Dělená strava podle Lenky Kořínkové - otevřena pro všechny

Již zde jedna fungující diskuse je, ale byla uzavřena z důvodu většího soukromí pro holky, které se vzájemně znají několik let. A protože mám denně několik žádostí o vstup a chápu, že hlavně na začátku dělení si plno holek potřebuje načerpat inspiraci a vzájemně si poradit, rozhodla jsem se založit tuto diskusi, která bude všem otevřená a bude tím plnit svůj účel.

SKUPINA KYTIČKOVÁ:
brambory, rýže, bezvaječné těstoviny, knedlíky (bez vajec nebo musí být ze sušených vajec a bez mléka a syrovátky, používám hlavně z prášku, mouka - všechny druhy, pečivo celozrnné, kukuřice (je to kytička a ne zelenina), popcorn (slaný), vločky - všechny druhy neslazené cukrem, musli - všechny druhy neslazené cukrem, všechny druhy obilovin, všechny druhy semínek, sója a sójové výrobky, sójové maso a všechny výrobky z něho, sójové mléko, sójová majonéza, sójové sýry, jogurty a paštiky (pokud neobsahují vejce), čočka, hrách, fazole a ostatní luštěniny, kroupy, krupice, rostlinné máslo (ale minimálně), bohužel nehrozí rostlinné máslo na chleba ani na brambory, bez „závady“ je pouze olivový olej nebo tenká vrstva rostlinného oleje, ale musíme kontrolovat složení), rostlinné tuky (na pečení třeba Hera, ale v přísné fázi opravdu minimálně), droždí, glukóza, hroznový cukr, květový i lesní med, slad, vajahit,

SKUPINA ZVÍŘÁTKOVÁ:
všechny druhy masa, uzeniny (pozor, většina má velké množství škrobu, hlavně točené salámy), salámy, paštiky živočišného původu, drůbež, ryby, všechny druhy konzervovaných ryb, sýry - nejlépe do 30 (45) % tuku, bílý jogurt, tvaroh a všechny neslazené výrobky z něho, mléko živočišné (sušené i čerstvé, šlehačka bez cukru, smetana, majonéza, tatarská omáčka (přečíst složení), vejce, oleje všeho druhu ( nesmí být sójové – to je kytička), máslo rostlinné i živočišné, sádlo

OVOCE:
čerstvé i sušené, nesmí být s přídavkem cukru, kompoty bez cukru nebo slazené uměle, slazené džemy (se sladidlem nebo fruktózou)

ZELENINA:
zelenina čerstvá, mražená i nakládaná ( bez kukuřice, v nakládané zelenině ani v kečupu cukr nevadí, četla jsem někde, že když je tam ocet, tak se ty účinky ruší), všechny druhy tomatovo-zeleninových směsí,zelené fazolové lusky.

NEUTRÁL:
většina duchucovadel, houby,koření všeho druhu, kečup, hořčice, kakao, carob, lesní med, všechny druhy čajů včetně ovocných, káva, neslazené či uměle slazené limonády a minerálky, fruktóza - ovocný cukr, všechny oříšky-kromě buráků
všechny druhy umělých sladidel,sojová omáčka,olivy,kokos a všechno z kokosu,Psyllium

ZÁSADNĚ NE!!!
cukr rafinovaný a přírodní, burské oříšky, pečivo z bílé mouky, alkohol (s výjimkou vinného střiku)

U DĚLENÉ STRAVY NEJDE V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ O POČÍTÁNÍ KALORIÍ !!!!MNOŽSTVÍ STRAVY SE ČASEM UPRAVÍ SAMO!!!

9.8.2008

Diskusi založil(a) 9.8.2008 cabuna

Jídelníčky

wowo 14.11.2011 10:47

wowo 4.10.2011 10:18

NÁSTĚNKA

Zde najdete recepty, vzory jídelníčků, rychlehubnoucí jídelníček na týden a další...

wowo 12.8.2008 13:03

reagovat báša 19.9.2014 21:35  18%    +  -

jiřičky: já taky nejsem sama, ale dělám vše v dělence a sestra to nepoznala a to je kuchtička a rodina si pochutnává.Ale jinak je nenutím, vařím jim a sobě si odděluji a nebo si udělám něco z toho co jim jen si to upravím. Když já jak zahřeřím jednou, tak se pak nemohu dlouho vrátit k přísnýmu režimu. Jsem prostě

reagovat jiřičky 19.9.2014 20:21  45%    +  -

báša: tak salát se da udělat v dělence ale vánoce obětuju nejsem sama kdybych byla tak neřeknu už teď stojím jak voják na stráži tak budu hřešit a ježíšek mi nic nenadělí

reagovat báša 19.9.2014 19:43  18%    +  -

jiřičky: aj já na vánoce dělám dělenku...i cukroví a nijak mě to neláká, ale musím být v dělence zakouslá. Pokud s ní jen laškuji, tak hřeším co druhý den a to je prdu. Pak je lepší nedělit. Musím se však i pochválit už 15 dní jsem vydržela dělit a zatím nemám ani myšlenky na hřešení. Takže uvidíme, jak budu pokračovat a za měsíc se poměřím a zvážím a uvidíme. Snad se mi zase za rok podaří dát do fotek tu hezkou tabulku jak tenkrát

reagovat jiřičky 14.9.2014 19:07  77%    +  -

hecana: to si taky říkám a vždycky ty svátky jsou moje zhouba aspoň 3kg naberu

reagovat hecana 14.9.2014 13:46  100%    +  -

jiřičky: Ja ani nie, jem veľmi málo a s manželom sme sami takže sviatky nesviatky u nás je to rovnaké. Prídu nás pozrieť deti, ale ani tie jedlu moc neublížia. Sladké neje nik, spravím nejaké suché koláčiky v rámci delenej a to je všetko...

reagovat jiřičky 14.9.2014 11:30  77%    +  -

hecana: hlavně se musíme hlídat aby jsme ještě víc nepřibraly přes vánoce tam si každý víc popustí jinak to snad zvládnem nééé

reagovat jiřičky 14.9.2014 11:27  77%    +  -

báša: no cukíny mám taky ráda jedla jsem je celé léto na všechny způsoby a lilek tak teď se dám na dýně ale taky s mírou ninulý týden jsem se jich přejedla

reagovat hecana 13.9.2014 23:47  100%    +  -

báša: Ďakujem, veď to bolo aj u mňa tak. Keď som zhodila pred rokmi tých prvých nabratých 27 kíl stolovaním s mojou polovičkou tak nie aby som v delenej pokračovala, začala som zase blbnúť a nabrala som pre istotu až 31 kg, aj tie som dala do roka dolu a ja nie a nie sa poučiť. Nenabrala som síce až takto veľa, len nejakých 16-17 kg aj tie som dala hravo dolu no a všetko úsilie vyšlo nazmar blbou chorobou...

reagovat báša 13.9.2014 20:26  14%    +  -

jiřičky: máš pravdu na příští týden tam mám připravenou dýni na polévku....už moc se těším.A cukety, tak ty také mohu na husto.Takový bramborový salát od Andinky to je žranice a jíme to už celá rodina

reagovat báša 13.9.2014 20:23  14%    +  -

wowo: jéééééééé ahojky, tak tam pozdravuj, já se budu občas ukazovat spíš tady...

reagovat báša 13.9.2014 20:20  14%    +  -

hecana: Moc ti držím palečky aby jsi byla v pořádku. A hormony jsou potvory.Já je brala při umělém oplodnění a také jsem za ty 4 roky nabrala.Pak se mi to povedlo shodit a blbec jsem začla hřešit vloni na jaře a skoro vše mám nahoře. Ale my to děvče dáme

reagovat jiřičky 13.9.2014 20:04  76%    +  -

hecana: je podzim a dozrávají a ty jsou dobré na dietu tak si dáme je to zelenina a dobrá na všechny způsoby

reagovat hecana 10.9.2014 20:05  100%    +  -

jiřičky: To hej, ale ja sa ešte načakááááááám aj brada mi zatiaľ narastie...

reagovat jiřičky 10.9.2014 19:22  74%    +  -

HuskyW: ó tak to jsi taky dobrá tak to jsem mezi samýma machrama já se přikláním k hecaně nejde a nejde ale ono to hecano pujde a pak budem juchat

reagovat wowo 10.9.2014 14:19  100%    +  -

báša: ahojky, ono se dělí, ale na facebooku, tady to skoro zamrzlo

reagovat HuskyW 9.9.2014 22:56  9%    +  -

jiřičky: Ono taky hodně záleží na té startovací váze...čím větší je nadváha, tím snadněji se (zprvu) shazuje. Takže jestli potřebovala shodit 40 kg, tak to je dost uvěřitelný úbytek :) Já jsem zhubla 20 kg za 8 měsíců, ale těch posledních zapeklitých 5 kg ne a ne vyhnat!

reagovat jiřičky 9.9.2014 19:17  72%    +  -

no někomu se daří fakt dobře při dělence včera jsem četla že jedna zchodila za 7měs.28kg tak to je dobrá co

reagovat HuskyW 9.9.2014 18:05  9%    +  -

báša: Myslíš, že když přestaneš, že se k tomu už nevrátíš? Ráno jsem se vážila a zatím jsem nepřibrala...ale je pravda, že teď jsem zrovna od rána do večera v pohybu, já si vezmu dovolenou a místo užívání makám jako šroub

reagovat hecana 9.9.2014 17:45  100%    +  -

báša: Ja som sa delenou stravovala vyše 7 rokov, potom som začala stolovať s manželom ( po druhý raz som sa vydala ), nabrala som, zhodila, opäť nabrala a zhodila. Potom som začala vymýšľať všakovaké stravovania, nakoniec som sa konečne dostala na váhu s ktorou som bola spokojná, ale prekazila mi to choroba - rakovina prsníka a váha šla pri chemoterapii rapídne hore. Iné chudli ale ja priberala Po skončení liečby t.j. pred tromi mesiacmi som začala opäť deliť, tentoraz už nastálo, ale váha žiaľ dolu nejde, brzdia mi v tom veľmi silné hormonálne tabletky, ale aspoň nepriberám

reagovat Irena900 9.9.2014 14:57  100%    +  -

holky, tak já se jdu pochlubit, že včera jsem byla u lékaře a když mě uviděl mezi dveřmi, tak mi povídá - vy jste zhubla? - povídám vy jste druhý co si toho všimnul, tak jsem ráda i za takovou pochvalu, teď mám období, že hřeším a nedoržuji poctivě, ale zas na to najedu.

reagovat báša 9.9.2014 11:17  15%    +  -

hecana: jak dlouho už dělíš? Je pravda, že jak člověk začne tak už mu to nijak nepřijde. U nás v práci teď frčí masová dieta, ale to mi přijde dělenka daleko pestřejší a je účinná

reagovat báša 9.9.2014 11:14  15%    +  -

Nechci to zakřiknout, ale už druhý den se mi daří dělit.Tak doufám, že vydržím,že váha půjde dolů a bude zase fajn. Ještě se dnes musím doma poměřit, abych si zase mohla psát tu svou tabulku

reagovat hecana 8.9.2014 23:03  100%    +  -

Zdravím vospolok, ja poctivo delím, už sa mi delená dostala pod kožu, rozhodla som sa takto stravovať nastálo. Ale ako viete, momentálne sa vlastne len udržujem aby som nenaberala, mám pred sebou dlhých 5 rokov a až potom snáď pozhadzujem čo som pri liečbe a tabletiek nabrala...

reagovat báša 8.9.2014 22:35  15%    +  -

HuskyW: to jsi dobrá, že to dokážeš přestat a pak zase dělíš.Já když začnu, tak pak už nesmím hřešit...Byla jsem na operaci a tam jsem přestala a už nezačala.Jsem kus víš čeho

reagovat HuskyW 8.9.2014 14:36  9%    +  -

báša: Jojo, nic moc se tu neděje, to je pravda :) Já si dávám teď od pátku do středy od dělenky pauzu, přijde mi, že mi to přestává fungovat...tak třeba se tím nastartuje organismus. Když jsem měla přes vánoce pauzu, tak to fakt pomohlo. Takže do středy pré a pak zase dělit :)

reagovat báša 8.9.2014 6:33  15%    +  -

jejku co se to tu děje? Tu to už vůbec nežije jako před pár měsíci...nikdo nedělí?? Zítra je úplněk a nejlepší čas na to začít. Že bych to zkusila i já?....No uvidíme

reagovat báša 5.9.2014 13:22  15%    +  -

ahoj děvčata po dlouhé době jsem zase nakoukla a zjistila, že se tu osazenstvo hodně změnilo. Už se půl roku chystám zase na dělenku, ale nejde mi to se chytit....Zase jsem nabrala a už je to zase hraniční. Takže doufám, že příjde zase ta poslední kapka a nastartuji Vám držím palečky ať se daří

reagovat jiřičky 1.9.2014 12:37  60%    +  -

daililie: no já o ni slyšela od Margity a Haky přímo to je rychlo dieta a je i na internetu a on zhubnul 7kg a Hanka jen 1kg tak říkala že to má učinky na každého jiné asi na chlapy fakt jiné než na ženské a ještě se smála napsala jsem si ju ale nepustila do ní když ta Hanka řekla že nemá výsledky

reagovat daililie 30.8.2014 21:09  53%    +  -

Pěkný večer,mám prosím dotaz.kamarádka drží dietu Štefana Margity a neví jak po ní dál.Připadá jí,že by se po ní bylo dobré pustit do dělenky.Kolik se u ní dá hubnout třeba za měsíc,týden.....

reagovat hecana 30.8.2014 21:05  100%    +  -

semínko: Ďakujem, ano delenou som sa stravovala sedem rokov ale už veľmi dávno a po dva krát neskôr takže ju ovládam dobre...

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Dělená strava podle Lenky Kořínkové - otevřena pro všechny
Diskusi založil(a): cabuna
přispívání jen pro zaregistrované
Nástěnka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si
Prodlužte jí život! Užitečné tipy, jak správně skladovat kosmetiku Poradna podprsenek ? mám povislá prsa (odpovědi na vaše dotazy) Jsem mladá, perspektivní ? a už víc než rok hledám práci Tři výživoví poradci: I my víme, co je to nadváha! Chalupářské recepty s bramborami Martha Issová: Nejhorší je bezmoc Video: Reakce malé dcerky na vtípek tatínka vás dostane! Alkohol a sex: 1 sklenka svědčí, 1 lahev ničí Video: Budete mít husí kůži! Tři malé holčičky zazpívaly hit od Christiny Aguilery jako bohyně Úžasná jablka: Snižují horečku, chrání srdce a plíce

Mladá Fronta a.s. Mladá Fronta a.s.

Copyright 1999-2014 Mladá fronta a.s. Publikování nebo další šíření obsahu serveru je bez písemného souhlasu autora či redakce zakázáno.