Jóga pro lepší život

Když jsem si koupila knížku Jóga pro žeštíhlení měla jsem radost. Když jsem jí dočetla byla jsem nadšená tak, že jsem jí začala číst znovu od začátku. Teď mám nastudováno a začínám s cvičením jógy a zásadní změnou jídelníčku. Budu ráda, když se připojíte.
25.6.2008

Diskusi založil(a) 25.6.2008 Katy.K

reagovat BaraSek 10.10.2017 11:48  5%    +  -

Ahoj, nedávno jsem vyzkoušela skvělý kurz jógy :) Doporučuji: http://www.perfectuni.cz/domu/112-joga-pro-zacatecniky.html

reagovat KESUD 25.2.2014 18:41  5%    +  -

Chodila jsem dřív několik let na klidnou jógu pro začátečníky dle knihy Jóga v denním životě,už třetí rok jsem kvůli práci často v Brně-Bystrci a chtěla bych začít znovu,ale nemůžu se nějak sama překonat.
Bude mi 48 let a nejsem zrovna štíhlá. Budu vděčná alespoň za tip.

reagovat nosalka 5.3.2013 10:07  12%    +  -

ahojky můžu se kvám přidat.Já s jogou začínám.Potřebovala bych protáhnout tělo,něco zhubnout a dát se do pohody.

reagovat kaja 21.2.2013 13:22  1%    +  -

Tady teda moc nadšenců jogy není....škoda, mohly jsme pokecat, jakou formu jogy máte nejraději apod.

reagovat Atykve 5.8.2011 9:56  5%    +  -

Právě probíhá soutěž o nejchytřejší stát Evropy a zúčastnit se může každý! Stačí přejít na tuto adresu: Spustit IQ test Po vyplnění otázek budete znát svoje IQ a to se započíta do soutěže! Tak podpořte svoji zem!

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Jóga pro lepší život
Diskusi založil(a): Katy.K
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zábava
Přečtěte si
Olga Havlová: První dáma v džínách a s cigaretou Barva očí prozradí váš charakter. Co říká o vás? 5 jednoduchých rychlých večeří pro každý den Nutíte se jíst 2x denně, abyste zhubla? Už nemusíte! Trápí vás odrosty a šedivé vlasy? Takhle je zamaskujete! Seriál Ulice: Gábina na koberečku a lekce pro Miloše Bude první dámou zas Ivana Zemanová? Nenápadná žena, která umí střílet Ženy prozradily: Jaké nevšední pomůcky jsme použily místo vibrátoru? Kuchyňské trendy pro rok 2018. Podívejte se, co právě letí Horoskop na tento týden: Tygry čekají peníze, Kozy erotika