Jak vyrobit střih (šití)

Chci si sama vyrobit střih na šaty, halenky, kalhoty...poradí mi některá švadlena jak na to? Je na to nějaký návod? Jistě to bude zajímat i další holky.
15.4.2008

Diskusi založil(a) 15.4.2008 vanda45

reagovat Vifina 3.3.2017 15:14  14%    +  -

potřebovala bych střih na boty , návleky do čekárny poradte postup

reagovat Newt 20.3.2016 21:49  3%    +  -

Newt: Zapomněla jsem na kontakt- můj email je Hippolita22 a jsem na g mailu

reagovat Newt 20.3.2016 21:45  3%    +  -

Dobrý den, ráda bych koupila Zlatý strih, nebo vyměnila za knihyu o pletení a jednu o háčkování,Kniha dobrých nápadů- platení a Pro hezký domov Filetové háčkování ( polštářky, dečky, bordury.

reagovat Lucie Jankovská 20.6.2015 22:37  3%    +  -

Durga: Dobrý den, inspirovala jste mne - chtěla jsem se podívat po knize Šijeme po práci rychle a dobře, ale google mi nic nenašel a v knihovně také neví. Neznáte autory? Děkuji!

reagovat Durga 25.10.2014 11:45  47%    +  -

Stříhy od Burdy nesedí každému a kdo si je neumí upravit nebo nemá někoho na delší zkoušení má problém.
Pokud máte možnost si někde /třeba v knihovně/ vypůjčit knihu Šijeme po práci rychle a dobře, případně Šití I, Šití II - jsou to sice knihy staré cca 30 let, ale kreslení střihů se nemění léty - najdete tam perfektní /i když ne zcela jednoduché/ střihy na cokoliv. Byla jsem úpná šicí blbka. Dělalo mi pomalu problém přišít si knoflík. Potom jsem narazila na tyhle knihy a šila jsem jak divá - krásný teplý dlouhý župan, dětské oblečení, jarní kabát apod. Potřebujete k tomu mj. také někoho, kdo vás ochotně změří, to je totiž nejdůležitější.

reagovat Romaana 20.6.2014 23:09  10%    +  -

Burda je dobrý tip,,,možná Diana je ještě lepší,to je moje zkušenost...

reagovat Šárka 20.5.2014 7:13  1%    +  -

U nás mají Burdu a Dianu v knihovně k zapůjčení. Doporučuji se tedy poptat v knihovnách.

reagovat nesiju 2.2.2014 10:09  1%    +  -

Gabriela: sailor. vy ste asi pekna krava!!!

reagovat Barbora 23.1.2014 13:01  1%    +  -

Došková:
Je mi 24 let a od babičky jsem k Vánocům dostala šicí stroj. Jsem úplný začátečník a zatím jsem ušila jen povlaky na polštáře a malou Andělku. Moc bych Vás proto chtěla požádat o nabídnuté střihy, abych si mohla začít šít i sama na sebe. ;) Děkuju moc

BarboraViktorinova@seznam.cz

reagovat cermakovaOlga@seznam 5.9.2013 19:54  1%    +  -

Děvčata zdravím!
Přečetla jsem si pár vašich přízpěvků a radím: kupte si Burdu a máte po starosti. Navíc šití podle Burdy jde moc dobře a ušité věci sedí!!
Olga

reagovat Gabriela 15.6.2013 22:39  2%    +  -

TAILOR-CZ: verim ze mate spoustu skusenosti, presno myslim ze svoje schopnosti celkem povysujete nad ostatni, mozna by bylo rado trochu skromnosti, tady se lidi ptaji a prosi o pomoc necekaji krytiku a chvalu.Preju pekny den.

reagovat lvice.julie 4.4.2013 8:58  5%    +  -

kreslení střihu je jednoduché, stačí si dle míry udělat základní střih a s tím už se pak dá velmi snadno pracovat

reagovat Kami 10.1.2013 18:26  1%    +  -

Ahojte žienky...potrebovala by som ak by ste niektora mala strihy...pre dceru na šaty ,bluzky a sukne...alebo sako vo velkosti 158 alebo 34/36..ma 13 rokou a syna na bundu a nohavice velkost 158...dakujem Vam!

reagovat iviko 21.11.2012 13:19  45%    +  -

Holky narazila jsem na vás,prosím kde bych sehnala střih na dětskou sukýnku na bruslení nevíte někdo?

reagovat střihyOtylka 28.10.2012 16:52  5%    +  -

nabízím tvorbu střihu na míru pro všechny typy posta i pro děti. Nabízím i naučení výpočtů střihů a konstrukci. Je to sice samý vzoreček, ale dodám fugující výpočtové tabulky, kam se zadají míry a na následujících řádcích jsou hotové výpočty. Je jen potřeba se naučit pracovní postup při kreslení střihu.
http://www.strihy.eu/index.php?category_id=145
Otylka

reagovat jurišicová 28.9.2012 16:56  5%    +  -

sháním střih na sultánky,moc šít neumím.V obchodech kají pěkné,ale drahé,chtěla bych to zkusit.děkuji

reagovat Eva 27.9.2012 20:36  1%    +  -

Dobrý den,potřebovala bych střihy nebo návod moc se v tom nevyznám jak si sama doma ušít kostýmek sukně halenka a sako kalhoty moc děkuji pište prosím na email uxie@seznam.cz

reagovat Dagmarkalcu 24.8.2012 10:51  5%    +  -

Milé Dámy,
pokud by z Vás některá měla zájem, pořádám na svých prodejnách Látky,galanterie Kalců v Praze, Žitná 30 a v Brně, Kobližná 21 od září semináře o střizích a šití.Ještě zbývá posledních pár volných míst,více na www.kalcu.cz

reagovat Honzinka 15.7.2012 18:07  5%    +  -

Vlasta: střih na vodu vipadá v postatě jako na hooodně volný rolák

reagovat Vlasta 1.7.2012 18:14  1%    +  -

Ahoj, nevíte některá, jak vypadá střih na halenku s "vodou". Vůbec si to nedovedu představit a nikde to nemůžu najít. Dík Vlasta

reagovat Došková 29.6.2012 10:27  5%    +  -

odstrcilovaalena: asi jste to nepochopila, je to ukázka, jak ty střihy vypadají, to není knížka, jsou to samostatné střihy je to asi 18 základních střihů, které se pak dají upravovat.

reagovat Alena 28.6.2012 2:21  1%    +  -

Potřebovala bych střih na šaty,klasické, princezové. sukně různé a modní, halenky klasické a nabírané, vesty apod. Velikost 38-45.
Děkuji za nabídku.Odstrčilova Alena e mail odstrcilovaalena@seznam.cz t. 736445696 Jsem z Hněvošic u Opavy.Střihy bych okopírovala a poslala hned zpět.Cenu uhradím

S pozdravem Alena

reagovat Alena 28.6.2012 2:20  1%    +  -

odstrcilovaalena@ seznam.cz t.736445696

Sháním, kdo mi zhotoví střihy na míru-štíhlou postavu.Cenu uhradím . Nabídněte.Jsem z Hněvošic u Opavy

reagovat Alena 28.6.2012 2:16  1%    +  -

Potřebovala bych střih na šaty,klasické, princezové. sukně různé a modní, halenky klasické a nabírané, vesty apod. Velikost 38-45.
Děkuji za nabídku.Odstrčilova Alena e mail odstrcilovaalena@seznam.cz t. 736445696 Jsem z Hněvošic u Opavy.Střihy bych okopírovala a poslala hned zpět.Cenu uhradím

S pozdravem Alena

reagovat Alena 28.6.2012 2:14  1%    +  -

Potřebovala bych sehnat kdo mi poskytne střihy nejlépe zkušená švadlena, ale není to podmínkou. Náklady a cenu uhradím.které bych okopírovala a poslala hned zpátky. Mám zájem o šaty klasické,princezoé, halenky klasické, nabírané,ležérní,sukně různých modních střihů, kalhoty,vesty apod.Děkuji za nabídky.

e mail odstrcilovaalena@seznam.cz t.736445696
Jsem z Hněvošic u Opavy.

reagovat Alena 28.6.2012 2:09  1%    +  -

Alena: t 736445696
Odstrčilová Alena

reagovat Alena 28.6.2012 2:04  1%    +  -

Děkuji za nabídku.Odstrčilova Alena e mail odstrcilovaalenavseznam.cz t. 736445696 Jsem z Hněvošic u Opavy.Střihy bych okopírovala a poslala hned zpět.Cenu uhradím

S pozdravem Alena

reagovat odstrcilovaalena 26.6.2012 9:49  5%    +  -

střihy

reagovat odstrcilovaalena 26.6.2012 9:43  5%    +  -

Došková: Vždytˇpíšete, že máte doma střihy tak co jste mi to poslala za přílohu dětskou.Mám spoustu takových knížek a je to k ničemu

Odstrčilova Alena odstrcilovaalena@seznam.cz t.736445696

reagovat Došková 26.6.2012 8:05  5%    +  -

určitě, nechám okopírovat a pošlu stojí to asi kolem 400. upozorňuji nejsem žádnej rychlík, ale příští týden budu ve městě.

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Jak vyrobit střih (šití)
Diskusi založil(a): vanda45
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zájmy a koníčky -> Šití, háčkování, ...
Přečtěte si
Jak usušit okrasné dýně. A jak jedlé dýně uložit na zimu Barva laku na nehty podle horoskopu: Pro Raky fialovou, pro Lvy rudou Minnelli, Drescher, Garland: Slavné ženy, které si vzaly gaye ALENA (60): Bojím se, že umřu sama Podívejte se na foto: Takhle odlišně vypadají ženské vagíny Jednoduchý recept na domácí medovník. Naučíme vás ho krok za krokem Hit roku: Dětský pokoj v mentolové, šedé a bílé barvě. Projděte si fotky 5 běžných věcí, které nesmíte dělat, když chcete zdravou a krásnou pleť 7 skvělých věcí, které vás čekají po padesátce. Nevěříte? Tak čtěte! Marie Rosůlková: Neměla talent na manželství a žila se svým bratrem