UKRADENÉ AUTO!!!!

ahojky všem
ve čtvrtek jsme se předčasně vrátily z dovolené protože nám někdo ukradl auto a vůbec jim nevadilo že tam byly dvě dětské autosedačky a kočárek:)
tomu už se říká hnus:)
a co vy taky vám někdo otrávil život a máte pocit,že jste smolař?
14.6.2008

Diskusi založil(a) 14.6.2008 berunka912

berunka912 14.6.2008 13:38

berunka912 14.6.2008 13:38

reagovat Jan 29.11.2016 12:14  1%    +  -

Zapište to do Registru odcizených věcí, třeba budete mít štěstí a někdo ho uvidí.

reagovat Milan 6.9.2010 21:17  1%    +  -

Moje v Prahe ukradnuté auto - ja a Pražskí Policajti v akcii, čo nikam neviedla.

Nuž zaradil som sa k tým, čo prišli v Prahe o auto. Moje staré Daewoo bolo v perfeknom stave, ale väčšiu škodu som utrpel vo veciach nachádzajúcich sa v aute. NTB Toshiba, dátové káble k trom telefonom, , zváračka ESAB, bruska BOSCH, stopková bruska MAKITA, dve kožené tašky rôzneho drobného náradia, dva 16 Gigové USB kľúče, čítačky pam. kariet, autonabíjačka, rôzne uholníky, vodováhy, olovnice, pásma, brúsne, rezné, leštiace kotúče, technické frézky, náhradný rozdelovač, gGola sady, špec. kľúče, káble, predlžováky-- a mnoho iného, škoda asi za 120 000Kč.

Auto mi ukradli v sobotu 14.08.2010 v Malešiciach na Teplárenskej ulici, okolo 13.tej hodiny. Bolo zaparkované priamo pred vrátnicou do Teplárni Malešice.

V nedeľu som chodil okolo vypytoval sa ľudí a snažil sa niečo vypátrať. Aj sa podarilo. Našiel som dvoch robotníkov pracujúcich neďaleko, z ktorých jeden dokonca na požiadanie pomáhal zlodejom auto naložiť na odťahovku. Dokonca vedel kam s autom zlodeji odišli, - na konci Telárenskej ulice je ubytovňa a oproti nej v pravo akýsi neoznačený areál, kde sú aj autodielne. Teda som sa tam nejak dostal a snažil sa tam niečo objaviť. V zadnom hangáre s viacerými dverami sa pracovalo, rinčali brúsky občas kladivo. Z jedných dverí vyšla asi 30-35ročná vyššia cigánka, zamkla ich, - potom sa pýtala, že čo tam hľadám a koho. Odišla do areálu vedľa vchodu, pripomínajúceho ubytovňu alebo kancelárie a zmobilizovala dvoch chlapov, ktorí rýchlo prišli, vyzvali ma ihned odísť a jeden ma energicky vyprevadil von. Cestou som zahliadol sedadlá z môjho auta. Vonku som hneď volal Políciu Hostivař, kde bola krádež hlásená.

Asi po hodinke prišla hliadka - dvaja policajti, - oznámil som im čo som zistil, o dianí okolo nakladaní auta na odťahovku porozprával dotyčný náhodný pomocník zlodejov, - zapísali si jeho adresu, - vraj bude predvolaný. Snažil som sa ich presvedčiť aby sme do tohto areálu išli a aby sa prehliadol, kým neupracú všetky stopy po krádeži. Po asi polhodinovom ich vytelefonovávaní sme tam konečne vyrazili. Policajti však zastavili pred bránou, že potrebujú posilu. Po asi pol hodine prišlo druhé auto a ďaľší dvaja policajti. AJ to sa im však zdalo málo, tak sa čakalo na ďaľšiu posilu. Stál som nabok od vozidiel Polície, snažil som sa vidieť dianie vnútri, ale videl som len do polovice areálu. Asi dvakrát sa prišli k bráne pozrieť z vnútra nejakí muži, tak aby ich policajti nevideli a pálili späť dozadu, občas do areálu pri vchode- no celkom čulý tichý ruch. Asi zas za polhodinu až hodinu dorazilo tretie auto, daľší dvaja policajti + dvaja policajti v čiernom, svalnatí búchači zo zásahovky a šlo sa konečne dnu.

Objekt už bol ľudoprázdny. Bezpečne som poznal moje sedadlá i poťahy z auta, predný i zadný nárazník, mikinu a karimatky k vode - toto bolo vyhodené na kope na dvore. Po čase sa zohnal aj majiteľ objektu a otvoril hangár. Pri dverách v pravo bola moja prázdna cestovná taška, v ktorej som nosil ošatenie, - meter od nej prázdna taška, v ktorej som nosil elektrické náradia, kus ďalej potrubárske zvierky a jeden z predlžovákov, medzi bordelom okolo v dielni som objavil aj zapadnuté topánky - po jednej z dvoch párov , čo som mal v aute. Okolo bolo moje drobné náradie rôzneho druhu, moje osušky - rozvešané na utieranie rúk ako handry, mnoho iných drobností z kufra auta, i z priehradky prístrojovej dosky, - popadaných okolo, - bolo jasné, že sa celý obsah kufra i celého auta vyložil tam, ale žiadna z hodnotnejších vecí, ani drahšieho náradia tam už nebolo. Zrejme sa narýchlo upratovalo počas asi jednej - dvoch hodín, ktoré sme stáli pred bránou areálu a čakalo sa na policajné posily. Polovicu ošatenia som našiel v kontajneri vedľa vchodu, - zbytok vecí bol preč, alebo ukrytý.

Majiteľ sa zo začiatku choval dosť vydesene, tušil že asi " padla klec " najprv tvrdil že dotyční si od neho brali len nejaké doklady od vozu ktorý im opravoval, a šli preč, aj s naloženým autom, - po nájdení mojich vecí vo vnútri jeho dielne blábolil, že on nič moje nepotrebuje, nich vezmem čo chcem, že mu to neznámi zlodeji tam hodili aby si to prebral - či sa mu niečo nehodí, atd, atd. neskôr tvrdil, - že mu povedali že potrebujú len vyprázdniť a odstrojiť vrak pred odvozom do šrotu, že im to umožnil len zo námosti, ako klientom, proste mlel, čo ho práve napadlo, chaoticky, protichodne, ale Policajtov nijako nezaujal.

Ani jedno z tvrdení majiteľa dielne však evidentne pravda nebola, - presnoril som celé okolie ale nič viac som z auta nenašiel. Z auta odstrojili sedačky a nárazníky - vnútorný tapacírung, prístrojová doska, a všetka umelá hmota vo vnútri a všetky sklá a svetlá ostali zrejme na aute. - Vedľa bola tiež veľká lakovňa, možno auto bolo tam, no neprimäl som Policajtov, aby sa tam pozreli tiež. Vraj tam nie je majiteľ, tak sa nedá.

Snoril som po dielni a hľadal svoje veci, dožadoval som sa, aby to, čo som našiel bolo nejako dokumentované, či fotené, atd., policajt ma sice bez slova vypočul, ale žiadna reakcia. Možno si to všetko podrobne pamätajú??? a spísali to až u nich???

Naskladal som na stôl kopu môjho drobného náradia, a dožadoval som sa možnosti nazrieť aj do skríň, ponkov a priestorov okolo. Prítomný Policajt však zahlásil, že mi to musí dovoliť pan majiteľ a tak isto mi musí dovoliť vziať si moje veci, ktoré som tam našiel a naskladal na stôl. Neviem, - či som z toho bol prekvapený viac ja, alebo majiteľ, - ten ale zakrátko reagoval však pohotovo, - po chviľke váhania vyhlásil, že to náradie má od vyučenia, že je jeho. Až keď som sa ho spýtal načo používa tie potrubárske zvierky, - priznal. že tie sú z toho auta, aj ten predlžovák vedľa nich, - teda toto jediné z náradia som si mohol vziať, + osušky a tašky. Nepomohlo mi ani tvrdenie, že mám kolegov, ktorí tieto veci poznajú, lebo ich pri práci tiež používali. Po chvilke sa vyvinula medzi majiteľom dielne a policajtami celkom družná, priateľská debata o všeličom a na mňa - zúfalo hľadajúceho svoje veci po dielni a neskôr v kontajneri, sa pán majiteľ občas pohŕdavo, nenápadne uškŕňal, vedomý si svojho víťazstva.

Hrabal som sa aj v kontajneri, ale osobné veci - ako písomnosti som nenašiel, bolo tam pár vecí z môjho ošatenia. Bolo tam však aj pár zaujímavých vecí, Účtovné doklady nejakej firmy v dvoch hrubých doskách, - kabelka nejakej mgr. s dokladmi a potvrdeniami o rôznych súkromných platbách za august 2010, ďalej tiež úplne nové, nevybalené, ešte v igelite zabalené pracovné plášte pre ženy - biele aj farebné, a niekoľko kusov pekného dámskeho vrchného ošatenia,+ zánovný dámsky kožený kabátik - teda bolo mi zrejmé, že sa tam okrem môjho auta vyprázdnili ešte asi min. dve autá.Snažil som sa to vnútiť do pozornosti policajtom, ale neúspešne. Nezaujímalo to nikoho. Pred odchodom si jeden z policajtov konečne urobil foto mojich nájdených - viacmenej bezcenných vecí na hromade, to bolo všetko. Z ich práce som veľmi zmiešané pocity. Očakával som od Polície, že po mojom ozname, že som našiel priameho účastníka krádeže a nejaké časti môjho ukradnutého auta, sa veci neodkladne ujme niekto kto ju vyšetruje, - objekt sa dokonale prezrie, všetky nájdené veci - pochádzajúce z trestnej činnosti sa ihneď dôkladne zadokumentujú, podozrivý páchateľ - i náhodný pomocník krádeže okamžite vypočujú.....atď.....

Bolo evidentné podľa nájdených vecí, ich rozmiestnenia v dielni , že ukradnuté auto bolo ihneď vtiahnuté do hangáru či dielne majiteľa a tam kompletne vykradnuté. Domnievam sa sice, že majiteľ dielne by mal byť okamžite stíhaný, - minimálne pre spolupáchateľstvo pri krádeži, - (možno ju sám objednal??) no nedeje sa...... Neodškriepiteľne vedel - podľa vecí v aute - ktoré vyberal - preberal, aj sám vyhadzoval do kontajneru, okrem iného aj tašku čerstvých potravín - kúpených deň predtým, - že sa jedná vyložene o krádež !!! - a bol povinný volať Políciu !!!. Veci z auta podľa môjho názoru od zlodejov odkúpil hneď za tepla na mieste sám, možno aj auto. A neverím, že prvé. - Prípadne ich aj poslal tam, kde auto zložiť, ak vôbec odtiaľ odišlo. Zaujímavé je aj to, že kľúče od priestorov mala aj nejaká cigánka, ktorá ma tam predtým objavila. Zrejme dobre zabehnutý, organizovaný biznis.

Podlľa popisu náhodného pomocníka zlodejov ::: Auto mi ukradla dvojica cigánov - jeden bol štíhly, čierny, asi okolo 185cm, asi 35 rokov, mal veľmi krátke vlasy, asi predtým dohola ostrihaný, tetovaný na pravej ruke, - asi kriminálnik. Druhý bol asi 170cm, mladý, štíhly, - asi 20 rokov - cigán, odfarbený na blond. Kradnú po Prahe autá s maličkou, bielou odťahovkou, ktorá nemá vzadu ŠPZ. Ukradnuté autá zrejme vozia do autodielne vo viacúčelovom areále v Malešiciach - Teplárenská ulica - vchod je na konci ulice, oproti ubytovni vpravo, neďaleko železničného priecestia a nadjazdu nad železnicou. Tento areál nie je nikde nijako označený, je tam len oznam o jeho ostrahe SBS-kou.

Ak by niekto túto dvojicu cigánov na malej bielej odťahovke zahliadol, volajte prosím Políciu, - možno im znemožníte vziať práve to Vaše auto.

Ďakujem.

reagovat luboš 1.8.2010 16:40  1%    +  -

PROSÍME O POMOC: V České Skalici dne 1.8.2010 byla odcizena Škoda Octavia II 1.9 TDi sedan, značky 4H1 5997,r. výroby 2007, barva černá metalíza, výbava Elegance ve světlém interiéru, v autě bylo handsfree sada zn. Nokia, litá kola 17-palců - ve středu kola byl znak Škoda, na tapecínu dveří u řidiče byl vymáčknutý důlek od loktu. Výrobní číslo vozidla: TMBBS61ZX72105193. Auto bylo odcizeno mezi 00:30 - 8:30 hod. Tímto prosíme všechny vaše známé a kamarády o sdílení toho příspěvku - moc by nám to pomohlo. DÍKY
email:luba.kosi@seznam.cz
tel: 774 908 226

reagovat Host 18.3.2010 22:47  1%    +  -

www teccka prodejkaru.cz

reagovat cucek 28.2.2010 22:03  5%    +  -

Ahojky,

sháním pro přítele na narozeninky letní pneumatiky, ale moc tomu nerozumím :o)) Ráda bych si nechala poradit.

Má auto Ford FOCUS a vybrala jsem tyto pneumatiky (značku Barum znám), bude to dobrý?

A auto je 4dveřové.

Díky :)

reagovat =) 20.12.2009 0:40  1%    +  -

Ahoj nejde o to že jsme smolaři ,to my poctivní lidi co si na auto vydělaj a koupí si ho rozohdně nejsme tak se tak neber,a že to ho nějakej jelimánek ukradne ,to vypovídá o jeho ubohosti a závisti,jinak včera ve 3 ráno nám ukradli forda focuse,podle mě ho naložili na odtahovku a odjeli jelikož ve sněhu nebyli stopy že by s tím couvali .
jinak kdyby někdo viděl forda focuse s spz *** 0707 dejte vědět PS:Součástky motoru nechci :-D

reagovat Meridiana* 6.2.2009 14:24  5%    +  -

tady jedno stojí celou zimu a nikdo se k němu nemá TPE...

reagovat medvěd_009 12.12.2008 23:13  100%    +  -

Mám koupené auto škoda octavia.Jsem přesvědčená, že je zakleté.Během prvního roku a půl se stalo tohle:
-naproti našemu paneláku opravovali barák a neobtěžovali se tam dát upozornění, že se tam pracuje a přitáhli si tam plechový kontejner a sutiny házeli z horního patra dolů, takže otřískaný bok
-někdo nám do ně nacouval a promáčkl dveře u řidiče
-přeběhli od zadku přez střechu a houpnu
-ukradli disky z kola
-pokusili se ho ukrást nám pod okny pod lampou.Zdemolovali centrál, poškrábali dveře, vykuchali zapalování ale nevšimli si zámku řadící páky, ty blbci.

reagovat dapiny 10.7.2008 6:37  25%    +  -

Ahoj, mám kupón na slevu 7000 Kč při koupi nového automobilu Chevrolet. Neupotřebíte ho někdo? Pište prosím do vzkazů.

reagovat tyweee 24.6.2008 10:10  31%    +  -

davca: ja na peugeot asistance pracuju a drive jsme meli pod kridly i renaulta. TAk poruchovy auta jsem nevidela. Tedy ty samy elektiky

reagovat davca 24.6.2008 9:30  28%    +  -

oprava za měli nepatří otazník

reagovat davca 24.6.2008 9:29  28%    +  -

Terina: ahoj tak to my jsme do nedávna peugeota měli?ted jsme kupovali octavii combi,ale můžu říct,že pohodlnější auto jsem nepoznala,byl to 1,9 turbo disel a jak šlapal,ale museli jsme koupit české,protože ty díly byli fakt hodně drahé

reagovat berunka912 24.6.2008 8:06  5%    +  -

Zdravím všechny a děkuji za přízpěvky do diskuze,aby toho nebylo málo tak se nám potentoval počítačno tak už jsme ho trošku rozběhly tak budu moc zase psát

reagovat tyweee 23.6.2008 11:10  30%    +  -

Terina: to se ti nedivim. Je fakt, ze dily jsou prehnane drahy. Kdyby clovek po silnici jezdil sam,ale nejezdis a nevis, kdy potkas nejakyho vola, co do tebe vlitne a treba ujede. Pak ti zbydou oci jen pro plac.
Nasemu klientovi nedavno v AT prestalo jet auto, chtel odtah, tak sme mu to zaridili a pri skladani auta, odtahovce vuz sjel a naboril tak nesikovne, ze mel do puli kapoty diru. Pojistovna, kde byla odtahova sluzba pojistena, tak mu nabidla 300€, pokud vuz necha sesrotovat. Jinak jen asi 100€, pokud si opravi sam. Bylo to auto z roku 2001. Bohuzel je blby, ze i v takovych pripadech plati amortizace. Bych normalne vrazdila, kdyby se mi takovyho neco stalo

reagovat Terina 23.6.2008 9:29  1%    +  -

tyweee: tak audinka jsou milackove!!! :-)) taky jsem priteli rikala, ze ma sice auticko na paradu, ale jinak neprakticky - soucastky drahy, spoustu veci se musi dovazet z UK. me doma vzdycky rikali at si poridim auto na ktery lehce sezenu soucastky. taky se jeho autem bojim jezdit, hlavne uz vidim jak nezvladnu nejaky ridici manevr a chlapy si budou rikat "nojo, tatinek pujcil holcicce velky auticko" :-(

reagovat avock 22.6.2008 23:06  100%    +  -

tyweee: to jsme v té octávce měly,ale stejně to ukradli

reagovat tyweee 22.6.2008 14:59  31%    +  -

Terina: To jo, to se stat muze. A u jagura je takova vec dost draha. Ale na druhou stranu, kdyby si clovek mel vybrat, tak radsi to objeti klicem, nez nejaky nenechavy pracky:(((
Ony auta od IVG - seat, audi, skoda,vw - maji moc dobry motor a hodne vydrzi. S novym pritelem mame audi 100 2,8, co si sam predelava. Je to auto z roku 1992, nalitano 250 tis. km a motor jede jedna krasa. U nekterych znacek to mas konecna.
Ja nemam rada francouzsky auta Renaulty a peugeoty jmenovite

reagovat Terina 22.6.2008 13:52  1%    +  -

tyweee: to mas pravdu, ale muze se stat, ze nekdy auto ponici jen tak ze srandy, objedou ho klicem a skoda obrovska. taky jsem slysela, ze se moc kradl VW Golf. tenkrat jsem tu kradez naseho auta strasne prozivala, kdyz ja k nim mam takovy hluboky citovy vztah a za kazdou jizdu podekuju :-))

reagovat tyweee 21.6.2008 20:11  30%    +  -

Terina: osobne bych rekla, ze by vam asi jagura neukradli. Jen na objednavku. Oni ty hajzlove spis kradou takovy auta, kterych je vic a kterych si lide jen tak nevsimnou.

reagovat Terina 21.6.2008 13:46  1%    +  -

pritel ma jagurka,zijeme v zahranici a nikdo nam auto neukrad ani jinak neponicil, nedovedu si ale predstavit s tim autem jet domu do Prahy, to by z nej asi nis nezbylo :-( u audiny nam vzdycky vypacili kufr, hajzlove zasr..y! kdo to ma pak porad platit :-( ale jednou nam ukradene auto nasla policie, byli vyruseni pri kradezi a nestacili namontovat 1 znacku tak ho tam nechali stat. dekujem sikovnym a vsimavym panum policajtum!

reagovat avock 19.6.2008 22:46  100%    +  -

taky to znám. Loni v listopadu nám ukradli auto ze dvora. Ještě večer ve 23 hodin tam bylo a ráno v 5 už bylo v tahu. Byl to šok.

reagovat davca 19.6.2008 12:33  19%    +  -

tyweee: ok omluvila jsem se

reagovat tyweee 19.6.2008 10:53  27%    +  -

Kdyz jsem pracovala na UAMK, tak se k nam dostala az takova vec, ze bylo ukradeno nove auto, ktere bylo na odtahovce a v hlidanem sektoru servisu Porsche Prosek. Tenkrat jsme nechapali, jak se to nekomu povedlo, ze dokazal prejit pres hlidace
Jinak se mozna vyplati do auta zabudovat, jak tomu rika mami pritel, kouzenly knoflik. On pred nastartovanim musi neco zmacknout, aby vubec nastartoval.

reagovat tyweee 19.6.2008 10:50  27%    +  -

davca: tady padlo za kradez sekat ruce, jako se to dela treba v arabskych zemich. S vrazdou to tu nema nic spolecneho...

reagovat davca 19.6.2008 9:43  18%    +  -

Ráďa: lidi jsou hyeny aspon když vidí,že tam jsou děti,ale vždyt to vidíme,jak okradou i postižené

reagovat Ráďa 19.6.2008 9:26  22%    +  -

meli jsme Fabii v kombiku a bohuzel taky nepojistenou

reagovat Ráďa 19.6.2008 9:21  22%    +  -

Berunko,

tohle znam

sla jsme se starsim synem na kontrolu do nemocnice na usni... byli jsme tam cca 20 minut a prijdu na parkovista a sok, auto nikde, jak ty pises, nikomu nevadilo, ze jsou tam dve autosedacky, ze parkuji u nemocnice... policajti prijeli az za 45 minut... nakonec jsem za nimi musela pesky na sluzebnu... proste sila

reagovat davca 19.6.2008 5:32  18%    +  -

JardaL: to jako když si přeji trestat ty zvrhlíky tak to znamená že se nemám ráda?divné,né?

reagovat JardaL 18.6.2008 23:04  26%    +  -

davca: myslím, že právě moc ne

reagovat davca 18.6.2008 19:43  16%    +  -

JardaL: to je snad normální,ale nechápu tvůj dotaz

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: UKRADENÉ AUTO!!!!
Diskusi založil(a): berunka912
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Rodina a děti
Přečtěte si
Bílá magie vás může ochránit! Rituály, které fungují S tebou mě baví svět: Co se stalo s dětmi z komedie tisíciletí? RADKA (37): Tchyně mě pořád srovnává s manželovou ex Creative World ? místo pro oslavy, tvorbu, dobré jídlo a zážitky každý den Cukr, citron, majonéza: Co určitě nepatří na váš obličej? Vlastimil Brodský: Brejchová mu zlomila srdce, v důchodu spáchal sebevraždu Ženy prozradily: Kdy a proč jsme byly schopné odpustit nevěru? IRENA (44): Moje matka mi neustále mluví do života Máte problémy se štítnou žlázou? S těmito příznaky jděte k doktorovi Bronzer je hitem jara a léta: Jak ho správně používat a vypadat skvěle?