DOČKALI JSME SE MIMINKA A UŽ JE NÁS PĚT:-)

Děkuju všem dámám,které mi pomohly v rozhodování,zda-li si miminko nechat nebo ne. Teď už je naše holčička Natálka mezi námi a my jsme rádi,že ji máme.A je to z části také díky Vám.Děkujeme!!Jestliže chcete vstoupit do diskuze,napište mi vzkazík a dám Vám přístup.Diskuzi jsem zamkla,abychom mohli probírat i více soukromé věci:-) ale jste vítáni!!
18.3.2008

Diskusi založil(a) 18.3.2008 Brunette

Nemáte právo pročítat diskusi. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: DOČKALI JSME SE MIMINKA A UŽ JE NÁS PĚT:-)
Diskusi založil(a): Brunette
přispívání i ctení jen pro vybrané
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Rodina a děti
Přečtěte si
Trápí vás odrosty a šedivé vlasy? Takhle je zamaskujete! Seriál Ulice: Gábina na koberečku a lekce pro Miloše Bude první dámou zas Ivana Zemanová? Nenápadná žena, která umí střílet Ženy prozradily: Jaké nevšední pomůcky jsme použily místo vibrátoru? Kuchyňské trendy pro rok 2018. Podívejte se, co právě letí Horoskop na tento týden: Tygry čekají peníze, Kozy erotika Ovesné vločky k snídani i k večeři: Lívance, placičky či pomazánka Jak správně udržovat a čistit plovoucí podlahu Nevěra ano, či ne? Tyto věci by vás možná nenapadly Pohodlí i elegance v noci: Běžte do postele ve stylovém nočním prádle