Poraďte ověřeného léčitelé

Hledám pro blízkého člověka léčitelé, který dokáže odstranit z podvědomí bolavé vzpomínky z dřívějších let. A také, aby navodil určitý klid roztěkané duši. Prosím poraďte, možná tento dotaz pomůže dalším stejně postiženým. Pokud táto diskuse, už existuje, tak se touto cestou omlouvám.Děkuji
10.8.2008

Diskusi založil(a) 10.8.2008 Kofilka

reagovat Karel 9.10.2015 12:26  1%    +  -

Léčitel Spurný Jaroslav od Hodkovic nad Mohelkou je šarlatán, manželka u něho byla a to, co píše
pacient 13.6.2014 20:55 , můžu z 90% potvrdit.

reagovat Šárka 19.9.2014 10:27  1%    +  -

pacient: Šárka
Jsem bývalá pacientka pana Spurného a mohu říci, že nic z toho jsem nezažila. Léčil mě i mé syny a byli jsme velmi spokojení. Je to pan léčitel, který ví, co dělá. A jako jediný nám dokázal pomoci. Je to člověk, kterému důvěřuji a vděčím za život.

reagovat Mirek 15.7.2014 15:24  1%    +  -

dejte si bacha na podvodníky a najděte si dobrého lékaře, i kdyby jste museli dojíždět !!
nějaké obrázky a větičky Vás nevyléčí !!
Já jsem z Olomouce , tady si dejte bacha na osobu jménem Michálková Jana, táhá z lidí peníze za léčení na dálku !!
Je to hysterická seniorka , 60 let, 120 kg, blázen !!!

reagovat Jana 15.6.2014 23:54  1%    +  -

Laila: Zdravím, paní Lailo, směla bych se zeptat, v jak pokročilé fázi vaše hyperfunkce byla? Mám to samé a jsem na tom opravdu zle...přemýšlím, jestli se mi ještě dá pomoci...Mám problémy vůbec fungovat, ztrácím vlasy a chuť do života
Za odpověď moc děkuji

reagovat pacient 13.6.2014 20:55  1%    +  -

Varování před úchylným léčitelem Jaroslavem Spurným: Takzvaný léčitel Jaroslav Spurný, bydlící nedaleko Hodkovic nad Mohelkou, je naprosto nechutný člověk, který léčí tím, že sahá ženám do vagíny.Je to bývalý příslušík VB, který ze sebe dělá lékaře, jedná se o naprostého šarlatána. Je to nejenom má vlastní zkušenost. Je schopen vytahat z vážně nemocných lidí nemalé peníze. Má

reagovat Ala 16.5.2014 17:35  1%    +  -

Dobrý den, prosím vás, nevíte o někom, kdo úspěšně léčí leukémii?

reagovat MILDA77 20.10.2013 15:37  5%    +  -

Jsem sice chlap, ale chci varovat Vás ženy před p. VNUČKEM z Kyjova. Za 1.300 Kč ji poslal věštecký, nabíjecí, očistný meil s tím, že ji chrání několik stovek andělů. Za dva poté ji RZS vezla do nemocnice, po kolapsu v zaměstnání z vyčerpání a stresu. Pan Vnučko by mohl hrát kompars ve filmu Šmejdi.

reagovat Laila 22.4.2013 19:02  1%    +  -

Zdravím, ano, už je to delší dobu, co pan Kříž starší zemřel. Ale již přes rok chodím k jeho synům, kteří převzali bylinkářství po něm a vyléčili mi hyperfunkci štítné žlázy :)
Bohužel mají ale tak plno, že nové pacienty již moc neberou...

reagovat Tomáš Ježek 3.4.2013 18:26  1%    +  -

Včera jsem se bohužel dozvěděl že p.Kříž starší zemřel a ač moc nepíši a nemam rád diskuze musím aspon takto reagovat byl jsem v 17 letech ač jsem do té doby byl čisté zatvrzený proti lečitelství atd u pana Kříže ono my moc tedy nezbívalo lekaři my diagnostikovali Cronové onemocnění zhubl jsem z 80kg na 43kg během 2 měsícu a jedl jen kaše .A po navštěvach a byliných čajích a proměření geopatagoních zon mě pan Kříž postavil na opravdu nohy a ja změnil nazor sice to trvalo cca rok jelikož jsem měl "haji,, slinivku ,dvanacterník ,imunitu díky praškum . Chodíval jsem k němu preventivně každy rok .Moc díky a nezapomenu kdo my pomohl a budete my chybět byl jste jako člověk milý a super .Tomáš Ježek

reagovat Hynek 19.12.2011 23:45  1%    +  -

jana:
panu leciteli Křížovi se můžete objednat na tel. 233 341 109.Hynek .

reagovat jana 10.10.2011 17:27  1%    +  -

Hynek: Dobrý den pane Hynku, nemáte prosím na syna pana Kříže kontakt, chodívali jsme k jeho tatínkovi a teď bychom potřebovali pomoct. díky Jana P. mail: poja@seznam.cz

reagovat karticky00 26.7.2011 21:40  1%    +  -

Ahoj všem. Velice ráda Vám zdarma po telefonu vyložím karty. Pro zájemce karticky00@seznam.cz

reagovat Hynek 3.5.2011 23:16  1%    +  -

Mno, nevim kde berete informace o synech pana Krize, me Ladislav vylecil jatra a maminku vytahnul z rakoviny prsu....Diky bohu!

reagovat Jana 14.4.2011 14:24  1%    +  -

V praze léčitel Kříž,ale bohužel v létě zemřel dělají to i jeho synové,ale bohužel nic nepomůžou,mám kontakt na paní Průšovou tel. 777 885 660 nebo 387 241 268 je to zlatíčko zachránila mě maminku !!!

reagovat padesatka 13.4.2011 12:47  58%    +  -

Jitka:

Ještě se zeptám,odkud je?

reagovat Jitka 12.4.2011 16:51  1%    +  -

Ahojte znám dobrého léčitele, který léčí téměř vše poradí a pomůže.Rozebere zdravotní problém léčí bezbolestně. Kontakt 739 475 999. Zkuste vřele doporučuji. Máte-li nějaké bolest nebo zdravotní problémy neváhejte.

reagovat lucikB 19.7.2010 13:25  5%    +  -

dobry den chtela bych se zeptat chcema s pritelem miminko uz 5let.a stale nic muzete me pomoct?dekuji

reagovat Atapama 19.7.2010 13:08  47%    +  -

Právě probíhá soutěž o nejchytřejší stát Evropy a zúčastnit se může každý! Stačí přejít na tuto adresu: Spustit IQ test Po vyplnění otázek budete znát svoje IQ a to se započíta do soutěže! Tak podpořte svoji zem!

reagovat jana 23.3.2010 18:30  1%    +  -

Dobrý den.

Máte-li jakékoli zdravotní problémy či obtíže. Mohu Vám bezbolestně a poměrně rychle pomoci. Migrény, lokální bolesti, únavy apod. léčím téměř okamžitě. Chřipky, záněty průdušek, rýmy atd. má smysl léčit ihned při prvních příznacích na 90% nemoci odoláte a neonemocníte. Když je nemoc už rozjetá, urychlím její průběh a dobu léčby, nicméně již nezmizí ze dne na den.

Ostatní nemoci a problémy chtějí opakované působení mé energie. Problémy zřetelně ustupují dle momentální situace pacienta. Za týden, 14dní nebo i měsíc. Hodně závisí na psychické rovnováze pacienta, schopnosti příjimat energii apod.

Nic Vás to nestojí, nechci lidi ždímat z peněz. Chci Vám pomoct a samozřejmě dary za dobře odvedenou práci neodmítám. Ručím za pohodové prostředí.

První krok je na Vás. Napište mi, ráda odpovím a domluvím si s Vámi návštěvu.

Kontakty: biotroniksuchankova@seznam.cz

reagovat Petra 21.4.2009 23:39  1%    +  -

ježiš teď jsem se dívala napsala jsem špatně meil kamie.j@seznam.cz
Nezlobte se Petra

reagovat Petra 21.4.2009 23:36  1%    +  -

Na odstranění psychických problémů je velmi dobrá p.Konturová. Moc pomohla mě i mé rodině. odstraní bloky na buněčné úrovni a urovná psychiku. Přijde na to kde mají vzpomínky svůj původ. Kontakt mám jen meil kamie@seznam.cz

reagovat Mahtab 19.8.2008 22:52  19%    +  -

agatulen: Hm, nám pan Jukl tedy absolutně nepomohl

reagovat agatulen 15.8.2008 22:53  5%    +  -

Na psychicke problemy je dobra eft metoda
kontakty
www.eft.cz
nebo
www.eft-ahc.cz
a ja nedam dospustit na Bachovy esence, taky dobre na psychicke problemy.
Info zde:
http://www.lupusinky.estranky.cz/clanky/alternativni-medicina-a-lupus/bachova-kvetova-terapie_

Na telesne veci mam vyzkouseneho lecitele-bylinkare, Praha nebo Policka,pan Jukl
www.jukl.cz

reagovat Mata69 11.8.2008 21:15  74%    +  -

na tohle by mohla pomoci kineziologie, pohledej ve vašem okolí...

reagovat rek11 11.8.2008 12:48  84%    +  -

tak v prve rade,nikdo ti neodstrani nic, ale muze ti pomoct se s tim vyrovnat zkus regresivni terapii,one brain,rodinne konstalace a samozrejme psycholog-tech moznosti je podstatne vic,ale tohle mam vyzkousene

reagovat Magdalene 11.8.2008 11:34  100%    +  -

podívej se na tady tyto stránky http://www.tetakaterina.cz/, určo ti tam někdo pomůže.

reagovat Kofilka 11.8.2008 8:54  17%    +  -

Vítám všechny na Této diskuzi!

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Poraďte ověřeného léčitelé
Diskusi založil(a): Kofilka
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Rodina a děti
Přečtěte si
Trápí vás odrosty a šedivé vlasy? Takhle je zamaskujete! Seriál Ulice: Gábina na koberečku a lekce pro Miloše Bude první dámou zas Ivana Zemanová? Nenápadná žena, která umí střílet Ženy prozradily: Jaké nevšední pomůcky jsme použily místo vibrátoru? Kuchyňské trendy pro rok 2018. Podívejte se, co právě letí Horoskop na tento týden: Tygry čekají peníze, Kozy erotika Ovesné vločky k snídani i k večeři: Lívance, placičky či pomazánka Jak správně udržovat a čistit plovoucí podlahu Nevěra ano, či ne? Tyto věci by vás možná nenapadly Pohodlí i elegance v noci: Běžte do postele ve stylovém nočním prádle