Po čem ženy touží?

Milé Dámy, chtěla bych vás požádat o váš názor.
Zajímalo by mě, co ženy na internetu nejvíce hledají, nakupují, co jim na internetu chybí, jaký sortiment zboží by jste uvítali, kde je nabídka podle vašeho názoru slabá atd.

Provozuji internetový obchod a chtěla bych nabídku rozšířit se zaměřením na nás, na ženy.
Za každý příspěvek vám děkuji :-)

27.8.2008

Diskusi založil(a) 27.8.2008 Milla

reagovat richmul 28.4.2012 12:03  5%    +  -

Ahoj a co zkusit rozjet nějakej slevovej server jako je třeba www.zapakatel.cz nebo vykupto a podobné? Pokud by jsi byla dobrá, mohlo by se to chytnout :-)

reagovat Atykve 5.8.2011 9:54  5%    +  -

Právě probíhá soutěž o nejchytřejší stát Evropy a zúčastnit se může každý! Stačí přejít na tuto adresu: Spustit IQ test Po vyplnění otázek budete znát svoje IQ a to se započíta do soutěže! Tak podpořte svoji zem!

reagovat zuzak 6.10.2009 21:04  88%    +  -

ahoj všem- ráda přidám svůj názor- i když jsem byla zprvu dost nedůvěřivá k nákupům na netu, přesto jsem si po čase oblíbila nakupování po internetu z klidu a pohodlí domova- je to přece úžasné, když najednou na něco narazíte co byste chtěli, ale nevíte kde to v okolí koupit nebo na něco podstatně levnějšího než to máte v obchodě.
Takže se nakupování po internetu už nebojím. I když jsem nikdy sama netoužila po obchůdku na netu- nakonec ho taky mám - tak vás tímto zvu ;-)

reagovat Sim Kra 19.8.2009 14:48  1%    +  -

Ahoj, nevím, po čem touží ostatní ženy, ale mě samozřejmě udělá největší radost jako dárek nějaký parfém, nebo šperk... Ano, jsem typická:-D Ale bezva bylo, když mně manžel daroval zážitek, bylo to nezapomenutelné. Inspiraci hledejte na zazitkomanie.cz Mějte se!

reagovat viara 30.8.2008 9:03  72%    +  -

PARFÉMY SPĚCHÁM DO PRÁCE

reagovat Nena 29.8.2008 13:35  100%    +  -

Po netu kupuju parfémy,v omezené míře i kosmetiku,oblečení,elektroniku,všecky naše domácí mobily jsou koupené přes internet,různé dárkové předměty a věci do domácnosti ,léky,čaje,potravinové doplňky,už jsem koupila i boty,takže vlastně skoro všecko.Nejsem v situaci,kdy bych mohla shopingem strávit celý den nebo aspoň odpoledne,taky žiju na maloměstě a spousta věcí se zde nedá koupit,takže časová úspora a to,že seženu v pohodlí domova něco,za čím bych jinak musela cestovat,to jsou hlavní důvody,proč na netu nakupuju.Ovšem nikdy nekoupím kvůli pohodlí něco,co je dražšího,než v obchodě,to,že ceny v kamenných obchodech jsou vyšší,to je taky vlastně hlavní důvod mého nakupování tímto způsobem.Co mi chybí-no,vlastně nic,občas hledám nějakou maličkost a nenajdu,ale nic se neděje,líbila by se mi možnost nakupovat na netu potraviny,udělat si prostě jednou za týden v nějaké virtuální prodejně velký nákup.A co mne štve-to,že se ceny na internetu už přibližují kamenným prodejnám a stále se zvyšující poštovné.Za věc poslanou v bublinkové obálce,na kterou čekám dva týdny,je prostě 100-150kč poštovného moc.Některé shopy mají aspoň limit,že od 1000kč je poštovné zadarmo.

reagovat Laivae 28.8.2008 15:45  100%    +  -

co hledám, hodně informace..hudbu, spojuje a zkracuje vzdálenosti..co kupuju? hračky, věci ke tvoření, knížky, a co tu není k sehnání ale vesměs toto.

reagovat Teruska 28.8.2008 14:35  1%    +  -

jas i dokonce nektery veci necham posilat do zahranici - i uplny blbiny co se tady daji bezne sehnat, ale i s postovnym z CR me to vyjde levneji. jen pro priklad uvadim, ze 16ks tamponu zn. OB zde stoji 3,5 euro takze nejmin 2x tolik nez doma :-( ty ale neobjednavam :-))

reagovat luxy 28.8.2008 10:46  47%    +  -

já kupuju na netu v podstatě všechno, oblečení, bižu, elektroniku... ale s elektrem už jsem skončila, po tom, co moje ségra třikrát posílala zpátky pekárnu chleba a kamarádka foťák. to si radši ňákou stovku přihodím a nemusím se ještě s*át s poštou

reagovat Ety 28.8.2008 10:22  61%    +  -

ahojky, já kupuju po netu jen zboží, které není k sehnání běžně v obchodech, málokdy i ty, co tam koupím, akorád je to levnější na netu - třeba naposled jsem koupila pro sebe mobilase, dříve malému cestovní postýlku, Avent savičky - ty se u nás moc nevyskytují, snad jen v jednom obchodě, ale ne všechny typy, dědečkovi osobní váhu k narozkám, atd., bylo toho už docela dost, ale nekupuju jen sobě, co je prostě zapotřebí a není to běžně k sehnání, takže jsem ti asi moc nepomohla, že?

reagovat luxy 28.8.2008 9:15  46%    +  -

já jsem teď objevila stránky s outletem značkový módy, je to super
těch bych klidně brala víc

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Po čem ženy touží?
Diskusi založil(a): Milla
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zábava
Přečtěte si
Olga Havlová: První dáma v džínách a s cigaretou Barva očí prozradí váš charakter. Co říká o vás? 5 jednoduchých rychlých večeří pro každý den Nutíte se jíst 2x denně, abyste zhubla? Už nemusíte! Trápí vás odrosty a šedivé vlasy? Takhle je zamaskujete! Seriál Ulice: Gábina na koberečku a lekce pro Miloše Bude první dámou zas Ivana Zemanová? Nenápadná žena, která umí střílet Ženy prozradily: Jaké nevšední pomůcky jsme použily místo vibrátoru? Kuchyňské trendy pro rok 2018. Podívejte se, co právě letí Horoskop na tento týden: Tygry čekají peníze, Kozy erotika