4kila za 5dnů

Ahoj! Jsem v zoufalé situaci! Potřebuji za 5 dnů zhubnout alespoň minimálně 3-4kila. Vím, že je to hodně, ale teď jsem se dost přejídala. Prostě jsem tím začala řešit špatný nálady....dobrá věc, já vím. No a na jednu akci musím mít zas normálně kilo, protože tam nechci vypadat jak monstrum. Už týden si říkám, že dnes nebudu jíst nebo budu na dietě, ale dycky to po...kazím. Takže si zakládám tady takovou diskuzi, kam jednou denně napíší co a jak a snad je tu taky někdo s podobným problémem, kdo bude chtít taky zhubnout. Hladovka je jen na 5 dnů... pak chci hubnout už tak nějak normálně
19.7.2008

Diskusi založil(a) 19.7.2008 Zuza20

Ráda bych napsala,že hladovku jsem nedodržela. Jedla jsem a něco zhubla a chci se snažit dál. Měřím 164cm a moje vysněná váha se pohybuje kolem 52kg, kterých bych chtěla dosáhnout přibližně za dva-tři týdny.

Zuza20 24.7.2008 9:22

reagovat jarka 25.3.2016 1:42  1%    +  -

pokud chce někdo vyadat jak kostlivec - Ani acai nepomůže, to chce pořádnou NEMOC
a pokud si někdo myslí, že stačí popapat tabletku, hubnití, tak hodně štěstí!!!!!

reagovat rena25 22.2.2011 13:40  9%    +  -

Zdravím!
Po hormonech jsem s tloustla o 32 kilo bylo to pro mě strašné velice jsem se trápila,ale hlavně tím trpěl můj muž. Začla jsem s očištěním těla s aloe vera a potom jsem začala užívat acai a hubnu je pravda,že pomalu. Ráda poradím všem napište si o info: www.r.e.n.a.t.a1@seznam.cz

reagovat gomanek 17.8.2009 10:29  5%    +  -

A zkoušela jsi už i hubnutí řízené počítačem? :-)

reagovat DolceDonna 7.8.2009 19:03  5%    +  -

Chcete zhubnout snadno, bez jo-jo efektu a hlavně - zdravě ? Bez pocitu hladu? Pamatujte si - všechno, co pro svoje tělo uděláte, bohatě se vám vrátí. Představte si sami sebe v optimální kondici.....dostatek výživy, energie, svěžest organismu, aktivní způsob života. Poznejte ten rozdíl ! www.hubnoutsnadno.cz

reagovat Natálie 24.6.2009 22:54  32%    +  -

ivacizkova2@seznam.c:

reagovat ivacizkova2@seznam.c 16.6.2009 13:14  5%    +  -

alice: Zašla jsem k dietologovi a mám za 3 měsíce dole 13kg a 13cm v pase,7%tuku.ivacizkova2@seznam.cz

reagovat BaruskaBK 14.5.2009 10:02  5%    +  -

Já užívám Emulips, který je zcela na přírodní bázi a výsledek se dostavil skoro okamžitě za týden 2 kila a za měsíc celkem 5 kilo. A to jsem jedla všechno jako dřív a ani necvičila. Ráda se podělím o zkušenost a poradím, aby jste taky shodili natrvalo. Můžete mě kontaktovat na email: bk.baruska@seznam.cz nebo na skypu: baruskabk (Moravská Třebová). Bára

reagovat Natálie 13.5.2009 20:28  29%    +  -

davca: od pondělí do středy jooo to já nééé u mne to končí většinou v pondělí večer

reagovat davca 3.5.2009 22:00  16%    +  -

Natálie: no většinou se začíná od ¨každého pondělka a vydrží se do středy.

reagovat Natálie 3.5.2009 21:23  21%    +  -

davca: od kterého pondělka?

reagovat davca 24.4.2009 8:50  12%    +  -

Natálie: jj, já začínám každé ráno...né od pondělka

reagovat davca 24.4.2009 8:49  12%    +  -

pelík: držím palce

reagovat pelík 23.4.2009 22:44  31%    +  -

davca: prave nejhorsi je se do toho dokopat a zacit ty prvni dny ale rika se ze prave to jde tezce kdyz nekdo chce jen par kil a ze ty tlusty kdyz drzej dietu ze to jde rychleji tak nevim co je na tom pravdy nejhorsi je kdyz varim rodine a pecu a ted uplne bych si dala kus kolace no ale zacala jsem prave ze jim zeleninu ovoce a tmave pecivo no uvidím snad to zvladnu

reagovat Natálie 23.4.2009 21:10  22%    +  -

davca: tp jsme dvě, teorii znám moooc dobře, ale ta praxe

reagovat davca 22.4.2009 19:12  12%    +  -

pelík: neboj začni pomalu, omez tučná, sladká jídla,nepřejídej se a nejez večer, navíc když přidáš pohyb...5 kilo není tak moc.no já tak zhubla, ale musím se přiznat, že ted bych taky potřebovala 3kg dát dolů a nejlíp hned,proto nežeru ráno, ale v poledne mě chytne žravá a je to v kelu,hlavně,že teorii znám,jenže ted se nějak nemůžu dokopat jíst lehce, prostě na ty méně kal.jídla nemám vůbec chut

reagovat pelík 22.4.2009 17:42  28%    +  -

Natálie: ach jo

reagovat Natálie 22.4.2009 8:23  22%    +  -

pelík: to je nás víc

reagovat pelík 21.4.2009 13:36  26%    +  -

ahoj potrebuju poradit jak mam shodit tak 5 kilo by me stacilo

reagovat alice 11.3.2009 15:26  1%    +  -

chci zhubnout ale porad mě to nejde potrebuju zhubnout aspon o 6 kilo a v pase ale v pase nevim jestli to vubec de takze bych byla rada kdybyste mi něco poradili děkuji predem predem vam píšu že dijet nedodržim ´( muj nazor na dietu nenimc dobry věčinu žen i mužů jí nevidrží)

reagovat Sandyz 2.9.2008 6:43  7%    +  -

Zuza20: no tohle se jinak čte,jako by sem psala uplně jiná holka.Vidíš že ti prospělo najít si nějakého koníčka,uplně je z tebe cítit pohoda i když se váha nehýbe.A zkoušela ses měřit? Myslím že by jsi byla překvapená protože pokud cvičíš tak ti určitě pár cm ubylo.Držím pěsti ať ti to tak vydrží.

reagovat davca 1.9.2008 13:57  16%    +  -

Zuza20: ono to příjde,jsi šikula,že cvičíš a že jsi v poho,je úplně supr

reagovat Zuza20 1.9.2008 13:14  5%    +  -

Ahoj. Nějakou dobu jsem se neozvala. Mám pořád stejně. 57,3kg, chodím teď cvičit, takže pohyb mám a jsem psychicky víc v pohodě... samozřejmě se pořád snažím hubnout:) Ale jak vidíte, od posledního mého příspěvku se neudála žádná změna.

reagovat Sandyz 9.8.2008 22:33  16%    +  -

Pavlussa: Jo jo je to tak,přibívají svaly a ty jsou těžší,teď odjíždím na týden na dovolenou ale pak tu určitě budu tak pokud budeš něco potřebovat určitě písni do vzkazíku.

reagovat karkulka.a 8.8.2008 18:48  23%    +  -

Pavlussa ,
to že nejdou dolů kg, nic nezńamená, hodně cvičíš, takže jde dolu tuk a přibývají svaly a ty jsou těžší. Změř si objem a uvidíš.
Hlavně vydrž, když člověk opravdu chce tak to jde, sama jsem to zažila a bojuju dál

reagovat Pavlussa 8.8.2008 10:37  1%    +  -

Ahoj Sandyz,

chtěla jsem se zeptet, jestli by jsi mi třeba na sebe nedala kontakt,začínám s hubnutím, ale moc mi to nejde. Diety držím střídavě pořád. Teďka jsem začala snídat, objedvat a ve 3 jím už jen zeleninu, každý den jezním na rotopedu a cvičím na břicho - celé půl hoďky a zatím nic, držím to týden. Tak nevím , kde je chyba, jsem z toho zoufalá.

reagovat Natálie 8.8.2008 8:25  32%    +  -

Sandyz: když já se najím, tak se do mne žádná voda už nevejde já se nesnažím zhubnout, chtělo by to dvě kila, abych zase na Vánoce další dvě nepřibrala, ale neřeším to, jen se snažím hlídat abych nejedla celý den sladký, což mi nedělá problém Docela Zuza 20 chápu, naše holka má 46 kg a říká jak je tlustá ,o na není, ale její vrstevnice mají všechny kolem 45kg, začíná být na ní vidět opravdu každé deko, ale je to spíš tím, že není zpevněná, protože cvičit nechce, no a tak ty špíčky má i ona se 46kg, má povolené břicho.

reagovat Natálie 8.8.2008 8:18  32%    +  -

tak jsme se zvážila a mám 57,7kg což jsem překvapená,myslím, že začalo účinkovat zrcadlo co jsem přestěhovala v koupelněto velké jsem zrušila a vidím se všude jen do pasu a skoro to ani néé a pomohlo to, furt se neprohlížím, kde mi co zase přebejvá

reagovat nesty 7.8.2008 10:45  19%    +  -

http://www.zkouknito.cz/obrazek-pepicek?m=772284db59

Nezlobte se prosím!

prosím prosím o hlásek,děkuji moc ráda oplatím!!!

reagovat Sandyz 4.8.2008 20:32  14%    +  -

Mám na to jeden malý fígl (není z mé hlavy)pokaždém hlavním jídle (snídaně oběd večeře)vypít 3 sklenice vody.tím si zajistíte to potřebné množství a to co vypijete mezi jídly je pak navíc a pomáhá v rychlejším úbytku.

reagovat Sandyz 4.8.2008 20:29  14%    +  -

Natálie: no to je právě ta vražedná kombinace cukr a tuk v jednom jídle.Obojí prostě tělo zpracovat nezvládne.Aspoň ne tělo které už zakusilo dietu.A s tou vodou máš obrovskou pravdu,na to jsem zapoměla.Pít,pít,pít!!!Ze začátku je to fakt obtížné už kvuli tomu běháníale tak po týdnu 14 dnech se to upraví.Já jsem měla ze začátku problém vypít litr vody za den,dnes piju 3 litry a to nepočítám ostatní tekutiny.Chci se dostat aspoň na 4 litry ale to fakt nepustím láhev z ruky Jakmile jsem začala flákat pití zastavila se mi okamžitě i váha,jak jsem zase začala hodně pít,kila i cm šli zase pomalu dolů.Takže voda je fakt mooooc důležitá.

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: 4kila za 5dnů
Diskusi založil(a): Zuza20
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si