Cvičení v Praze (Praha západ)

Povídání nejen o cvičení, ale i hubnutí. Chtěla bych někoho najít v okolí Prahy - západ nebo Prahy na nějaké cvičeníčko.
8.9.2008

Diskusi založil(a) 8.9.2008 tuning.girl

Обои на рабочий стол. Strawberry

tuning.girl 9.9.2008 9:54

reagovat Karen11111 22.9.2012 9:17  5%    +  -

reagovat Eliška 7.8.2009 19:01  5%    +  -

Chcete zhubnout snadno, bez jo-jo efektu a hlavně - zdravě ? Bez pocitu hladu? Pamatujte si - všechno, co pro svoje tělo uděláte, bohatě se vám vrátí. Představte si sami sebe v optimální kondici.....dostatek výživy, energie, svěžest organismu, aktivní způsob života. Poznejte ten rozdíl ! www.hubnoutsnadno.cz << s případnými dotazy se na mne obraťe prosím, ráda vám poradím.

reagovat tuning.girl 22.5.2009 12:24  9%    +  -

Ahoj holky, jsem koukala jako blázen v Holmes Palace chtějí 170kč za hodinu.. mazec..

reagovat Kleopatra 21.5.2009 23:14  41%    +  -

Pet51: myslíš přímo Smíchov nebo Anděl? Já do Radlic sem tam zajdu, není to úplně žádný luxus, ale mají docela výběr cvičení...

reagovat Pet51 20.5.2009 17:28  5%    +  -

Holmesplace Smíchov - čím dál tím horší a dražší služby, hledám něco jiného v okolí, zkusil někdo ty Radlice ?

reagovat Kleopatra 2.11.2008 21:53  42%    +  -

tuning.girl: tak to je super, určitě se připojím, jen se musím dát dohromady.. dost mě zmáhá anémie a taky musím pořešit krmení, ale to už mám skoro vyřešené

reagovat tuning.girl 2.11.2008 20:35  35%    +  -

Kleopatra: Můžeš tam přijít normálně z ulice, ale hodina stojí 150,- a když máš permici tak 130,-. Určitě budu moc ráda když se připojíš, já tam chodím sama.

reagovat Kleopatra 2.11.2008 19:24  41%    +  -

tuning.girl: mám se dobře, akorát pořád ještě trošku bojuju se zdravím Jáchymek je miláček, je to jedlík, takže krmíme pořád, ale je strašně hodňoučkej
Tu Zumbu bych zkusila moc ráda! Jestli tě teda neodrazuje to, že ti budu dělat ostudu
To nevím, že Holmes Place na Smíchově koupila Factory Pro A dá se tam jít i bez placení měsíčního paušálu?

reagovat tuning.girl 2.11.2008 12:03  32%    +  -

Kleopatra: Ahojky tak jak pak se mas ?? jak se má Jáchymek ? .. Jinak Holmes Palace na Smíchově je bývalé Factory. Půjdeš se mnou zkusit tu Zumbu??

reagovat Kleopatra 22.10.2008 19:00  43%    +  -

tuning.girl: Holmes place na Smíchově? Já myslela, že to je jen na Andělu.. nemyslíš Factory pro?

reagovat tuning.girl 21.10.2008 21:12  20%    +  -

Kleopatra: Ono není moc z čeho vybírat, protože je jen jedna lektorka v celé ČR. V neděli chodím do Všenor os 16:30, a ve čtvrtek chodím na Smíchov do Holmes Palace od 19:30, potom ještě cvičí v pátek na Andělu od 17:00, ale to nestíhám, protože mám do 18:00 práci.. jinak mne to fakt moc baví, až budeš moc doufám, že spole zajdeme

reagovat Kleopatra 21.10.2008 18:34  42%    +  -

tuning.girl: hele, to vypadá výborně kam že na to chodíš?

reagovat tuning.girl 21.10.2008 15:25  20%    +  -

Zkus se podívat na : http://www.youtube.com/watch?v=qwVdBH4vjLU

reagovat tuning.girl 21.10.2008 15:24  20%    +  -

Kleopatra: No je to tancování s aerobikem dohromady, sestavy jsou jednoduche, hodne se opakují cviky za sebou. Pohybujes cely telem, a je to docela rychly, takze ja jsem za 15 minut slusne spocena. Tancuje se na latincko americkou hudbu, salsu, egyptskou, i moderní, vse dohromady.. hodne se kroutí bokama.. nedokazu to poradne vysvetlit. kazdopadne je to nejlepsi cviceni jaky me kdy bavilo. Během 3 týdnu mám skoro 5 kilo dole

reagovat Kleopatra 21.10.2008 15:19  42%    +  -

tuning.girl: děkuju narodil se mi Jáchymek, už má 4,5kg a je to pěknej jedlík, asi mě celou zblajzne
Co je to Zumba?

reagovat tuning.girl 21.10.2008 15:11  20%    +  -

Kleopatra: Jůůů koukala jsem do galerky, moc Vám to sluší

reagovat tuning.girl 21.10.2008 15:10  20%    +  -

Kleopatra: Gratuluju a copak se narodilo ??? určitě vydržím, začla jsem ted chodit na Zumbu, je to bomba

reagovat Kleopatra 21.10.2008 14:55  42%    +  -

tuning.girl: tak hlásím, že jsem už dva týdny po porodu, tak jestli vydržíš ještě pár týdnů, vyrazíme na to cvíčo, jo

reagovat shine-girl 8.10.2008 13:30  20%    +  -

nabízím šekovou knížku na 500 Kč do fitness aquapalace Praha

za staropramen, nepoužitou kosmetiku nebo nějakou jinou hezkou věcičku, pište do vzkazů
platnost na aerobic, fitness, kardio zonu a spinning do 31.12.2008

reagovat tuning.girl 5.10.2008 18:51  70%    +  -

Tak jsem dneska byla na hodině Zumby ve Všenorech a je to mazec holky.. nic lepšího jsem nikdy netancovala . Ve čtvrtek jdu do Prahy na další hodinu, je to prostě bomba !!!

reagovat Kleopatra 26.9.2008 13:14  59%    +  -

tuning.girl: myslíš tu akupunkturu? No hele, je to peklo, ale funguje Já na tom byla v Opletalově ulici. Díky jehličkám nejsi ve stresu a nemáš hlad, já se cítila moc dobře, ale chutě ti nic nezastaví, takže první týden je fakt utrpení ale dobře to nastartuje, smrskne se žaludek a člověk se fakt začne k jídlu stavět jinak

reagovat tuning.girl 25.9.2008 21:04  66%    +  -

Kleopatra: Sakra tak nic podobného jsem ještě neslyšela.. to je divný, nic podobnýmu bych nikdy nevěřila, ale jak čtu tak to asi fakt funguje

reagovat Kleopatra 25.9.2008 15:54  56%    +  -

tuning.girl: hele, mě hrozně pomohly "jehličky"... Přivedla mě k tomu tady jedna kočka z dámy. Je to akupunktura do ucha a k tomu třítýdenní dieta... no dieta... spíš hladovka ale já jsem za to hrozně vděčná, naučilo mě to jíst a vážit si jídla Druhý krok byla správná dieta. Resp. způsob stravování. Ona totiž jen dieta nestačí, člověk to musí vydržet jíst delší dobu. No a mě nejvíc vyhovovala nízkosacharidová dieta. Tu teď v těhotenství ani při kojení nesmím, ale zase pak na ní najedu... No a k tomu pravidelné cvičení.
Pak jsem se naučila, že ke správnému stravování a pravidelnému cvičení potřebuje tělo i regeneraci, tak jsem začala chodit pravidelně na thajské masáže a můžu fakt doporučit

reagovat tuning.girl 25.9.2008 15:40  65%    +  -

Kleopatra: Ty jsi šikulka teda .. 16 kilo a to jsi jen cvičela a k tomu i méně jedla ?? Já mám akorát nepravidelnou starvu a proto přibírám. Jsem líná, doma se k ničemu nedokopu, potřebuji ještě nějaký kurz na který mě dokope chodit..

reagovat Kleopatra 25.9.2008 14:46  53%    +  -

tuning.girl: celkem jsem shodila asi 16kg, už si to přesně nepamatuju, pak jsem otěhotněla
Já naopak miluju bruslení samotná, nasadím si "empétrojku" a totálně vypnu, je to pro mě velký relax. Kdybych chodila s někým, tak bych to asi prokecala a moc se nevyhecovala k nějakým lepším výkonům... Už se těším, až zase budu moct chodit, brusle mi letos fakt chyběli. Každý hezký den jsem obrečela, ale s mimískem jsem to neriskla

reagovat tuning.girl 25.9.2008 14:42  64%    +  -

Kleopatra: A kolik jsi zhubla ??? Mě bruslení taky baví, dokonce mám i nové brusle, ale tenhle rok jsem nejezdila, protože nebylo s kým já sama nikam nechodím ..

reagovat Kleopatra 25.9.2008 14:25  53%    +  -

tuning.girl: zhubla pohyb vždycky pomůže, musí se k tomu dodržovat rozumné stravování... Přiznám se, že já pohyb miluju... v létě jsem chodila hodně bruslit, jak jsem nešla alespoň dvakrát týdně, měla jsem absťák

reagovat tuning.girl 25.9.2008 14:21  64%    +  -

Kleopatra: A zhubla jsi ??? nebo Ti nepomáhalo ??

reagovat Kleopatra 25.9.2008 14:20  53%    +  -

tuning.girl: tak oblečení bych na sebe asi nekoupila přesně z důvodů, které popisuješ, navíc mi hodně záleží na materiálu a to prostě nevyzkoušíš
Já chodila pravidelně na bodyStylling k Barboře Hlaváčkové a pak všechny možné hodiny stepaerobiku - všechno v Metropoli u Šípkové. Dřív jsem měla permanentku do BBC, ale je to dost z ruky, i když mají výbornou posilovnu

reagovat tuning.girl 25.9.2008 14:06  64%    +  -

Kleopatra: Já jsem si objednávala hlavně oblečeni, který mi třeba ani nebyli, takže jsem je pak nevrátila a ani nenosila..uplne zbytečně vyhozený peníze prostě.. Já bych se nejradši natáhla do postýlky a zdřímla si třeba na pár hodinek, to počasí je šílený. Kam si ty vůbec chodila cvičit ?? a na co přesně ?

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Cvičení v Praze (Praha západ)
Diskusi založil(a): tuning.girl
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si
Pohodlí i elegance v noci: Běžte do postele ve stylovém nočním prádle Chcete mít nejkrásnější muškáty v okolí? Vypěstujte si je ze semínek Jste pořád unavená? Odblokujte si čakry a zase budete fit Knihovnice Eva Drahošová: Jaká by byla jako první dáma? Dokonalá postava už za měsíc? Tyto cviky fungují! Slavné ženy a jejich záliby: Čím se krásky baví ve volném čase? 9 dietních receptů s rýží: Pečená s rajčaty, fazolková i v salátech Nejkrásnější polštářky, které letos musíte mít. Inspirujte se v galerii Adina Mandlová: První manžel spáchal sebevraždu, poslední byl gay Barvíte si vlasy sama? Takto odstraníte nežádoucí barvu z pokožky