak je Kuba nemocný a pak třeba po víc jak tydnu má jít do školky tak nechce, chce být doma to tak bylo vždycky,ale tak první den se tam musel nějak dotlačit a pak jak šel odpoledne ze školky tak hned že mu bylo dobře a spokojený tak víš jak mají tam kamarády a jiné hračky a můžou si pěkně hrát co doma je sám a pak chodí,že se nudí a to ještě může být rád že si může hrát nebo měl odklad příští rok už se bude učit a jak se mu vstává ráno vpohodě? u nás právě spí až do těch půl osmé takže vyjíždíme tak 7:45 to ještě fronta na světelné,ale vesměs přesně v 8 jsme ve školce. A vstávat dřív no pak budu muset ho to naučit nebo tady škola začíná v 7:30. Tak jasně ono to je těžko pak s návštěvama když příjdeš s práce a ještě si chceš udělat čas na dítko a nějaké své věci holt tak třeba se někdy časík najde

reagovat zuzanic 4.11.2011 17:50  30%    +  -

Lelca: no záleží v kolik dojdu do práce...zatím byl ve školce včera a dnes a pokaždé jsem ho dovedla tak na 7,30 což je pozdě, chci dřív, ať jsem brzo v práci a jdu brzo domů. ze školky ho bude vyzvedávat L., protože je doma z práce dřív jak já. a ve školce dobré, buď od toho června vyzrál, nebo je to školkou, ale jak v té anglické řvával, tak ve státní se mu líbí, je tam spokojený, těší se. samozřejmě může kdykoliv nastat zlom, ale zatím je to velice dobré a mám z něj radost!

reagovat Lelca 4.11.2011 15:39  9%    +  -

zuzanic: a jak tedy v té školce dobrý? a do kdy budeš dělávat? že někdy po školce klidně ne? my teď ani do parku nechodíme nebo jezdím pro Kubu tak o půl 4 do školky a pak už se hned brzo začíná ztmívat je tam plno listí takže už pak jezdíme domů a on si doma poběhá ještě kolem baráku a pak jde už domů.

reagovat zuzanic 3.11.2011 14:06  30%    +  -

Lelca: nevím prostě mi nechutná. dám si max. caro a to ani nemusím mít každý den, stačí tak jednou za měsíc to bych spíš šla do těch sušenek a bonbonů jinak mi ale kafe hrozně voní. nu a už asi nedojedu, jedině můžeme někdy v tom parku, bo filip počínaje dneškem začal chodit do školky a já nastupuju 14. do práce...

reagovat Lelca 3.11.2011 11:12  9%    +  -

zuzanic: nepiješ jak to!? tak tě to naučím no né tak dojedeš na čaj

reagovat zuzanic 2.11.2011 20:51  30%    +  -

Lelca: já a kafe? nene, kafe nepiju jen jsem věděla, že sem jana dávala v příspěvcích níž adresu, tak jsem to hodila na mapy, abys viděla, kde to je.

reagovat Lelca 2.11.2011 19:48  9%    +  -

Janula8152: no zrovna sem dostala pokyny pro práci na zítra a mám tam cestu zítra jenže jelikož právě i čekám ten balík s tím presovačem tak nevím jak budu stíhat dneska sem narychlo koupila malý pytlíček s lavazzou tak jen abych to případně vyzkoušela a pak si zkusím u tebe kávičku uvidím kdy zítra bude volat z té zasilkové služby kdyby mě to vyšlo došla bych už zítra,když už tam budu a když stíhat nebudu tak v tom příštím tydnu pak určitě

reagovat Janula8152 2.11.2011 17:16  13%    +  -

Lelca: V prodejně jsem většinou já. Ale momentálně mám třeba nemocného syna, tak to trochu patlám jak se dá. A v pondělí a středu bych tam měla odpoledne mívat holčinku. Jinak tam najdeš moji maličkost V pátek bych tam měla být určitě.
Sušenky určitě doporučuji, ale bacha jsou těžce návykové...stojím hned vedle nich celý den, je to těžké odolat...
Jo a mimo jiné mám i keramiku, tady tuhle http://www.fler.cz/vanda-valerie-v-v a taky krabičky na čaje decoupage....atd, atd, atd. Docela se mi tam začíná to množství zboží rozšiřovat...však mi to zkontroluješ jak se stavíš.

reagovat Lelca 2.11.2011 11:25  9%    +  -

Janula8152: hmm tak sem koukala bonbonky vypadají dobře a ty sušenky s těmi pekany no to budu muset vzít chlapovi to co je s pekanovými ořechy tak to miluje. Byli doby kdy sem zrovna ty kamenné bonbony sháněla na dort jako kameny a nikde nebyli tak už vím když budu potřebovat kde je koupit

reagovat Lelca 2.11.2011 11:20  9%    +  -

zuzanic: a ty už si byla na ochutnávku jo? tak potom musíš dorazit ke mě na ochutnávku

reagovat Lelca 2.11.2011 11:19  9%    +  -

Janula8152: jo oki už sem se ptala manži kde to tam je nebo on se tam vyzná takže si tam pak zajedu vyzkoušet a nebo tam pošlu ho ať otestuje on se vozí pořád kávu sebou někde z benzinek tak tam budeš mít určitě leší a ty si tam v té prodejně nebo tam máš někoho? jo mrknu i na mmb. škoda že dneska už to nestihnu a zítra mi dorazí ten presovač tak třeba hnedka v pátek zkusím dorazit.

reagovat Janula8152 1.11.2011 19:43  11%    +  -

Lelca: Ahojky. No ty jsi ale vzorná, že sis na mě vzpoměla. Kávičku vařím i s sebou za 20Kč,včetně mléka kolik hrdlo ráčí. Takže ochutnat klidně můžeš. Dneska jsem sypala Papua New Guinea a pak se chystám na brasilia santos. Na tom odkazu je pěkně vidět kde mě najdeš. Je to pod poštou...jako by jsi šla od náměstí k Fontáně nebo k sokolovně. Jen mi tam chybí otevírací doba v sobotu-9.00-11,00.
Většinou v úterý mívám čerstvou kávičku. I dneska mi dorazila včera upražená. Jo a mám teď i anglické bonbony v doze a hlavně skotské sušenky...ty jsou fakt výborné Můžeš když tak nahlídnout i sem http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=247470 Zkusila jsem dát některé věci na MMB,ale je tam jen něco. Postupně doplňuji....

reagovat zuzanic 1.11.2011 17:34  25%    +  -

Lelca: je to kousek od námestí, mrkni na MAPY

reagovat Lelca 1.11.2011 17:11  7%    +  -

Janula8152: jo a případně kdybys tu byla tak mi více popiš kde to tam ve valu najdu nebo to tam až tak moc neznám díííky

reagovat Lelca 1.11.2011 17:08  7%    +  -

Janula8152: ahojky tak jak jde obchůdek!? nevím jestli se tu mrkneš ale ve čtvrtek mi dorazí nový presovač a budu určitě shánět kávičku a hned sem si vzpoměla na tebe máš v obchůdku možnost nějaké koupě už uvařené kávičky!? abych mohla otestovat a rovnou i koupit.

reagovat Lelca 4.9.2011 10:29  5%    +  -

zuzanic: no jako přesně tak tak moje řeč tak abych řekla pravdu tak sem od něj odcházela s dobrým pocitem,že už alespoň nějaký zájem je oproti měřínskému a to jednání vůbec celkově se nedá s měřínským srovnat tak uvidíme. Každopádně řekl o hodně více řešení než hned po dvou měsících posílat do zlína.

reagovat zuzanic 3.9.2011 21:45  21%    +  -

Lelca: no já nemyslím, že by se zadařilo kvůli kopeckému. i když.... ....
já tam byla loni někdy v létě či na podzim, už jsem si říkala, že se tam objednám... každopádně jsem o něm včera mluvila s kámoškou a shodly jsme se na tom, že je to hrozně charismatický a sexy chlap. co víc si od gynekologa přát

reagovat Lelca 3.9.2011 14:34  5%    +  -

zuzanic: jo mimochodem Zuzi tak už sem taky u Kopeckého od minulého tydne takže sem zvědavá kdy se zadaří takže se tam třeba někdy uvidíme

reagovat Lelca 3.9.2011 14:33  5%    +  -

Janula8152: jo tak to je super budem držet palečky ať to šlape jak má do těch cukrářských potřeb už se tam taky chystám jak dlouho tak až tam konečně naletím tak se stavím

reagovat zuzanic 1.9.2011 12:26  17%    +  -

Janula8152:

reagovat Janula8152 27.8.2011 9:03  11%    +  -

Tak sice mám pocit, že tady na diskuzi chodím jen já, ale i tak se podělím o info. Za týden v pondělí otevírám ve Valmezu kamenný obchůdek. Mateřská je u konce, tak musí loupežníci do školky a já musím začít vytvářet hodnoty. Tak pokud budete mít někdo cestu tak se přijďte podívat. Bude to v budově bývalého Telecomu, u náměstí, momentálně je tam např. B dance, nebo cukrářské potřeby. Je to komenského 1275. V nabídce čerstvě pražená kávička, šílené množství různých čajů (momentálně ještě všechno v krabicích u nás doma, je to fakt hromada), koření, originální keramika, krabičky na čaje, káva s sebou za dvacku!!!...atd. Ráda Vás tam uvidím

reagovat Janula8152 9.5.2011 20:18  13%    +  -

Janula8152: Tak přidávám doplňující informace. Během tohoto týdne by se měly na stránkách www.bezvakava.cz objevit další informace. Přidávám do nabídky kompletní sortiment od Grešíka. Objednávky přijímám ale už nyní!!!

reagovat Janula8152 8.5.2011 13:40  13%    +  -

zuzanic: Záleží kde si doménu uděláš. Pokud ti nevadí že v adrese máš .webnode (např.) tak máš doménu zdarma a ohledně webhostingu nevím. Já platím 300Kč ročně za doménu a cca 100Kč měsíčně za webhosting.

reagovat Lelca 8.5.2011 10:29  5%    +  -

zuzanic: tedy co vím co máme my stránky tak když si je zvládneš udělat sama tak vytvoření vlastní činností máš zadáčo,ale jinak zaplatíš podle toho jak je máš náročné jak na fotky tak na videa,grafiku atd..a to pak platíš právě hosting a doménu takže v průměru tak kolem 500kč dohromady za rok ale jak říkám podle té náročnosti těch stránek a když tam pak dáš přístup nějakých reklam tak to pak zase vypadá jinak ta cena

reagovat zuzanic 4.5.2011 21:36  23%    +  -

Janula8152: já tomu nerozumím a samozřejmě do toho nechci vůbec kecat, ale mi osobně by se líbily obrázky k té určité kávě. prostě jen ať vidím to balení.
můžu mít dotaz- za takové stránky se platí nějaký měsíční či roční nájem nebo tak? nebo je vytvoření zdarma?

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Holky z Rožnova a okolí
Diskusi založil(a): sabos
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Rodina a děti
Přečtěte si