DOČKALI JSME SE MIMINKA A UŽ JE NÁS PĚT:-)

Děkuju všem dámám,které mi pomohly v rozhodování,zda-li si miminko nechat nebo ne. Teď už je naše holčička Natálka mezi námi a my jsme rádi,že ji máme.A je to z části také díky Vám.Děkujeme!!Jestliže chcete vstoupit do diskuze,napište mi vzkazík a dám Vám přístup.Diskuzi jsem zamkla,abychom mohli probírat i více soukromé věci:-) ale jste vítáni!!
18.3.2008

Diskusi založil(a) 18.3.2008 Brunette

Nemáte právo pročítat diskusi. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: DOČKALI JSME SE MIMINKA A UŽ JE NÁS PĚT:-)
Diskusi založil(a): Brunette
přispívání i ctení jen pro vybrané
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Rodina a děti
Přečtěte si
Hubněte nosem: Které vůně vám pomohou shodit kila? Máte zdravý kompost? Co pro něj musíte na jaře udělat KÁŤA (28): Jsem po uši zamilovaná. Průšvih! Do svého bratrance Orgasmus podle horoskopu: Panny jsou tiché, orgasmus Štírů je jak tornádo Rychlé těstoviny: S domácím pestem, sýrovou omáčkou či s kokosem Jarní detoxikace pleti: Hydratace, peeling, jóga i vitamíny Srdeční arytmie přibývá i u žen. Můžou za to kouření a obezita. Nemáte ji také? Seriál Ulice: Skandální fotky, rvačka ve škole a návrat Eddieho Objevte místo zážitků a oslav narozenin v Praze 7 rituálů pro jarní rovnodennost: Jak se očistit a omládnout