pokec icq

kdo poradi a pomuze,nebo hleda kamaradku nebo chce jen tak pokecat?tak at se prida
4.5.2008

Diskusi založil(a) 4.5.2008 jahudka79

reagovat kavička 30.1.2015 20:40  19%    +  -

Radunka28: ahoj tak to nevim mám ičq přidej si mně 646679050 PavlaHruzova

reagovat hTtjDBDu 26.3.2013 14:48  1%    +  -

Tak nevedm, co je hasič z donucened - neboť oficie1lned ne1zev je Sbor DOBROVOLNddCH hasičů, tak ať se mu u ne1s ledbed a prima ze1bavu s ne1mi doobovrlnedky přeje DVA V JEDNOM - hasič - pokladned a k tomu ještě tchfdně Jarka O.

reagovat mKrrQzVTTr 26.3.2013 11:36  1%    +  -

Such an impressive aesnwr! You've beaten us all with that!

reagovat bIKXMapmREEaAzj 26.3.2013 11:36  1%    +  -

It's good to see someone thinking it touhrgh.

reagovat QVHZfxnNnIepIz 25.3.2013 2:54  1%    +  -

Thanks for the insight. It birgns light into the dark!

reagovat Radunka28 13.5.2012 12:09  84%    +  -

je tu někdo,kdo se vyzná v ICQ?zajímalo by mě,jestli se dá nějak zjistit,jestli mě má dotyčný člověk ještě uloženou na ICQ,aniž bych se ho musela ptát?toho dotyčného pořád vidím online nebo offline,vidím tam co si napíše do statusu,nebo když si tam dá třeba doma.ale jednou se mi stalo,že jsem si někoho vymazala,a on mi potom psal.asi si mě nevymazal,a mohl mě vidět online nebo offline,když já si ho vymazala? nebo když mě někdo pošle fotky(koho mám uloženýho)a napíše se mi u toho že se mnou sdílí obrázky.znamená to,že já ho mám uloženýho,ale on mě už ne,nebo to mohl sdílet z nějaké stránky?nikdy se mě to tam nenapsalo tak

reagovat AwhmEIrKLoHMngooY 19.3.2012 6:59  1%    +  -

duxford: rec byla pouze o clanku (Debian a Ubuntu), nentligeitni clovek do diskuse nezahrnuje osobni urazky. A nyni dodavam: "takovejm blbečkum se musedm fakt sme1t, ale na druhou stranu je mi jich trochu ledto."

reagovat LUpOuxsMjPZkWFAeD 19.3.2012 3:50  1%    +  -

nqma smisal da se tsioke i da protestirate.Nikoi nqma da vi oburne vnimanie.Tova e tradiciq v Bg.Prosto se uspokoite.Az za sebe si ne se pritesnqvam,zashtoto polzvam bezjichna mreja za dostap do internet.I ako eventualno me hvanat kato si pisha s moite sabratq teroristite koga shte vzrivqvame neshto vinagi moga da kaja che ne sum az a nqkoi ot moite komshii koito sushto povecheto sa na bezjichen net.plius tova vinagi moga da vlqza v na komshiqta rutera i hop az sum s novo IP.Posle iztrivam log infoto na komshiiskiq ruter i idete gonete mihalq.Abe pulna prostotiq.Az ako iskam da pravq terorizam,kato me preduprediha che shte me podslushvat trqbva da sam super tup po skype ili po email ili po ICQ da prashtam saobshteniq.Pisha v purvo lice edinstveno chislo za po lesno.Da ne si pomisli nqkoi ot podslushvachite che sum terorist ei.Ili che vlizam v na komshiqta rutera.Ama chakai za po sigurno da premestq bombite v drugo skrivalishte.Zagubena rabota eiii.Politikata na pravitelstvata na golemite darjavi sazdavat terorizma i posle hukvat da se borqt sreshtu nego.Golqm smqh.I posle tochat ogromni sumi ot bugetite si za borba sreshti terorizma ama koi znae kade otivat teq pari.Tva e cqlata rabota.

reagovat kXpqKteWjWMREtC 19.3.2012 2:24  1%    +  -

Witam. Odwiedzam ten blog codziennie. Gdy nie mogę się aarntpzeć kilka razy dziennie. Dziękuję za wiele inspiracji, a nawet wzruszeń. Sama założyłam blog 2 dni temu. Wreszcie. Jest tyle piękna do pokazania, do podzielenia się nim, nieprawdaż? Pozdrawiam najserdeczniej autorkę i wszystkich obserwatorf3w. AOB

reagovat KCKqZOdLDgxpdwxgb 19.3.2012 2:21  1%    +  -

Adorei Si! Sempre deixei a Rafa rbcsiaar os teanis quando ficavam velhos, ela adorava. Estes ne3o servem para ela mas tenho certeza que ela vai ajudar o Italo nas artes nos teanis. Agora e9 torcer!!

reagovat zGLdXmgeSIBhhsfs 17.3.2012 21:55  1%    +  -

Eu tf4 louca para pegar mais dois, mas como a Mussarella e9 portadora do Corona (um vedrus erthanso que de1 reae7e3o ale9rgica em alguns gatos e em outros ne3o) eu sf3 posso pegar um que tbm tenha. Tf4 desde maio atre1s de outro gato, humpf.

reagovat oTzvXhXRZWKkSR 17.3.2012 19:36  1%    +  -

max / Ahoj Evičko myslel jsem ze napedšu neco glteniientnějšedho než ostatned (ostatned:bez ure1žky) ale když sem to viděl tak mmě to překvapilo.je to celfd nejakfd divnfd.Podle mě nejsi nejvedc sexy, nikdo neni nejvedc sexy, ale určite si jedna z nejvedc sexy žen.

reagovat JTVrgRCW 17.3.2012 16:21  1%    +  -

Tak nakonec to bylo ne1dhernfd. V neděli lelmhuico celfd den, vfdhled z prezentačnedho oke9nka v 7 hodin re1no byl romantickfd. Osin pracoval v nepřetržite9m režimu, chleby byly kvalitně pomaze1ny vepřovfdm se1dlem a pod nekompromisnedm ne1tlakem předsedy překre1jeny na polovinu, sobotned speaker Ramach vyte1hl neuvěřitelně napednavfdch informaced, až nebojedm se napsat drbů, o jednotlivfdch ze1vodnedcedch z jejich SI kf3dů. Hudba, kterou pouštěl v neděli Vlastedk, bubenedk ze Šrapnelu, vyte1hla z domu kapelnedka tředstudňove9ho tanečnedho Tatabandu. O Vlastedkovi prohle1sil, že pe1n je opravdovfd znalec. Všichni kluci si asi še1hli při rozve1žened kontrol, zvle1šť pote9, co se pokazil kdesi u Svratky skutr a do ve1nice neprodleně vyrazil předseda, ovšem bez lampionů, takže do ve1nice vyrazil neprodleně i ředitel ze1vodu.Je1 jsem stre1vila velmi dlouhou předjemnou dobu na prezentaci s vfdbornfdmi parťe1ky Ryse1kem a Šimonem Marečkem. Ten dostal k 10. narozenine1m ozvučovaced soupravu a musel ve 14 hodin odjet na oslavu. Ze1vod byl ukončen skvělou tombolou ve Vlastedkově režii a potleskem ze1vodnedku, kterfd patřil ne1m všem a některfdm zvle1šť. Jedinej zklamanej byl tak jenom Kuba Vodre1žka, kterfdho hlavned rozhodčed musel diskvalifikovat a ne1m všem to bylo ledto, jeli s Kubou Škodou skvěle. Tak ať ne1m to utedke1 a za chvedli je tu Ski Adventure 2013!P.S. Nejvedc unavenej asi byl Dvoři, trošku zamyslel se na benzince už byla v ne1drži nafta za 2000,-Kč a v kapse pětistovka.

reagovat aWQNSAGgH 17.3.2012 4:41  1%    +  -

Jste idioti, hulve1ti a bheeolzdned tupci! Take9 mně vaded kouřened, ano, ale ještě vedce mi vaded sprejerstved a ničened veřejne9ho majetku to považuji za jeden z projevů nejvyššed demence a bheeolzdnosti. Jste banda blbců, ktere1 ničed veřejnfd majetek a naše města!!! A nejen v Jihlavě (kde jsem si toho přednostně všiml), ale i jinde, v Praze atd.Měli byste se stydět a měli by ve1s zavředt za to co dělate! Zaplatit tu škodu a 300 hod. veřejně prospěšnfdch praced je totiž pro sprejery moc me1lo.Naše města se snažed zvelebit sve1 fazemed a vy, vypatlanfd mozky, přijdete se sprejem a zničedte ho. Styďte se, styďte se, styďte se!Doufe1m, že se ve1m rozsvedted v hlavě.

reagovat ZRlmasYyjKGq 17.3.2012 2:21  1%    +  -

I just opened my mala beads and I am in love! I hadn’t quite known what to pecxet but I almost cried when I touched them-I’ve wanted a strand for years and never really felt it was time to invest in them. I have found that I am ready to devote my energy and intentions to this sacred mind set and I am delighted to have found Sakura Designs to create my ideal mala beads, just the way I wanted them, individual and very special. Thank You!Katherine

reagovat Atykve 5.8.2011 9:59  5%    +  -

Právě probíhá soutěž o nejchytřejší stát Evropy a zúčastnit se může každý! Stačí přejít na tuto adresu: Spustit IQ test Po vyplnění otázek budete znát svoje IQ a to se započíta do soutěže! Tak podpořte svoji zem!

reagovat kavička 4.2.2011 13:48  78%    +  -

aja5: Ahoj já taky hledám, odkud jsi?

reagovat aja5 29.1.2011 14:21  14%    +  -

ahoj te jak se mate jsem tu poprve a hledam kamarádki...

reagovat myska12 28.1.2010 12:28  19%    +  -

jahudka79: jeeeeeeee dekuju

reagovat jahudka79 16.9.2009 11:30  9%    +  -

myska12: nazdarek rada tetu vidim

reagovat myska12 15.9.2009 14:53  100%    +  -

ahojky jsem z brna je me 38 let a jsem ted na MD moje icq 247059581

reagovat padesatka 25.8.2009 12:48  33%    +  -

Já jsem z Tábora,je mi 52 let,je to děsný,ale

co se dá dělat.Moje icq 453767898.

Zatim pa

reagovat jahudka79 8.2.2009 15:24  12%    +  -

AJDAW: protoze jsmesi tady davali kontaky na icq aby jsme se seznamili meje 29 ale to nevadi

reagovat jahudka79 7.2.2009 15:34  9%    +  -

AJDAW: mi si piseme tady ale muzes zajit i jinam kolik ti je a odkut jsi

reagovat jahudka79 6.2.2009 12:46  9%    +  -

AJDAW: cauky

reagovat jahudka79 3.2.2009 11:08  7%    +  -

veriska: ja dobre a jak ty?coje u tebe novaho

reagovat veriska 3.2.2009 9:12  25%    +  -

jahudka79:
ahoj hlásím se po delší době.. jak se máš??

reagovat jahudka79 3.2.2009 8:48  6%    +  -

kde je kdo na pokec muzete byt odkut koliv

reagovat jahudka79 29.1.2009 12:30  6%    +  -

veriska:ahojik mi dobre mala roste a roste

reagovat jahudka79 29.1.2009 12:29  6%    +  -

Prcoň:zdarek to fakt nevim odkut jsi

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: pokec icq
Diskusi založil(a): jahudka79
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zábava
Přečtěte si
Horoskop na tento týden: Tygry čekají peníze, Kozy erotika Ovesné vločky k snídani i k večeři: Lívance, placičky či pomazánka Jak správně udržovat a čistit plovoucí podlahu Nevěra ano, či ne? Tyto věci by vás možná nenapadly Pohodlí i elegance v noci: Běžte do postele ve stylovém nočním prádle Chcete mít nejkrásnější muškáty v okolí? Vypěstujte si je ze semínek Jste pořád unavená? Odblokujte si čakry a zase budete fit Knihovnice Eva Drahošová: Jaká by byla jako první dáma? Dokonalá postava už za měsíc? Tyto cviky fungují! Slavné ženy a jejich záliby: Čím se krásky baví ve volném čase?