Hyperaktivní děti

Máte taky Hyperaktivní děti.Jak to zvládáte?
9.7.2008

Diskusi založil(a) 9.7.2008 sahawa

sahawa 15.8.2008 6:38

sahawa 13.8.2008 23:31

vikina 17.7.2008 22:25

reagovat Mirka 21.6.2013 13:11  1%    +  -

Bětka Nova:
Tak to je super. I to, že ho to baví ;)

reagovat Bětka Nova 20.5.2013 12:39  1%    +  -

Mirka:
No kupodivu drží, každý den přijde a hned chce hrát :-)
Celkem se uklidnil, takže to vypadá, že to účinky vážně má.

reagovat Mirka 14.3.2013 13:01  1%    +  -

Bětka nova:
Tak co, držííí zatím ? :o)
Nebo nee?

reagovat Bětka nova 6.3.2013 13:01  1%    +  -

Mirka:
Děkuji. Objednali jsme si to. včera to přišlo. Tak jsme se na to večer dívali a zatim ma mladej zájem. Tak uvidíme, jestli u toho vydrží sedě každý den.

reagovat Mirka 22.2.2013 11:05  1%    +  -

Tak Vám budu držet pěsti, at to zabere i Vám :)

reagovat Bětka nova 7.2.2013 11:00  1%    +  -

Tak ja to asi vyzkousim. Divala jsem se na tech 5 her, co maji na webu. Doufam, ze mi u toho vydrzi a ze mu to pomuze, uz taky zkousim vsechno mozne. Dekuji

reagovat Bětka nova 27.1.2013 17:22  1%    +  -

Mirka:
Díky moc. Vyzkoušíme to. Protože už mě vážně nenapadá nic, co by pomohlo, vyzkouším cokoli. Kdyby ty hry zabraly, bylo by to super!!

reagovat Bětka nova 27.1.2013 17:10  1%    +  -

Mirka:

reagovat Mirka 26.1.2013 15:41  1%    +  -

Bětka nova:
Toho našeho to bavilo.
Tak uvidíte, třeba vás to překvapí, jako mě. Dá se to objedant na těch jejich stránkách.
Nám to neskutečně pomohlo. Už jsem nevěděla co vyzkoušet. Takže todle byla záchrana.

reagovat Mirka 26.1.2013 14:46  1%    +  -

Bětka nova:

reagovat Bětka nova 18.1.2013 12:47  1%    +  -

Mirka:
Dobrý den Mirko. A jsou ty hry zábavné ? Taky bych něco takového pro syna potřebovala, jen nevím zda by u toho vydržel.
A koupit se to dá přes ty jejich stránky?
Děkuji

reagovat Mirka 15.1.2013 15:46  1%    +  -

Já měla hyperaktivního syna..trvalo to dlouho, pak jsem slyšela, že problém je v jeho pracovní paměti. Že je potřeba ji posilovat. Tak jsem si na internetu našla toto brainjogging.cz
Jsou to hry na procvičování např zdokonalování logického myšlení, rozšiřování paměti, stimulace paměti atd.
Super věc. Synovi to pomohlo. Od té doby se to zlepšovalo, navíc ho to bavilo.

reagovat SIWtvOalx 19.8.2012 6:25  1%    +  -

@skywalkerluke Misschien omdat ze dit jaar een uitvoerige Live-zomer hadedn e9n Briney Spears in de weg zit om verder optredens te plannen?? Ook met de promotie zijn ze veel later begonnen als normaal.. Geloof my vry, de hoogste jaren van Milk zijn nog aan de gang!

reagovat nHzsriQyT 17.8.2012 18:33  1%    +  -

Hmm I have been there twice already and loved it. What did you have while you were? I have taken two drieffent people there and they were impressed. They liked the food, ambiance and location. I have also spoke with neighbors, they have had nothing but positive things to say about the place so far. And by the way, I am not family. I have no connections to the place. I'm only connected to the community I love, Harlem! Thanks for stopping by our site.

reagovat Bohumila27 13.1.2011 10:41  5%    +  -

Valy: Nejhorší na tom je a dost mě to rozčiluje, že když s dcerou jdeme někam mezi lidi (ať už cizí nebo známé) a jí zrovna chytí ten její ,,amok,, tak na mě koukají jako na neschopnou matku, která si neumí vychovat své dítě. A můžeš jim vysvětlovat tisíckrát, že to není o výchově, ale o vrozeném problému jménem hyperaktivita. Ale ty, co se s tímto problémem nesetkali nebo mají ,,normální,, dítě, tak ty to nikdy nepochopí a budou si mlýt svou a to, že neumím vychovat dítě... Taky jsem slyšela, že nejdřív tento problém lékaři poznají až okolo pěti let dítěte a že dřív ne. Tak nevím... Každopádně Ti přeji pevné nervy, neboť vím, o čem mluvím.

reagovat Valy 2.11.2010 10:47  5%    +  -

Bohumila27: Ahojky. Tak to jsme na tom podobně. já mám doma také skoro tříletého kloučka. Pořád zlobí, neposedí a jak píšeš vše mu opakovat strokrát nestačí. Všude píšou, že do tří let se nikam nechodí ale já bych asi už potřebovala poradit jak na něj.

reagovat Bohumila27 4.8.2010 13:57  5%    +  -

Ahoj holky, můžu mezi Vás? Mám hyperaktivní skoro tříletou dceru. Není to potvrzený od doktora, ale je to od pohledu víc než jasné. Rodila jsem císařem a někde jsem slyšela, že většinou děti, který se narodily císařským řezem, že jsou hyperaktivní. Že se prý nějak leknou nebo co, než je vyndají a to to taky způsobuje, tak nevím. Chvíli neposedí, to už musí být, pořád někde běhá, musím jí pořád napomínat, všechno jí říkat stokrát, apod. Pro změnu k tomu lepšímu je zase hodně citlivá - denně mi říká, že mě miluje :-) a že mě má ráda... Ještě že mi s ní pomáhají moji rodiče(malý otec je bůhví kde), protože sama bych to nezvládla, jelikož mám od porodu problémy se štítnou žlázou a ta mi dá taky zabrat - musím hodně odpočívat, nedělat moc namáhavý práce apod. Kdybych tuto nemoc neměla, tak bych to s malou zvládala rozhodně líp, jenže takhle to moc nejde :-(

reagovat Atapama 19.7.2010 13:04  47%    +  -

Právě probíhá soutěž o nejchytřejší stát Evropy a zúčastnit se může každý! Stačí přejít na tuto adresu: Spustit IQ test Po vyplnění otázek budete znát svoje IQ a to se započíta do soutěže! Tak podpořte svoji zem!

reagovat MARTINA14 24.12.2009 23:01  5%    +  -

reagovat rek 30.12.2008 11:13  33%    +  -

Ahoj holky,hodně zdravíčka a hlavně pevné nervy,to potřebujeme nejvíce.V novém roce 2009.

reagovat sluníčko31 22.12.2008 21:34  100%    +  -

ŠTASTNÝ NOVÝ ROK PŘEJE KATKA

reagovat Regi. 4.12.2008 8:50  76%    +  -

Holky dostala jsem od učitelky ve školce kontakt na logopedku, tak tam zavolám aby si nás poslechla... nebudud čekat až do čtyř let, Tedísek mluví čím dál víc i rychlostí blesku ale podle učitelky a mně tam nějaká vada bude a naše Dr. má pořád času dost, ale asi ji nezajímá že Medvídě díky své aktivitě nemá prostě nervy na to že mu mnozí nerozumí... tak zkusíme a uvidíme... máme říct že nás doporučuje školkovní logopedka....

reagovat ivulka6 1.12.2008 13:47  60%    +  -

ahoj holky, chcela by som vás o niečo poprosiť Dnes som v školke konečne mala čas prečítať si celú nástenku a hodne me dojal i oslovil jeden dopis...jedná se o holčičku, která začla chodit do jedné Ostravské školky, prešlo pár týdnu a už do trídy neprišla
její tatínek jen prišel ríct, že malá má leukemii a že musela do fakultní nemocnice v Porube... maminka musela skončit s prací a šla do té nemocnice s ní (holčička má 4 roky), o staršího sourozence se postarala babička a tak tatínek ostal sám, musí hlavne sám rešit težkou finanční situaci- nehovoriac už o psychickej záťaži... pak tam byla prosba o pomoc a číslo účtu... ja som sa normálne rozrevala- a poďakovala som sa Bohu za to, že malý je zdravý- aj ked občas neposlušný ...

tak ak by ste chceli pomôcť, píšem č. účtu :
35-9809600247/0100...

dúfam, že ma neukameňujete za to, že to sem dávam... (môžete si povedať taky, máme svoje problémy a kto nám dá peníze, kto pomôže, ale pri predstave, že môže ísť aj o moje dieťa tak ma to nejak núti to sem dať... každá koruna dobrá, človek sa chytá aj stebla, ked sa topí, nádej zomiera posledná... lieky sú moc drahé, ale -čo keby pomohli???

reagovat rek 1.12.2008 10:17  5%    +  -

sluníčko31: Ono je strašně fajn,že si máte s kým o tom problému popovídat,kdo má takové děcko,protože maminky dětí bez ADHD tohle absolutně nechápou.A myslí si,že se o děcko nestaráš,ale ono je to trochu jinak.Holce řeknu jednou co má udělat,ale kluk to se musí 10krát a ještě ho zkontrolovat,protože to zapomene.A nebo není na drátě.Ale já jsem optimista,oni nám to třeba jednou ukážou.A přeji si to ze srdíčka moc.Abych mohla učitelům říci.......... .Ale to je jenom můj názor.

reagovat sluníčko31 30.11.2008 23:20  100%    +  -

rek: taky máme půlku bere ji ani ne měsíc ale poznat to je a máme už papíry od mudra takže má sem tam úlevy..a ráno a večer jednu tabletu rorenda na podporu paměti zapomíná strašně rád...já bych taky ráda věděla jakse s tím jemu žije když na něj každej křičí jak se chová on se chová tak jak mu poručí mozek a ne my...no taky to jednou skončí jen vydržet a pak nám buou géniové třeba dělat jenom radost

reagovat rek 30.11.2008 23:13  5%    +  -

sluníčko31: Tak to je krásný.Tyto děti se musí chválit.Oni si to zaslouží,protože oni nezlobí schválně.někdy si říkám,že bych chtěla mít jeho mozek,alespon na chvilku,abych pochopila,jaké to pro ně musí být.Ale to se bohužel nestane.bere zatím 1/2 léku ritalín,ale žádné velké zněny zatím nevidím.Bere ho krátce.Ještě bere pirabene.Doma to jde,ale v kolektivu má potíže.Jinak se učí rád,ale musím mu pomoci.

reagovat sluníčko31 30.11.2008 21:12  100%    +  -

rek: ahoj taky máme ritalin nejsem zastánce léků ale tenhle mu zatím pomáhá je klidnější je to poznat jinak chytrej je až až tak doufám že se udrží se samíma jedničkama co mu vychází ted začal sám vyhledávat knížky a snaží se číst,..jdu do pokojíka že je nějaký klid a najdu ho nad knižkou jak si slabikuje tak k vánocům když viděla tchyně jak ho to baví mu koupila nevím kde nějakou knihu pro prvnáčky kde jsou články vypsaná písmenka ,slabiky aby je poznal...i jak se píšou malé velké psací tiskací prostě myslím že se mu to bude líbit...jen to chování...kdyby neměl léky asi bych se zcvokla protože to opravdu bylo k nevydržení co vyváděl..dneska mu zářili oči byli jsme na rozsvícení stromečku a naše škola měla vystoupení Jemu svěřili solo a pak ho chválili i lidi kolem tak šel s nosánkem nahoru,...

reagovat rek 30.11.2008 15:08  5%    +  -

Zkus ji vysvětlit ,že máma se skládá ze dvou slabik.Má-ma.Otavři ruce na jedné dlani je m.Na druhé dlani á.Když dáš dlaně k sobě,uděláš lísteček.A je tu slabika má.Potom to udělej ještě jednou,ale už použij slabiky.(má ma)Můžeš použít na ruce i papírky a napsat to na ně opět od začátku.A at to slovo teprve potom napíše.Nebo jiná metoda"Napíšeš slabiky na papírky,ona si je přiřadí sama k sobě a potom to napíše.Asi za hodinu ji řekneš bez ukázky,at napíše slovo máma.A uvidíš sama,jak jí to půjde.A musíš denně a jiná slova psát.Během týdne si to osvojí a půjde ji to.Zkus to.Tato metoda pomáhá.čauky

reagovat sahawa 30.11.2008 13:20  8%    +  -

rek: Ahojky pesně takové učetelky by hned vyrazila.Je pravda že holku někdy uhodím už se to nedá vydržet ale je mi to stejně k ničemu.Holka začala chodit do první třídy.Zatím to jde.Umí číst ale když jí dám diktát tak hrůzamísto maso napíše ms.a tak je to u všech slov.nechápu co to je.

reagovat Regi. 30.11.2008 9:57  65%    +  -

rek Odsuzovat za co, když je dítko nemocné má angínu nikdo se nediví že se narodinují antibiotika... tak co by e divili tady, jinak těch léků je prý více tak si pozišťuj co a jak... a uvidíš sama... no taky se bojím toho že se řekne že je prostě zlobivaj a bude to...

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Hyperaktivní děti
Diskusi založil(a): sahawa
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Rodina a děti
Přečtěte si
Horoskop na tento týden: Tygry čekají peníze, Kozy erotika Ovesné vločky k snídani i k večeři: Lívance, placičky či pomazánka Jak správně udržovat a čistit plovoucí podlahu Nevěra ano, či ne? Tyto věci by vás možná nenapadly Pohodlí i elegance v noci: Běžte do postele ve stylovém nočním prádle Chcete mít nejkrásnější muškáty v okolí? Vypěstujte si je ze semínek Jste pořád unavená? Odblokujte si čakry a zase budete fit Knihovnice Eva Drahošová: Jaká by byla jako první dáma? Dokonalá postava už za měsíc? Tyto cviky fungují! Slavné ženy a jejich záliby: Čím se krásky baví ve volném čase?