Dělená strava podle Lenky Kořínkové - otevřena pro všechny

Již zde jedna fungující diskuse je, ale byla uzavřena z důvodu většího soukromí pro holky, které se vzájemně znají několik let. A protože mám denně několik žádostí o vstup a chápu, že hlavně na začátku dělení si plno holek potřebuje načerpat inspiraci a vzájemně si poradit, rozhodla jsem se založit tuto diskusi, která bude všem otevřená a bude tím plnit svůj účel.

SKUPINA KYTIČKOVÁ:
brambory, rýže, bezvaječné těstoviny, knedlíky (bez vajec nebo musí být ze sušených vajec a bez mléka a syrovátky, používám hlavně z prášku, mouka - všechny druhy, pečivo celozrnné, kukuřice (je to kytička a ne zelenina), popcorn (slaný), vločky - všechny druhy neslazené cukrem, musli - všechny druhy neslazené cukrem, všechny druhy obilovin, všechny druhy semínek, sója a sójové výrobky, sójové maso a všechny výrobky z něho, sójové mléko, sójová majonéza, sójové sýry, jogurty a paštiky (pokud neobsahují vejce), čočka, hrách, fazole a ostatní luštěniny, kroupy, krupice, rostlinné máslo (ale minimálně), bohužel nehrozí rostlinné máslo na chleba ani na brambory, bez „závady“ je pouze olivový olej nebo tenká vrstva rostlinného oleje, ale musíme kontrolovat složení), rostlinné tuky (na pečení třeba Hera, ale v přísné fázi opravdu minimálně), droždí, glukóza, hroznový cukr, květový i lesní med, slad, vajahit,

SKUPINA ZVÍŘÁTKOVÁ:
všechny druhy masa, uzeniny (pozor, většina má velké množství škrobu, hlavně točené salámy), salámy, paštiky živočišného původu, drůbež, ryby, všechny druhy konzervovaných ryb, sýry - nejlépe do 30 (45) % tuku, bílý jogurt, tvaroh a všechny neslazené výrobky z něho, mléko živočišné (sušené i čerstvé, šlehačka bez cukru, smetana, majonéza, tatarská omáčka (přečíst složení), vejce, oleje všeho druhu ( nesmí být sójové – to je kytička), máslo rostlinné i živočišné, sádlo

OVOCE:
čerstvé i sušené, nesmí být s přídavkem cukru, kompoty bez cukru nebo slazené uměle, slazené džemy (se sladidlem nebo fruktózou)

ZELENINA:
zelenina čerstvá, mražená i nakládaná ( bez kukuřice, v nakládané zelenině ani v kečupu cukr nevadí, četla jsem někde, že když je tam ocet, tak se ty účinky ruší), všechny druhy tomatovo-zeleninových směsí,zelené fazolové lusky.

NEUTRÁL:
většina duchucovadel, houby,koření všeho druhu, kečup, hořčice, kakao, carob, lesní med, všechny druhy čajů včetně ovocných, káva, neslazené či uměle slazené limonády a minerálky, fruktóza - ovocný cukr, všechny oříšky-kromě buráků
všechny druhy umělých sladidel,sojová omáčka,olivy,kokos a všechno z kokosu,Psyllium

ZÁSADNĚ NE!!!
cukr rafinovaný a přírodní, burské oříšky, pečivo z bílé mouky, alkohol (s výjimkou vinného střiku)

U DĚLENÉ STRAVY NEJDE V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ O POČÍTÁNÍ KALORIÍ !!!!MNOŽSTVÍ STRAVY SE ČASEM UPRAVÍ SAMO!!!

9.8.2008

Diskusi založil(a) 9.8.2008 cabuna

Jídelníčky

wowo 14.11.2011 10:47

wowo 4.10.2011 10:18

NÁSTĚNKA

Zde najdete recepty, vzory jídelníčků, rychlehubnoucí jídelníček na týden a další...

wowo 12.8.2008 13:03

reagovat jiřičky 31.10.2014 19:19  46%    +  -

Bu.: jéje co já bych dala za těch 70 jsi dost vysoká tak nemůžeš být tlustá je fakt že ženské jsou pořád nespokojené ale nějaké to kilko když chceš tak zhoď ale nepřeháněj

reagovat ivetta 30.10.2014 14:48  18%    +  -

ahoj dámy! Zdravím od Dnes na o byly těstoviny s houbama a nááááramně jsem si pochutnala

reagovat Bu. 29.10.2014 20:49  5%    +  -

jiřičky:
ne, na fotce nejsem já :D
mám 170 cm a 70-72 kg, což je někde těsně pod 25 BMI

reagovat jiřičky 29.10.2014 20:01  44%    +  -

Bu.: no nevím pokud ta fotka je pravá a budeš jíst 3x denně tak to jídlo je dobré ale ta fotka je rozhodně od někoho kdo nepotřebuje držet dietu

reagovat Bu. 29.10.2014 15:42  5%    +  -

Ahoj holky, do dělenky podle Lenky nejsem nová, ale měla jsem menší pauzu (a jak se dalo očekávat, kila nahoře), takže jsem zpět a nevím, jestli jsem se dobře zaběhla.
Mohla byste mi některá zkontrolovat jídelníček, jestli jedu dobře?

10:00 - míchaná vajíčka (na vodě) se šunkou, cibulkou a česnekem + paprika, cherry rajčata, petrželka
14:00 - 3 párky s kysaným zelím
15:15 - káva s mlékem
Děkuji vám převelice :)

reagovat ivetta 29.10.2014 14:44  16%    +  -

báša: jsem v poho, myslím, že to půjde. Nejhorší jsou pak ty "sedánky" a návštěvy. A těch bude v listopadu a prosinci spousta

reagovat ivetta 29.10.2014 14:42  16%    +  -

HuskyW: vím co píšu, žádná blbost. Mě stačí k večeři třeba větší kedlubna ( hodně vlákniny) a ráno je to znát. ( rozuměj - né, že bych nestíhala dobíhat, to určitě ne..)

reagovat ivetta 29.10.2014 14:40  16%    +  -

pipla: vypadá to moc dobře, recept si značím na horší časy

reagovat ivetta 29.10.2014 14:38  16%    +  -

Ahoj dámy vespolek! Držím, držím Zatím vedou , dnes dýňová polévka, včera byla držková z hlívy

reagovat HuskyW 24.10.2014 13:36  5%    +  -

ivetta: Jako že po jednom dni na kytičkách tě to prohnalo? To je blbost... Tělo se pročišťuje tři dny, než zareaguje a co jsi měla kytičkovýho, že tě to tak prohnalo? To si moc neumím představit.

Každopádně vydržet a neporušovat!

reagovat báša 24.10.2014 11:45  14%    +  -

ivetta: držím ti palečky, aby jsi vydržela je to jen o hlavě , ale ty to určo dáš

reagovat báša 24.10.2014 11:43  14%    +  -

pipla: tak ty mufínky fakt vypadají moc dobře....sakra že bych je šla upéct...ale já jdu hledat dýňovou polévku a místo toho ...toto

reagovat ivetta 23.10.2014 11:47  17%    +  -

ahoj dámy! dnes mám první den zvěř ...vařím gulášek Jinak se cítím velmi dobře, zkouškou bude víkend.

reagovat jiřičky 22.10.2014 19:20  36%    +  -

ivetta: no dýně taky teď furt děláme nemáme jich moc ale jsou moccc mňam i jako dýně s kuřecím masem

reagovat ivetta 22.10.2014 18:01  16%    +  -

Dnes večeřím hustou polívku s červenou čočkou, mrkví, celerem a bramborama

reagovat ivetta 22.10.2014 13:08  16%    +  -

pipla: díky, vynasnažím se. Zatím to jde, frčím na . Máme doma sklizeň dýní a brambor, dnes jsem zakoupila tofu a taky mám vlastní ořechy. Takže zatím držím

reagovat pipla 21.10.2014 19:51  27%    +  -

jo holky aby nám to dělení šlo,tak jeden sladký recepis:Mufinky:2hrnky polohrubé mouky,1hrnek kokosu,1hrnek rostlinného mléka,3/4hrnku třtinového cukru,1prášek do pečiva,1/2hrnku oleje,2lžíce pudinku se smetanovou příchutí(může být i jiná příchut)hrnek strouhaných jablek,jsem dala na polovic s dýní,jen zamíchat a plnit do mufínových forem vymazaných olejem a vysypaných kokosem,upečene na 170 až je růžový povrch.je to 12mufin a mám je v mrazáku jen sama pro sebe

reagovat pipla 21.10.2014 19:44  27%    +  -

ivetta: dobří holubi se vracejí,takových nás sem chodí většinablahopřeji k zvládnutí prvního dne,ještě 13a už si zvykneš,věř mi, léééta praxe

reagovat ivetta 21.10.2014 9:20  16%    +  -

Ahoj holky! Hlásím první den úspěšně za mnou A ráno mě to parádně prohnalo

reagovat ivetta 20.10.2014 17:37  15%    +  -

báša: za jeden měsíc tolik kilo dole?! Tak to moc gratuluju

reagovat ivetta 20.10.2014 17:36  15%    +  -

Ahoj ve spolek Nakukuju po strašně dlouhé době. Potřebuju "nabudit" abych se chytla a vydržela dělit. DS jsem držela tak před 10lety a docela to fungovalo, tak snad to zabere i tentokrát

reagovat pipla 18.10.2014 12:47  44%    +  -

Ježibaba1: zcela náhodou JO

reagovat jiřičky 18.10.2014 10:29  31%    +  -

Nadix: taky bych na ně moc nedala raděj hubni přirozeně mi jednou opři hubnutí pod dohledem vnutila pročistovací čaj ale myslím že pročistit se dá i normálně je to už pár let a vždycky když stojí na ulici tak udělám oblouk

reagovat Irena900 18.10.2014 7:28  100%    +  -

Nadix: tabletky holky neřeší a já také ne

reagovat Nadix 17.10.2014 13:21  5%    +  -

Ženy, chtěla jsem se zeptat, jak je to s vitamínovými doplňky. V poslední době jsem často nachlazená a ráda bych doplnila Céčko na posílení imunity. Vím, že je to nejlepší přirozenou cestou, ale já se do doporučené denní dávky ovoce a zeleniny docela nutím, fakt to nedám.
I když najdu nějaké tablety bez cukru a příchutí, vždycky obsahují pomocné látky jako kukuřičný škrob a želatinu.
Kdyby aspoň jen jedno z toho, tak je beru obden, ale podle mě je želatina zvířátková a škrob je samozřejmě rostlinka.
Máte s tím někdo zkušenosti? Skutečně by mi to dělalo neplechu a narušovalo dělenku?
Jinak hlásím za 2-3 týdny cca 4 kg :-)

reagovat Ježibaba1 15.10.2014 16:06  90%    +  -

pipla: ty žiješ holka

reagovat pipla 13.10.2014 12:46  26%    +  -

báša: jsi dobrá,já mám 3týdny a 1malinké kilečk, jiřičky:

reagovat semínko 12.10.2014 19:17  100%    +  -

báša: jsi dobrá držím pěsti...

reagovat báša 10.10.2014 15:51  34%    +  -

musím se pochlubit ...1 měsíc a mám dole 7,8 kg. Je to míň o 1kg jak u prvního dělení a vím, že nyní to už pujde pomaleji, ale chytila jsem se a jsem za to ráda. Tak děvčátka šup a pojďte do toho se mnou

reagovat jiřičky 9.10.2014 19:17  73%    +  -

báša: a to ti jde i teď tak dobře hubnout tak všechna čest dřív mi to šlo hravě ale mám taky 50 a už to nějak nejde tak lehko

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Dělená strava podle Lenky Kořínkové - otevřena pro všechny
Diskusi založil(a): cabuna
přispívání jen pro zaregistrované
Nástěnka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si
Třetí řada série Čtyři v tom se inspirovala facebookem. A vzbudila dvojnásobný zájem o účast. Iveta Vítová: Anorexie je v mém případě nesmysl. Stravuji se pořád stejně a dostatečně 8 důvodů, proč chodit pravidelně plavat Vánoce v říjnu? Ne! Jen doprava zdarma na kniha.cz Zhubnutí jednoho konfekčního čísla zvýší šanci na početí Kamarádku opustil manžel. Teď se snaží zničit moji rodinu Přijďte na kloub vypadávání vlasů! Dýně: Vyzkoušejte skvělé a originální recepty! Neobvyklé způsoby odvykání kouření: fantazii se meze nekladou Důkazy lásky jsou různé. Ženy ale touží po romantice, a tak je mnohdy nevidí

Mladá Fronta a.s. Mladá Fronta a.s.

Copyright 1999-2014 Mladá fronta a.s. Publikování nebo další šíření obsahu serveru je bez písemného souhlasu autora či redakce zakázáno.