EXEKUCE A OBRANA

Ahoj lidi - poradí tu někdo jak se bránit ( sama neznám v tomhle obranu ),když někdo dělá dluhy,nebydlí u mě a všude udává můj telefon a adresu jako svou kontaktní.Ten člověk u mě nebydlí a nikdy nebydlel, ale je z příbuzenstva.Mám strach, že exekutor po tom bude pátrat až po zabavení mého majetku.
15.8.2008

Diskusi založil(a) 15.8.2008 DášaK.

reagovat martina.martinova 8.2.2017 1:21  5%    +  -

Pozor na notorické neplatiče a dlužníky Petra Viktoru a Martinu Martinovou rozenou Diemerovou

Martina Martinová, nar. 11. 11. 1971, bytem Hilarova 2326/6, Ústí nad Labem / v současné době čtrnáct exekucí na majetek /
Petr Viktora, nar. 29. 8. 1977, bytem Karlovarská 15, Velká Dobrá / v současné době dvacet čtyři exekucí na majetek /

Panáček se snaží i zneužívat osamnělých žen ve finanční nouzi navydory faktu, že sám má jen holý zadek a exekuce:
http://www.podvodnici.net/pozor-na-te-607978xxx/

A tady obě hvězdy nekonečného seriálu neplacení účtů, dluhů, útěků a skrývání se před exekutory a soudy a sexualního výdírání žen ve finančních problémech:
https://www.facebook.com/svejk.viktora.7
https://www.facebook.com/marhullinka.martinova?fref=pb&hc_location=friends_tab&pnref=friends.all

reagovat Vašek 9.9.2015 18:26  1%    +  -

Jedna spolecnost se specializuje primo na ochranu pred mobiliarni exekuci na nedluzicich pribuznych dluznika. Dival jsem se i na FB a maji fakt i 1500 liku. Sousedovi Pravni ochrana majetku opravdu pomohla od zabavovani kvuli synovi.

reagovat LenickaD 14.9.2014 10:35  5%    +  -

Holky, já mám jednu radu z vlastní zkušenosti. Hned po svatbě si na soudě obstarat rozdělení majetku manželů. Něco mě tehdy osvítilo a ukázalo se, že to byla ta nejchytřejší věc, co jsem kdy udělala. Několikrát přišli exekutoři i za manželství a já jsem jim ukázala rozdělení majetku a hned odešli. Je to super. Věřit je jedna věc, ale taky potom můžete přijít úplně o vše.

reagovat Markeetka30 20.6.2013 15:52  5%    +  -

Bohužel v dnešní době vůbec nezáleží na tom, zda u Vás má daná osoba trvalé bydliště či nikoliv. Exekutorovi se stačí jen "domnívat", že se u Vás dlužník zdržuje a může vstoupit dovnitř. Bohužel je to tak, ani novela zákona exekutorům neomezila jejich práva, právě naopak. Četla jsem o tom jeden zajímavý článek a divili byste se, jaká je skutečnost - http://www.pravniochranamajetku.cz/clanky/35-rady-a-doporuceni

reagovat LenkaM 12.12.2012 8:32  68%    +  -

http://zpravy.idnes.cz/trvaly-pobyt-na-radnici-ma-byt-kratsi-hrozi-navrat-nechtenych-pribuznych-1ly-/domaci.aspx?c=A121207_172459_domaci_hv

reagovat Martin 11.11.2012 12:03  1%    +  -

Hezký den všem. Než začnu psát můj problém,předem upozorním že to není fnukání neplatiče co si hraje na ukřivděného. Měl jsem škraloupek a byla mi nařízena exekuce. Docela pálka ,ale chtěl jsem mít klid na srdci a tak jsme jednal. Dohodl si splátkový kalendář a protože mi vyšli opravdu nádherně vstříc tak jen blázen by to nendodržel.Poctivě jsem splácel bez jediné prodlevy a ejhle, najednou exekuce na plat.Když jsem jim volal že vše hradím a že to mám jak dokázat ,tak mi řekli že nemusím,že viděj že platím vše a v čas ale že exe řád nezná pojem splátkový kalendář a že si ho můžou kdykoli utnout a nařídit splacení pozastevením platu. Tak tohle mě rozčílilo.Vzali mi tolik že nehjsem schopen zaplatiti ani nájem a to vše hezky před vánoci. Respektoval jsem plně naši dohodu a oni tohle. Rada: Nevěřte,neexistuje slušnej exekutor.Splátkový kalendář je jen toaletní papír. A ted jak se mám zachovat,co dělat,jak se bránit. A to nejlepší je že jak jsme se ozval prvně tak od té doby mi neberou telefon.Tedy uřednice ano,ale ta má své fráze.Ale jednatel se kterým jsem uzavřel splát. kalendář už mi to nezvvedá. A to i nadále k tomu platu zasílám dál dle kalendáře.Tak že ještě rada na závěr. S poctivostí dojdeš do hajzlu,pardon

reagovat Jan Řeznířek 29.6.2012 0:42  1%    +  -

Jste ve finanční tísni ? Hrozí Vám nucená dražba a prodání vlastní nemovitosti za zlomek tržní hodnoty ? Nechcete spolupracovat s realitní kanceláří a přitom chcete v krátkém čase nemovitost bezpečně prodat ? Prodejte ji přes elektronickou aukci, kde máte možnost sledování nabídek on-line. Průměrné navýšení ceny nemovitosti oproti dražbě je 30,5%. Žádné smlouvy či poplatky předem nedáváte. Individuální a lidský přístup samozřejmostí.Pro informace a dotazy volejte 731358245, 777606138 nebo pište na: aukce-nemovitost@seznam.cz

reagovat Jindra 31.5.2012 11:30  1%    +  -

Není to pravda, nezaleží, že povinný nemá trvalý pobyt. Píši s vlastní zkušenosti. Jedná se o mého švagra a pouze stačí, aby někdo někde uvedl, že se tam zdržuje a je to. Exekutora na místě pak ani nezajímaly daňové doklady na moje jméno. Řekl mi, že není soudní znalec, aby mohl posoudit, zda mi to patří, ačkoliv mi patří celá nemovitost. Dokonce si odvezl zimní pneu na moje auto (to po předložení TP do soupisu neuvedl) na moje námitky, že přece je jasně vidět, že pneu patří k vozu opět nebral zřetel.

reagovat padesatka 13.10.2011 14:20  44%    +  -

Hana:

Supéééééééééér,děkuji.

reagovat Hana 30.8.2011 17:10  1%    +  -

V případě nebezpečí exekuce a dluhů doporučuju obrátit se na právníka, existují i služby bezplatné a to jak v poradenství tak i v dluzích. Takové levné oddlužení nebo osobní oddlužení je třeba na levneoddluzeni.cz a osobnioddluzeni.cz a tam je i právní poradna

reagovat veronika 29.3.2011 15:30  1%    +  -

dobry den jsem na md a mam dluh u jedne spolecnosti ta muj dluh predala vymahaci spolecnosti a ted po me vymahaji urcenou castku. na materske pobiram 3700 a mam pronajaty vybaveny byt muze mi exekutor sahnou na penize nebo zabavit majetek ktery neni muj a mam to dolozene ve smlouve ze to patri k vybaveni bytu , dekuji za odpovedi

reagovat ivanuska76 29.3.2010 12:55  5%    +  -

Ahoj lidi co si myslíte o tom, když exekutor dá exekuci na plat a ještě si nechá zaslat č. účtu od zaměstnavatele kam zasílá peníze, výši platu a den výplaty... myslíte , že má v plánu zablokovat i účet a nechali byste si peníze zasílat na jiný a myslíte, že by z toho nemohl být nějaký další problém, jak pro vás tak zaměstnavatele.. je tu někdo kdo stím má zkušenosti..

reagovat laestonia 21.8.2009 15:35  12%    +  -

Kratko to není pravda,exekutor může zabavit cokoli bez ohledu na to čí je to majetek(tedy pokud se nejedná např.o nemovitost),majitel toho majetku se dokazuje pouze soudní cestou.

reagovat Piškůteček 26.2.2009 17:17  20%    +  -

Ahoj všem, také bych měla dotaz. Je exekuce na osobu, která změnila trvalé bydliště v době, kdy veděla, že na ní bude uvalena exekuce a na schránce se našla nálepka exekutora - může exekutor vzít věci z bytu, když ta osoba na kterou je uvalena ixekuce už tam nemá trvalý pobyt???A co ta nálepka znamená.Děkuji moc za odpověď

reagovat Andilek_Evik 3.11.2008 20:25  30%    +  -

ahoj holky, objevila jsem tuhle diskusi a ráda bych se na něco zeptala, jestli o tom budete vědět
mamky bratranec 10let nepracoval, neplatil zákonné pojištění a došlo to tak daleko, že minulý týden přišel exekutor s tím, že barák je prodaný.. ona v něm ale měla svůj podíl, takže v podstatě o ten svůj podíl přišla? není nějaký právní nárok alespoň na rozdělení té zbylé částky, která nepadla na zaplacení toho dluhu?
víte někdo jak to chodí? za info děkujiiiii!!!

reagovat kratka 26.10.2008 18:09  5%    +  -

Exekutor nemá právo nic sebrat pokud se prokáže,že věci které jste si koupili sami a máte ¨na to potvrzení,je dobré si všechny účtenky skovávat aby se dalo prokázat,že to není dlužníka,ale vaše.Jestli je máte není čeho se bát.

reagovat Mata69 19.8.2008 21:26  83%    +  -

mala.divizna: to máš pravdu, moje mamka pracovala na finančním úřadě taky na oddělení exekucí, ti měli jasná pravidla co jo a co ne...říkala taky, že s nima je domluva, se soudníma exekutorama taky - ale ti soukromí to jsou ......

reagovat Temi 19.8.2008 8:36  100%    +  -

Pokud nemá dlužník v trvalém bydlišti žádný majetek, tak by asi exekutoři nepochodili, ne? Připadá mi, že exekutoři si asi troufnou na lidi, kteří neznají zákony, nejsou si jistí a nechají se zastrašit. Alespoň tak bych to viděla po shlédnutí některých pořadů ve stylu "Na vlastní oči"...

reagovat sisa11 18.8.2008 16:00  10%    +  -

no tak já taky nevím vůbec jak to je,na naši adresu se přihlásila sousedka,a ted´jsme se dozvěděly,že neplatí sociální pojištění ani zdravotní,podniká a má u nás na úřední desce vyhlášenou exekuci, ale na NAŠI adresu ,manžel už kolem toho lítá,aby nám to někdo vysvětlil,sousedka se dává zapírat,a úřady jen kroutí hlavou

reagovat Mata69 18.8.2008 12:08  82%    +  -

Já si myslím, že exekutora by mělo zastavit už jen to, že dotyčná prohlásí, že tam vůbec nebydlí ten dlužník...takže by si to měl na základě toho ten exekutor zjistit. Ovšem viděla jsem jednou na "Vlastní oči" jak nějaká paní svolila, aby nějakýmu známýmu k ní chodila pošta a taky jí tam naběhl exekutor....oni totiž někteří exekutoři jsou tak nějak poněkud hodně rychlí a poněkud dost ignorujou zákony...jak mi z toho pořadu přišlo...

reagovat Nikitta77 17.8.2008 10:07  93%    +  -

Holky,já myslím,že na trvalém bydlišti vážně tak nazáleží...bylo mi řečeno,že trvalé bydliště je dobré už leda tak když se dělají statistiky....
každopádně přeju,ať to dobře dopadne!

reagovat DášaK. 17.8.2008 9:05  30%    +  -

Holky díky moc za podporu a cenné rady.Mě osobně se tohle naštěstí netýká, ale mé maminky ( a mého pěkně vypečeného bratra bohužel ) ano.Ptala jsem se tedy za ní.
Pošlu jí sem, aby si to pročetlasnad se pak uklidní.Ještě jednou dík.

reagovat Olinka2201 17.8.2008 8:15  13%    +  -

Ahoj Dáši, sama naštěstí nemám s exekutorem nic, u mojí sousedky už řádil. Takže zůstaň v klidu, pokud tam dotyčný nemá trvalé bydliště, tak na Tebe nepůjdou. Když se nad tím zamyslíš, to by mohl každý dělat dluhy, pak dát tel. číslo třeba svého šéfa, jeho adresu a říct, že tam bydlí a bylo by. Pokud tam má dotyčný trvalé bydliště, záleží na exekutorovi, pokud jde nekompromisně po penězích měla bys smůlu. Musela bys pak u soudu prokazovat, že zabavené věci jsou Tvoje a to je zdlouhavé. Podívej se, myslím, že na www.mesec.cz byla diskuse + rady právníků. Existuje dokonce nějaká organizace, která se ochranou osob nespravedlivě zasažených exekucí zabývá a poskytuje právní zastoupení. Držím palce

reagovat Mar.ket.ka2208 16.8.2008 22:32  8%    +  -

meegí: ale to není pravda,pokud tam má někdo trvalé bydliště,tak je to nezajímá,a berou...

reagovat meegí 16.8.2008 19:40  31%    +  -

Ahoj Dáši klid u mě má trvalé bydliště exekutoři tu byli několikrát a vždycky bez problémů.To že má trvalé bydliště ještě neznamená že tu bydlí.nemůžou na Teba.

reagovat Dassy 16.8.2008 11:35  5%    +  -

Pokud nema u Vas trvale bydliste, tak problem neni, take se podepisuje cestne prohlaseni, ze osoba u Vas trvale nezije..u exekutora, kdyz by nahodou prisel

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: EXEKUCE A OBRANA
Diskusi založil(a): DášaK.
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Domov a bydlení -> Peníze
Přečtěte si
Jak vyrobit lojovou kouli pro sýkorky a další ptáčky Iveta zhubla přes 30 kilo. Kila šla dolů velmi rychle Je váš sexuální život na vrcholu? Takhle to poznáte Kariéra a peníze v roce 2018 podle numeroložky Lenky Suchardové PETRA (48): Po roce jsem vzala zpátky svého muže. Učím se s ním zas žít Škůdci a choroby pokojových květin v zimě: Jak je zlikvidovat Jak připravit batáty? 6 nejlepších receptů s masem i rybou Rudá rtěnka, objemné řasy, mašle ve vlasech: Trendy pro rok 2018 Chcete letos zhubnout? Tyto diety jsou nejlepší! Skuteční loterijní milionáři. Jak utrácí výhru?