Nechci hubnout - chci pribrat.

Diskuse uzavrena, tem co sem chodily jsem dala pristup. Pokud jsem na nekoho zapomnela, napiste mi vzkaz.

Clovek vsude vidi spoustu rad jak hubnout, i tady je spousta takovych
diskusi. Lide, kteri maji opacny problem, jako by neexistovali.
Divce ktera ma ma nadvahu nikdo nerekne do oci ze je tlusta, ale ja to slysim ze vsech stran, ze bych mela pribrat. Ty s nadvahou mi zavidi ze muzu jist cokoliv a nepriberu. Mam 167 cm a 50 kilo, rada
bych pribrala, ale geneticky jsme vsechny zenske u nas v rodine hubene, takze at jim cokoliv, nic se nezmeni.
Mate nektera z Vas podobnou zkusenost?
(okoli Vas pasuje na anorekticku, pote co zjisti ze jite, tak diagnozu zmeni na bulimicku).
Podarilo se nekomu systematicky pribrat na vaze?
Mam se utesovat tim, ze po diteti priberu a budu konecne vypadat jako normalni zenska?

28.4.2008

Diskusi založil(a) 28.4.2008 GoldenFish

Nemáte právo pročítat diskusi. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Nechci hubnout - chci pribrat.
Diskusi založil(a): GoldenFish
přispívání i ctení jen pro vybrané
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si
Trápí vás odrosty a šedivé vlasy? Takhle je zamaskujete! Seriál Ulice: Gábina na koberečku a lekce pro Miloše Bude první dámou zas Ivana Zemanová? Nenápadná žena, která umí střílet Ženy prozradily: Jaké nevšední pomůcky jsme použily místo vibrátoru? Kuchyňské trendy pro rok 2018. Podívejte se, co právě letí Horoskop na tento týden: Tygry čekají peníze, Kozy erotika Ovesné vločky k snídani i k večeři: Lívance, placičky či pomazánka Jak správně udržovat a čistit plovoucí podlahu Nevěra ano, či ne? Tyto věci by vás možná nenapadly Pohodlí i elegance v noci: Běžte do postele ve stylovém nočním prádle