NEKONEČNÉ KLÁBOSENÍ MAMINEK o všem a o ničem :-o)

NAZDÁREK VŠEM !
VŠEM CO BY RÁDY POKLÁBOSILY ( i - pokud jim nevadí ženské tlachání ) OPRAVDU NA JAKÉKOLIV TÉMA - JDE PŘEDEVŠÍM O DOBROU NÁLADU A NAČERPÁNÍ NOVÉ ENERGIE.

Dlouho jsem váhala nad založením této diskuze(jestli to není hloupost), když dobrých diskusí je tu celá řada, ale třeba se najde někdo, kdo hledá to co já. Zajímá mě toho spousta - RODINA, PLETENÍ, HÁČKOVÁNÍ,VYŠÍVÁNÍ, VAŘENÍ, KNIHY, CESTOVÁNÍ, ZAHRADNIČENÍ, KRESLENÍ atd...., ale občas bych si i jen tak pokecala, poradila, pochlubila o běžných věcech a starostech, který řeší každý z nás.... proto věta - ASI TO SEM NEPATŘÍ NEBO SE TO SEM NEHODÍ - neexistuje.
Pokud zde někdo získá inspiraci,nový koníček, radu, odpověď či řešení problému, bude to známka toho, že čas zde strávený nebyl úplně zas tak zbytečný :-)

Téma do začátku .... než se to tady rozjede a než někdo nenahodí jiné......dovolená s karavanem, parní trouba, sušení prádla v sušce, osázení teras, kreslení mandal, kovorytectví - zdobení zbraní, právě čtu, cvičení s dětmi, vaření pro děti, dětské zlozvyky, nespavost dětí, zařizujeme dětský pokojíček, přestala jsem kojit-začínám hubnout, když mě honí mlsná, pod jednou střechou s rodiči
3.3.2008

Diskusi založil(a) 3.3.2008 Sneh

Nemáte právo pročítat diskusi. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: NEKONEČNÉ KLÁBOSENÍ MAMINEK o všem a o ničem :-o)
Diskusi založil(a): Sneh
přispívání i ctení jen pro vybrané
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Rodina a děti
Přečtěte si
Horoskop na tento týden: Tygry čekají peníze, Kozy erotika Ovesné vločky k snídani i k večeři: Lívance, placičky či pomazánka Jak správně udržovat a čistit plovoucí podlahu Nevěra ano, či ne? Tyto věci by vás možná nenapadly Pohodlí i elegance v noci: Běžte do postele ve stylovém nočním prádle Chcete mít nejkrásnější muškáty v okolí? Vypěstujte si je ze semínek Jste pořád unavená? Odblokujte si čakry a zase budete fit Knihovnice Eva Drahošová: Jaká by byla jako první dáma? Dokonalá postava už za měsíc? Tyto cviky fungují! Slavné ženy a jejich záliby: Čím se krásky baví ve volném čase?