U moře je tak krásně...

Otevřu okno směrem k jihu...a budu společně s Vámi s trochou nostalgie vzpomínat na svoje dětství,kdy jsem s tat'kou brázdila na zaoceánské lodi oceány.....Moře má tisíce podob a obrázky moří,pláží,majáků,škeblí,lodí a přístavů patří k mým nejmilejším!Pojd´te se mnou snít po moři o cestování,dobrodružstvi i romantice.....exotice!PŘÍJEMNÉ POSEZENÍ!


UŽ,ABY ZASE BYLO LÉTO!


10.5.2008

Diskusi založil(a) 10.5.2008 biljka28

Nemáte právo pročítat diskusi. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: U moře je tak krásně...
Diskusi založil(a): biljka28
přispívání i ctení jen pro vybrané
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zábava
Přečtěte si
Vrásky i vřídky: Problémy s pletí mohou prozrazovat vážnou nemoc Kila navíc nevadí: Slavné krásky s kyprou postavou, které jsou sexy LUCKA (39): Máma měla vždycky raději mou sestru než mě Jak zrenovovat starý nábytek, aby vypadal zase jako nový Znáte tyto beauty triky? Díky nim budete ještě krásnější! Věra Galatíková: Zažila osudovou lásku, s rakovinou bojovala tiše Čerstvé ryby bez tuku: Připravte si klasiku z českých vod Praktické tipy pro malé byty. Galerie plná inspirace Venušiny kuličky: Přinesou vám rozkoš i zdraví. Jaké si pořídit? Hubněte nosem: Které vůně vám pomohou shodit kila?