Jsem žena a pařím PC hry..jsem normální?

Projížděla jsem si tu diskuse a v té záplavě různých témat jsem nenašla téměř žádnou zmínku o virtuálním herním světě, natož důkaz o existenci stejně postižených žen "pařmenek". Jsou počítačové hry opravdu doménou kluků, chlapců a mužů? Jsem nenormální, když jsem žena, je mi 32 a mimo klasických ženských starostí lítam s postavičkou ve virtuálním světě, kde se bavím likvidací nepřátel, luštěním hádanek a bojem s mimozemskými příšerami? Holky, jste tam někde? :) Vyveďte mně z omylu a podělte se o zážitky, napište mi co hrajete, jaké hry vás baví, co na to vaše okolí, rodina atd. atd.. Třeba na sebe pak někde online narazíme :)
26.9.2008

Diskusi založil(a) 26.9.2008 Amalkav

reagovat karamel.alisia 8.5.2014 18:34  5%    +  -

Ahoj :-) mě je 32 a pařím W.o.T (World of tanks, ten pařím už skoro 2 roky. stejně tak hraju W.o.W (World of Warpanes). Takzvaně letadla jsem začla hrát s alfa verzí cca před rokem. No, ale už ted se, moc těším na World of Warships (bitevní lodě). Pc hry, celkově hraju asi už 5 let. Začlo to hrou Vietcon 1 a 2 a tehdy mě začli bavit především střílečky. Znám hodně holek co hrajou tanky, nebo letadla. A rozhodně je to normální, když ženy hrajou hry pro muže:-). Proč by né. Přítel se rozčiluje, akorát tehdy, když dám lepší bitvu jak on(což se tak často nestáva):-D

reagovat zdenek kosnovsky 5.11.2013 17:11  1%    +  -

ahoj zkus diablo 3:-)

reagovat Haja 17.9.2013 14:14  1%    +  -

je mi 41 a parim wow =)))

reagovat kaspajka 19.2.2011 16:05  1%    +  -

taky hraju wow a je mi 23 let. nejlepší věc na odreagování! ale pozor, nesmí se to přehánět.

reagovat Ifet 21.9.2010 21:26  5%    +  -

Pegy: teda tak o tom jsem vůbec nevěděla..hned to budu muset zkontrolovat v nejbližším obchodě:)

reagovat Pegy 13.9.2010 13:30  5%    +  -

A co říkáte na nový herní časopis pro holky - ScoreGirl. Už vyšlo druhý číslo a mám pocit, že si ho nikdo moc nevšímá. Sice se mi zdá koncipovaný jen pro malé holčičky,ale třeba se ještě rozjede a bude tam toho víc i pro starší holky.

reagovat Tina 24.1.2010 10:05  1%    +  -

WoW .. ALLIANCE :)

reagovat Willa 21.11.2009 15:19  14%    +  -

Ahoj.TAk koukám,že opravdu nejsem sama,tak to mne těší.Hraji od loňského ledna,zaujaly mne adventury,hrála jsem :Posel smrti-velmi pěkná,ponurá,Tungusku,ale první díl,nyní hraji Broken Sword the Angel of Death,což je už docela pro mne těžké.Mám období,že třeba několik měsíců nic a pak mne to pohltí.Jo je mi 32let a mám 7l syna a manžela(který s tím začal,ale střílečky).

reagovat AdelkaM 1.9.2009 23:33  20%    +  -

všichni,krásný týden

reagovat alopa 11.8.2009 13:12  5%    +  -

Ahoj ,koupila jsem si pc hru AMULET VĚKŮ a došla jsem až k trezoru a nemůžu ho otevřít ,můžete mi prosím někdo poradit . Koukala jsem i na stránkách výrobce v diskusi o této hře a pár lidí mělo stejný problém najít kod k trezoru. Dík

reagovat Evina2 6.8.2009 21:19  28%    +  -

AdelkaM: nevadí ,jinak díky

reagovat avwhibley 5.8.2009 18:29  5%    +  -

Velký výběr her
I

I

I

reagovat AdelkaM 29.7.2009 23:56  37%    +  -

Evina2: Ahoj,tak to neporadím jelikož jsem počítačový antitalent a všechno mi dělá bráška:))

reagovat Evina2 29.7.2009 23:08  31%    +  -

AdelkaM: Ahoj také miluji Sims 2 ,nevíte jak stáhnout do hry stavění domů .úpravy zahrady a tak??

reagovat AdelkaM 16.7.2009 20:21  5%    +  -

Amalkav: Díky..dnes jsou děti dříve vyzrálejší než jsem byla já(alespoň z mého pohledu).Skoro každé má v 1. třídě mobil a kdo ne je out.
Můj názor je - pc hry ano,ale na omezenou dobu.Určitě od 6-ti let,dřív ne.Kamarádčin syn tam vysedává skoro celý den(5let)a vůbec nemá zájem o okolní svět(to se mi nelíbí).

Včera se mi rozkřápl pc,tak teď musím min.týden čekat na opravu.Nebudu moc hrát Simíky.

reagovat Joyx 16.7.2009 10:59  25%    +  -

no manželův kamarád hraje taky Wowko,a má mimo jiné pětiletého syna a ten to už hraje taky,to fakt nechápu...jasně že mu uniká ta podstata věci,ale ovládání zvládá naprosto bravurně-normálně jsem čuměla
ale myslím že je ptákovina tak malé děti na něco takového učit,budou mít na to ještě dostatek času

reagovat Amalkav 16.7.2009 8:51  23%    +  -

AdelkaM: Já myslím, že zvládne, já jsem velký milovník HP, takže jsem si zkusila i hru a je to opravdu pro děti, i když mě to bavilo a dohrála jsem ji celou. Pak jsem zkoušela i ten další díl, ale to mělo tak debilní ovládání, že jsem to smazala. Já když vidím, jak na přítelově pc hraje jeho 5ti letý synovec strategickou hru třeba s dinosaury atd, která rozhodně není pro jeho věkovou kategorii, tak už se ničemu nedivím, ty děti do toho proniknou hrozně rychle. Někdy až moc

reagovat AdelkaM 15.7.2009 20:39  5%    +  -

Ahoj všem,

myslíte si,že hru Harry Potter zvládne i 7 leté dítě? Nemám s touto hrou žádné zkušenosti.Popř. kolik existuje dílů? Díky

reagovat Amalkav 13.7.2009 9:21  20%    +  -

Ahoj holky, tak po čase se nám tu zase objevilo něco nového, já se omlouvám, ale nezbývá mi teď na diskusi moc času, vrhla jsem se plně na svůj šperkařský koníček a jsem zahlcená a nestíhám. Když si najdu čas, tak jsem si teď koupila nové Sims 3, je to pěkné, oproti prvním dílům hezčí grafika, větší možnosti úpravy postav, můžete je sledovat, jak chodí po celém městě, ne, že vám zahnou za roh a zmizí atd... A taky hraju adventuru pokračování Tunguzky - The secret files 2 , jestli vám to něco řekne.. Jinak u nás bylo období zavislosti na WOW, pritel s tim pak prastil, ale ja mam porad nutkani, koupit si dalsi kupon Mam tam pekne vybavenou 80ku a rozpracovanou 60tku, tak je mi to lito od toho jit pryc. Ale bez pritele me to moc nebavi, hrali jsme spolecne a to bylo fajn. On ted hraje Neverwinter Nights, to je take pekna onlinovka, asi rok jsme hrali na striktnim RPG serveru a to me hodne bavilo. Ted si delam zuby na temnou adventuru Memento mori

reagovat smodrcha 13.7.2009 8:29  13%    +  -

AdelkaM: Jo tycon jsem taky měla,ale mě spíš baví hry on line.Našla jsem tam i spoustu přátel a tohle je i o spolupráci.Ale žere to hodně času.Ještě,že mám noutbok a nosím si jej po celém domě.Škoda,že nemá nožičky,aby za mnou chodil jak pejsek

reagovat AdelkaM 13.7.2009 1:45  5%    +  -

lady.j: jj, hry jsou žrout času..

reagovat AdelkaM 13.7.2009 1:43  5%    +  -

Joyx: mě se občas zasteskne i po Tycoon - zábavní park, ale to jsem hrávala tak před 10 lety.Teď už moc času není.Leda na simíky:)) Ještě chodím na www.mojehry.cz

reagovat smodrcha 12.7.2009 15:02  13%    +  -

Tak já se synem válčím na Travianu a taky hraji The West.simíky mám taky,ale nějak na ně nezbývá čas

reagovat lady.j 12.7.2009 14:58  5%    +  -

Ahojky,zdravím všechny pařmenky,jsem tady nová,ale tahle diskuze mně moc zaujala.Je mi 42 a pc hry hraju moc ráda.Já ujíždím na Runescape,ale Simíky taky miluju,nebo taky mahjong mě baví.Hry jsou pro mě relax,a klidně dokážu pařit třeba do dvou hodin ráno,proč ne,u her tak ubíhá čas.

reagovat Joyx 12.7.2009 13:21  25%    +  -

AdelkaM: ahojky,tak Simsy jsem taky kdysi hrála když je měli ještě děti,pak skoro všechny ty Tycony-železnice,nákupní centrum,vodní svět,nemocnice,ale to už je dávno....už je ani nemám,ted se mi zastesklo po té nemocncici,tak mi je někdo z dětí prý někde stáhne
no a jinak u nás doma se hraje on-line hra World of Warcraft-manža...já bych jí také hrála,ale nemám šanci,to by se musel koupit druhý účet,ale skvělá nikdy nekončící hra,kdo jí propadne,tak je to asi napořád

reagovat AdelkaM 11.7.2009 18:57  5%    +  -

A jaké hry jsem hrávala? Snad si ještě vzpomenu na názvy:))

settlery,doom,tycoony,jeden čas i Tomb Raider,GTA,Sim 2000,Carmadegon(většinou když jsem přišla z práce),Adventury..

Ale nejvíc mě baví Simíci..Teď jen čekám až mi bráška nainstaluje "život v bytě"(já na to nemám buňky).

Caesar je stará vzpomínka - vím, že mě bavila mírová kola:))

reagovat AdelkaM 11.7.2009 18:42  5%    +  -

Joyx: Zrovinka tady ty zmiňované Simsy..Hrála jsem jich hodně - ale Simíci mě zcela pohltily...
Dříve jsem hrávala Caesara 2 a teď se rozhoduji zda si pořídit Caesara 4 nebo 2.Mě vysloveně tenhle typ her baví..

A co Vás?

reagovat Joyx 11.7.2009 15:02  24%    +  -

AdelkaM: a jaké????

reagovat AdelkaM 10.7.2009 15:43  5%    +  -

Ahoj,omlouvám se, že Vám sem tak vpadám.Ale zaujal mě Váš "název diskuze".

Ano, jsem normální Pařím hry:))

reagovat normenka 3.5.2009 19:05  100%    +  -

ahojky holky prosím nemáte někdo simsi???

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Jsem žena a pařím PC hry..jsem normální?
Diskusi založil(a): Amalkav
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zájmy a koníčky
Přečtěte si