Máme doma třeťáka (prvňáčka)

Máte doma nastávajícího prvňáčka?Napište jak se těší do školy a jak se těšíte na nastávající povinnosti vy.
14.6.2008

Diskusi založil(a) 14.6.2008 růženka13

reagovat Centrix 27.1.2013 12:49  77%    +  -

Moc se omlouvám, že vyrušuji, ale prosím, nemáte doma nějaké RETRO dudlíky? Klidně jen jakékoliv zbytky - nemusí být kompletní. Pomozte mi prosím rozšířit moji sbírku - podívejte se na stránky mé sbírky - odkaz najdete pod fotografií - stačí kliknout na nápis, ať máte představu co asi sháním! Dále sháním staré kojenecké láhve, zásypy, chrastítka....nebo i prázdné obaly od dudlíků, zásypů, kojeneckého mléka.... Moc Vám děkuji za jakoukoliv nabídku!!!!

MIMI sbírka

reagovat Ježeček 9.1.2013 10:53  5%    +  -

Ahojky,můžu se k vám přidat?

reagovat Ivík 19.1.2011 17:49  37%    +  -

AHojky maminky přijde mi to jako včera co jsme byli na zápise s naší Baruš, a denska už chodí do třetí a my dneska absolvovali zápis znovu, tentokrát s Kačkou, ten čas letí a v září budem mít další školačku. Myslíte až půjdu do třetice na zápis za čtyři roky že mě to bude stále tak dojímat?

reagovat Willa 20.9.2010 9:58  65%    +  -

Ahoj holky,už jste měli rodičák a co už se u Vás známkuje?Pěkné dny.

reagovat mlíčko 6.9.2010 13:42  57%    +  -

už jsem tam

reagovat Willa 6.9.2010 12:04  70%    +  -

KacaMaV: Ahoj.Ráda příjdu,ale nyní nám nejde net,tak nemohu.Pěkné dny a hodně úspěchů ve škole.

reagovat KacaMaV 5.9.2010 20:13  100%    +  -

jo..takhle je to už OK a plně funkční modrý nápis je přímý aktivní odkaz, klikněte na něj a jste taaaaaam

reagovat sadlo 5.9.2010 11:57  12%    +  -

já to říkala už o prázdninách-že bysme měli přejmenovat diskuzi...
jo a máme dávat asi 500kč na všechno-nic jsme nekupovali-jen obaly...sešity,pracovní sešity,papíry a tak-vše koupí a my zaplatíme.Věci z výtvarky si jen přenesli z první třídy do druhé-a v pátek s učkou kontrolovaly,co mají doplnit...tak my jen hadřík a lepidlo..hm,hadřík-jdu nějaký vyhrabat.A jinak bude nově chodit do školního sboru-tak uvidíme..mají to dvě vyučovací hodiny-tak s hrůzou zjistil,že bude muset být ve škole do třech hodin...co nadělám.Je blbý,že sbor je zrovna v den,kdy mají čtyři hodiny a bude tam muset hodinu čekat...to mě štve.Mají pondělí,úterý,středa čtyři hodiny a čtvrtek pátek pět hodin

reagovat sadlo 5.9.2010 11:55  12%    +  -

KacaMaV: jo a určitě založ druháčky-akorát mi pak pošli odkaz..ono je to dost matoucí "máme doma prvňáčka"..já chcííííí zas prvňáčkááááá

reagovat sadlo 5.9.2010 11:52  12%    +  -

KacaMaV: nene,my naštěstí máme jednu učku-na všechno,i na anglinu....jinak ale jsou taky vhození do víru-jsou v buňce se čtvrťákama a páťákama-sami druháčci-jedinní...další dvě třídy druháků jsou ve vedlejší buňce..a třídu už jsem viděla-vedla jsem tam mladýho první den..a vedli tam všichni rodiče-on napřed protestoval,aby nebyl sám-ale nakonec tam byli všichni rodiče a učitelka nám každýmu potřepala rukou a představila se-teda mi ne,já ji už znám-ale potřepala rukou taky

reagovat Jajinka.J 5.9.2010 11:40  87%    +  -

KacaMaV: Ten první den jak jsem s ním byla ve škole, tak jsem vyřizovali družinu a ta je na druhé budově než kde mají třídu. Jak jsme tak šli tak mi Míša říká, tady je ředitelna, tady jsme chodili na počítače, tady má naše třídní kabinet atd.. No vážně nemám strach, přesně jak píšeš, v první třídě mi připadal hrozně zranitelný ale teď? A taky ty prázdniny udělaly svoje, už je zase o něco vyšší, drzejší ...
Naopak teď jsme začali s dojížděním, musí sám, mám malý mimčo a už to nejde abych ho každý den ráno vozila. Ale na to si snad časem taky zvykne.
Jasně počkáme na holky jak se vyjádří a pak to nějak skloubíme.

reagovat Jajinka.J 5.9.2010 11:26  87%    +  -

KacaMaV: No to je fakt ale zase jsem ráda, že jim aspoň jako třídní zůstala. A snad si tímto způsobem zvyknou na střídání učitele. No uvidíme.
Jo jo chodila, já si tě zase pamatuji, teda hlavně podle nicku. Vím, že jsi se pak odmlčela. S tou diskuzí bych souhlasila.

reagovat Jajinka.J 5.9.2010 11:23  87%    +  -

KacaMaV: My jsme taky dávali 300kč na pracovní sešity, už před prázdninami. Knížky taky dostali ale jsou to spíš saláty, no co aspoň se už víc nezničí, že. Jinak jsme měli seznam tak jsme kupovali sešity, obaly a jinak jsme většinu věcí použili z první třídy.
Třídu mají také jinde. Už mezi 3 a 4 třídou. Klece nasajratovaný vedle sebe. Ale už ani nemám takový strach. Věřím, že si poradí, on tu školu taky zná líp jak já.

reagovat Jajinka.J 5.9.2010 11:19  87%    +  -

KacaMaV: To jsem psala já, no taky jsem valila oči. Jejich třídní učitelka je angličtinářka a jelikož je nedostatek učitelů angličtiny, tak musí vyučovat hlavně ve vyšších ročníkách.
Ona je bude mít v podstatě jen na dva předměty. češtinu a matiku.

reagovat Ivík 3.9.2010 19:48  23%    +  -

Ahojky maminky, po dlouhé době jsem si utrhla chvilku a zdravím i tady. letí to hrozně, nedávno jsem tu probírala jak půjde Baruš do první třídy a ona letos už mašíruje do třetí. Jedna fotečka z 1.září. Všechny moje ratolesti. Kačku čeká první třída příští rok.

reagovat mlíčko 3.9.2010 16:39  56%    +  -

naší dostali seznam až včera, a M jde od úterý na plavání. nechtěli ho vzít do družiny.

reagovat sadlo 2.9.2010 22:29  12%    +  -

Jajinka.J: naši si zas mají zítra donést knížku,co "přečetli o prázdninách"-to mě pobavilo...ale zas soudím,že se ještě moc učit nebudou

reagovat Jajinka.J 2.9.2010 19:44  84%    +  -

sadlo: Naši taky ne, taky jedou až zítra podle rozvrhu a to si myslím, že se budou teprve seznamovat s učivem. Žádný učení natož známky.

reagovat Sydžej+3děti 2.9.2010 18:37  95%    +  -

sadlo: no jsem zvědavá s čím příjde zítra.ale je to z pracovek,ale i tak se mi to zdá brzo aby je už známkovali.

reagovat sadlo 2.9.2010 18:27  12%    +  -

Sydžej+3děti: :-))-jo to je z pracovek:-))tak to jo...ale stejně-my zatím nic.

reagovat Sydžej+3děti 2.9.2010 16:32  94%    +  -

tady je foto

reagovat Sydžej+3děti 2.9.2010 16:25  94%    +  -

Jajinka.J: taky jsem koukala,že to berou hopem.

reagovat sadlo 2.9.2010 16:13  12%    +  -

Jajinka.J: toteda berou..naši se ještě nic neučili,ale zítra už dle rozvrhu-pět hodin...a s děckama jsme tam teda nebyli...náš ani pomalu nechtěl,abych šla s ním do třídy-když nevěděl,kde to je-ale říkala jsem mu,že tam pude víc rodičů-tak souhlasil-nakonec tam děti dovedli všichni-a učitelka se každýmu představila /mě né,já ji znám/,ale pak jsme šli.Dneska už šel sám.a našel:-D

reagovat Jajinka.J 2.9.2010 14:55  84%    +  -

Sydžej+3děti: Ti to berou nějak hopem ne?
Přeci jen den, dva na aklimatizaci by jim dát mohli.

reagovat Sydžej+3děti 2.9.2010 14:11  94%    +  -

Jajinka.J: oni nás včera vyhodili.a dneska už se normálně učily a dostávaly známky tak pro začátek dvě 1.

reagovat Jajinka.J 2.9.2010 13:54  83%    +  -

Sydžej+3děti: My jsme tam byli včera hodinu, tak to nejdůležitější jsme se dozvěděli. Jinak zítra už jedou podle rozvrhu.

reagovat Sydžej+3děti 2.9.2010 11:01  93%    +  -

Jajinka.J: tak to ani nevím jestli budou mít i jené učitelé.

reagovat Jajinka.J 2.9.2010 11:00  83%    +  -

Ahojky, tak u nás byl jedinej "šok", že ve druhý třídě budou mít 4 různé učitelé. Tak jsem zvědavá, snad se s tím nějak poperou.
Jinak u nás si sígři čtvrťáci dovolovali už loni. Jeden týpek nabral Míšu hrudí na umyvadlo. Brečel při každém pohnutí. Učitelky v družině nic.

reagovat sadlo 1.9.2010 21:18  11%    +  -

Sydžej+3děti: no u nás je to úchylka už od "mládí"..a když je psychicky horší,tak to poznám na ponožkách

reagovat Sydžej+3děti 1.9.2010 18:03  89%    +  -

sadlo: moje děti taky nesnáší uplé ponožky.hlavně kluci ty maj klobásovi nohy

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Máme doma třeťáka (prvňáčka)
Diskusi založil(a): růženka13
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Rodina a děti
Přečtěte si
Horoskop na tento týden: Tygry čekají peníze, Kozy erotika Ovesné vločky k snídani i k večeři: Lívance, placičky či pomazánka Jak správně udržovat a čistit plovoucí podlahu Nevěra ano, či ne? Tyto věci by vás možná nenapadly Pohodlí i elegance v noci: Běžte do postele ve stylovém nočním prádle Chcete mít nejkrásnější muškáty v okolí? Vypěstujte si je ze semínek Jste pořád unavená? Odblokujte si čakry a zase budete fit Knihovnice Eva Drahošová: Jaká by byla jako první dáma? Dokonalá postava už za měsíc? Tyto cviky fungují! Slavné ženy a jejich záliby: Čím se krásky baví ve volném čase?