Dělená strava podle Lenky Kořínkové - otevřena pro všechny

Již zde jedna fungující diskuse je, ale byla uzavřena z důvodu většího soukromí pro holky, které se vzájemně znají několik let. A protože mám denně několik žádostí o vstup a chápu, že hlavně na začátku dělení si plno holek potřebuje načerpat inspiraci a vzájemně si poradit, rozhodla jsem se založit tuto diskusi, která bude všem otevřená a bude tím plnit svůj účel.

SKUPINA KYTIČKOVÁ:
brambory, rýže, bezvaječné těstoviny, knedlíky (bez vajec nebo musí být ze sušených vajec a bez mléka a syrovátky, používám hlavně z prášku, mouka - všechny druhy, pečivo celozrnné, kukuřice (je to kytička a ne zelenina), popcorn (slaný), vločky - všechny druhy neslazené cukrem, musli - všechny druhy neslazené cukrem, všechny druhy obilovin, všechny druhy semínek, sója a sójové výrobky, sójové maso a všechny výrobky z něho, sójové mléko, sójová majonéza, sójové sýry, jogurty a paštiky (pokud neobsahují vejce), čočka, hrách, fazole a ostatní luštěniny, kroupy, krupice, rostlinné máslo (ale minimálně), bohužel nehrozí rostlinné máslo na chleba ani na brambory, bez „závady“ je pouze olivový olej nebo tenká vrstva rostlinného oleje, ale musíme kontrolovat složení), rostlinné tuky (na pečení třeba Hera, ale v přísné fázi opravdu minimálně), droždí, glukóza, hroznový cukr, květový i lesní med, slad, vajahit,

SKUPINA ZVÍŘÁTKOVÁ:
všechny druhy masa, uzeniny (pozor, většina má velké množství škrobu, hlavně točené salámy), salámy, paštiky živočišného původu, drůbež, ryby, všechny druhy konzervovaných ryb, sýry - nejlépe do 30 (45) % tuku, bílý jogurt, tvaroh a všechny neslazené výrobky z něho, mléko živočišné (sušené i čerstvé, šlehačka bez cukru, smetana, majonéza, tatarská omáčka (přečíst složení), vejce, oleje všeho druhu ( nesmí být sójové – to je kytička), máslo rostlinné i živočišné, sádlo

OVOCE:
čerstvé i sušené, nesmí být s přídavkem cukru, kompoty bez cukru nebo slazené uměle, slazené džemy (se sladidlem nebo fruktózou)

ZELENINA:
zelenina čerstvá, mražená i nakládaná ( bez kukuřice, v nakládané zelenině ani v kečupu cukr nevadí, četla jsem někde, že když je tam ocet, tak se ty účinky ruší), všechny druhy tomatovo-zeleninových směsí,zelené fazolové lusky.

NEUTRÁL:
většina duchucovadel, houby,koření všeho druhu, kečup, hořčice, kakao, carob, lesní med, všechny druhy čajů včetně ovocných, káva, neslazené či uměle slazené limonády a minerálky, fruktóza - ovocný cukr, všechny oříšky-kromě buráků
všechny druhy umělých sladidel,sojová omáčka,olivy,kokos a všechno z kokosu,Psyllium

ZÁSADNĚ NE!!!
cukr rafinovaný a přírodní, burské oříšky, pečivo z bílé mouky, alkohol (s výjimkou vinného střiku)

U DĚLENÉ STRAVY NEJDE V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ O POČÍTÁNÍ KALORIÍ !!!!MNOŽSTVÍ STRAVY SE ČASEM UPRAVÍ SAMO!!!

9.8.2008

Diskusi založil(a) 9.8.2008 cabuna

Jídelníčky

wowo 14.11.2011 10:47

wowo 4.10.2011 10:18

NÁSTĚNKA

Zde najdete recepty, vzory jídelníčků, rychlehubnoucí jídelníček na týden a další...

wowo 12.8.2008 13:03

reagovat merlinka 7.12.2014 9:01  9%    +  -

ivetta: děkuji moc, snad to půjde dolů.
Dnes mám kytičky: snídaně chleb s medem a caro se zajícem a zbytek zatím nevím. Musím něco vymyslet, ale asi udělám kyselici s uezným tofu. Mám domácí zelíčko, jéét to bude mňamka

reagovat ivetta 6.12.2014 21:36  19%    +  -

merlinka: držím palce!

reagovat merlinka 5.12.2014 10:55  9%    +  -

wowo: ahojky, tak co? Stále dělíš?

reagovat wowo 5.12.2014 10:42  100%    +  -

merlinka:

reagovat merlinka 5.12.2014 9:59  9%    +  -

Holky,tak jsem byla nakoupit a na snídani jsem měla vařené vajíčka s rajčaty a okurkem, k obědu bude vařená červená řepa s cibulí a tuňákem a večeře nejspíš zeleninový salát s hermelínem.

reagovat merlinka 5.12.2014 7:48  9%    +  -

Zdravím dámy, dlouho jsem zde nebyla a od pondělka jsem opět najela na nejpřísnější graf, tak snad to půjde dolů. Dnes jsem si dala zvířátka

reagovat HuskyW 26.11.2014 12:09  5%    +  -

jiřičky: Já jsme si pak dávala i sem tam koblížky, když jsem jela "udržovací" :) Ke kytičkám... Ale na hubnutí to asi úplně nebude no, o tom žádná

reagovat jiřičky 24.11.2014 19:37  55%    +  -

ivetta: já jsem prosím měla koblížka na návštěvě u já vím že to nesmím

reagovat ivetta 24.11.2014 10:31  25%    +  -

jiřičky: sem si to myslela Taky mám někdy prsty moc rychlé
Dnes hlásím zvěř - maso a olivy a na mlsání tvaroh s medem

reagovat jiřičky 23.11.2014 19:30  53%    +  -

hecana: jó rokama sory

reagovat ivetta 21.11.2014 20:58  18%    +  -

hecana: taky jsem to nepobrala...asi je tam překlep a místo rukama tam mělo být rokama...

reagovat hecana 21.11.2014 20:00  73%    +  -

jiřičky: Vieš že som neporozumela tomu čo si teraz napísala???

reagovat jiřičky 21.11.2014 19:19  50%    +  -

hecana: já myslím že to bude těma rukama narovinu jak jsme byly mladší nehublo se nám snadno a hravě

reagovat jiřičky 21.11.2014 19:18  50%    +  -

ivetta: tiše závidím ale nepominu se za chvíli je tu Nový rok tak si zkusím dát závazek ovšem nic nezaručuju

reagovat ivetta 21.11.2014 10:02  18%    +  -

hecana: zkouška trpělivosti Vydržet! Já se dámy chci pochlubit - za měsíc snažení ( i hřešení) -3kg Mám radost.

reagovat hecana 19.11.2014 21:02  74%    +  -

jiřičky: Najviac ma z toho štve že nehreším, jem len čo mám, nasadila som si prísnejší graf, chodím na prechádzky a moja veškerá snaha stále vychádza navnivoč...

reagovat jiřičky 19.11.2014 19:45  47%    +  -

hecana: to jsme dvě tak se netrap nějak to zvládnem

reagovat hecana 18.11.2014 21:12  73%    +  -

jiřičky: Myslím si že to by brala každá jedna z nás. A inak už je zase všetko po starom, moje kilčá sú presne tam kde boli doteraz a akú som mala radosť že sa niečo hnulo...

reagovat jiřičky 18.11.2014 19:13  45%    +  -

hecana: jéje kdyby to tak šlo tak bych se radostí asi zbláznila

reagovat hecana 18.11.2014 14:06  74%    +  -

Nebolo by toto super? Polehávať, dobré niečo popapkávať a pritom zostať štíhlá...

reagovat ivetta 17.11.2014 19:28  19%    +  -

hecana: hurá, začátek - hnulo se to směrem dolů

reagovat jiřičky 14.11.2014 19:45  80%    +  -

hecana: i kapka dělá moře

reagovat hecana 14.11.2014 19:41  100%    +  -

jiřičky: Ďakujem, ale je to len kvapka v mori, stále mám na sebe po liečbe 15 kg navyše, ale pekne pomaličky...

reagovat jiřičky 14.11.2014 19:23  80%    +  -

hecana: ale tobě gratuluju

reagovat hecana 14.11.2014 11:48  100%    +  -

Zdravím dievčence, stále sa držím, momentálne som pritvrdila, nasadila najprísnejší graf, hodne chodím von a lieky nelieky podarilo sa mi zhodiť 1,5 kg, pre mňa obrovský úspech...

reagovat ivetta 13.11.2014 21:10  25%    +  -

dámy, tak mám dalších 10dní za sebou Dnes jsem vyrazila i na jogu - myslím, že zítra to pocítím

reagovat ivetta 3.11.2014 9:36  18%    +  -

ahoj dámy, zdravím od Hlásím, že mám úvodních 14 dní dělaní za sebou. V pase už je to znát Dnes mám

reagovat Irena900 2.11.2014 12:37  100%    +  -

HuskyW: tak hlavně, že to vyhovuje tobě a když to jinému smrdí, tak ať nečuchá

reagovat HuskyW 2.11.2014 11:16  5%    +  -

Irena900: Když mě to voní a chutná i takhle

reagovat Irena900 1.11.2014 19:35  100%    +  -

HuskyW: máš si udělat to přepuštěné máslo a to je super a krásně to voní

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Dělená strava podle Lenky Kořínkové - otevřena pro všechny
Diskusi založil(a): cabuna
přispívání jen pro zaregistrované
Nástěnka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si
Když se roup zatoulá: Záněty, které dokáží pořádně potrápit Zelená lékárna. Po čem sáhnout, když nechcete prášky? Káva s máslem? Je zdravá, prospívá srdci a pomáhá hubnout To je šílené! Vizážista utratil 3,3 milionu za 50 plastik, aby vypadal jako Kim Kardashian Drobné dárky na poslední chvíli si zhotovíte sami doma ? a za pár korun Skvělé vánočky krok za krokem Přítel si nechal narůst fousy a já je nesnáším! Vyzkoušejte skvělé vánoční recepty Jamieho Olivera! 10 tipů pro vánoční stůl Změnit zdraví budoucích generací? Řešením je nutriční programování

Mladá Fronta a.s. Mladá Fronta a.s.

Copyright 1999-2014 Mladá fronta a.s. Publikování nebo další šíření obsahu serveru je bez písemného souhlasu autora či redakce zakázáno.