Dělená strava podle Lenky Kořínkové - otevřena pro všechny

Již zde jedna fungující diskuse je, ale byla uzavřena z důvodu většího soukromí pro holky, které se vzájemně znají několik let. A protože mám denně několik žádostí o vstup a chápu, že hlavně na začátku dělení si plno holek potřebuje načerpat inspiraci a vzájemně si poradit, rozhodla jsem se založit tuto diskusi, která bude všem otevřená a bude tím plnit svůj účel.

SKUPINA KYTIČKOVÁ:
brambory, rýže, bezvaječné těstoviny, knedlíky (bez vajec nebo musí být ze sušených vajec a bez mléka a syrovátky, používám hlavně z prášku, mouka - všechny druhy, pečivo celozrnné, kukuřice (je to kytička a ne zelenina), popcorn (slaný), vločky - všechny druhy neslazené cukrem, musli - všechny druhy neslazené cukrem, všechny druhy obilovin, všechny druhy semínek, sója a sójové výrobky, sójové maso a všechny výrobky z něho, sójové mléko, sójová majonéza, sójové sýry, jogurty a paštiky (pokud neobsahují vejce), čočka, hrách, fazole a ostatní luštěniny, kroupy, krupice, rostlinné máslo (ale minimálně), bohužel nehrozí rostlinné máslo na chleba ani na brambory, bez „závady“ je pouze olivový olej nebo tenká vrstva rostlinného oleje, ale musíme kontrolovat složení), rostlinné tuky (na pečení třeba Hera, ale v přísné fázi opravdu minimálně), droždí, glukóza, hroznový cukr, květový i lesní med, slad, vajahit,

SKUPINA ZVÍŘÁTKOVÁ:
všechny druhy masa, uzeniny (pozor, většina má velké množství škrobu, hlavně točené salámy), salámy, paštiky živočišného původu, drůbež, ryby, všechny druhy konzervovaných ryb, sýry - nejlépe do 30 (45) % tuku, bílý jogurt, tvaroh a všechny neslazené výrobky z něho, mléko živočišné (sušené i čerstvé, šlehačka bez cukru, smetana, majonéza, tatarská omáčka (přečíst složení), vejce, oleje všeho druhu ( nesmí být sójové – to je kytička), máslo rostlinné i živočišné, sádlo

OVOCE:
čerstvé i sušené, nesmí být s přídavkem cukru, kompoty bez cukru nebo slazené uměle, slazené džemy (se sladidlem nebo fruktózou)

ZELENINA:
zelenina čerstvá, mražená i nakládaná ( bez kukuřice, v nakládané zelenině ani v kečupu cukr nevadí, četla jsem někde, že když je tam ocet, tak se ty účinky ruší), všechny druhy tomatovo-zeleninových směsí,zelené fazolové lusky.

NEUTRÁL:
většina duchucovadel, houby,koření všeho druhu, kečup, hořčice, kakao, carob, lesní med, všechny druhy čajů včetně ovocných, káva, neslazené či uměle slazené limonády a minerálky, fruktóza - ovocný cukr, všechny oříšky-kromě buráků
všechny druhy umělých sladidel,sojová omáčka,olivy,kokos a všechno z kokosu,Psyllium

ZÁSADNĚ NE!!!
cukr rafinovaný a přírodní, burské oříšky, pečivo z bílé mouky, alkohol (s výjimkou vinného střiku)

U DĚLENÉ STRAVY NEJDE V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ O POČÍTÁNÍ KALORIÍ !!!!MNOŽSTVÍ STRAVY SE ČASEM UPRAVÍ SAMO!!!

9.8.2008

Diskusi založil(a) 9.8.2008 cabuna

Jídelníčky

wowo 14.11.2011 10:47

wowo 4.10.2011 10:18

NÁSTĚNKA

Zde najdete recepty, vzory jídelníčků, rychlehubnoucí jídelníček na týden a další...

wowo 12.8.2008 13:03

reagovat hecana 3.5.2015 10:26  100%    +  -

spejlik: Delených stravovaní je viacero, keď si ich prezrieš tak sú v mnohom rozdielne, záleží len na tom, ktorá zrovna Tebe vyhovuje a tú si vyberieš. Na každý organizmus platí niečo iné, takže ak spôsob stravovania jednej vyhovuje, druhej nemusí. Ja som sa asi pred viac ako dvatsiatimi rokmi stretla s mnohými variáciami delenej a vybrala som si z nich delenú podľa L.K. zistila som že mi vyhovuje najviac...

reagovat hecana 2.5.2015 21:19  100%    +  -

Zdravím dievčence, tak v chladničke všetko pripravené, od zajtra začínam s najprísnejším grafom, tak som zvedavá kto vyhraje, či lieky, alebo moja pevná vôľa. Držte mi palec...

reagovat Natule 26.4.2015 19:53  100%    +  -

fonek: zkus si vyhledat info o dělené stravě dle Haye...tam to tak je...

reagovat spejlik 26.4.2015 19:33  100%    +  -

hecana: to je nejvolnější graf a je na udržení váhy,,,

reagovat hecana 26.4.2015 18:48  100%    +  -

fonek: Ano, takto sa stravuje Irena900, nedrží najprísnejší graf, či sa pri tom chudne neviem, ale mne to už nepripadá ako delená strava keď sa už jedia obe skupiny v jeden deň...

reagovat fonek 26.4.2015 18:42  5%    +  -

Ahoj dělenky,někdo se tady zmínil,že jí obě skupiny v jednom dni,můžete mě k tomu něco napsat díky moc nebo je k tomu nějaký graf? a dá se u toho taky hubnout?

reagovat hecana 25.4.2015 16:21  100%    +  -

akrášk: Ja držím mne sa to tiež už blíži, ja začínam od 1.5.som zvedavá či to k niečomu bude...

reagovat akrášk 24.4.2015 23:27  5%    +  -

Tak dnes začínám ...držte mi palce

reagovat fonek 24.4.2015 12:23  5%    +  -

díky někdy se ozvu,jak pokračuju.

reagovat Tulik1 24.4.2015 9:18  24%    +  -

fonek: tak at se ti dari a dosahnes sveho cile a hlavne, at jsi zdrava a stastna

reagovat fonek 24.4.2015 8:17  5%    +  -

Kořínková mě napsala,že u dělenky se nemá cenu vážit,ale měřit.At se zbytečně nestresuje.

reagovat fonek 24.4.2015 8:15  5%    +  -

ahoj takže dělenku nemůžu,ale mám jinou formu stravov. kde jím 5x denně jen večer už nejím sacharidy jen bílkov.+zeleninu a 3hod.odstup v jídle.At se vám daří a jste opět krásné.

reagovat Tulik1 23.4.2015 8:29  23%    +  -

Dobré ránko, hlásím, že mám po sedmi dnech zvířátek dneska kyti. Zatím snídám pouze ovocný salát, dopo sváča bude rýžový jogurt, na obídek vegetariánská směs po mexicku s rýží a na odpo zatím ještě nevím. Chtěla bych dát ten dnešek bez pečiva, tak uvidíme, jestli mě něco napadne.
Jinak jsem provedla vážení po tom týdnu a dnešní váha 64,5 kg, tzn. že minimálně 1,5 kg dole, nevážila jsem se před týdnem, ale před dvěma jsem měla víc jak 66 kg ..., takže spokojenost veliká

reagovat spejlik 22.4.2015 20:12  100%    +  -

Tulik1: to jsem sama zvědavá

reagovat Tulik1 22.4.2015 20:00  23%    +  -

spejlik: parada, tesim se na tve pocity a vysledky...

reagovat Tulik1 22.4.2015 19:59  23%    +  -

fonek: tak to ti nepovim, ale byt tebou radeji se zeptam sveho lekare...

reagovat fonek 22.4.2015 18:40  5%    +  -

může mě někdo napsat jestli můžu u cukrovky-2 dělit? díky.

reagovat fonek 22.4.2015 18:38  5%    +  -

Irena900 ahoj zdravím.

reagovat spejlik 22.4.2015 17:04  100%    +  -

tak děvčata zítra ZAČÍNÁM!!!!!!!!!!!!!!!!!!

reagovat fonek 22.4.2015 16:40  5%    +  -

copak tady v této skupině jsou jen 3 lidi?

reagovat Tulik1 22.4.2015 13:08  23%    +  -

fonek: já myslím, že žloutek se u kytek může. Já osobně ho ale v kyti nepoužívám vůbec.

reagovat fonek 22.4.2015 12:23  5%    +  -

U kytek se nemůže ani žloutek?dík.

reagovat fonek 22.4.2015 12:15  5%    +  -

zdravím já med nemůžu jsem diabetik a dokt.mě ho zakázala .

reagovat hecana 22.4.2015 9:19  100%    +  -

fonek: Pekný deň, prečítaj si na vrchu čo do ktorej skupiny patrí a tam si aj nájdeš že:
rostlinné máslo (ale minimálně), bohužel nehrozí rostlinné máslo na chleba ani na brambory.Ja si tiež spravím nejakú pomazánku, alebo len tak trošíčku medu...

reagovat spejlik 22.4.2015 8:51  100%    +  -

Tulik1: ahoj,já se přidám ale dnes ne ,musím si nejdříve nakoupit asi zítra

reagovat Tulik1 22.4.2015 8:40  22%    +  -

fonek: já si chleba nepotírám tukem, ale vždy nějakou rostlinnou pomazánkou doma vyrobenou, případně pokud mám chuť na sladké, tak si ho natřu tahini pastou a medem

reagovat Tulik1 22.4.2015 8:39  22%    +  -

spejlik: tak šup šup, jen se k nám přidej, čím nás bude víc, nebudem se bát vlka nic

reagovat Tulik1 22.4.2015 8:38  22%    +  -

fonek: já držím ten nejvolnější graf a tam se může kombinovat ovoce s bílkovinama

reagovat Tulik1 22.4.2015 8:38  22%    +  -

fonek: ahojky, vítej mezi námi a ať se ti daří podle tvých představ. Jaké máš plány?

reagovat Tulik1 22.4.2015 8:37  22%    +  -

ahojky, tak já dneska sedmý den zvířátka, cítím se naprosto skvěle, vypadá to, že na nich ještě asi do víkendu zůstanu
včera jsme se zajeli podívat na chajdu, opekli jsme buřtíky, padly do mě dva ani jsem nemrkla a k tomu kopice zeleniny a bylo mi fajn

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Dělená strava podle Lenky Kořínkové - otevřena pro všechny
Diskusi založil(a): cabuna
přispívání jen pro zaregistrované
Nástěnka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si
Vyšetření prsou. Vše, co byste měla vědět! Čtyři variace na těstoviny. Vyzkoušejte snadné recepty pro každého Spice Girls byly opět spolu! Na čtyřicetinách Davida Beckhama Heidi Klum se přiznala: vlastní otec mě natáčel při porodech! Britka porodila dvakrát ve stejný den jako vévodkyně z Cambridge Britská princezna už má jméno! Bojím se tchýně, je čarodějnice. A to doslova! Plodné období končí... a co bude dál? Vše, co je dobré vědět o menopauze Protéza v podprsence. Jsem ještě žena? (odpovědi na vaše dotazy) Únik moči, problém, o kterém se nemluví, ale mělo by se... (poradna)

Mladá Fronta a.s. Mladá Fronta a.s.

Copyright 1999-2015 Mladá fronta a.s. Publikování nebo další šíření obsahu serveru je bez písemného souhlasu autora či redakce zakázáno.