HUBNEME - důležité jsou centimetry, ne kila

Pro všechny ženy a dívky, které mají opravdu nadváhu (tedy BMI nad 25) a chtějí shodit pomocí pohybu a zdravější stravy.

10.2.2008

Diskusi založil(a) 10.2.2008 zonoro

reagovat lubinka 24.8.2014 19:55  100%    +  -

B-shamelka: nádhera, klobouk dolů, jak se ti to povedlo

reagovat B-shamelka 5.11.2013 16:36  5%    +  -

Mám 26 kg dole a jedu dál. Díky za podporu :-)

reagovat bt.cz 31.5.2010 16:06  100%    +  -

Pro všechny hubňulky a sportovkyně z Brna a okolí - badminton v Brně!
:)

reagovat vikulka 21.5.2010 13:02  5%    +  -

Pokud by chtěl někdo nejen zhubnout, ale třeba se zbavit jakékoli bolesti pište, těším se na Vás Věrča na email:vikulka@centrum.cz, nebo klidně sem do vzkazíků budu moc ráda.

reagovat Figi 14.10.2009 15:55  32%    +  -

milena68: Zdravím.Na každém balení máme jasně napsáno ,,30 denní garance vracení peněz" Já s tím zkušenost nemám, protože opravdu mně nikdo nepožádal o vrácení nebo ,že nebyl spokojený.A u Sunkins jsem necelé dva roky.Co vím,že se objevili případy tak firma po domluvě s klientem buď mu vyměnila produkt za jíný nebo vrátila peníze.V prvním roce co vstoupila na trh se jednalo o 6 případu.Co se týče byznysu tak je jako každý jinéj,jen vtomto musí člověk taky něco vědět o produktech a jejích složení a hlavně jaké bere klient léky.Já to jako byznys nemám,mě prostě zajíma moje zdraví a v prvé řadě to využívám pro sebe a rodinu. Samozřejmě mi nedělá problém se o tom zmínit při řeči a spokojená klientela roste to jde pak samo,logicky spokojený klient má své známe a ti zas mají známe.Ono totiž fakta jsou neuprosná,zdravotní stav naše populace je katastrofální a to není reklama,ale holý fakt.A lepšít se to nebude,právě naopak.Pokud neznáš naše produkty ,prostuduj si je na mých stránkach,v ,,Referencích " najdeš skutečné zkušenosti,myslím že informací tám mám dost a můžeš si být jistá,že z každým jednam na rovinu, nic netajím a nepřikrášlují, kdekoliv na mne trefiš na Dámě tak píšu pravdu.Promiň,že jsem ti neodpověděl uplně dopodrobna na vše,moje priorita je ovšem SBS TRADE a musím zařídit spoustu věcí,takže se loučím a někdy příště jo.

reagovat milena68 14.10.2009 8:10  57%    +  -

Figi: A ještě se tě zeptám - jak je to se zárukou - jak se dokáže, že ty preparáty nefungují. Proč někdy někdo někomu nevrátil seriozně peníze. Jo, jasně - lidi můžou ojebávat. Ale co my poctivci?

reagovat Figi 13.10.2009 20:35  31%    +  -

milena68: Ono je také rozdíl co jsi užívala,jak jsi to užívala a jak dlouho.A kdo si myslí a pěstuje si nadváhu roky,že to zhodí za měsíc tak je pěkně naivní.Co jsem napsal je pravda,u mne jde všechno rychlejší a to z toho důvodu,že já si detoxikací dělám rok co rok už dobrých 14 roků.To je základ uspěchu v bojí s nadváhou.Pokud máš střeva zaprané marasem tak můžeš spolykat cokoliv ,ale s minimálním účinkem protože střeva neplní správně svou funkci.A zdravé střeva to je 75% celkového zdraví člověka.Pokud si člověk dělá detoxikací poprve,tak žasne co z něho výjde,ovšem ten pocit když člověk cíti jak přibyva energie a doslova mládne je k nezaplacení.Díky pravidelné detoxikací si dovolím jíst naprosto vše i když u mne vyhrajé vždy koláč před masem, to nepotřebují i když nejsem vegetarian.Že mám shopik z našími produkty to ještě neznamená,že chci parazitovat na lidském utrpení nebo zdravotních problemech,jsem asi jediný kdo má bonus ve formě peněz.A i když v dnešní době pro mnohé to je nepochopitelné,tak větší radost mi udělá spokojený klient než peníze.Pro většinu jsme ovšem zlatokopové ,kteří si chtějí jenom nahrabat.A ted mě bijte

reagovat milena68 13.10.2009 7:30  52%    +  -

padesatka: Děvče, nevěř tomu, že něco čistě přírodního sníš nebo vypiješ, a hubneš. Totální kokotina. Myslím, že s tím mám všichni zkušenost-prachy v pr....A kažedej poradce, kterej to prodává zhubnul minimálně 20 kg - nebo aspoň jeho kamarád.

reagovat Figi 12.10.2009 18:33  31%    +  -

padesatka: Máme lekařskou radu,tak stačí mi napsat do vzkazu svůj meil a jaké léky užívaš a do dvou dnů ti přijde meil z firmy co a jak brát.No a rozhodnutí je už potom na tobě že jo.

reagovat padesatka 12.10.2009 17:00  51%    +  -

Figi:

Je to paráda,ale na mě je to v současné

době drahé,jsem v invalidnim důchodu,

a je to vhodné brát,když beru antidepresiva?

Budu ale o tom uvažovat-díky za radu

reagovat padesatka 12.10.2009 16:51  51%    +  -

Figi:

Jdu na to juknout.

reagovat Figi 12.10.2009 15:19  30%    +  -

padesatka: Zdravím,pokud chceš zhodit váhu a opravdu nemusíš počítat kalorie, stačí začít užívat náš In Pure a Family In,tyto dva české produkty mi pomohli k úbytku 22kg za cirka 4 měsíce.Já poté začal popíjet i In Thermo(čaj),ten mi spravil tak metabolismus ,že už pomalu rok jím naprosto stejně jak před hubnutím a váhu mám stále stejnou.Kdo nevyskouší neuvěří,ale je to opravdu tak.Produkty mám na shopíku http://www.eshop-rychle.cz/snamizdrave Rád zodpovím ferově jakýkoliv dotaz.

reagovat 6.radu 12.8.2009 18:00  66%    +  -

padesatka: To ano, ale i ta se dá zvládnout!Vím to ze své zkušenosti!

reagovat padesatka 12.8.2009 12:53  44%    +  -

6.radu:

No jo,nejhorší je ale ta pevná vůle.

reagovat 6.radu 11.8.2009 16:29  66%    +  -

Xxx.klarka: Tady nikdo nechodí. Běž na diskuzi Hubneme kolem 5000. Tam to určitě dolů dáš. Já sama jsem přišla o 25 kg!Chce to pevnou vůli.

reagovat Xxx.klarka 11.8.2009 15:30  100%    +  -

Holky, pomůžete mi? Vážím 86kg a měřím 174cm. Potřebuju zhubnoutSama to nezvládám, nemám pevnou vůli.

reagovat DolceDonna 7.8.2009 19:07  5%    +  -

Chcete zhubnout snadno, bez jo-jo efektu a hlavně - zdravě ? Bez pocitu hladu? Pamatujte si - všechno, co pro svoje tělo uděláte, bohatě se vám vrátí. Představte si sami sebe v optimální kondici.....dostatek výživy, energie, svěžest organismu, aktivní způsob života. Poznejte ten rozdíl ! www.hubnoutsnadno.cz << :-)

reagovat padesatka 11.6.2009 18:29  46%    +  -

ADIPEXENIKAL:

No a ty ho prodáváš za kolik ?

reagovat ADIPEXENIKAL 2.6.2009 12:53  5%    +  -

PREDAM DIETNY NAPOJ V PRASKU VYNIKAJUCO NAHRADZA
STRAVU MA NAZOV DIET FUEL VYRABA HO AMERICKA FIRMA
TWINLAB HMOTNOST JE 750G A CENA JE LEN 12€
POSIELAM NA DOBIERKU CELU CESKU REPUBLIKU
KONTAKT:SYPKASK@GMAIL.COM
MOBIL:+42194414658

reagovat Alili 19.5.2009 15:45  68%    +  -

Založila sjem novou diskuzi, všichni hubnoucí jsou vřele vítáni:

http://diskuse.dama.cz/diskuse.php?d=16483

reagovat Alili 12.5.2009 20:18  61%    +  -

Cher: Tak hlavně pozor, abys shazovala jen tuk, ne svalovou hmotu.

Já mám navrch 5 kilo a taky se do ničeho nevejdu, doufám, že to ještě shodím. Nabrala jsem od podzimu 5 kg, teď mám kolem 70 na 165 cm, potřebovala bych to stlačit na 65, což je moje běžná váha.

reagovat Cher 4.5.2009 13:24  10%    +  -

Tak něco málo o mě .... měřím 178 cm a vážím 83,8 kg. Nejvíc jsem přibrala za poslední rok. Cca 12 kg. Nervy v práci, věčně nemocné děti, do toho 2 svatby, dovolená .... a šup, nemůžu se dostat do oblíbeného oblečení (mám ráda sladké a různé stresy zajídám sladkým). Teď se mi podařilo necelé 2 kg zhubnout. Začala jsem pravidelně jíst, 5x denně. Se cvičením je to trochu bída. Mám problémy se zády. Zaplatila jsem si trenérku, abych si ty záda dala dohromady. Bohužel jsem stihla jen 2 cvičení a překvapil mě před Velikonocemi astmatický záchvat. Ještě teď nejsem zcela OK - hlavně mě zlobí kašel, takže cvičením zatím odkládám.

reagovat @lca 4.5.2009 10:14  7%    +  -

hezké ráno.

tak se držím.
Dneska bych ráda zašla i na at se ty špeky trochu pohnou

reagovat 6.radu 3.5.2009 22:12  52%    +  -

Cher: Určitě ano.

reagovat Cher 3.5.2009 20:45  9%    +  -

Ahoj, můžu se k vám přidat?

reagovat @lca 3.5.2009 18:19  6%    +  -

6.radu: jojo. jsem věčná hubňulka.

reagovat 6.radu 3.5.2009 14:24  49%    +  -

@lca: Ahoj, tak odsud tě znám! Říkala jsem si, že tvůj nick jsem někde viděla.

reagovat michaelalu 3.5.2009 13:12  5%    +  -

Já se taky léčím se štítnou žlázou, užívám hormony, ale kila jdou dolů v pohodě. Do léta ještě 3 určitě dám.

reagovat @lca 3.5.2009 11:06  6%    +  -

centimetrově je to to taky paráda.
dle typu kalhot - o dvě až tři velikosti.

celkově

pas - -11cm
boky - -12cm

doufám,že s tím ještě pohnu.

reagovat @lca 3.5.2009 11:04  6%    +  -

Sweet_Angel: taky držím palečky.

já osobně myslím,že je to o vůli.
Já přibrala za poslední léta cca 10kg. štítná žláza a antikoncepce tomu určo taky přispěli.

Se štítnou žlázou se léčím - antikoncepci jsem změnila (Nuvaring) a začala se hlídat.

Změnila jsem jídelníček.
Začla přemýšlet co jím a kdy. Začla více jíst zeleniny a přestala tak mlsat a zbytečně se cpát.

a taky trochu cvičit. zejména a

no a šlo to.
jde to. Mám dole 9kg. ráda bych dala ještě tak ty 3kg.

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: HUBNEME - důležité jsou centimetry, ne kila
Diskusi založil(a): zonoro
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si
Zlozvyky mužů v posteli: Co všechno dělají špatně? Nejoblíbenější džíny: Co všechno na vás prozradí? Jak vybrat rolety: Barva, materiál a ovládací systémy Bílá magie vás může ochránit! Rituály, které fungují S tebou mě baví svět: Co se stalo s dětmi z komedie tisíciletí? RADKA (37): Tchyně mě pořád srovnává s manželovou ex Creative World ? místo pro oslavy, tvorbu, dobré jídlo a zážitky každý den Cukr, citron, majonéza: Co určitě nepatří na váš obličej? Vlastimil Brodský: Brejchová mu zlomila srdce, v důchodu spáchal sebevraždu Ženy prozradily: Kdy a proč jsme byly schopné odpustit nevěru?