Postrach jménem bývalka!

Určitě to znáte.Chodíte s chlapem, zbožnujete ho, ale on má už něco za sebou.Nejste jeho první a určitě přijde doba, kdy vás napadne.Kdo a jaká byla ta přede mnou?Jak moc ho ovlivnila, byla hezčí, lepší, hodnější? A pak ji třeba potkáte a ikdyž už třeba nemáte proč, začnete žárlit,všímáte si zdánlivých maličkostí..a tím spíš, když váš přítel k bývalce nemá žádnou averzi a docela s ní vychází a co hůř, nikdy o ní nepromluví špatně.

A ačkoliv si stále říkám,že nemám důvod k žárlení, stejně žárlím!) A co vy?
13.2.2008

Diskusi založil(a) 13.2.2008 vecernice

reagovat myšák02 13.10.2017 13:11  5%    +  -

To, jak chlap mluví o své bývalé o něm dost napoví. Ne o ní. Spíš bych se obávala toho, pokud by o ní mluvil pořád špatně, myslela bych si, že se s rozchodem pořád nevyrovnal.

reagovat Zubenka 12.10.2017 14:58  5%    +  -

Ahoj prosím vás kdo mi poradí co mám dělat. Žiju už přes rok z pritelem a stále mu volá jeho zachvilicku bejvala manželka. Je to nesnesitelné když víte že polovina telefonátu je zbytečná a ještě kolikrát vola v jedenáct večer přetrhne mi spaní a už nezaberu. A ještě k tomu všemu to musí zvednout vzdycky okamžitě jinak zvoní furt😞Několikrát jsem mu říkala ať Volaji holky sami jsou dospělé když něco je. Ale ona furt řeší každou ptákovinu chce ho mít stále pod kontrolou aspoň mě to tak případně. Prostě ji nesmí nic utéct je to fakt napalicu. Pořád tě miluju nebo se zblaznim😞

reagovat Adriana 11.12.2016 19:16  1%    +  -

Dobrý den, mám trápení s láskou. Je mi 26 Zhruba před rokem došlo k ukončení vztahu asi po sedmi letech, rozchod to byl těžký a v podstatě i během tohoto roku to ještě párkrát vypadalo na návrat z obou stran,ale strach z toho,že to zas nebude fungovat byl silnější. Nedávno jsem se konečně rozhodla to definitivně skončit a jistou roli v tom hrál i nový muž. Poznali jsme se v září,kdy se čerstvě rozešel s přítelkyní po 3,5 letech,že ji má rád,ale neklape jim to a už ji nemiluje .Ze začátku šlo spíš jen o přátelské psaní a nechtěla jsem se pouštět do vztahu sama ještě nesrovnaná s někým kdo taky není uplně odpoutaný. Od září kdy mezi námi k ničemu nedošlo a oni 2 se mezitím stihli 2x dát dohromady a zase rozejít. Měla jsem pro to pochopení, protože jsem řešila předtím totež. Mezitím jsme si my psali čím dál víc a nakonec se začali scházet, říkal mi neskutečné krásné věci až jsem tomu ze začátku nechtěla věřit,že má pocit,že ke mě patří, že se zas cití štastný, že si nemohl přát nikoho lepšího,dokonce z něj jednou vypadlo,že má pocit jakobych byla ta pravá-to jsem byla v šoku..všechno znělo tak opravdově,snažila jsem se, nevrhat se do vztahu uplně pohlavě,ale bylo mi s ním tak krásně a znovu jsem se uvnitř začala citit štastná. Tento víkend jsme měli jet na hory na víkend,ale první den se dozvěděl,že ex jela s jeho kamarády na hory a nešlo si nevšimnout jak je z toho rozhozený a myslí na ni...Neměla jsem ani sílu na to nějak reagovat nebo zabojovat,zkrátka jsem si připadala jako ta druhá. Večer mě zavezl domů, s tím,že si nemůže pomoct,ale miluje ji a je mu smutno...To bych ještě chápala,ale ty projevy lásky z jeho strany byly tak silné,že jsem z toho ted uplně rozhozená. A hlavně sama a opuštěná!!!To je nejhorší, z počáteční euforie zbylo jen zklamání. Asi budu chvilku uvnitře ještě čekat,že se to mezi nimi zase pokazí,ale logicky vím,že je to hloupost...do toho se mi ozývá i bývalý přítel,že je zlomený a scházím mu...samozřejmě ted i já přemýšlím jestli jsem se nevrhla rychle do náruče jinému,abych se odpoutala od bývalého a zkusila štěstí jinde.Absolutně nevím ted co cítím kromě prázdnoty a smutku. Začínala jsem se těšit na krásné začátky co máme před sebou a poznávání se. Nemám pocit,že bych já něco pokazila, prostě ho to najednou začalo táhnout k ní. Mají za sebou společnou cestu, ta naše byla na začátku.Po roce řešení vztahu nevztahu,jsem zas začínala byt štastná a ted mám pocit jakobych prožívala dvojitou ztrátu...Přitom si myslím,že jsem docela hezká, pohodová, chytrá a dával mi najevo,že se mu hodně líbím po všech stránkách,rozuměli jsme si spolu...

reagovat reskator 3.5.2011 16:45  41%    +  -

BělaKostková: Vubec nevím jak se v tomhle mám zachovat.jestli mám být v klidu a věřit mu.

reagovat reskator 3.5.2011 16:37  41%    +  -

Bývalky to je vždycky problém. Já ten problém mám s bejvalkou taky. Našel si mě novej přítel Pepa Svoboda.Píšeme si, ale jednou na mě přes mobil zautočia nějaká holka , zřejmě jeho bejvalka,At jejího kluka nechám na pokoji,že sním čeká rodinu...Hned jsem psala Pepovi meil. o tý holce , At mi řekně pravdu.Odepsal mi hned,že tak holka kecá a že sní žádnou rodinu nečeká.říkal mi že měl holku 2roky,rozešli se.Tak nevím co ta jeho bejvalka blbne.At mám dá pokoj.Já jsem stí jeho bejvalky už nasraná.

reagovat Nika 8.4.2011 18:30  1%    +  -

Mile zeny a divky, muj nazor je takovy, ze pokud muz udrzuje "nadstandardni styk" se svoji byvalou, tak to necim kazdopadne zavani...
Ja zila se zarlivost k byvalce sveho manzela nekolik let (jestli opravnene nebo ne se nedozvim nikdy), meli deti, tak neslo ji do zivota nezahrnout.
Nyni jsem byvalka ja, mame dite, takze pro jeho novou manzelku proste musim existovat. Odesla jsem od manzela ja a dodnes pokud zavolam s jakymkoliv problemem, tak vim, ze okamzite prijede. Pokud by ke mne nemel vztah, tak to nedela. Pravda je, ze za mnou v periodach tajne jezdiva, rika mi, jak me miloval a nemela jsem odchazet atd., nosi mi darecky...Vzdy to utnu ja, protoze mi to nedela dobre, ale pokud bych byla svolna, tak je u me treba kazdy vecer a jeho next se nedozvi nic a dal si popluje na oblacku zamilovanosti.
Cili - zaver je takovy, ze pokud vztahy s byvalou funguji velice dobre, tak bych se proste taky bala.

reagovat BělaKostková 14.10.2010 13:42  18%    +  -

Holky, ahoj. Bejvalky jsou potvory a někdy i neštěstí, ale: také jsem bejvalka, a také s bejvalkou svého přítele bojuju - vlastně nebojuju, jen ji a jí trpím.
Každá mince má svůj rub a líc, a žádná ze stran to nemá nikdy lehké.

reagovat Lucka 6.10.2010 22:51  1%    +  -

buchtička: tak hlavne by ses mela zamyslet nad ti,jestli je normalni mu lest do mobilu ;)

reagovat buchtička 15.3.2010 12:23  1%    +  -

Tak nevím jestli můj dotaz není tak trochu mimo toto téma, ale náhodou jsem našla v mobilu svého přítele sms od jeho bývalky - nejsou spolu už několik let a my máme vážně moc hezký vztah, tak mi vrtá hlavou proč má uložené milostné sms od ní tak dlouhou dobu.

reagovat crazy_punkerka 8.1.2010 21:41  5%    +  -

bradavka: koukám,že ty bejvalky jsou všude stejný potvory ...vybílej co můžou(dokonce i rozbitej hřeben na vlasy ) a zdrhnou ,fakt magorky

reagovat bradavka 26.1.2009 15:57  5%    +  -

Pisjutynka:Ahoj ja sem natom lip sice jeji veci u nas nezustli ono tam nezustalo vubec nic ona ho dukladne jak se rika vibilila jen mu nechala jeden talir a lzici.

reagovat petrazal 19.11.2008 22:27  10%    +  -

Šarlota:
Kazdopadne mu rekni ze si nemyslis ze je toto chovani v norme a snaz se stanovit nejaka pravidla. Jinak bych uvazovala o rozchodu. Jestli je to tak jak pises tak prijde doba, kdy si spolu zacnou.

reagovat Genevieva 3.11.2008 12:11  5%    +  -

Šarlota: Taky bych to asi resila takhle, na tvem priteli je videt, ze na svoji byvalou nezapomnel ani zdaleka.Mel by pochopit, ze nehodlas byt nejaka zaplata nebo podmet k zarlivosti byvale pritelkyne. A taky by si mel uvedomit, ze neni na svete jen on, pokud se chtel vratit k byvale, mela bys m aspon naznacit, ze i ty muzes kdykoli odejit, aby si te vic vazil

reagovat Šarlota 1.11.2008 11:00  1%    +  -

Moje situace: Bydlíms přítelem je starší. Se svou ex byl 5let, má s ní 3letého syna. Je s ní v kontaktu téměř každý den, minimálně jednou týdně se vídaj. Mluví o ní jen v samých superlativech. Rozvedli se, protože si našla milence... Chce, abych s ní byla kamarádka, což se mi ani za mák nechce, je na ni vidět, že je potvora. Nedávno přítel uvažoval, že se k ní vrátí, ale pak si to rozmyslel. Jsem si vědoma té hrozby, snažím se na to nemyslet, ale začínám se dostávat do fáze, kdy hledám nějakého stejně velkého ,,kamaráda", jako je ona pro něj, abychom si byli s partnerem rovni...

reagovat Pisjutynka 20.10.2008 12:41  5%    +  -

sulča: A bylo pak po jejím nebo ne????

reagovat Genevieva 6.10.2008 9:22  5%    +  -

barunka1985: Tak to neni uplne od veci, udelat si dobrej vztah s byvalkou Tebe to treba uklidni a ji mozna taky

reagovat barunka1985 3.10.2008 17:10  5%    +  -

tak u mně novinka
v pondělí jsem potkala bejvalku na fakultě a myslim že mně taky poznala, ale neřešila jsem to. je jinak na jiný fakultě a on říkal že sem asi chodí na obědy.
ve středu jsme si byli se spolužáky sednout a já ji potkala cestou na toaletu, když jsem vyšla ještě tam stála a ptala se zda to jsem já a co jako on jak se má a zda spolu chodíme a tak. no byla jsem překvapená, pak odcházela s jedním klukem kterýho potkávám u nás na fakultě.
přítel ale byl naštvanej že mně nenechá být, že mu to vadí že nechápe proč se nestará o sebe....
včera jsem ji potkala znovu a mám pocit že se budeme potkávat i na přednáškách...

reagovat Vanda 17.9.2008 9:16  1%    +  -

No asi to bude jen záminka ta kočka, nevím...
Teď mu dokonce ta bývalka psala sms v noci!
Takže nás to oba vzbudilo! Hrůza! Dělá to naschvál, on ji už sám nepíše, jen ona pořád nechce dát pokoj!

reagovat Sminie 5.9.2008 22:14  8%    +  -

vecernice: snesu hodně, říkám, že kdyby se sem chtěla jednou nastěhovat, tak si nemusí brát ani moc věcí sebou. Nikdy jsem se doma nezmínila, že mi ty věci po ní vadí, to je debata do které se mi moc nechce, ani nevím jak by reagoval.

reagovat Sminie 5.9.2008 22:12  8%    +  -

barunka1985: napadá tě to stejné co mě, jestli mě miluje stejně jako miloval ji nebo méně. Já jeho Ex vídám vcelku pravidelně, obě víme kdo jsme. Je těžké se na ni nepodívat, jsme si dost podobné a to i povahově. Už na ni nežárlím, ale byli doby, kdy jsem na ni měla alergii jak blázen.

reagovat barunka1985 5.9.2008 11:09  5%    +  -

Genevieva:
no nahodou opravdu ne, znám její přezdívku a ted si dělala novej profil tak jsem koukala, myslela jsem že tam fotku s ním už mít nebude

no znám ho už 3 roky o tom že měl přítelku mi řekl loni a občas asi měli vlny. od ledna jsme byli v kontaktu hodně, od února to utichlo, a já to začala omezovat, už mně to nebavilo, ale v tom březnu nastala změna.
no popravdě ted v sobotu jsme ve sklípku na moravě řešili co kdo cítí, a on že mi jednou řekl že mně miluje ale že já reagovala špatně vůbec o tom nevim, ale já ho miluju. říkám si že on mně teda asi taky, ale nevěřim tomu že mně někdy bude milovat tak jako třeba miloval ji..

jo četla jsem to jak jsi sem psala.
no my ji nevídáme, ona teda v tom městě studuje, ale on tam ted nebude. tuhle jsme ji potkali a i jeho překvapilo že jsem jí poznala, ale nemluvili spolu ona ho asi neviděla.

mně je skoro 23, jemu 28 a budeme spolu 6měsíců....

a děkuji!!

reagovat Genevieva 4.9.2008 22:34  5%    +  -

barunka1985: Ahoj, to verim,, ze to mas tezky, ja bych mu to nerikala, vis, ono se dost tezko veri, ze jsi na jeden z nevim kolika tisic profilu narazila zrovna na ten jeji...

To jsem docela koukala, 14 dni neni moc po 4 letech...Ale ono kdyz to uz neklape delsi dobu, tak se clovek muze zamilovat rychle

Ja to mam s pritelem podobny, taky je to moje premiera a o svych trablech a smutcich s jeho byvaůou jsem tu taky psala... Ale to uz je snad za nami

Jinak, jestli se muzu zeptat, kolik vam je nebo jak jste od sebe?A jak dlouho jste spolu?

reagovat barunka1985 4.9.2008 20:01  5%    +  -

tak asi jsem to zakřikla
ted jsem nahodou na lidech natrefila na jeji novej profil a ona mezi fotkama ma i fotku s nim z jejiho maturaku.
ja to nechapu prostě proč???

nevim jestli mu mam říct zda mně to trápí nebo to prostě přehlídnout, vim že to asi moc řešim, jenže já mám prostě pocit že se jí nezbavim, že ona vždy bude mezi náma....

reagovat vecernice 4.9.2008 15:41  16%    +  -

Sminie: dokonce i věci?tý jo,já bych asi vyletěla z kůže,nejsem totiž té povahy že bych si to nechala líbit

reagovat vecernice 4.9.2008 15:40  16%    +  -

vanda: ty bláho,jen jestli ta kočka není záminka k vidění bývalky...

reagovat barunka1985 4.9.2008 8:05  5%    +  -

Sminie:
asi mi taky nic jinýho nezbyde, tuhle jsem se rozhodla že na ni kašlu.
i když ted jsem byla sama chvíli v pokoji a šla jsem za ním, nemůžu tam být sama,vše to na mně padne.
asi to chce čas.

je to můj první takovej vztah, už jen to že on je starší, jinak jsem měla mladší přítele.
a i ten vztah je jinej, nebydlíme spolu ale přespáváme u sebe navzájem.
najednou vařim a starám se, prostě to je jiný.
my tomu říkáme že to je pro mně premiéra

reagovat vanda 4.9.2008 8:04  1%    +  -

Já mám přítele, který má se svojí bývalou přítelkyní společnou kočku, stará se o ní přítel, ale ta bývalá ho kontaktuje, jak se kočka má, co dělá, jak se má on atd... Přítel nechápe, proč mi to vadí, že jsou kamarádi a že si rozumí. Ona se za kočkou jezdí i dívat, jinak bydlí v jiném městě než on. Já s ním bydlím a nemůžu brát jejich společnou kočku jako svojí, přitom se o ní starám... Vadí mi, že ho bývalá partnerka kontaktuje, myslím, že by měla uznat, že když se již několik let stará o jejich kočku, že je už jeho a nechat ho být... Nevím, jak tuhle situaci vyřešit...

reagovat barunka1985 4.9.2008 8:01  5%    +  -

Pisjutynka:
nevim jak to bral on, nechce o tom mluvit a ja ji hlavně jako nezvládám bavit se o ní, protože jsem z toho pak hodně špatná.
nevim zda to čekal nebo ne....
začali jsme spolu chodit asi po 14dnech co tak odhaduji. přišlo to nečekaně, já jsem byla zamilovaná už dýl ale nepočítala jsem že spolu někdy budem. najednou se něco změnilo, ale ze začátku jsem tomu vůbec nevěřila, až když jsme se začali scházet každý den tak jsem to brala vážně.

reagovat Sminie 3.9.2008 22:21  7%    +  -

barunka1985: mě srovnávají dodneška a už jsem s ním sedm let a máme dvě děti ... její věci jsou u nás stále, ale to jsem už rezignovala.

reagovat Pisjutynka 3.9.2008 14:10  5%    +  -

barunka1985: jejda.. no když jsi psala, že ona se s ním rozešla, jak to bral on, chtěl se s ní taky rozejít nebo to nečekal? a taky, po jak dlouhý době jste spolu začali chodit vy dva? a k tomu srovnávání, každej to občas děláme, jen to třeba nedáváme tak najevo. A jestli je mezi váma vše o.k. a dokonce říkáš, že i jeho mamka je v pohodě, tak se není čeho obávat.

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Postrach jménem bývalka!
Diskusi založil(a): vecernice
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Láska a vztahy
Přečtěte si
Co dělá láska s vaší myslí a tělem? Tohle zřejmě netušíte! Čím potěšit svou drahou polovičku? Máme pro vás několik tipů Oblíbené vepřové maso: Zkuste řízek, pomazánku nebo koleno Časté chyby, které v zimě děláme v péči o pleť Je vám cítit z úst? Tyto potraviny vás zbaví zápachu Seriál Ulice: Prozrazená milenka, nečekaný sok i vyřizování účtů Zahradníkův rok: Co je třeba udělat na zahradě v prosinci DARINA (52): Chodím s mladším mužem, rodina a blízcí se za mě stydí 6 rad, jak změnit předvánoční stres v divoký sex Vánoční woodoo: Jak využít sváteční výzdobu pro splnění přání