Poplatky u Č Poplatky u České spořitelny

Také vám chodí penízky na účet a pořád jen platíte nějaké poplatky. Poradtě nám, jaké poplatky mají ostatní banky. Kde se neplatí vůbec apod.
5.5.2008

Diskusi založil(a) 5.5.2008 katkaho

reagovat katkaho 9.12.2010 12:59  17%    +  -

Ahojte, chci se zeptat zda někdo nevíte jestli lze dohledat údaje ze zrušeného účtu.

reagovat bebe_84 6.12.2008 20:01  11%    +  -

katkaho: ZuHUD: Nene, žádnou určitou částku, abys nemusela platit poplatky, tam opravdu nepotřebuješ. Internet banking samozřejmě mají... řekla bych, že vše pro normálního uživatele je jako jinde, jen ZADARMOOO.

reagovat ZuHud 5.12.2008 10:48  84%    +  -

bebe_84: No to by mne zajímalo taky, jestli se tam nemusí zasílat třeba 15 000 měsíčně.

reagovat katkaho 5.12.2008 6:49  28%    +  -

bebe_84: Mají i internetbanking? Musí se zasílat měsíčně nějaká určitá částka?

reagovat bebe_84 4.12.2008 21:43  11%    +  -

ZuHud: souhlas,taky doporučuju mbank... používám u ní jak běžný, tak spořící účet a spokojenost.

reagovat webdesign3000 4.12.2008 18:04  5%    +  -

Tak asi pouze Mbank......

reagovat ZuHud 4.12.2008 17:57  82%    +  -

Ahojte, ráda bych si zařídila účet.Jsem na MD, a plateb mám minimum, ale ty poplatky v bankách jsou fakt nekřesťanské. Existuje banka, kde se neplatí za příkazy, platby, a vedení účtu?? A jakožto pravá mamina - opravdu mi neposílají mateřskou 15 000 měsíčně......Můžete prodit nějáký finanční ústav který by nerýžoval na poplatcích?? mocinky díky za radu.

reagovat bebe_84 13.8.2008 15:32  8%    +  -

katkaho: myslím, že výhodný program nemám, každopádně mě ty poplatky dostaly na lopatky. Dosud jsem to neřešila, ale teď šetřím každou kačku kvůli hypotéce, kterou si budeme pořizovat, tak mě tohle sejří.

reagovat katkaho 13.8.2008 13:02  28%    +  -

bebe_84: Máš taky výhodný progam? Asi se mu tak jen říká.

reagovat bebe_84 13.8.2008 12:31  7%    +  -

Ahojky, přidám svou trošku do mlýna.
Jsem už asi 5 let klient spořitelny a jelikož se na trhu objevila mbank, kde vážně žádný poplatky neúčtují, udělala jsem takový test, že jsem si na spořku nechala poslat výplatu jako vždy a z toho udělala jen jeden příkaz na zaplacení nájmu a druhý, kde jsem si zbytek financí převedla na mkonto u mbank. Jaké nemilé zjištění, že při takovém minimu operací si spořka strhla 90,- na poplatcích! Takže mi dochází trpělivost a asi vezmu roha.

reagovat Mata69 12.5.2008 21:42  100%    +  -

nikusa: to je chyba karty, můžeš jí mít zmagnetizovanou...někdy když se to stane, pokladní kartu jakoby otře o plášť nebo o oděv...někdy karty zlobí. Mě se to stalo jen jednou....

reagovat misu.le 11.5.2008 20:51  42%    +  -

jana56:

Taky jsem Mbanka a spokojenost..

reagovat nikusa 10.5.2008 14:20  8%    +  -

mám taky u spořky a docela mi v poslední době vadí, že chci v obchodě platit kartou a pokladní mi oznámí, že karta byla odmítnuta-připadám si jako blbec, který si nakoupí a nemá na to, přitom je na účtě běžně kolem 15 tisícvážně uvažuji, že u nich končím, ale kam?????

reagovat katkaho 7.5.2008 12:31  20%    +  -

máte někdo výhodný program u spořky?

reagovat tyweee 7.5.2008 11:28  97%    +  -

Magdalene: asi jo:) ja si brala pujcku z prace, tak mi tam chodilo min. Jelikoz mila Ebanka mi davala nabidku na pujcku a stejne mi ji nedali, tak jsem to musela resit jinak. Taky jsem u nich resila reklamaci elektronickeho klice. Kdyz jsem ho ztratila a ani jeden operator mi nebyl schopny rict, ze musi tuto skutecnost osobne oznamit na pobocce, ze pres telefon nestaci. Strasne jsem se divila, ze mi mesicne dal strhavaji penize za pouziti. Nakonec se reklamace vyresila,jen me udivilo ze se my dva operatori, nezavisle na sobe tvrdili, ze na pobocku nemusim

reagovat Magdalene 6.5.2008 22:07  100%    +  -

Mata69: ajoo to asi bude ono

reagovat Mata69 6.5.2008 22:05  100%    +  -

Magdalene: asi tam posíláte více než 15 tisíc měsíčně! - to říkali v tý reklamě ne?

reagovat Magdalene 6.5.2008 22:03  100%    +  -

jaktože my v ebance nic neplatíme?

reagovat tyweee 6.5.2008 13:46  83%    +  -

ahoj, mela jsem Sporku - des. Rusila jsem ucet a ze dve stovky a nakonec sest stovek. Pak jsem mela Ebanku, za co mohli, to si vzali prachy. Ted zkousim GE Money - kdyz se plati pres net, tak si nestrhavaji nic, za prichozi platby taky nic. 50 info sms je zdarma. Vedeni uctu me o proti Ebance vyjde asi o 50 Kc min. Tak uvidim.
Nejvic mi na sporce stvalo, ze penize na kartu pripsali az po pulnoci.

reagovat luxy 6.5.2008 7:40  100%    +  -

taky mám u spořky. nemyslím si, že by to bylo nějak hrozný. aspoň ne, když to srovnám s jinýma bankama

reagovat Mata69 5.5.2008 18:54  100%    +  -

Buď mBank nebo spořící účet ING Konto - ten je taky uplně bez poplatků. S přechodem k mBank bych já osobně nijak nekvaltila, jsou tu velice krátce na trhu, těžko říci co se z nich vyklube. A to jsem taky klient český spořky...

reagovat jana56 5.5.2008 17:26  50%    +  -

Mám účet u ebanky u Mbanky, s Mbanku jsem zatím moc spokojená- mám teda spořící účet, ale za pár měsíců přejdu z eBanky také k nim (ještě vyčkávám co z nich vyleze)

reagovat zuza26 5.5.2008 17:01  100%    +  -

zlatá spořitelna, eBanka to drhne ještě víc

reagovat lucka27 5.5.2008 16:18  31%    +  -

taky mám čes. spoř. a ty poplatky jsou strašný u nich

reagovat Garinka 5.5.2008 15:03  53%    +  -

Ahojky já mám ted mbank. zatím jak slibují je všechno zadarmo. Samozřejmě čekám kdy začnou taky účtovat ale zatím nic takže tam vydržím..

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Poplatky u Č Poplatky u České spořitelny
Diskusi založil(a): katkaho
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Domov a bydlení -> Peníze
Přečtěte si
Trápí vás odrosty a šedivé vlasy? Takhle je zamaskujete! Seriál Ulice: Gábina na koberečku a lekce pro Miloše Bude první dámou zas Ivana Zemanová? Nenápadná žena, která umí střílet Ženy prozradily: Jaké nevšední pomůcky jsme použily místo vibrátoru? Kuchyňské trendy pro rok 2018. Podívejte se, co právě letí Horoskop na tento týden: Tygry čekají peníze, Kozy erotika Ovesné vločky k snídani i k večeři: Lívance, placičky či pomazánka Jak správně udržovat a čistit plovoucí podlahu Nevěra ano, či ne? Tyto věci by vás možná nenapadly Pohodlí i elegance v noci: Běžte do postele ve stylovém nočním prádle