LIDOVÝ LÉČITEL

Každá z nás jsme občas tak na tom zle ,že potřebujem pomoct,vědšina se spoléhá na doktory,ale co když je někdo kdo pomůže líp.Znám lidového léčitele,který mi moc pomohl a co vy ? Poradte?
5.5.2008

Diskusi založil(a) 5.5.2008 IRA

reagovat mirekon 10.8.2009 6:51  1%    +  -

Samozřejmě stres a psychika mají velký podíl na určitých nemocech, ale co děti a batolata, které nikdy nepoznaly stres a přesto jsou nemocné?

reagovat il 2.6.2009 11:53  1%    +  -

jiil a kam k němu až jdeš??? Taky zkouším, ale nevím zda úspěšně......il

reagovat Juwel 9.3.2009 18:59  6%    +  -

mirekon: Juwel ,potože jsem se začala zabývat alternativní medicínou tak většina asi 90% nemocí pochází ze stresu a psychických problémů.Každý z nás prožívá problémy jiným způsobem.Naše tělo pak reaguje tak,že onemocní.

reagovat mirekon 8.3.2009 21:50  1%    +  -

Položili jste si někdy otázku, proč je někdo zdravý a někdo nemocný? Až mi někdo odpoví za čnu se svámi o tom bavit. Nechci odpověď, že je to v genech. Díky, poťte o tom diskutovat, najdeme společnou řeč.

reagovat IRA 19.2.2009 19:33  5%    +  -

Ahojky. Tak moje mamka byla zase u pana Havelky, nakoupila mi tam preparátů za 2000,- až se mi protočili panenky ,ale je fakt že co to beru tak se mi funkce žensk.organizmu značně zlepšila,nevím jak komu,ale mě to celkem pomáhá,sice si připadám jak farmak,ale obtíže jsou prič.Chodí tam k němu dost lidí a neslyšela jsem, že by si někdo stěžoval.

reagovat IRA 18.11.2008 21:07  5%    +  -

jiil: jasně tak se ho drž to ti nikdo nebere :)

reagovat jiil 12.5.2008 10:24  17%    +  -

Pán,který mně pomáhá se jmenuje Ježíš Kristus,když mám zdravotní problém,tak jdu nejdřív k němu.Je stará známá věc,že spousta nemocí je hlavně psychického rázu.

reagovat šneček.pomalý 5.5.2008 18:31  100%    +  -

IRA: Nechceš zkusit tuhle diskuzi?
http://diskuse.dama.cz/diskuse.php?d=10262

reagovat IRA 5.5.2008 11:43  5%    +  -

PÁN ,KTERÝ NÁM POMOHL VŠE A SE VŠÍM CO SE TĚLA TÝKÁ SE JMENUJE EMIL HAVELKA JE FAKT DOBRÝ,JE TO LIDOVÝ LÉČITEL MÁ SVŮJ VLSASTNÍ LÉKÁRENSKÝ OBCHOD KDE SI MŮŽETE SAMI I NA JEHO DOPORUČENÍ NAKOUPIT PŘÍPRAVKY DLE JEHO RADY NEBO DLE SVÉHO ROZHODNUTÍ.JEHLO PRODEJNA SE NAZÍVÁ ASTRÁL.TŘEBA TO NĚKDO ZNÁTE ,CHODÍ K NĚMU SPOUSTA LIDÍ,I KDYŽ JE LEPŠÍ SE K NĚMU OBJEDNAT MÁ SPOUSTU POBOČEK ALE JE TAM JEN OBČAS TADY JE TEL.566 677 283.ZKUSTETO A PAK SE O SVÉ ZKUŠENOSTI PODĚLTE S NÁMI OSTATNÍMI.JÁ BYLA SPOKOJENÁ A JEHO SIRUPY POMÁHAJÍ I MÍM MALÍM DÍTKÁM.

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: LIDOVÝ LÉČITEL
Diskusi založil(a): IRA
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Rodina a děti
Přečtěte si