Špeky v plavkách...

Teď jsem si uvědomila, že se už se blíží čas dovolených a já jsem zase nestihla zhubnout do plavek...co zhubnout...alespon se vejit...at uz to vypada jakkoliv :) Co takhle dat si teď takový hubnoucí maraton...a uvidíme za dva měsíce. Já prostě potřebuju dohled. A když si každý den napíšeme jak jsme na tom, určitě to půjde snáz. Pokud jsem pri zavirani diskuse zapomela na nekoho kdo tu s nami byl a byt dal chce omlouvam se, napiste vzkaz. Pokud chceš hubnout s námi jsi vítána, jen si napiš o přístup.
20.5.2008

Diskusi založil(a) 20.5.2008 Katy.K

Nemáte právo pročítat diskusi. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Špeky v plavkách...
Diskusi založil(a): Katy.K
přispívání i ctení jen pro vybrané
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si
Knihovnice Eva Drahošová: Jaká by byla jako první dáma? Dokonalá postava už za měsíc? Tyto cviky fungují! Slavné ženy a jejich záliby: Čím se krásky baví ve volném čase? 9 dietních receptů s rýží: Pečená s rajčaty, fazolková i v salátech Nejkrásnější polštářky, které letos musíte mít. Inspirujte se v galerii Adina Mandlová: První manžel spáchal sebevraždu, poslední byl gay Barvíte si vlasy sama? Takto odstraníte nežádoucí barvu z pokožky Jak vyrobit lojovou kouli pro sýkorky a další ptáčky Iveta zhubla přes 30 kilo. Kila šla dolů velmi rychle ze dne na den Je váš sexuální život na vrcholu? Takhle to poznáte