Špeky v plavkách...

Teď jsem si uvědomila, že se už se blíží čas dovolených a já jsem zase nestihla zhubnout do plavek...co zhubnout...alespon se vejit...at uz to vypada jakkoliv :) Co takhle dat si teď takový hubnoucí maraton...a uvidíme za dva měsíce. Já prostě potřebuju dohled. A když si každý den napíšeme jak jsme na tom, určitě to půjde snáz. Pokud jsem pri zavirani diskuse zapomela na nekoho kdo tu s nami byl a byt dal chce omlouvam se, napiste vzkaz. Pokud chceš hubnout s námi jsi vítána, jen si napiš o přístup.
20.5.2008

Diskusi založil(a) 20.5.2008 Katy.K

Nemáte právo pročítat diskusi. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Špeky v plavkách...
Diskusi založil(a): Katy.K
přispívání i ctení jen pro vybrané
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si
Bílá magie vás může ochránit! Rituály, které fungují S tebou mě baví svět: Co se stalo s dětmi z komedie tisíciletí? RADKA (37): Tchyně mě pořád srovnává s manželovou ex Creative World ? místo pro oslavy, tvorbu, dobré jídlo a zážitky každý den Cukr, citron, majonéza: Co určitě nepatří na váš obličej? Vlastimil Brodský: Brejchová mu zlomila srdce, v důchodu spáchal sebevraždu Ženy prozradily: Kdy a proč jsme byly schopné odpustit nevěru? IRENA (44): Moje matka mi neustále mluví do života Máte problémy se štítnou žlázou? S těmito příznaky jděte k doktorovi Bronzer je hitem jara a léta: Jak ho správně používat a vypadat skvěle?