Dělená strava podle Lenky Kořínkové - otevřena pro všechny

Již zde jedna fungující diskuse je, ale byla uzavřena z důvodu většího soukromí pro holky, které se vzájemně znají několik let. A protože mám denně několik žádostí o vstup a chápu, že hlavně na začátku dělení si plno holek potřebuje načerpat inspiraci a vzájemně si poradit, rozhodla jsem se založit tuto diskusi, která bude všem otevřená a bude tím plnit svůj účel.

SKUPINA KYTIČKOVÁ:
brambory, rýže, bezvaječné těstoviny, knedlíky (bez vajec nebo musí být ze sušených vajec a bez mléka a syrovátky, používám hlavně z prášku, mouka - všechny druhy, pečivo celozrnné, kukuřice (je to kytička a ne zelenina), popcorn (slaný), vločky - všechny druhy neslazené cukrem, musli - všechny druhy neslazené cukrem, všechny druhy obilovin, všechny druhy semínek, sója a sójové výrobky, sójové maso a všechny výrobky z něho, sójové mléko, sójová majonéza, sójové sýry, jogurty a paštiky (pokud neobsahují vejce), čočka, hrách, fazole a ostatní luštěniny, kroupy, krupice, rostlinné máslo (ale minimálně), bohužel nehrozí rostlinné máslo na chleba ani na brambory, bez „závady“ je pouze olivový olej nebo tenká vrstva rostlinného oleje, ale musíme kontrolovat složení), rostlinné tuky (na pečení třeba Hera, ale v přísné fázi opravdu minimálně), droždí, glukóza, hroznový cukr, květový i lesní med, slad, vajahit,

SKUPINA ZVÍŘÁTKOVÁ:
všechny druhy masa, uzeniny (pozor, většina má velké množství škrobu, hlavně točené salámy), salámy, paštiky živočišného původu, drůbež, ryby, všechny druhy konzervovaných ryb, sýry - nejlépe do 30 (45) % tuku, bílý jogurt, tvaroh a všechny neslazené výrobky z něho, mléko živočišné (sušené i čerstvé, šlehačka bez cukru, smetana, majonéza, tatarská omáčka (přečíst složení), vejce, oleje všeho druhu ( nesmí být sójové – to je kytička), máslo rostlinné i živočišné, sádlo

OVOCE:
čerstvé i sušené, nesmí být s přídavkem cukru, kompoty bez cukru nebo slazené uměle, slazené džemy (se sladidlem nebo fruktózou)

ZELENINA:
zelenina čerstvá, mražená i nakládaná ( bez kukuřice, v nakládané zelenině ani v kečupu cukr nevadí, četla jsem někde, že když je tam ocet, tak se ty účinky ruší), všechny druhy tomatovo-zeleninových směsí,zelené fazolové lusky.

NEUTRÁL:
většina duchucovadel, houby,koření všeho druhu, kečup, hořčice, kakao, carob, lesní med, všechny druhy čajů včetně ovocných, káva, neslazené či uměle slazené limonády a minerálky, fruktóza - ovocný cukr, všechny oříšky-kromě buráků
všechny druhy umělých sladidel,sojová omáčka,olivy,kokos a všechno z kokosu,Psyllium

ZÁSADNĚ NE!!!
cukr rafinovaný a přírodní, burské oříšky, pečivo z bílé mouky, alkohol (s výjimkou vinného střiku)

U DĚLENÉ STRAVY NEJDE V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ O POČÍTÁNÍ KALORIÍ !!!!MNOŽSTVÍ STRAVY SE ČASEM UPRAVÍ SAMO!!!

9.8.2008

Diskusi založil(a) 9.8.2008 cabuna

Jídelníčky

wowo 14.11.2011 10:47

wowo 4.10.2011 10:18

NÁSTĚNKA

Zde najdete recepty, vzory jídelníčků, rychlehubnoucí jídelníček na týden a další...

wowo 12.8.2008 13:03

reagovat jiřičky 18.8.2014 19:25  51%    +  -

hecana: řečičky já to mám na sobě tak ověřené nikdy nepůsobí tak jak píšou a když si ho dám tak konskou dávku a to vím že budu doma a i tak si ho dám ráno a působí 2den až odpoledne a ne jak oni píšou kecičky nebo já jsem zvláštní tvor pak se cítím bezva

reagovat hecana 18.8.2014 18:53  100%    +  -

jiřičky: To je pravda, ale gutalax je nevyspytateľný, keď si ho dáš, tak na druhý deň sa treba zdržovať poblíž WC aby nebol potom malér, už som zažila pár takýchto krušných chvíľ, smrť v očiach a zalievali ma poty...

reagovat jiřičky 18.8.2014 18:31  51%    +  -

hecana: tak si ho budu muset znovu koupit pokud ho tak chválíš s tím WC to mívám taky problémy ale gutalax 1týdně pomáhá

reagovat hecana 18.8.2014 16:46  100%    +  -

jiřičky: Môžem odpovedať ja, užívam ho každé ráno pol hodinu pred raňajkami do veľkého pohára dve kávové lyžičky a potom ešte malým pohárom čistej vody zapijem. Mala som vždy veľké problémy s bola som pred rokmi aj operovaná na zlatú žilu, večne som pila rôzne čaje, gutalax, tabletky a bohvie čo ešte a teraz mám svätý pokoj, chodím ráno pravidelne a ešte aj po hlavnom jedle. Bez psyllia už ani ranu, neviem si ho vynachváliť. Ak má ktokoľvek nejaké problémy s vylučovaním nie je nad neho nič lepšie ...

reagovat jiřičky 18.8.2014 13:26  51%    +  -

janakralov: můžu se tě zeptat jaké máš výsledky s tím psíliem já ho taky měla jednou

reagovat neznámá56 18.8.2014 13:05  17%    +  -

janakralov:

Dá se sehnat i levněji.

reagovat janakralov 17.8.2014 23:46  8%    +  -

..pro zdraví :-)

psylium 500 g za 269,-

kolagen 1000g za 399,-

reagovat zuzaja 17.8.2014 18:38  100%    +  -

hecana: dakujem, este som zabudla dodat, ze som vylucila aj strukoviny, soju, kukuricu
Trochu som nakukla do paleo stravovania, snazim sa inspirovat aj tam, aj ked som nepresla ziadnou detoxikaciou ako doporucuju na zaciatku

reagovat hecana 17.8.2014 18:11  100%    +  -

zuzaja: Ryžu, zemiaky som nejedla ani nepamätám, akosi mi nechýbali. V kytičkách som si dávala na raňajky ovsenné vločky so sójovým a ryžovým jogurtom s ovocím, na obed buď sójové produkty alebo fazuľový guláš a podobne. Ale váha sa nehýbala, tak som začala len so zvieratkami, musím sa veľmi snažiť, tie hormonálne tabletky mi to hodne sťažujú, ale nevzdávam sa. A Tebe gratulujem, každý mínusový výsledok sa ráta...

reagovat zuzaja 17.8.2014 17:35  100%    +  -

hecana: super vysledok, ja mam dole 3 kila, ale musela som pritvrdit.
Vyradila som lepok, zemiaky, ryzu. Teraz v lete sa to da lahko. Tak aspon kym je sezona, skusim vydrzat.

reagovat hecana 17.8.2014 13:45  100%    +  -

Irena900: Ty to máš zariadené s tým stravovaním veľmi divne, takto by som sa ja stravovať nemohla. Ja musím dodržiavať presne dni a jesť len povolené potraviny...

reagovat Irena900 17.8.2014 12:45  100%    +  -

hecana: ahojky, já dnes měla kachničku pečenou a k tomu dýni hokaido na cibulce a trochu žampionu co našel tatin když šel na procházku se psem a peču si kytičkovou bublaninu, abych si pak dala odpoledne ke kavičce. Zatím s váhou stojím, ale lepší než přibírat.

reagovat hecana 17.8.2014 11:25  100%    +  -

Zdravím dievčence, ja som sa do toho oprela trošku viac a navyše som spod hromady tričiek vyhrabala elektrický masážny stroj. Od nedele a naďalej mám zvieratká a mám dolu 1,7 kg, v žalúdku -5 cm a aj to je lepšie ako nič...

reagovat neznámá56 16.8.2014 11:15  18%    +  -

Já se zatím v dělence držím, ale ještě jsem se neměřila. Já jsem se totiž neměřila ani před začátkem.
Si říkám, že to poznám na kalhotech atd.
Ale po stravě musím říct, že mi splaskl žaludek nemám takové nafouklé nad břichem.

reagovat jiřičky 14.8.2014 19:35  62%    +  -

HOLKY jak jsem si všimla tak nikdo nic nepíše tak co nic aspoň u mně nic a vy taky néééé

reagovat HuskyW 9.8.2014 22:20  9%    +  -

jiřičky: Já myslím, že tady je úplně všechno

reagovat jiřičky 9.8.2014 19:42  57%    +  -

HuskyW:Tak to ani nevím co tu všechno je

reagovat HuskyW 9.8.2014 10:36  9%    +  -

Jéééžiš, holky, já vám teda moc děkuju, ale ten příspěvek jsem chtěla dát do diskuze k pejskům! Haha, to se mi tedy nepovedlo, vůbec jsem si toho nevšimla, to se omlouvám

reagovat hecana 8.8.2014 20:10  89%    +  -

HuskyW: Gratulujem, máš prekrásnych psíkov a nádhernú záľubu...

reagovat jiřičky 8.8.2014 20:05  56%    +  -

HuskyW: tak ať žije

reagovat HuskyW 8.8.2014 19:58  9%    +  -

Tak nejmladší Floyd oslavila své první narozeniny!

reagovat ivala 7.8.2014 12:29  100%    +  -

jiřičky: no zkoušela jsem několikrát, ale velké úspěchy nebyly... ale možná to byla i moje vina.. radši jsem měla kytičkové dny...a měla jsem ráda sladké..takže vždycky nějaké rychlejší zhubnutí, a pak už to stálo...

reagovat jiřičky 7.8.2014 12:21  55%    +  -

ivala: a že se tak ptám s jakým výsledkem já jsem v tom letos nová

reagovat ivala 7.8.2014 12:07  100%    +  -

jiřičky: mám to pro kamarádku... slíbila jsem jí že jí to pošlu - a dívám se k sobě a někde se mně to ztratila. Dělenku jsem kdysi držela..ale to už je hodně dávno... Děkuji za ochotu.

reagovat jiřičky 7.8.2014 12:04  55%    +  -

ivala:vrať se zpátky na start a klikni dole na 2 je tam dělená strava L.k.FB. a tam máš základní graf ten ti bude stačit na celou dělenku pokud ji chceš držet

reagovat ivala 7.8.2014 9:34  100%    +  -

Nemá někdo po ruce prosím grafy? Někam jsem si je uložila a nemůžu je najít... Děkuji

reagovat jiřičky 6.8.2014 15:14  52%    +  -

Irena900: já jim nic platit nebudu

reagovat Irena900 6.8.2014 10:43  100%    +  -

jiřičky: no Jani nechceš mi říct, že se dáš také na klamavou reklamau, tohle je fakt je o tom, jak vytáhnout z lidí peníze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

reagovat neznámá56 5.8.2014 17:51  8%    +  -

jiřičky:
Hmmm, nekupuji a co tam je?

reagovat jiřičky 5.8.2014 12:22  49%    +  -

holky kupujete si program TVpohoda jestli jó tak se podívejte na ten od 9.8-15.8 na tu zadní stránku mě to tak nažhavilo pak mi řeknete svůj názor jó

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Dělená strava podle Lenky Kořínkové - otevřena pro všechny
Diskusi založil(a): cabuna
přispívání jen pro zaregistrované
Nástěnka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si
Neurofeedback: Mozek v posilovně Britští konstruktéři vyvíjejí letoun bez okýnek. Bude přepravovat levněji Jsme v patové situaci. Já nechci dítě bez svatby, on chce dítě, ale svatbu ne Vojtova metoda. Zeptejte se odbornice na vše, co vás zajímá Věčný denim. Džínové kousky, kterým neodoláte! Nedostatek estrogenu může vyvolávat nutkání přejídat se Agáta Prachařová: Diety jsem držela snad od narození Ženy a muži pod drobnohledem. Co nás dělá opravdu sexy? Porazte ho v tělocvičně 3 omyly při výběru podprsenky! Nedělejte zbytečné chyby!

Mladá Fronta a.s. Mladá Fronta a.s.

Copyright 1999-2014 Mladá fronta a.s. Publikování nebo další šíření obsahu serveru je bez písemného souhlasu autora či redakce zakázáno.