Jablečný ocet

Vynikající prostředek na hubnutí a detoxikaci organismu.J.o. se skleničkou vody před jídlem působí jako likvidátor tuků a pektin zbůsobuje pocit sytosti.Jaké máte s j.o. zkušenosti??
8.3.2005

Diskusi založil(a) 8.3.2005 at.ide

reagovat LeyaBee 7.12.2014 4:19  5%    +  -

Jose: Ahoj,je to přesně tak,jak píšeš. Nejlepší je si jej udělat doma.Chemický srajdy ... ee...a v obchodech nic přírodního už pomalu nenajdeš...Myslím tím úplně přírodního...Měj se hezky...

reagovat No.emi 30.9.2014 17:48  22%    +  -

viv: Tuším třeba v DM drogerii?

reagovat viv 30.9.2014 14:01  1%    +  -

Ahoj , kde prosím vás koupim jablečný ocet bez chemických latek? A mají tablety stejnou učinost jako v tekutem stavu? Diky za radu

reagovat Kacenka 21.3.2013 18:43  1%    +  -

Veru: jablečný ocet se musí ředit víc, jinak ti hrozně rychle překyselí žaludek a nadělá víc škody než užitku.Na to pozor

reagovat Jose 18.3.2013 12:09  1%    +  -

Jablecny ocet???? Chci rici, je vynikajici, jsem chlap a uzivam tento jab.ocet ktery jsem si sam vyrobil z nechemickych jablek ze zahrady.Dale chci rici jak vidim ctu nektere prispevky tak se me dela husi kuze na tele.
prosim Vas lidi, nekupujte jab. ocet v obchodech, ktery je vyrobeny chemickou cestou. Ten Vam spise uskodi nez pomuze. Musi to byt ocet nepasterizovany, prirodni bez chemie.
Uzivam 2 pol. lzice do vody min. 3 dcl,vody na lacno rano jak vstanu.
Je pravda ze co jsem ho tokto zacal uzivat nemam moc chut k jidlu, jestli se po nem hubne nevim, vim ze je zdravy posiluje imunitu, cisti krev, snizuje cholesterol, a spoustu jinych blahodarnich ucinku ma.

reagovat Jose 18.3.2013 11:55  1%    +  -

Jablecny ocet???? Chci rici, je vynikajici, jsem chlap a uzivam tento jab.ocet ktery jsem si sam vyrobil z nechemickych jablek ze zahrady.Dale chci rici jak vidim ctu nektere prispevky tak se me dela husi kuze na tele.
prosim Vas lidi, nekupujte jab. ocet v obchodech, ktery je vyrobeny chemickou cestou. Ten Vam spise uskodi nez pomuze. Musi to byt ocet nepasterizovany, prirodni bez chemie.
Uzivam 2 pol. lzice do vody min. 3 dcl,vody na lacno rano jak vstanu.
Je pravda ze co jsem ho tokto zacal uzivat nemam moc chut k jidlu, jestli se po nem hubne nevim, vim ze je zdravy posiluje imunitu, cisti krev, snizuje cholesterol, a spoustu jinych blahodarnich ucinku ma.

reagovat Veru 3.10.2012 10:16  1%    +  -

tak jsem si včera koupila jablečný ocet z alberta 5% - vyrobeno biologickým kvasným procesem - tak jsem sama zvědavá. Strašně mi to smrdí a jak někdo dá lžici do sklenice vody, to bych nevypila. Radši jsem si dala lžici octa a 3-4 lžice vody, vypiji rychle a zapiju další vodou. Budu se snažit užívat pravidelně a dám pak vědět :)

reagovat klára 6.8.2012 13:46  1%    +  -

Mohla bych se zeptat, zda užíváte jablečný ocet kvasný nebo nekvasný? Děkuji

reagovat Terkams 27.6.2012 15:43  5%    +  -

Ahoj, dnes jsem si koupila jablečný ocet v DM. Můj žaludek občas stávkuje ve vypjatých situacích - jako je například zkouškové období tím, že bolí po jakémkoliv, nechodím na záchod a podobně. Myslíte, že by mi mohl pomoci zlepšit trávení? Zároveň bych také chtěla zhubnout nějakých 8-10kg. Samozřejmě společně s cvičením a zdravou stravou. Když jsem posledně cvičila obden a jedla zdravě s počítáním kalorií na kaloricketabulky, tak to šlo velmi pomalu, tuším pouze 3kg za 3měsíce s obrovskou námahou a při dalším zkouškovém období stačilo pár dní stresu a kila byla zpátky :(

reagovat 92sasa 6.6.2012 20:04  5%    +  -

Ahojky, zbyla mi krabička a půl Aflefitu, kdyby měl někdo zájem, písněte vzkaz a domluvíme se na ceně, atd

reagovat NatyH 20.1.2012 21:01  7%    +  -

Jak jsem zhubla
Ahoj,i já se ráda podělím se svými zkušenosti s hubnutím. Je mi 33 let, jsem po porodu dítěte a zkusila jsem dietu své kamarádky, která shodila takto 15 kg. Já jsem díky jejím radám shodila 17 kg a z velikosti 44-46 nosím velikost 38! Je to už 2 roky a váhu si + - 1 až 2 kg držím! Jsem moc spokojená a konečně se poprvé v životě cítím ve svém těle výborně.Je to velmi jednoduché. Jde o vyrovnání poměru kyselin a zásad v těle, čímž dáme do pořádku metabolismus a můžeme konečně hubnout, už nám v tom nic nebrání. Ráda každému poradím,jak se stravovat, co udělat, abyste se i Vy cítily ve svém těle dobře.Napište mi: natalymeri@seznam.cz

reagovat petra 28.12.2011 9:52  1%    +  -

Mě jablečný ocet moc pomohl, zhubla jsem, vyčistila se mi pleť a začala jsem díky němu chodit pravidelně na záchod, samozřejmě že jsem změnila i životosprávu.Myslím si že je to jedinečný přírodní připravek na vyčistění těla, koupila jsem si ho ve zdravé výživě a chci si ho zkusit udělat i doma, protože je velký rodíl mezi jablečnými octy v obchodě, ten správný by měl obsahovat usazeninu, kde je nejvíce prospěšných látek, ale v obchodě se moc takový nesežene.

reagovat donny0007 30.6.2011 16:17  5%    +  -

já používám rýžový ocet s ganodermou, asi to bude podobné, kyselé kupodivu odkyseluje a pak jde to hubnutí snáze:
http://www.fin-fm.cz/ryzovy-ocet-s-ganodermou-vinaigrette.html

reagovat Betty 28.3.2011 17:22  1%    +  -

*Lili*: můsím být trpělivá a pít ho déle alespoň půl roka. Výsledky uvidíš pak. betty

reagovat zdenka 22.3.2011 8:35  1%    +  -

Zdravím, moje mamka používala JO půl roku, a z 85 kg zhubla na 55kg, ale taky se pohybovala opravdu to funguje=)

reagovat Amarka 15.3.2011 21:35  21%    +  -

Pěkný večer všem,
jablečný ocet užívám už delší dobu nalačno po ránu-2 lžičky octa na 2 dc vody,zamíchám,vypiju a chutná mi.Nedám na něj dopustit.Je dobrý na redukci váhy,zlepší metabolismus,pročistí střeva a posiluje imunitu.
Nakonec víme,že zaneřáděná střeva jsou původcem různých zdravotních problémů...

reagovat Vendula 15.3.2011 19:17  1%    +  -

Jana233666: a jak to beres? :)

reagovat Vendula 15.3.2011 19:16  1%    +  -

Jana233666: dneska jsem si koupila Kapsle tk uvidim ja kto bude fungovat..taky cvicim uz nejakou dobu...nepotrebuju moc zhubnout tk mac 5-6 kilo..doufam ze mi v tom trochu pomuze .)

reagovat Misha 6.2.2011 14:05  1%    +  -

Ahoj, chci se zeptat, jestli můžu místo jablečného octu používat ocet bylinný?
Předem děkuji... :)

reagovat klara 18.1.2011 18:27  1%    +  -

Musíš se pořádně hýbat a nesedět na zadku a musíš změnit jídelníček:D
Jo a jablečný ocet si řed no 0,5 voudou

reagovat Klára 18.1.2011 18:25  1%    +  -

Ahoj:)
Nejdříve jsem tomu nevěřila ale pak jsem si tím nějak hlavu zamotala tak jsem to vyzkoušela protože jsem byla už vážně (tlustá)
Při mé výšce 1,76 jsem ještě předtím vážila 85KG
To už jsem měla trošku nadváhu.ale pak jsem teda zkusila jablečný ocet a musím říct,je vážně dobrej.Za měsíc jsem zhubla z 85KG na 75KG.Pila jsem ho každý den,ale před jídlem a pak jsem šla zvracet tak newím mno :D

reagovat motýlik 27.10.2010 11:34  100%    +  -

Jablčný ocot sa užíva zriedený s vodou v pomere 1:2 Ráno na lačno a potom pred každým hlavným jedlom. Ale sám o sebe vám nepomôže, treba zmeniť jedálniček a pridať pohyb. Nie je to zázračná medicína ktorá ako mávnutím čarovného prútika vám rozpustí nadbytočný tuk, je to len výživový doplnok. Takže treba k nemu aj zmenu stravovania a hlavne pohyb...

reagovat Lůca 26.10.2010 14:46  1%    +  -

Veronika: Taky že už se s ním vyrábí nespočet různých kapslí na hubnutí a není to zrovna levná záležitost. Máš samozřejmě pravdu, že sám o sobě je k ničemu, ale pokud se skombinuje se zdravou výživou a trochou pohybu, může určitě hubnutí podpořit a úbytek váhy je rychlejší. Navíc má i protiaknózní účinky. Takže proč to nezkusit :)

reagovat Veronika 8.10.2010 22:56  1%    +  -

Holky, opravdu jste tak hloupé? Kdyby šlo zhubnout po pití jablečného octa, tak by na něj existovala ochr.známka a cena by byla vyšší v několika řádech.
Pokud chcete zhubnout, tak neseďte u počítače a nehledejte blbosti, běžte si každý den zaběhat a dejte si do pořádku jak jídelníček tak i svou duši.
Jinak opravdu nezhubnete.

reagovat klara 8.10.2010 20:47  1%    +  -

Ahoj Muzu se te zeptat jak ho uzivas..?Protoze jako me vubec nejdee nejak zhubnout proism porad je to dulezite

reagovat simkonka 16.8.2010 13:21  1%    +  -

ahoj tady simča potřebovala bych vedet jk se ten ocet užívá kolikrát dene a bych sem zhubla 6 kilo ??

reagovat simkonka 16.8.2010 13:20  1%    +  -

ahoj tady simča potřebovala bych vedet jk se ten ocet užívá kolikrát dene a bych sem zhubla kilo ??

reagovat lubinka 14.10.2009 18:06  18%    +  -

sylvuse:
koupíš normálně v potravinách-já kupuju v Albertu nebo bývalé Hypernově, dále v prodejnách zdravé výživy - tam ale bývá nezdravě drahý

reagovat sylvuse 12.10.2009 19:29  5%    +  -

ahoj rada bych se zeptala kde muzu koupit jablecny ocet v tekute podobe.diky

reagovat *Lili* 28.8.2009 9:14  33%    +  -

já užívám J O už 14 dní a výsledky žádné-kde je chyba?

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Jablečný ocet
Diskusi založil(a): at.ide
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si
Trápí vás odrosty a šedivé vlasy? Takhle je zamaskujete! Seriál Ulice: Gábina na koberečku a lekce pro Miloše Bude první dámou zas Ivana Zemanová? Nenápadná žena, která umí střílet Ženy prozradily: Jaké nevšední pomůcky jsme použily místo vibrátoru? Kuchyňské trendy pro rok 2018. Podívejte se, co právě letí Horoskop na tento týden: Tygry čekají peníze, Kozy erotika Ovesné vločky k snídani i k večeři: Lívance, placičky či pomazánka Jak správně udržovat a čistit plovoucí podlahu Nevěra ano, či ne? Tyto věci by vás možná nenapadly Pohodlí i elegance v noci: Běžte do postele ve stylovém nočním prádle