Děti INDIGO....

Nedávno mě jedna kartářka řekla , že synek je dítě indigo..
Něco málo jsem našla na internetu,
ale třeba se od Vás dozvím víc...
Děkuji za každou zkušenost
4.9.2008

Diskusi založil(a) 4.9.2008 adnifa

reagovat MARTINA14 21.4.2009 15:47  5%    +  -

Zdravím

reagovat cecilka 7.9.2008 20:57  22%    +  -

Mata69: Bingo!!!

reagovat Mata69 7.9.2008 20:51  100%    +  -

cecilka: Herodes

reagovat cecilka 7.9.2008 15:04  21%    +  -

Luciana00: Po dovolenke so známymi a ich harantami vieš krorý kráľ je môj najobľúbnejší?

reagovat Luciana00 7.9.2008 8:22  22%    +  -

Samantha: Jo jo, s každým je to jiný, jemi jasný, že to asi nebude fungovat na každýho i když já mám zkušenost, že takhle je to nejlepší. synovci jsou nezvladatelní smradi, ale tohle na ně platí. O dceři ani nemluvím, tam to funguje na jedničku, alespoň zatím.

reagovat Samantha 6.9.2008 17:56  100%    +  -

Luciana00: já to zkoušela, občas s Klárkou mluvím, jako by byla velká, ale ona na to není zralá, nemá vnitřní kázeň a neunese velkou míru svobody, ale znám děti, co to s nima jde.
Dcera zatím nedokáže držet domluvené hranice, ona sice ví, že když bude dělat nepořádek, bude muset do pokoje a hrát si tam, ale přesto dělá chlív.
To už mi přijde roční Jenda rozumější, on ví, že nesmí do kuchyně, chtěl by tam, ale ve dveřích se zastaví, páč ví, že když tam vleze, půjde do ohrádky

reagovat cecilka 6.9.2008 0:24  21%    +  -

k.myska: Prúser bude, keď ti ho budú chcieť vrátiť v záručnej dobe..

reagovat k.myska 5.9.2008 19:13  100%    +  -

cecilka: no kdyby si toho mýho někdo vzal za manžela- ouuuuuu -ale mám obavu z reklamace

reagovat cecilka 5.9.2008 19:08  21%    +  -

Luciana00: Supr názor. Ale rozhliadni sa po diskusiach, koľko tu najdeš urumádzganých ženských, čo sa nedokážu zmieriť s tým, že ich synáčik dospel, má vlastný názor a HLAVNE sa aj oženil!!

reagovat cecilka 5.9.2008 18:59  21%    +  -

Luciana00: Aha, sorry. Nosím okuliare a furt prd vidím..

reagovat k.myska 5.9.2008 18:36  100%    +  -

Luciana00: je samostatný když se mu to hodí. Když neudělá maturitu - je to jeho věc -já budu jen hodně zklamaná. Byl to jeden z nejnadanějích žáků ústavu.

No pokud bych se měla v nějakém dalším životě převtělit do někoho jiného -tak s díky odmítám - už nechci

reagovat Mata69 5.9.2008 17:00  100%    +  -

Luciana00: ale jasně že taky beru svoje děti jako osobnosti, s vlastním názorem, myšlením, ale prostě k miminu, k malýmu děcku, dokonce ani k 9ti letýmu děcku se prostě chovat jako k dospělýmu nemůžu, to mě přijde trošku mimo...prostě proto, že to dítě dospělý NENÍ.

reagovat Luciana00 5.9.2008 15:32  22%    +  -

k.myska: Ale mi nemůžeme svoje děti ve všem ochránit a od toho tu ani nejsme. 20 let je věk, kdy už by měl být člověk samostatný a ať se nám líbí život jaký vede nebo ne, nemůžem to lámat přes koleno, ono ho to taky jednou někam navede,s tím nemají iluze nic společnýho, my ho můžeme jen nasměrovat, ale zbytek je na něm.
A pokud jde o"neovlivnitelný" věci tak s tím už vůbec těžko něco uděláme, nejsmetu přeci abychom si užívali,ale něco se naučili.

reagovat Luciana00 5.9.2008 15:29  22%    +  -

Mata69: Asi tak, že neberu svý děti jako malý nerozumný svoření, ale jako samostatně myslící bytost, nikdy jsem se k dítěti nechovala jako k miminu, ale k dospělýmu, od narození, vypadá to možná že prckové tomu nerozumí,ale rozumí dobře a jejich vývoj to hodně postrčí..
..rozhodně se k němu nechovám jako ke kamarádovi a hej počkej, to by to dopadlo, dítě potřebuje autoritu a pevnou ruku

reagovat Luciana00 5.9.2008 15:24  22%    +  -

cecilka: Však jsem psala, že to platí pro každé dítě.

reagovat Mata69 5.9.2008 11:23  100%    +  -

Myslím,že to co tu bylo popsáno jako výchova "indigového" dítěte by mělo platit na všechny děti..nevim proč zrovna na indigové...
Taky jsem si o tom hodně četla, zprvu mě to nadchlo, říkám si, aha, tak ten náš nejstarší je indigový, proto je takový jaký je...no ale jaksi nic to neřeší...navíc,když si to člověk čte, napasuje to každý rodič skoro snad na každý svoje dítě...a hlavně, vůbec nechápu význam "jednat s dítětem jako sobě rovným"....možná jsem natvrdlá, ale jako sobě rovným jednám s dospělým, nevím jak tím prospěju dítěti, když s ním tak budu jednat...nejspíš mi nebude rozumět...představte si tříleté indigové dítě a chovejte se k němu tak

reagovat cecilka 5.9.2008 11:13  21%    +  -

k.myska: Moja dcéra mala od cca 20 juna do 15 septembra napísať 5 referátov - a hádaj koľko ich má napísané?? Ani jeden! Kredity na prechod do ďaľšieho ročníka má, tak na to kašle. Ona má veget a ja nervy.

reagovat k.myska 5.9.2008 10:30  100%    +  -

cecilka: no my máme 10 dní před maturitou -geniální chlapec na vše kašle

reagovat cecilka 5.9.2008 10:11  21%    +  -

k.myska: Ahojky- zatiaľ ano.

reagovat cecilka 5.9.2008 10:11  21%    +  -

Luciana00: Ale výchova srdcom a rozumom by mala platiť na každé dieťa.

reagovat k.myska 5.9.2008 8:20  100%    +  -

cecilka: zdravím -doufám, že vše OK

reagovat k.myska 5.9.2008 8:19  100%    +  -

Luciana00: nevím kolika jak staré máš děti -ale mému staršímu bude 2O let - troufám si říct, že jsem milující a snad i chápající matka -ale to co jsem s ním zažila - nikomu nepřeju. Až dojdeš do stádia, že své dítě nedokážeš ochránit před ním samým -pak tě přejdou iluze -to mi věř.

reagovat Yasmin.Hayatt 5.9.2008 8:15  100%    +  -

Luciana00: fajn, dám ti její ádres, zajdi za ní a vysvětli jí to, jak by měla kluka vychovávat a jak se k němu chovat. On je zcela určitě indigový

reagovat Luciana00 5.9.2008 7:55  22%    +  -

Yasmin.Hayatt: No pakby se tvoje ségra měla nad sebou zamyslet

reagovat Yasmin.Hayatt 5.9.2008 7:41  100%    +  -

jako se sobě rovným jedná moje ségra se svým 5 letým klukem a sorry, podle toho to vypadá

reagovat Luciana00 5.9.2008 7:11  22%    +  -

Ať už ti pode mnou psali cokoli, fakt je ten, že většina dnešních dětí je indigo, tak trochu je i pravda, že to není výhra, ale pouze v tom případě, že nebudeš vědět jak na něj (ano,samozřejmě to platí pro všechny děti), každý dítě má svojí hlavinku a tyhle obzvlášť. Pokud s ním však budeš jednat jako se sobě rovným, budete spolu komunikovat a budeš brát v potaz jeho potřeby, bude to jen a jen výhra..
.. i já jsem indigo, není to pro mě žádný otitulování,ani nic co vykládám na potkání, není proč, je mi úplně jedno, jak se tomu dnes říká, dětství jsem neměla jednoduchý a výchova nulová, takže to podle toho taky vypadalo a protože se mám z čeho poučit, moje děti vychovávám podle vzoru jak na indigo (ne podle toho, co jsem se dočetla, ale srdcem i rozumem zároveň), pokud ty nemáš kde se poučit, sežeň si něco na čtení, dnes už je toho hafo

Samozřejmě všechny děti potřebují naši lásku a porozumnění,ale v týhle době obzvlášť..

Co ti k tomu řekla ta kartářka?

reagovat cecilka 5.9.2008 0:55  20%    +  -

k.myska: podľa charakteristiky som indigo a môj kocúr tiež

Mladým matkám sa nechce venovať kinderharantom, tak z nich rastú trucovití makakovia no a aby omluvili svoju liknavosť vo výchove, tak hups sú tu indigové deti a tie keď dorastú, tak si vymyslia pomarančové deti.

V Anglicku pre tieto moderné "matky" je názov yami mami..

reagovat k.myska 4.9.2008 18:18  100%    +  -

mě to taky kdysi řekli -že mám indigové děti - no raději jsem na to rychle zapomněla - když si to přečteš tak to zase žádný štěstí není a jen to někomu zamotá hlavu

reagovat Yasmin.Hayatt 4.9.2008 17:30  100%    +  -

http://diskuse.dama.cz/d.php?d=6559

reagovat cecilka 4.9.2008 16:09  16%    +  -

Yasmin.Hayatt:

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Děti INDIGO....
Diskusi založil(a): adnifa
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Rodina a děti
Přečtěte si
Trápí vás odrosty a šedivé vlasy? Takhle je zamaskujete! Seriál Ulice: Gábina na koberečku a lekce pro Miloše Bude první dámou zas Ivana Zemanová? Nenápadná žena, která umí střílet Ženy prozradily: Jaké nevšední pomůcky jsme použily místo vibrátoru? Kuchyňské trendy pro rok 2018. Podívejte se, co právě letí Horoskop na tento týden: Tygry čekají peníze, Kozy erotika Ovesné vločky k snídani i k večeři: Lívance, placičky či pomazánka Jak správně udržovat a čistit plovoucí podlahu Nevěra ano, či ne? Tyto věci by vás možná nenapadly Pohodlí i elegance v noci: Běžte do postele ve stylovém nočním prádle