Kdy vysadit HA před plánovaným otěhotněním???

Ahoj holky, chtěla bych si s Vámi popovídat o plánovaném otěhotněním a o všem co se týká mimísků a maminek... Těšim se na vás...
13.9.2008

Diskusi založil(a) 13.9.2008 Gejsa_

reagovat katkavfr 9.7.2009 12:58  8%    +  -

ahoj holky mam dotazek...nevite nektera nahodou kolik se doplaci na clomahexal??? kdyz ho predepise doktor?? snazime se uz dlouhoo a ja porad doufam ze to yvjde a stale nic... takze ted se odhodlavam zajit ke gynekologovi:)

reagovat Rendýsek 18.11.2008 23:51  1%    +  -

Zdravím všechny.Hrozně bych chtěla mít miminko..před dvěma měsíci jsem vysadila antikoncepci, kterou jsem brala čtyři roky..když jsem to měla dostat první měsíc po vysazení dostala jsem to o 4 dny později, ale bylo to ze začátku jen takové narůžovělé špinění, ale pak jsem to dostala už normálně..tak mi to trošku ubralo na sebevědomí...tento měsíc beru antibiotika na zánět močáku a ledvin doktorka se ptala, jestli nejsem těhotná říkala jsem, že nevím, že nejsepíš ne...Minulý týden jsem to měla dostat a ještě pořád nic ani žádný špinění nic jen mě trošku bolí v podbříšku a mám citlivý bradavky, ale to nemusí být hned důvod...ale nevím zda za to spoždění nemůžou ty antibiotika co beru...vím, že bych si měla udělat test, ale já se bojím, byla bych pak hrozně sklamaná..tak bych se chtěla zeptat jestli je tady možnst, že bych mohla být těhulka.Vím, že sice neberu antinu teprve dva měsíce, ale miminko chci už hroozně dlouho,ale měla jsem z toho docela strach a nedávno jsem se konečně rozhoupala antinu vysadit..a hrozně se bojím, že to nepůjde...když jdu venku všude vydím maminky s kočárkama nebo s bříškem..asi jsem tím nějak moc posedlá a vidím ty dětičky prostě už všude prosím poraďte..děkuju moc

reagovat Tulisek 28.9.2008 14:42  44%    +  -

meegí: ona je přestala brát, nevím jak dlouho to vždycky trvalo než jí zmizely úplně, ale teď už HA nebere několik let.

reagovat meegí 26.9.2008 17:32  37%    +  -

Tulisek: no už mám tři měsíce vysazený a zatím se to nějak nelepší

reagovat Katerina32 17.9.2008 17:10  100%    +  -

Já jsem první miminko počala za rok od vysazení antikoncepce (po 7 letech braní), druhé děcko se nám podařilo do měsíce (po 4 letech braní HA) a na třetí miminko nám stačilo zapomenout vzít si 1 pilulku. Myslím, že vše je hodně individuální

reagovat Tulisek 16.9.2008 15:25  29%    +  -

meegí: s tím co píšeš ty, měla problémy moje nejstarší ségra, kdykoli se pokoušela HA užívat vždy to skončilo boulema v prsou.

reagovat meegí 16.9.2008 15:23  22%    +  -

Ahoj ženský brala jsem antikoncepci dlouhodobě asi 10let pak jsem vysadila a do dvou měsíců jsem otěhotněla... žádný problém ale já jsem ten typ co chlap pošle slipy a já už v tom lítám..
po porodu dcerky jsem tři roky kojila a brala jsem poslední rok anti koncepci tu nejslabší co je pro kojící maminky.Po čtyřech letech od porodu se mi udělala v prsu boule a roste zmenšuje se a bolí a nebolí... prostě dlouhodobě potlačované hormony se vzbouřily a řekli DOST. nekouřím . Takže te´d jsem bez a i bez ostatních léků a čekáme až mé tělo přestane střečkovat a dá se dokupy.
Takže můj postřeh všeho moc asi škodí.

reagovat zuza26 16.9.2008 12:05  100%    +  -

já vysadila před dvouma rokama a už půl roku čekám jestli se zadaří

reagovat Malikah 15.9.2008 23:15  1%    +  -

Ja jsem vysadila antikoncepci a od te doby nemam ovulaci. Uz jsou to tri mesice.

reagovat rek11 14.9.2008 20:16  56%    +  -

tojedivny: mmch neznate tlacitko registrace? prilis intelektualne narocne? pokud se nezaregistrujete,nebudu na Vas jiz reagovat...jinak se omlouvam za nepresnost vsem pritomnym....

reagovat rek11 14.9.2008 20:15  56%    +  -

tojedivny: brala jsem ji trikrat mesic-v odstupu deseti let-poprve v 16,pak v 21-po prvni holce,pak jsem to zkusila po druhy....dohromady jsem to brala asi 2 mesice a cyklus-to jsem zapomela dodat se mi spravil tak za 5 mesicu,kazdou chvili jsem islela,ze sjem v tom,ted mi to zas slape jak svycarky .myslela jsem tim dlouhodobe uzivani....jinak uz pod tim jsem psala,ze jsem na ni alergicka a jak bych to asi zjistila?pohledem?

reagovat tojedivny 14.9.2008 20:02  1%    +  -

REK11
neprotirecite si trochu???
Ja antinu nikdy nebrala, skocila jsem na to a hned jsem otehotnela.....
dalsi vas prispevek
ja se drbu,mam vsude pupinky,rudy skvrny,strasne to svedi boli me bricho a posledne jsem ztratila chut na sex a kdyz uz neco bylo,dost to bolelo vyzkousela jsem tri druhy antiny a proste je to sajrajt...nic vic
a naposled vas prispevek
me takhle psala kamaradka,ze na ni antikocepce zapusobila stoprocentne,priblizit se k ni hclap,kopne ho do kouli ja vubec nevedela z ceho to mam,natusila jsem,ze to muze byt z toho tohle se stalo naposledy,co jsem to zkusila a uz ani za zlaty prase

reagovat rek11 14.9.2008 20:00  56%    +  -

White-dancerin: to ja zacinam s karierou ted,mam dve holciny a jsem moc spokojena,co se tyce antikocepce,libily by se mi ty gelove spunty....doufam,ze to brzo bude plne dostupne.Jinak zatim kondomy....me nevadi a navic me nechrani jen pred tehotenstvim

reagovat White-dancerin 14.9.2008 19:57  38%    +  -

rek11: to jsem se vcera bavila s kamaradkou o detech a ona pry, ze ted spise zeny jsou na karieru a deti chteji muzi a ja na ni, ze v tom pripade je muj pritel zena a ze se mu jdu podivat, jestli ma kulky

reagovat rek11 14.9.2008 19:54  56%    +  -

White-dancerin: me takhle psala kamaradka,ze na ni antikocepce zapusobila stoprocentne,priblizit se k ni hclap,kopne ho do kouli ja vubec nevedela z ceho to mam,natusila jsem,ze to muze byt z toho tohle se stalo naposledy,co jsem to zkusila a uz ani za zlaty prase

reagovat White-dancerin 14.9.2008 19:52  38%    +  -

rek11: jsem zvracela v praci a kolegyne prej, jestli nechci jit domu a od te doby ....

reagovat rek11 14.9.2008 19:51  56%    +  -

White-dancerin: ja se drbu,mam vsude pupinky,rudy skvrny,strasne to svedi boli me bricho a posledne jsem ztratila chut na sex a kdyz uz neco bylo,dost to bolelo vyzkousela jsem tri druhy antiny a proste je to sajrajt...nic vic

reagovat White-dancerin 14.9.2008 19:46  38%    +  -

Ja z anti zvracim

reagovat rek11 14.9.2008 19:44  56%    +  -

Klaudie: jinak,holky co o prcky prisly-o ne prisly tak ke konci tretiho mesice,to by driv musely byt blby,aby si toho nevsimly Jinak souhlasim,skocit na to hned a je to.Ja antinu nikdy nebrala, skocila jsem na to a hned jsem otehotnela..... Zamlkle tehotenstvi jsem nemela,ani moje matka-ona je na antinu taky alergicka a to,ze byla tehotna vicekrat ....

reagovat rek11 14.9.2008 19:39  56%    +  -

Klaudie: si delas prcu?!hormonalne zmatene telo? a to je jako lepsi pro tehotenstvi? to slysim poprve,asi jsem pri prednaskach gynekologie davala malo pozor oplodneni potom neni problem-nebyva,ale udrzet to,o tom mluvim..nidace,migrace,zahnizdeni,ryhovani,to vse je system a hromada hormonu.....ze by v tom hrala roli zmatenost....jo to je fakt,kdyz je telo zmatene,tak zena potraci,to ano

reagovat rek11 14.9.2008 19:37  56%    +  -

Maestra: ano neni tam pritomen,ale taky byl narusen prirozeny hormonalni cyklus a to telo se dava dohromady a je otazka jak.....

reagovat Klaudie 14.9.2008 19:24  10%    +  -

babská rada "hlavně na to nemysli, že to TED A HNED" zrovna chceš - ta platí !!!!

jo a zamklé těhotenství? tak podle výzkumů z celkového počtu oplodnění VĚTŠINA končí potratem...zachová se tak čtvrtina nebo pětina fakt životaschopných zárodků...dřív ale ženské vůbec nevěděly, že jsou těhotné, protože nebyly testy, takže se jim "jako zpozdila menstruace"...aspon si to myslely...dneska ženské testují hned, vyjde pozitivní výsledek...bohužel pro ně by bylo lepší, kdyby se to vůbec nedozvěděly, když se těhotenství nemá udržet

lepší fakt zamlklé v začátku, než potrat v pozdějším stádiu nebo postižené dítě...to je prostě přirozená selekce přírody, nemá to nic společného s antikoncepcí

reagovat Klaudie 14.9.2008 19:16  10%    +  -

na to není jednoznačná odpověd, dřívější pověry "o nutnosti vyčištění organismu" prý nejsou pravdivé, můj gynekolog zase razí teorii, že je lépe na to jít hned, dokud je tělo "hormonálně zmatené" a vykolejené, že se to spíš povede

musím říct, že jeho předpověd klapla do puntíku, druhý měsíc po vysazení se zadařilo...jen po vybrání 5 tablet clostylbegytu - jaksi "pro nakopnutí vaječníků" jen tak pro jistotu

reagovat Maestra 14.9.2008 19:15  6%    +  -

rek11: já mluvím o tom, že den po vysazení už v těle ten hormon není. protože si uvědomte, že když jeden den zapomenete pilulku vzít, nejste chráněny. to je proto. nemluvím o škodlivosti.

reagovat katja 14.9.2008 19:02  32%    +  -

Gejsa_: ahojky beruško ty chceš mimčo?

reagovat rek11 14.9.2008 17:24  55%    +  -

Maestra: jinak nejde o zanaseni,ale o hormonalni nerovnovahu vis kolik ma clovek v tele hormonalnich pochodu? Ta doba je na to,aby se telo vratilo k prirozenemu systemu,tedy aby bylo mozne tehotenstvi....tusiz,aby dochazelo k fazim,ktere HA blokuje-coz je neprirozene ....

reagovat rek11 14.9.2008 17:17  55%    +  -

Maestra: mě by zajímalo,jak to může vědět...navíc ,když je chlap...Já měla potíže a najednou jsem přišla na to,že nejsem sama....mě řekl gynekolog,že to není možný-ja byla ruda jak rak,drbala jsem se,kde jsem mohla...antina je nejvetsi kseft dob....Vis jak funguji studie?! prijde firma,zada to doktorovi a ten ma udelat pruzkum,ale pro tu firmu!! A ty si myslis,ze nekdo bude studovat nezadouci ucinky antikocepce? nam treba gynekolog prednasel uz na stredni,ze zrejme ma vliv na tvorbu u ruznych nadoru...nektere omezuje,ale u nekterych zrejme zpusobuje jejich tvorbu.Ale jak opakuji,budou nam vypraet,jak je to uzasny,ale na tohle se studie neudelaji

reagovat Maestra 14.9.2008 16:58  5%    +  -

mě říkal kamarád gynekolog, že hned druhý den třeba. že HA tělo nijak nezanáší

reagovat Tulisek 14.9.2008 14:52  23%    +  -

já poprvé otěhu když sem HA užívala, když se zjistilo že sem těhu(9tt), HA sem přestala užívat a miminkovi jsou už 4roky. Podruhé sem otěhu druhý měsíc po vysazení.

reagovat Siren 14.9.2008 14:40  73%    +  -

rek11: no tak o tom, že to je pro tělo svinstvo snad nebude nikdo polemizovat.....

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Kdy vysadit HA před plánovaným otěhotněním???
Diskusi založil(a): Gejsa_
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Rodina a děti
Přečtěte si