U moře je tak krásně...

Otevřu okno směrem k jihu...a budu společně s Vámi s trochou nostalgie vzpomínat na svoje dětství,kdy jsem s tat'kou brázdila na zaoceánské lodi oceány.....Moře má tisíce podob a obrázky moří,pláží,majáků,škeblí,lodí a přístavů patří k mým nejmilejším!Pojd´te se mnou snít po moři o cestování,dobrodružstvi i romantice.....exotice!PŘÍJEMNÉ POSEZENÍ!


UŽ,ABY ZASE BYLO LÉTO!


10.5.2008

Diskusi založil(a) 10.5.2008 biljka28

Nemáte právo pročítat diskusi. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: U moře je tak krásně...
Diskusi založil(a): biljka28
přispívání i ctení jen pro vybrané
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zábava
Přečtěte si
Olga Havlová: První dáma v džínách a s cigaretou Barva očí prozradí váš charakter. Co říká o vás? 5 jednoduchých rychlých večeří pro každý den Nutíte se jíst 2x denně, abyste zhubla? Už nemusíte! Trápí vás odrosty a šedivé vlasy? Takhle je zamaskujete! Seriál Ulice: Gábina na koberečku a lekce pro Miloše Bude první dámou zas Ivana Zemanová? Nenápadná žena, která umí střílet Ženy prozradily: Jaké nevšední pomůcky jsme použily místo vibrátoru? Kuchyňské trendy pro rok 2018. Podívejte se, co právě letí Horoskop na tento týden: Tygry čekají peníze, Kozy erotika